e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Naturalne Białka i Odżywki

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
Bezglutenowe
BIO ekologiczne
KETO i Low Carb
Promocja

Naturalne białko o czystym składzie: serwatkowe WPC/WPI, roślinne, jajeczne, kozie oraz aminokwasy BCAA. Sprawdź ofertę i zamów online!

Arginina 500mg 100 kapsułek/62g Medverita

Arginina 500mg 100 kapsułek/62g Medverita
Arginina 500mg 100 kapsułek/62g Medverita
Producent: Medverita | Kod produktu: 11976
Arginina 500mg 100 kapsułek/62g Medverita

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Medverita

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100 kapsułek

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Arginina (L-arginina), żelatyna (otoczka kapsułki).

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,90 zł
( 1 00g = 30,48 zł )
szt.

BCAA 100% 500g 7Nutrition

BCAA 100% 500g 7Nutrition
BCAA 100% 500g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 21818
BCAA 100% 500g 7Nutrition

Czyste BCAA 500g 7 Nutrition w proporcji 2:1:1. Bez dodatków, dla maksymalnej regeneracji i ochrony mięśni. Idealne po treningu. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 68,90 zł
( 1 kg = 137,80 zł )
szt.

Białko bobu koncentrat 350g Pięć Przemian

Białko bobu koncentrat 350g Pięć Przemian
Białko bobu koncentrat 350g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21481
Białko bobu koncentrat 350g Pięć Przemian

Koncentrat białka bobu to świetny wybór dla wegan i wegetarian. Białko wspomaga utrzymanie masy mięśniowej na odpowiednim poziomie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 20,90 zł
( 1 kg = 59,71 zł )
szt.

Białko Egg EPI Izolat 900g NATURAL 7Nutrition

Białko Egg EPI Izolat 900g NATURAL 7Nutrition
Białko Egg EPI Izolat 900g NATURAL 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22906
Białko Egg EPI Izolat 900g NATURAL 7Nutrition

Białko Jaj EPI Izolat Natural 900g 7Nutrition – 92g białka/100g, 0g tłuszczu i węglowodanów. Idealne dla nietolerujących laktozy. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 105,00 zł
( 1 kg = 105,00 zł )
szt.
  • nowość

Białko Egg EPI Izolat Crema Catalana krem kataloński 900g 7Nutrition

Białko Egg EPI Izolat Crema Catalana krem kataloński 900g 7Nutrition
Białko Egg EPI Izolat Crema Catalana krem kataloński 900g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 21109
Białko Egg EPI Izolat Crema Catalana krem kataloński 900g 7Nutrition

Białko jaja kurzego to świetna alternatywa dla białek serwatkowych. Smak krem kataloński.

Dostępność: brak towaru

Cena: 109,00 zł
( 1 kg = 121,11 zł )
  • produkt niedostępny

Białko EPI Egg Izolat CZYSTY 500g Natural 7Nutrition

Białko EPI Egg Izolat CZYSTY 500g Natural 7Nutrition
Białko EPI Egg Izolat CZYSTY 500g Natural 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 21492
Białko EPI Egg Izolat CZYSTY 500g Natural 7Nutrition

Białko jaja kurzego-izolat o naturalnym smaku.

Dostępność: brak towaru

Cena: 59,00 zł
( 1 kg = 118,00 zł )
  • produkt niedostępny

Białko EPI Egg Protein Izolat Chocolate 900g 7 Nutrition

Białko EPI Egg Protein Izolat Chocolate 900g 7 Nutrition
Białko EPI Egg Protein Izolat Chocolate 900g 7 Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20993
Białko EPI Egg Protein Izolat Chocolate 900g 7 Nutrition

Białko jaja kurzego- izolat

- to opcja dla osób nietolerujących białka serwatkowego i chcących zwiększyć spożycie białka. To idealny produkt dla osób aktywnych, chcących zwiększyć i zregenerować masę mięśniową. Jedna porcja pokrywa zapotrzebowanie na około 22 g białka. Można je dodawać do posiłków. Białko o smaku czekoladowym.

Dostępność: brak towaru

Cena: 119,00 zł
( 1 kg = 132,22 zł )
  • produkt niedostępny

Białko EPI Egg Protein Izolat Vanilla 900g 7Nutrition

Białko EPI Egg Protein Izolat Vanilla 900g 7Nutrition
Białko EPI Egg Protein Izolat Vanilla 900g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20992
Białko EPI Egg Protein Izolat Vanilla 900g 7Nutrition

Białko jaja kurzego- izolat- to opcja dla osób nietolerujących białka serwatkowego i chcących zwiększyć spożycie białka. To idealny produkt dla osób aktywnych, chcących zwiększyć i zregenerować masę mięśniową. Jedna porcja pokrywa zapotrzebowanie na około 22 g białka. Można je dodawać do posiłków.

Dostępność: brak towaru

Cena: 109,00 zł
( 1 kg = 121,11 zł )
  • produkt niedostępny

Białko grochu izolat bezglutenowe 500g Pięć Przemian

Białko grochu izolat bezglutenowe 500g Pięć Przemian
Białko grochu izolat bezglutenowe 500g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 20682
Białko grochu izolat bezglutenowe 500g Pięć Przemian

Białko grochu izolat pozyskiwany jest z grochu poprzez proces izolacji, w trakcie którego usuwane są z niego zbędne składniki. Białko grochu jest łatwo przyswajalne i pełne aminokwasów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 32,00 zł
( 1 kg = 64,00 zł )
szt.

Białko Koncentrat WPC80 Czyste Natural 2kg BigPack 7Nutrition

Białko Koncentrat WPC80 Czyste Natural 2kg BigPack 7Nutrition
Białko Koncentrat WPC80 Czyste Natural 2kg BigPack 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22904
Białko Koncentrat WPC80 Czyste Natural 2kg BigPack 7Nutrition

Białko WPC80 Natural 2kg 7Nutrition – 87g białka/100g, czysty skład bez zbędnych dodatków. Koncentrat serwatkowy na budowę masy mięśniowej. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 339,00 zł
szt.
  • nowość

Białko konopne BIO 150 g

Białko konopne BIO 150 g
Białko konopne BIO 150 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 11074
Białko konopne BIO 150 g

Kraj Pochodzenia: Francja

Producent: BIO Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100% białko konopne w proszku.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,90 zł
( 1 kg = 119,33 zł )
szt.

Białko konopne Duże BIG PACK 500g BIO BioPlanet

Białko konopne Duże BIG PACK 500g BIO BioPlanet
Białko konopne Duże BIG PACK 500g BIO BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20816
Białko konopne Duże BIG PACK 500g BIO BioPlanet

Białko konopne - Białko konopne zaliczane jest do białek pełnowartościowych- uwzględniających aminokwasy BCAA i w przeciwieństwie do białka sojowego- jest to produkt łatwo przyswajalny, nie powodujący wzdęć. Białko konopne jest bogate w aminokwasy oraz naturalne kwasy omega-3 (zaspokaja ponad 30% zalecanego dziennego zapotrzebowania na te kwasy w jednej porcji).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,99 zł
( 1 kg = 57,98 zł )
szt.

Białko kozie GOAT Natural WPC Protein 900g 7Nutrition

Białko kozie GOAT Natural WPC Protein 900g 7Nutrition
Białko kozie GOAT Natural WPC Protein 900g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22503
Białko kozie GOAT Natural WPC Protein 900g 7Nutrition

Białko kozie serwatkowe GOAT WPC Protein 900g 7Nutrition – 79% białka, naturalne, lekkostrawne. 30 porcji. Alternatywa dla białka krowiego. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 229,00 zł
( 1 kg = 254,44 zł )
szt.

Białko kozie serwatkowe GOAT WPC Protein 480g naturalne 7Nutrition

Białko kozie serwatkowe GOAT WPC Protein 480g naturalne 7Nutrition
Białko kozie serwatkowe GOAT WPC Protein 480g naturalne 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22502
Białko kozie serwatkowe GOAT WPC Protein 480g naturalne 7Nutrition

Białko kozie serwatkowe GOAT WPC Protein 480g 7Nutrition – 79% białka, naturalne, lekkostrawne. Alternatywa dla białka krowiego. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
( 1 kg = 268,75 zł )
szt.

Białko serwatkowe czyste koncentrat 77% BIO 500 g DietFood

Białko serwatkowe czyste koncentrat 77% BIO 500 g DietFood
Białko serwatkowe czyste koncentrat 77% BIO 500 g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 12259
Białko serwatkowe czyste koncentrat 77% BIO 500 g DietFood

Zawiera cenne dla zdrowia aminokwasy, polecane osobom które budują masę mięśniową oraz są aktywne. Produkt posiadający certyfikat ekologiczny. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 189,00 zł
( 1 kg = 378,00 zł )
szt.

Białko serwatkowe IZOLAT KETO z MCT 500 g DietFood

Białko serwatkowe IZOLAT KETO z MCT 500 g DietFood
Białko serwatkowe IZOLAT KETO z MCT 500 g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 14188
Białko serwatkowe IZOLAT KETO z MCT 500 g DietFood

Białko serwatkowe w formie izolatu z olejem kokosowym w proszku MCT. Zawiera cenne dla zdrowia aminokwasy, polecane osobom które budują masę mięśniową oraz są aktywne. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 169,00 zł
( 1 kg = 338,00 zł )
szt.

Białko serwatkowe IZOLAT Naturalne 90% 500 g Diet Food

Białko serwatkowe IZOLAT Naturalne 90%  500 g Diet Food
Białko serwatkowe IZOLAT Naturalne 90% 500 g Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 16522
Białko serwatkowe IZOLAT Naturalne 90% 500 g Diet Food

Bogate źródło białka. Polecane przede wszystkim osobom, które intensywnie trenują. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 139,00 zł
( 1 kg = 278,00 zł )
  • produkt niedostępny

Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood

Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood
Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 15042
Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood

Polecane dla osób które są aktywne sportowo oraz budują masę mięśniową. Wzbogacone kolagenem - wzmacnia włosy, skórę i paznokcie. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 169,00 zł
( 1 kg = 338,00 zł )
szt.

Białko serwatkowe z kakao koncentrat BIO 500g DietFood

Białko serwatkowe z kakao koncentrat BIO 500g DietFood
Białko serwatkowe z kakao koncentrat BIO 500g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 12257
Białko serwatkowe z kakao koncentrat BIO 500g DietFood

 Zawiera cenne dla zdrowia aminokwasy, polecane osobom które budują masę mięśniową oraz są aktywne. Produkt posiadający certyfikat ekologiczny. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 109,00 zł
( 1 kg = 218,00 zł )
  • produkt niedostępny

Białko serwatkowe z wanilią koncentrat BIO 500g DietFood

Białko serwatkowe z wanilią koncentrat  BIO 500g DietFood
Białko serwatkowe z wanilią koncentrat BIO 500g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 17331
Białko serwatkowe z wanilią koncentrat BIO 500g DietFood

Białko serwatkowe z erytrytolem i wanilią to bogate żródło białka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 169,00 zł
( 1 kg = 338,00 zł )
szt.

W tej podkategorii Suplementów Diety i Superfoods o Czystym Składzie znajdziesz naturalne odżywki białkowe i aminokwasy – białko serwatkowe (koncentrat i izolat), białko jajeczne, kozie, roślinne (konopne, grochowe, z bobu) oraz aminokwasy, w tym BCAA. Duża część oferty dostępna jest w wersji BIO, bez glutenu oraz w wariancie KETO/LCHF.

Białko serwatkowe (WPC i WPI)

Podstawę oferty stanowi białko serwatkowe w dwóch głównych formach:

Białko jajeczne i kozie

Dla osób nietolerujących białek mleka krowiego przygotowaliśmy alternatywy zwierzęce:

Białka roślinne

Dla osób na diecie wegańskiej, wegetariańskiej lub z nietolerancją laktozy dostępne są odżywki roślinne:

Aminokwasy i BCAA

Uzupełnieniem oferty są aminokwasy w czystej postaci, m.in. BCAA 100% 7Nutrition (aminokwasy rozgałęzione: leucyna, izoleucyna, walina) oraz Arginina Medverita w kapsułkach.

Jak wybrać odżywkę białkową

  • WPC vs WPI – koncentrat (WPC) zawiera nieco więcej laktozy i tłuszczu, izolat (WPI) jest bardziej oczyszczony i szybciej się wchłania.
  • Nietolerancje pokarmowe – przy nietolerancji laktozy sprawdzi się izolat lub białko roślinne/jajeczne; przy diecie roślinnej – białko konopne, grochowe lub z bobu.
  • Cel stosowania – dla osób trenujących kluczowa jest łączna zawartość białka w porcji i profil aminokwasowy (w tym BCAA).
  • Dodatkowe potrzeby – np. wersje z MCT dla diety KETO lub z dodatkiem kolagenu.

Jak bezpiecznie stosować odżywki białkowe

Odżywki białkowe i aminokwasy nie zastępują zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej podanej na etykiecie. Osoby z chorobami nerek lub wątroby powinny skonsultować zwiększoną podaż białka z lekarzem. W razie wątpliwości, szczególnie w ciąży, w trakcie karmienia piersią oraz u dzieci, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się koncentrat (WPC) od izolatu (WPI) białka serwatkowego?

Izolat jest bardziej oczyszczony, zawiera więcej białka w porcji oraz mniej laktozy i tłuszczu niż koncentrat, dzięki dodatkowemu etapowi filtracji.

Jakie białko wybrać przy nietolerancji laktozy?

Dobrym wyborem będzie izolat białka serwatkowego (zawiera śladowe ilości laktozy), białko jajeczne (EPI) lub odżywki roślinne, np. konopne czy grochowe.

Czy białko roślinne dostarcza tyle samo białka co serwatkowe?

Zawartość białka w porcji zależy od konkretnego produktu – warto porównać wartości odżywcze na etykiecie, niezależnie od źródła białka.

Do czego służy BCAA?

BCAA to aminokwasy rozgałańczone (leucyna, izoleucyna, walina) – jeden z podstawowych elementów budulcowych białek, często stosowany przez osoby aktywne fizycznie jako uzupełnienie diety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium