e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Promocje

Filtruj/sortuj

Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland

Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland
Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 17637
Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland

Borowik szlachetny, suszony, ekologiczny to idealny dodatek do tradycyjnych polskich dań.

Dostępność: brak towaru

Cena: 1,99 zł 10,00 zł
( 1 00g = 9,95 zł )
  • promocja
  • produkt niedostępny

Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre

Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre
Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20979
Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre

Burak wolno gotowany. Bez konserwantów, bez soli, bez cukru. Idealny dodatek do sałatek, past i pasztetów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 6,99 zł
( 1 kg = 9,98 zł )
szt.
  • promocja

Dżem Keto Malina z Truskawką ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem Keto Malina z Truskawką ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Dżem Keto Malina z Truskawką ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20981
Dżem Keto Malina z Truskawką ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem z malin i truskawek z dodatkiem stewi bez konserwantów, bez dodatku cukru, o obniżonej zawartości węglowodanów.

Dosładzany stewią. Produkt skierowany do osób ograniczających węglowodany. Polecany dla cukrzyków. Tylko 19 g węglowodanów w 100 g produktu. Odpowiedni dla wegan.

Świetny do deserów, do smarowania pieczywa.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł 14,99 zł
( 1 kg = 64,95 zł )
szt.
  • promocja

Dżem Keto Owoce Leśne ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem Keto Owoce Leśne ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Dżem Keto Owoce Leśne ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20982
Dżem Keto Owoce Leśne ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem z owoców leśnych bez konserwantów, bez dodatku cukru, o obniżonej zawartości węglowodanów.

Dosładzany stewią. Produkt skierowany do osób ograniczających węglowodany. Polecany dla cukrzyków. Tylko 19,9 g węglowodanów w 100 g produktu. Odpowiedni dla wegan.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł 14,99 zł
( 1 kg = 64,95 zł )
szt.
  • promocja

Dżem Keto Truskawka ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem Keto Truskawka ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Dżem Keto Truskawka ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20983
Dżem Keto Truskawka ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem z truskawek bez konserwantów, bez dodatku cukru, o obniżonej zawartości węglowodanów.

Dosładzany stewią. Produkt skierowany do osób ograniczających węglowodany. Polecany dla cukrzyków. Tylko 19 g węglowodanów w 100 g produktu. Odpowiedni dla wegan.

Świetny do deserów, do smarowania pieczywa.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł 14,99 zł
( 1 kg = 64,95 zł )
szt.
  • promocja

Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20984
Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem z wiśni z dodatkiem kardamonu bez konserwantów, bez dodatku cukru, o obniżonej zawartości węglowodanów.Dosładzany stewią. Produkt skierowany do osób ograniczających węglowodany. Polecany dla cukrzyków. Tylko 19,5 g węglowodanów w 100 g produktu. Odpowiedni dla wegan.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł 14,99 zł
( 1 kg = 64,95 zł )
szt.
  • promocja

Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen

Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen
Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen
Producent: Biowen | Kod produktu: 21890
Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen

Elektrolity Biowen o smaku cytrynowym z magnezem, sodem, kreatyną. Perfekcyjne na intensywny trening i odwodnienie. Formuła dla sportowców.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 99,99 zł
( 1 kg = 199,60 zł )
szt.
  • promocja

Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen

Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen
Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen
Producent: Biowen | Kod produktu: 21891
Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen

Elektrolity Biowen o smaku malinowym z magnezem, potasem i kreatyną. Idealne po treningu, dla regeneracji i na kaca. Odkryj unikalny skład bez zbędnych dodatków.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 109,99 zł
( 1 kg = 199,60 zł )
szt.
  • promocja

Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital

Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital
Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 14935
Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: Eko-Wital

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Erytrytol 100%. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł 12,90 zł
( 1 kg = 17,80 zł )
szt.
  • promocja

Hepa Strong Complex+ 15 kapsułek Biowen

Hepa Strong Complex+ 15 kapsułek Biowen
Hepa Strong Complex+ 15 kapsułek Biowen
Producent: Biowen | Kod produktu: 22082
Hepa Strong Complex+ 15 kapsułek Biowen

BIOWEN Hepa Strong Complex+ w praktycznym opakowaniu. Idealne na podróż lub dla osób preferujących wygodne porcjowanie. Skuteczne wsparcie wątroby z ostropestem i karczochem. Zawsze przy Tobie. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł 19,99 zł
( 1 kg = 1 216,52 zł )
szt.
  • promocja

Kasza gryczana bezglutenowa niepalona BIO 800g Pięć Przemian

Kasza gryczana bezglutenowa niepalona BIO 800g Pięć Przemian
Kasza gryczana bezglutenowa niepalona BIO 800g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 13024
Kasza gryczana bezglutenowa niepalona BIO 800g Pięć Przemian

Kasza gryczana biała niepalona BIO 800g Pięć Przemian – 100% z Polski, bezglutenowa, 13g białka/100g. Do dań obiadowych i sałatek. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł 16,90 zł
( 1 kg = 16,13 zł )
szt.
  • promocja

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Producent: DietFood | Kod produktu: 11287
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Orzechy laskowe prażone mielone - 75%, cukier kokosowy, ziarna kakaowca w proszku - 5%.

NIE ZAWIERA OLEJU PALMOWEGO

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł 68,00 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
szt.
  • promocja

Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 19605
Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem orzechowy crunchy 1kg 7Nutrition – 100% prażonych orzechów arachidowych. Bez cukru, soli i oleju palmowego. Wersja z chrupiącymi kawałkami. Bogaty w białko i zdrowe tłuszcze. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł 22,00 zł
( 1 kg = 19,00 zł )
szt.
  • promocja

Krem Orzechowy Smooth gładki 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem Orzechowy Smooth gładki 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Krem Orzechowy Smooth gładki 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 19606
Krem Orzechowy Smooth gładki 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem orzechowy smooth 1kg 7Nutrition – 100% prażonych orzechów arachidowych o aksamitnej konsystencji. Bez cukru, soli i oleju palmowego. Bogaty w białko i zdrowe tłuszcze. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł 22,00 zł
( 1 kg = 19,00 zł )
szt.
  • promocja

Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits

Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits
Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits
Producent: Bio Bandits | Kod produktu: 15545
Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits

Majonez jajeczny bez cukru BIO 370 ml, Bio Bandits: olej słonecznikowy, żółtko jaja, musztarda. Prosty skład, KETO. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,99 zł 15,99 zł
( 1 litr = 32,41 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21277
Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Capellini 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21279
Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Couscous 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Konjac Noodles 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Noodles 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Noodles 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21278
Makaron Slim Konjac Noodles 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Noodles 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Konjac Orzo 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Orzo 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Orzo 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21280
Makaron Slim Konjac Orzo 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Orzo 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Konjac Rice 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Rice 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Rice 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21281
Makaron Slim Konjac Rice 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Rise 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium