e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Nowości

Filtruj/sortuj

Baton Proteinowy orzechowy z białkiem ryżowym 50g Paliwo Dla Aktywnych

Baton Proteinowy orzechowy z białkiem ryżowym 50g Paliwo Dla Aktywnych
Baton Proteinowy orzechowy z białkiem ryżowym 50g Paliwo Dla Aktywnych
Producent: NaturaVena | Kod produktu: 22996
Baton Proteinowy orzechowy z białkiem ryżowym 50g Paliwo Dla Aktywnych

Baton proteinowy orzechowy z olejem MCT 50g – bez cukru i oleju palmowego. 22g białka i 7,2g błonnika/100g. Idealny przed i po treningu. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,70 zł
( 1 kg = 94,00 zł )
szt.
  • nowość

Algi WAKAME w zalewie BIO Craega Vegano 80g Porto Muinos

Algi WAKAME w zalewie BIO Craega Vegano 80g Porto Muinos
Algi WAKAME w zalewie BIO Craega Vegano 80g Porto Muinos
Producent: Porto Muinos | Kod produktu: 22981
Algi WAKAME w zalewie BIO Craega Vegano 80g Porto Muinos

Algi wakame BIO w zalewie Porto Muiños 80g – wegańskie, gotowe do spożycia bez moczenia. Bogate źródło jodu i błonnika. Idealne do miso, sałatek i poke bowl. Sprawdź ofertę!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,50 zł
( 1 kg = 164,29 zł )
szt.
  • nowość

Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro 1l Artajo 8 Arbequina BIO

Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro 1l Artajo 8 Arbequina BIO
Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro 1l Artajo 8 Arbequina BIO
Producent: Artajo | Kod produktu: 22977
Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro 1l Artajo 8 Arbequina BIO

Oliwa extra virgin Artajo 8 Arbequina BIO 1 l – ekologiczna oliwa z Nawarry od wielokrotnie nagradzanego producenta. Zbalansowany smak.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
szt.
  • nowość

Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro Artajo 10 Coupage BIO 500ml

Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro Artajo 10 Coupage BIO 500ml
Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro Artajo 10 Coupage BIO 500ml
Producent: Artajo | Kod produktu: 22976
Oliwa z oliwek hiszpańska z Doliny Ebro Artajo 10 Coupage BIO 500ml

Szukasz oliwy klasy premium? Sprawdź Artajo 10 Coupage BIO 500ml (EAN: 8437003890284). Ekologiczna oliwa extra virgin z pierwszego tłoczenia na zimno prosto z Hiszpanii. Zamów teraz i poczuj głęboki smak ziół i zielonego banana!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 89,00 zł
( 1 litr = 178,00 zł )
szt.
  • nowość

Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Arbequina BIO Demeter 500ml

Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Arbequina BIO Demeter 500ml
Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Arbequina BIO Demeter 500ml
Producent: Finca | Kod produktu: 22974
Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Arbequina BIO Demeter 500ml

Oliwa extra virgin Finca La Torre Arbequina BIO Demeter 500 ml – ekologiczna, biodynamiczna oliwa z Andaluzji. Delikatny, zbalansowany smak.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 95,00 zł
( 1 litr = 190,00 zł )
szt.
  • nowość

Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Hojiblanca BIO Demeter 500ml

Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Hojiblanca BIO Demeter 500ml
Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Hojiblanca BIO Demeter 500ml
Producent: Finca | Kod produktu: 22973
Oliwa z oliwek extra virgin hiszpańska z Andaluzji Finca Hojiblanca BIO Demeter 500ml

Oliwa extra virgin Finca La Torre Hojiblanca BIO Demeter 500 ml – ekologiczna, biodynamiczna oliwa z Andaluzji. Intensywny, owocowy smak.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 95,00 zł
( 1 litr = 190,00 zł )
szt.
  • nowość

Moussaka grecka z jagnięciną 460g Prosty Squad

Moussaka grecka z jagnięciną 460g Prosty Squad
Moussaka grecka z jagnięciną 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22966
Moussaka grecka z jagnięciną 460g Prosty Squad

Moussaka Prosty Squad – bakłażan, cukinia, ziemniaki i sos mięsny z dodatkiem jagnięciny, cynamonem i gałką muszkatołową. Gotowa w kilka minut!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.
  • nowość

Keftedes Klopsiki greckie w sosie pomidorowym 460g Prosty Squad

Keftedes Klopsiki greckie w sosie pomidorowym 460g Prosty Squad
Keftedes Klopsiki greckie w sosie pomidorowym 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22965
Keftedes Klopsiki greckie w sosie pomidorowym 460g Prosty Squad

Keftedes Prosty Squad – greckie pulpeciki wołowo-wieprzowe w sosie pomidorowym z miętą, kuminem i cynamonem. Gotowe w kilka minut. Zamów!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.
  • nowość

Papier Ryżowy bezglutenowy BIO 150g Yakso

Papier Ryżowy bezglutenowy BIO 150g Yakso
Papier Ryżowy bezglutenowy BIO 150g Yakso
Producent: Yakso | Kod produktu: 22964
Papier Ryżowy bezglutenowy BIO 150g Yakso

Papier ryżowy BIO Yakso, 150g – tylko ryż, woda i sól. Idealny na sajgonki i spring rolls. Bezglutenowy, wegański. Sprawdź przepis i zamów ✔

Dostępność: brak towaru

Cena: 15,90 zł
  • nowość
  • produkt niedostępny

Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke
Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22957
Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Rooibos dla dzieci BIO 20x1,5g – 100% ekologiczny rooibos, łagodny smak bez kofeiny. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 kg = 266,33 zł )
szt.
  • nowość

Herbatka Rokitnikowa z Miętą i Pomarańczą BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Rokitnikowa z Miętą i Pomarańczą BIO 20x1,5=30g Apotheke
Herbatka Rokitnikowa z Miętą i Pomarańczą BIO 20x1,5=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22956
Herbatka Rokitnikowa z Miętą i Pomarańczą BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Rokitnikowa z Miętą i Pomarańczą BIO 20x1,5g – orzeźwiający, ekologiczny napar. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,99 zł
( 1 kg = 366,33 zł )
szt.
  • nowość

Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke
Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22955
Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa BIO Owoce Leśne Malina dla dzieci 20x1,5g – ekologiczny skład, wspiera odporność i trawienie. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,49 zł
( 1 kg = 349,67 zł )
szt.
  • nowość

Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke
Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22954
Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa BIO Dzika Róża, Rokitnik, Truskawka dla dzieci 20x1,5g – ekologiczny skład, wspiera odporność. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,99 zł
( 1 kg = 333,00 zł )
szt.
  • nowość

Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana

Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana
Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana
Producent: Browar Piotrków | Kod produktu: 22953
Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana

Piwo bezalkoholowe Low Carb Iguana 475ml – tylko 9 kcal/100ml, 1,3g węglowodanów. Idealne na diecie keto i low-carb. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,99 zł
( 1 litr = 18,93 zł )
szt.
  • nowość

Rzodkiew biała kiszona plastry 480g Runoland

Rzodkiew biała kiszona plastry 480g Runoland
Rzodkiew biała kiszona plastry 480g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22951
Rzodkiew biała kiszona plastry 480g Runoland

Kiszona rzodkiew biała w plastrach Runoland 480g – z koprem, czosnkiem i chrzanem, na soli kłodawskiej. Wegańska alternatywa dla kiszonego ogórka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 20,63 zł )
szt.
  • nowość

Sałatka Wiejska z kapusty marchwi cebuli i ogórka 900ml /840g Runoland

Sałatka Wiejska z kapusty marchwi cebuli i ogórka 900ml /840g Runoland
Sałatka Wiejska z kapusty marchwi cebuli i ogórka 900ml /840g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22950
Sałatka Wiejska z kapusty marchwi cebuli i ogórka 900ml /840g Runoland

Sałatka Wiejska Runoland 900ml – kapusta, marchew, cebula i ogórek w słodko-kwaśnej zalewie. Gotowy dodatek do obiadu i grilla, dla całej rodziny.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
szt.
  • nowość

Sałatka Szwedzka z ogórków cebuli i marchwi 900ml /850g Runoland

Sałatka Szwedzka z ogórków cebuli i marchwi 900ml /850g Runoland
Sałatka Szwedzka z ogórków cebuli i marchwi 900ml /850g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22949
Sałatka Szwedzka z ogórków cebuli i marchwi 900ml /850g Runoland

Sałatka Szwedzka Runoland 900ml – chrupiące ogórki, marchew i cebula w słodko-kwaśnej zalewie. Idealna do burgerów, hot-dogów, kanapek i sosu tatarskiego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 14,71 zł )
szt.
  • nowość

Sałatka Ukraińska z zielonych pomidorów papryki i marchwi 900ml /850g Runoland

Sałatka Ukraińska z zielonych pomidorów papryki i marchwi 900ml /850g Runoland
Sałatka Ukraińska z zielonych pomidorów papryki i marchwi 900ml /850g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22948
Sałatka Ukraińska z zielonych pomidorów papryki i marchwi 900ml /850g Runoland

Sałatka Ukraińska Runoland 900ml – zielone pomidory, papryka i marchew w delikatnej słodko-kwaśnej zalewie. Gotowy dodatek do obiadu i grilla.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 14,71 zł )
szt.
  • nowość

Kapusta zasmażana z grzybami leśnymi 670g Runoland

Kapusta zasmażana z grzybami leśnymi 670g Runoland
Kapusta zasmażana z grzybami leśnymi 670g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22947
Kapusta zasmażana z grzybami leśnymi 670g Runoland

Kapusta zasmażana z grzybami leśnymi Runoland 670g – kapusta kwaszona z borowikiem, podgrzybkiem i maślakiem. Gotowy dodatek do obiadu, tradycyjny smak.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 18,66 zł )
szt.
  • nowość

Buraczki konserwowe kulki 300g BIO Runoland

Buraczki konserwowe kulki 300g BIO Runoland
Buraczki konserwowe kulki 300g BIO Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22946
Buraczki konserwowe kulki 300g BIO Runoland

Buraczki konserwowe w kulkach BIO Runoland 300g – gotowy dodatek do obiadu, 60% buraka ćwikłowego. Bez konserwantów, do szybkiego przygotowania.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 33,00 zł )
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium