e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Dania Gotowe w Słoikach

Filtruj/sortuj

Dania gotowe w słoikach to szybkie rozwiązanie na obiad w domu, biurze lub podróży. Znajdziesz tu gulasze, ragout, dania mięsne i wegetariańskie przygotowane z naturalnych składników, bez sztucznych konserwantów. Wystarczy podgrzać i cieszyć się smacznym posiłkiem w kilka minut.

Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski

Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski
Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski
Producent: Kowalewski | Kod produktu: 16909
Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski

Koncentrat na barszcz jaglany, Produkt bezglutenowy, ekologiczny. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,59 zł
( 1 litr = 26,84 zł )
szt.

Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus

Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus
Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus
Producent: Krokus | Kod produktu: 17223
Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus

Barszcz biały to tradycyjna zupa na Wielkanoc.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,50 zł
( 1 kg = 23,96 zł )
szt.

Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad

Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad
Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22604
Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad

Bigos Magnacki trzy dni warzony 460g Prosty Squad – prawdziwy, staropolski bigos z 5 rodzajów mięsa, wędzonymi śliwkami i czerwonym winem. Warzony 3 dni.

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
  • produkt niedostępny

Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk

Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk
Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk
Producent: Tłusty Indyk | Kod produktu: 21743
Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk

Bigos familijny z dodatkiem pomidorów, przygotowany w tradycyjny sposób.

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,50 zł
( 1 litr = 39,00 zł )
  • produkt niedostępny

Bulion z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion  z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 17797
Bulion z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion wołowy to idealna, szybka baza do różnego rodzaju potraw.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,30 zł
( 1 litr = 49,43 zł )
szt.

Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 16501
Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion drobiowy, idealny jako baza do różnego rodzaju zup i dań gorących.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,20 zł
( 1 litr = 37,71 zł )
szt.

Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad
Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22599
Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion Kolagenowy Regenerujący 460g Prosty Squad – kości wołowe, łapki kurze, kura i indyk. Naturalne źródło kolagenu. Wspiera stawy, skórę i regenerację.

Dostępność: brak towaru

Cena: 37,90 zł
( 1 kg = 82,39 zł )
  • produkt niedostępny

Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 16503
Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion warzywny to idealna, szybka baza do różnego rodzaju potraw. Bulion długo gotowany z dodatkiem przypraw i ziół.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,20 zł
( 1 litr = 37,71 zł )
szt.

Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 16502
Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion długo gotowany z wykorzystaniem kości wołowych z dodatkiem przypraw i ziół.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,20 zł
( 1 litr = 37,71 zł )
szt.

Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 17798
Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion drobiowy to idealna, szybka baza do różnego rodzaju potraw.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,30 zł
( 1 litr = 49,43 zł )
szt.

Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad
Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22601
Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad – kogut, kaczka, kura, indyk, perliczka. 65% mięsa drobiowego. Domowy bulion gotowy do picia. Bez ulepszaczy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,90 zł
( 1 kg = 82,39 zł )
szt.

Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad

Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad
Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22610
Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad

Butter Chicken z kaszmirskim chilli 460g Prosty Squad – kremowy kurczak w sosie maślanym z orzechami nerkowca, śmietanką, jogurtem i masłem ghee.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad

Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad
Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22608
Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad

Chili Con Carne z Wołowiną 460g Prosty Squad – wołowina (łopatka + mielona), czerwona fasola, chili kaszmirskie, kminek, kakao. Meksykański klasyk wolno gotowany.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp

Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp
Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp
Producent: Vega Up | Kod produktu: 13365
Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp

Kraj Producenta: Polska

Producent: Vega Up

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 440 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Pulpa pomidorowa 34%, woda, ciecierzyca gotowana 11%, fasola pinto 12%, cebula 9,5%, seler 9%, marchew 6,7%, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana, czosnek, papryka słodka w proszku, natka pietruszki, papryka wędzona, oregano, rozmaryn, kminek, pieprz, liść laurowy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 7,90 zł
  • produkt niedostępny

Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad

Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad
Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22607
Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad

Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad – pierś z kurczaka, mleczko kokosowe, fasolka szparagowa, pasta curry, sos rybny i limonka. Tajskie curry gotowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero

Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero
Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 19243
Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero

Gotowe danie bezglutenowe pstrąg z warzywami dla dzieci od 4 - 6 miesiąca życia.

Dostępność: brak towaru

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 105,63 zł )
  • produkt niedostępny

Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero

Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero
Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 19242
Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero

Gotowe danie bezglutenowe cielęcina dla dzieci od 4 - 6 miesiąca życia.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 105,63 zł )
szt.

Fasolka szparagowa w sosie pomidorowym BIO 500 g Jacentowska Piwniczka

Fasolka szparagowa w sosie pomidorowym BIO 500 g Jacentowska Piwniczka
Fasolka szparagowa w sosie pomidorowym BIO 500 g Jacentowska Piwniczka
Producent: Jacentowska Piwniczka Smaku | Kod produktu: 13872
Fasolka szparagowa w sosie pomidorowym BIO 500 g Jacentowska Piwniczka

Kraj Producenta: Polska

Producent: Piwniczka Jacentowska

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

 

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 17,50 zł
( 1 kg = 35,00 zł )
  • produkt niedostępny

Flaki wołowe 430g BIO Juchowo Farm

Flaki wołowe 430g BIO Juchowo Farm
Flaki wołowe 430g BIO Juchowo Farm
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 22376
Flaki wołowe 430g BIO Juchowo Farm

Poznaj BIO flaki wołowe z ekologicznej hodowli Juchowo Farm. Delikatne, czyste, gotowe do podgrzania. Źródło białka i kolagenu. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: brak towaru

Cena: 33,00 zł
( 1 kg = 76,74 zł )
  • produkt niedostępny

Gazpacho tradycyjna hiszpańska zupa warzywna z ogórkiem i z oliwą z oliwek BIO 1l Bio Sabor

Gazpacho tradycyjna hiszpańska zupa warzywna z ogórkiem i z oliwą z oliwek BIO 1l Bio Sabor
Gazpacho tradycyjna hiszpańska zupa warzywna z ogórkiem i z oliwą z oliwek BIO 1l Bio Sabor
Producent: Bio Sabor | Kod produktu: 20096
Gazpacho tradycyjna hiszpańska zupa warzywna z ogórkiem i z oliwą z oliwek BIO 1l Bio Sabor

Gotowa do spożycia hiszpańska, warzywna zupa podawana na zimno. Świetnie smakuje z grzankami. Produkt pasteryzowany.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 litr = 16,90 zł )
szt.

Dania gotowe w słoikach – szybki obiad bez kompromisów

Szukasz sposobu na pełnowartościowy obiad, który wystarczy tylko podgrzać? W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór gotowych dań w szklanych słoikach – od tradycyjnego bigosu, przez dania kuchni indyjskiej, po zupy, buliony i dania dla dzieci. Wszystkie produkty przygotowane są z myślą o naturalnym składzie – bez zbędnych dodatków i sztucznych konserwantów – od sprawdzonych producentów takich jak Prosty Squad, Food Studio, Alce Nero, Krokus, Kowalewski, Juchowo Farm czy Jacentowska Piwniczka Smaku.

Dania mięsne w słoikach – klasyka i kuchnie świata

W ofercie znajdziesz dania jednogarnkowe i klasyki polskiej kuchni, a także inspiracje z kuchni indyjskiej i meksykańskiej:

  • Bigos Magnacki trzy dni warzony według tradycyjnej receptury (Prosty Squad)
  • Bigos z kiełbasą i pomidorami (Tłusty Indyk)
  • Curry z kurczakiem i Butter Chicken z kaszmirskim chilli – dania w stylu kuchni indyjskiej (Prosty Squad)
  • Chili Con Carne z wołowiną – sycące danie jednogarnkowe (Prosty Squad)
  • Gulasz jagnięcy po irlandzku oraz flaki wołowe BIO (Juchowo Farm)
  • Klopsiki z dorsza i łososia w delikatnym sosie koperkowym

Dla osób na diecie roślinnej dostępne są również opcje wegetariańskie i wegańskie, np. chilli con pinto z fasolą (Vega Up) czy wegańskie gołąbki nadziewane ryżem.

Buliony w słoikach – baza do zup i sosów

Domowy rosół czy sos zaczyna się od dobrego bulionu. W kategorii dostępne są buliony w płynie i skoncentrowane, w wersji bezglutenowej i BIO:

  • Bulion drobiowy, warzywny i wołowy w płynie – bezglutenowe, BIO (Food Studio)
  • Bulion z kości wołowych i bulion z kości drobiowych – bezglutenowe, BIO (Food Studio)
  • Bulion Kolagenowy Regenerujący oraz Bulion z Pięciu Ptaków (Prosty Squad)

Buliony te sprawdzą się jako samodzielny, rozgrzewający napój oraz jako baza do domowych zup, sosów i risotto.

Zupy i barszcze w słoikach

Gotowe zupy to wygodny sposób na rozgrzanie się w chłodniejsze dni. W ofercie znajdziesz m.in.:

  • Barszcz biały jaglany – bezglutenowy koncentrat BIO (Kowalewski)
  • Barszcz biały niepasteryzowany na tradycyjnym zakwasie (Krokus)
  • Gazpacho – tradycyjna hiszpańska zupa warzywna z oliwą z oliwek BIO (Bio Sabor)
  • Krem dyniowy, barszcz czerwony oraz zupa tajska Tom Kha z ekstraktem z kokosa i trawą cytrynową

Warzywa i przetwory w sosach

Dla osób szukających prostego dodatku do obiadu polecamy również:

  • Fasolkę szparagową w sosie pomidorowym BIO (Jacentowska Piwniczka Smaku)
  • Leczo z warzywami oraz rydze smażone na maśle

Dania dla dzieci od 4. miesiąca życia

W kategorii dostępne są także łagodne dania przeznaczone dla najmłodszych – bezglutenowe kremy BIO od 4. miesiąca życia (Alce Nero):

  • Krem z pstrągiem i warzywami
  • Krem z cielęciną

Pełną ofertę produktów dla dzieci znajdziesz w sekcji Żywność dla Dzieci i Niemowląt.

Dania gotowe na diecie ketogenicznej i niskowęglowodanowej

Duża część asortymentu oznaczona jest jako KETO LCHF – dania i buliony o ograniczonej ilości węglowodanów, bazujące na naturalnych tłuszczach i pełnowartościowym białku. To wygodna baza dla osób stosujących dietę niskowęglowodanową, które chcą uniknąć zagęszczaczy typu mąka czy skrobia w codziennych posiłkach. Warto łączyć je np. z makaronami low carb i keto lub zdrowymi tłuszczami, takimi jak oliwa z oliwek extra virgin czy masło klarowane ghee.

Dlaczego warto wybrać dania gotowe w słoikach?

  • Wygoda – gotowy posiłek w kilka minut, wystarczy podgrzać
  • Naturalny skład – bez zbędnych dodatków i sztucznych konserwantów
  • Szeroki wybór – dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie, buliony i zupy
  • Opcje BEZ GLUTENU, BIO i KETO LCHF – oznaczone bezpośrednio przy produkcie
  • Szklane opakowanie – wygodne przechowywanie i transport, także w podróży

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować danie ze słoika?
Większość dań wystarczy podgrzać – w garnku, kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej (po przełożeniu do naczynia). Dokładny sposób przygotowania podany jest na etykiecie każdego produktu.

Czy dania w słoikach nadają się na wyjazd lub do pracy?
Tak, dzięki formie słoika i długiemu terminowi przydatności to wygodna opcja w podróży, na kemping czy do biura – wystarczy dostęp do źródła ciepła, aby podgrzać posiłek.

Czy w ofercie są dania odpowiednie dla wegetarian i wegan?
Tak, obok dań mięsnych dostępne są opcje w pełni roślinne, np. chilli con pinto z fasolą czy wegańskie gołąbki – skład każdego produktu znajdziesz w jego karcie.

Ile czasu można przechowywać otwarty słoik?
Po otwarciu danie należy przechowywać w lodówce i spożyć w terminie wskazanym przez producenta na etykiecie.

Czy dania dla dzieci są bezpieczne dla niemowląt?
Kremy z tej kategorii przeznaczone są od 4. miesiąca życia i mają prosty, bezglutenowy skład BIO – szczegółowe informacje znajdziesz zawsze na opakowaniu i w karcie produktu.

Sprawdź także naturalne sosy obiadowe, pesto włoskie oraz pełną ofertę gotowych dań i sosów obiadowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium