e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Naturalne Sosy Obiadowe - Sosy Pomidorowe

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
Bezglutenowe
BIO ekologiczne
KETO i Low Carb
Nowość
Promocja

Naturalne sosy obiadowe BIO to praktyczny dodatek do makaronu, mięsa i warzyw. Oferujemy sosy pomidorowe, boloński, czosnkowy i wiele innych, przygotowane z certyfikowanych składników ekologicznych. Dzięki nim szybko przygotujesz pełnowartościowy obiad bez sztucznych dodatków.

Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g

 Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g
Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 13127
Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Zwergenwiese

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 38,57 zł )
szt.

Pulpa pomidorowa BIO 340 g IRIS

Pulpa pomidorowa BIO  340 g IRIS
Pulpa pomidorowa BIO 340 g IRIS
Producent: Iris | Kod produktu: 16014
Pulpa pomidorowa BIO 340 g IRIS

Odkryj pulpa pomidorowa BIO 340g IRIS z włoskich pomidorów z Cremony. 100% ekologicznych pomidorów, bez dodatku soli, gęsta i aromatyczna. Idealna do makaronu, pizzy i zapiekanek. Certyfikat BIO! Sprawdź.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,40 zł
( 1 kg = 24,71 zł )
szt.

Sos Alle Olive TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Chianti

Sos Alle Olive TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g  Azienda Olearia Chianti
Sos Alle Olive TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Chianti
Producent: Azienda Olearia del Chianti S.r.J | Kod produktu: 17960
Sos Alle Olive TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Chianti

Ekologiczny sos Alle Olive gotowy do spożycia. Sporządzony ze świeżych toskańskich pomidorów z warzywami.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 46,76 zł )
szt.

Sos Arrabiata TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Del Chianti

Sos Arrabiata TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Del Chianti
Sos Arrabiata TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Del Chianti
Producent: Azienda Olearia del Chianti S.r.J | Kod produktu: 17958
Sos Arrabiata TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Del Chianti

Ekologiczny sos Arrabiata gotowy do spożycia. Sporządzony ze świeżych toskańskich pomidorów, pikantny.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 46,76 zł )
szt.

Sos do spaghetti BIO 550 g Dary Natury

Sos do spaghetti BIO 550 g Dary Natury
Sos do spaghetti BIO 550 g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 11380
Sos do spaghetti BIO 550 g Dary Natury

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 550 g

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
( 1 kg = 27,09 zł )
szt.

Sos Indyjskie Curry Tikka Masala bezglutenowy BIO 350g Terrasana

Sos Indyjskie Curry Tikka Masala bezglutenowy BIO 350g Terrasana
Sos Indyjskie Curry Tikka Masala bezglutenowy BIO 350g Terrasana
Producent: Terrasana | Kod produktu: 22585
Sos Indyjskie Curry Tikka Masala bezglutenowy BIO 350g Terrasana

Sos Tikka Masala BIO 350g – bezglutenowy, wegański, z nerkowcami. Kremowe curry pomidorowe Terrasana. Gotowy w 5 minut! Sprawdź.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 56,86 zł )
szt.

Sos Ortolana TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Chianti

Sos Ortolana TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g  Azienda Olearia Chianti
Sos Ortolana TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Chianti
Producent: Azienda Olearia del Chianti S.r.J | Kod produktu: 17959
Sos Ortolana TOSCANO ze świeżych toskańskich pomidorów ekologiczny BIO 340g Azienda Olearia Chianti

Ekologiczny sos Ortolana gotowy do spożycia. Sporządzony ze świeżych toskańskich pomidorów, z warzywami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 46,76 zł )
szt.

Sos pieczeniowy bez mąki 500ml Tłusty Indyk

Sos pieczeniowy bez mąki 500ml Tłusty Indyk
Sos pieczeniowy bez mąki 500ml Tłusty Indyk
Producent: Tłusty Indyk | Kod produktu: 21744
Sos pieczeniowy bez mąki 500ml Tłusty Indyk

Sos pieczeniowy to świetny dodatek do makaronów i klusek. Wystarczy podgrzać.

Dostępność: brak towaru

Cena: 16,90 zł
( 1 litr = 33,80 zł )
  • produkt niedostępny

Sos pomidorowy toskański Salsa Pronta z warzywami BIO 340g La Selva

Sos pomidorowy toskański Salsa Pronta z warzywami BIO 340g La Selva
Sos pomidorowy toskański Salsa Pronta z warzywami BIO 340g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 20368
Sos pomidorowy toskański Salsa Pronta z warzywami BIO 340g La Selva

Sos pomidorowy z pomidorów z rejonów Toskanii. Pomidory świeżo przetwarzane. Pomidory maja intensywny, słodki smak, dlatego sos jest tak smaczny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 37,94 zł )
szt.

Sos pomidorowy włoski z liśćmi bazylii BIO bez dodatku cukru 340 g IRIS

Sos pomidorowy włoski z liśćmi bazylii BIO bez dodatku cukru 340 g IRIS
Sos pomidorowy włoski z liśćmi bazylii BIO bez dodatku cukru 340 g IRIS
Producent: Iris | Kod produktu: 16012
Sos pomidorowy włoski z liśćmi bazylii BIO bez dodatku cukru 340 g IRIS

Ekologiczny, aromatyczny sos pomidorowy z bazylią stanowi doskonały dodatek do makaronów lub zapiekanek. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 29,12 zł )
szt.

Sos pomidorowy z chilli bez cukru 340g KROKUS

Sos pomidorowy z chilli bez cukru 340g  KROKUS
Sos pomidorowy z chilli bez cukru 340g KROKUS
Producent: Krokus | Kod produktu: 14056
Sos pomidorowy z chilli bez cukru 340g KROKUS

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 340 g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 37,94 zł )
szt.

Sos pomidorowy z czosnkiem bez cukru 340g KROKUS

Sos pomidorowy z czosnkiem bez cukru 340g KROKUS
Sos pomidorowy z czosnkiem bez cukru 340g KROKUS
Producent: Krokus | Kod produktu: 14057
Sos pomidorowy z czosnkiem bez cukru 340g KROKUS

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 340 g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 37,94 zł )
szt.

Sos pomidorowy z mascarpone bezglutenowy BIO 340g Zwergenwiese

Sos pomidorowy z mascarpone bezglutenowy BIO 340g Zwergenwiese
Sos pomidorowy z mascarpone bezglutenowy BIO 340g Zwergenwiese
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 22236
Sos pomidorowy z mascarpone bezglutenowy BIO 340g Zwergenwiese
Kremowy sos pomidorowy z mascarpone BIO 340g marki Zwergenwiese. Idealny do makaronu, pizzy i zapiekanek. Bezglutenowy, z ekologicznych składników. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 litr = 46,76 zł )
szt.

Sos pomidorowy z oliwkami bez cukru 340g KROKUS

Sos pomidorowy z oliwkami bez cukru 340g KROKUS
Sos pomidorowy z oliwkami bez cukru 340g KROKUS
Producent: Krokus | Kod produktu: 14058
Sos pomidorowy z oliwkami bez cukru 340g KROKUS

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 340 g

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 37,94 zł )
  • produkt niedostępny

Sos pomidorowy z Ricottą BIO 350 g Zwergenwiese

Sos pomidorowy z Ricottą BIO 350 g Zwergenwiese
Sos pomidorowy z Ricottą BIO 350 g Zwergenwiese
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 15999
Sos pomidorowy z Ricottą BIO 350 g Zwergenwiese

Ekologiczny sos z ricottą doskonały do makaronu lub ryżu. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
( 1 kg = 42,57 zł )
szt.

Sos pomidorowy z warzywami bez cukru 340g Krokus

Sos pomidorowy z warzywami bez cukru 340g  Krokus
Sos pomidorowy z warzywami bez cukru 340g Krokus
Producent: Krokus | Kod produktu: 14059
Sos pomidorowy z warzywami bez cukru 340g Krokus

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 340 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 37,94 zł )
szt.

Sos pomidorowy z wołowiną BIO 200g

Sos pomidorowy z wołowiną BIO 200g
Sos pomidorowy z wołowiną BIO 200g
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 11962
Sos pomidorowy z wołowiną BIO 200g

Kraj Producenta: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 84,00 zł )
szt.

Naturalne sosy obiadowe – uniwersalny dodatek do codziennych potraw

Dobry sos to podstawa wielu domowych obiadów – do makaronu, mięsa, ryb czy warzyw. W tej kategorii znajdziesz naturalne sosy pomidorowe i obiadowe BIO, przygotowane według tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i zagęszczaczy. W ofercie mamy produkty od sprawdzonych producentów: Krokus, Zwergenwiese, Iris, Azienda Olearia del Chianti, Dary Natury, Terrasana, LaSelva, Alce Nero i Tłusty Indyk.

Klasyczne sosy pomidorowe bez cukru

Dla osób ceniących prosty, czytelny skład polecamy sosy pomidorowe marki Krokus, przygotowane bez dodatku cukru:

  • Sos pomidorowy z czosnkiem
  • Sos pomidorowy z chilli – dla miłośników pikantnych smaków
  • Sos pomidorowy z oliwkami
  • Sos pomidorowy z warzywami

To uniwersalna baza do spaghetti, zapiekanek, past kanapkowych czy duszonego mięsa.

Włoskie sosy toskańskie ze świeżych pomidorów

Prawdziwy smak Toskanii zapewniają sosy marki Azienda Olearia del Chianti, przygotowane ze świeżych, ekologicznych pomidorów:

  • Sos Alle Olive – z oliwkami
  • Sos Arrabiata – pikantny, w stylu włoskim
  • Sos Ortolana – z dodatkiem warzyw

Uzupełnieniem oferty są pulpa pomidorowa BIO i sos pomidorowy z liśćmi bazylii marki Iris, a także sos do spaghetti BIO (Dary Natury) i Salsa Pronta z warzywami (LaSelva).

Sosy z dodatkiem sera i mięsa

Dla osób szukających bardziej wykwintnych wariantów przygotowaliśmy sosy z dodatkiem sera i mięsa:

  • Sos pomidorowy z mascarpone – bezglutenowy, BIO (Zwergenwiese)
  • Sos pomidorowy z Ricottą – BIO (Zwergenwiese)
  • Sos pomidorowy z wołowiną – BIO (Alce Nero)
  • Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili – pikantny, bezglutenowy, BIO (Zwergenwiese)

Sosy inspirowane kuchnią świata

W ofercie znajdziesz również sosy nawiązujące do kuchni orientalnej i angielskiej:

  • Sos Indyjskie Curry Tikka Masala – bezglutenowy, BIO (Terrasana)
  • Sos pieczeniowy bez mąki – naturalny dodatek do mięs i pieczeni (Tłusty Indyk)

Sosy dopasowane do diety ketogenicznej i bezglutenowej

Większość sosów w tej kategorii oznaczona jest jako KETO LCHF lub BEZ GLUTENU – bez dodatku mąki, skrobi i cukru, co ułatwia komponowanie posiłków w diecie niskowęglowodanowej. Sosy te dobrze komponują się z makaronami low carb i keto oraz z zdrowymi tłuszczami, np. oliwą z oliwek extra virgin.

Dlaczego warto wybrać nasze sosy obiadowe?

  • Naturalny skład – bez sztucznych dodatków i zagęszczaczy
  • Tradycyjne receptury – wiele sosów pochodzi bezpośrednio z Włoch
  • Wygoda – gotowy dodatek do obiadu w kilka minut
  • Opcje BIO, bezglutenowe i KETO LCHF – oznaczone bezpośrednio przy produkcie
  • Szklane opakowanie – bezpieczne i wygodne w przechowywaniu

Najczęściej zadawane pytania

Do czego pasują sosy pomidorowe z tej kategorii?
Sprawdzą się jako dodatek do makaronu, ryżu, mięsa, ryb, a także jako baza do zapiekanek czy gulaszu.

Czy sosy zawierają dodatek cukru?
Część produktów (np. sosy marki Krokus) jest przygotowana bez dodatku cukru – szczegółowy skład każdego sosu znajdziesz w karcie produktu.

Czy w ofercie są sosy bezglutenowe?
Tak, produkty oznaczone jako „BEZ GLUTENU" (np. wybrane sosy Zwergenwiese i Terrasana) nie zawierają glutenu w składzie.

Jak długo można przechowywać otwarty słoik sosu?
Po otwarciu sos należy przechowywać w lodówce i spożyć w terminie wskazanym przez producenta na etykiecie.

Sprawdź także gotowe dania w słoikach, pesto włoskie oraz pełną ofertę gotowych dań i sosów obiadowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium