e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Nowości

Filtruj/sortuj

Zestaw 2x Pro Keto Eletrolity+ OlalaLchf + travel bag

Zestaw 2x Pro Keto Eletrolity+ OlalaLchf + travel bag
Zestaw 2x Pro Keto Eletrolity+ OlalaLchf + travel bag
Producent: olalalchf | Kod produktu: 5541-250EE
Zestaw 2x Pro Keto Eletrolity+ OlalaLchf + travel bag

Dwie paczki elektrolitów Pro KETO Elektrolity+ OlaLaLchf (2 × 495 g, ok. 240 porcji) z sodem, potasem, magnezem Aquamin® Mg i witaminą C z dzikiej róży. Bez cukru i słodzików. W komplecie gratis Travel Bag: saszetka z miarką.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 157,80 zł
zestaw
  • nowość

Prażynki Krewetkowe KRUPUK 60g BIO Yakso

Prażynki Krewetkowe KRUPUK 60g BIO Yakso
Prażynki Krewetkowe KRUPUK 60g BIO Yakso
Producent: Yakso | Kod produktu: 23074
Prażynki Krewetkowe KRUPUK 60g BIO Yakso

Prażynki Krewetkowe KRUPUK BIO 60 g, Yakso: krewetki 16%, przekąska imprezowa, chrupiąca. Bez sztucznych barwników. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
( 1 kg = 233,17 zł )
szt.
  • nowość

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3szt 120g INCOLA

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3szt 120g INCOLA
Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3szt 120g INCOLA
Producent: Incola | Kod produktu: 23073
Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3szt 120g INCOLA

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 99,17 zł )
szt.
  • nowość

Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana

Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana
Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana
Producent: Terrasana | Kod produktu: 23072
Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana

Krem orzechowy Omega-3 BIO 250 g, Terrasana: nerkowce i nasiona konopi, źródło ALA (3,97 g/100 g), wegański. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 32,90 zł
( 1 kg = 131,60 zł )
szt.
  • nowość

Sos Czosnkowy bezglutenowy 210ml BIO Sanchon

Sos Czosnkowy bezglutenowy 210ml BIO Sanchon
Sos Czosnkowy bezglutenowy 210ml BIO Sanchon
Producent: Sanchon | Kod produktu: 23071
Sos Czosnkowy bezglutenowy 210ml BIO Sanchon

Sos czosnkowy bezglutenowy BIO 210 ml, Sanchon: wegański, z ziarnami gorczycy, do grilla, warzyw i jako dip. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,79 zł
szt.
  • nowość

Włoszczyzna świeża BIO Demeter Juchowo Farm

Włoszczyzna świeża BIO Demeter Juchowo Farm
Włoszczyzna świeża BIO Demeter Juchowo Farm
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 23068
Włoszczyzna świeża BIO Demeter Juchowo Farm

Włoszczyzna świeża BIO Demeter z Juchowo Farm. Ekologiczny zestaw warzyw korzeniowych z gospodarstwa biodynamicznego. Idealna na rosół, zupy i buliony. Sprawdź!

Dostępność: brak towaru

Cena: 14,90 zł
  • nowość
  • produkt niedostępny

Ser Solankowy z mleka typu A2 Półłusty BIO ok 300g Juchowo Farm

Ser Solankowy z mleka typu A2 Półłusty BIO ok 300g Juchowo Farm
Ser Solankowy z mleka typu A2 Półłusty BIO ok 300g Juchowo Farm
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 23067
Ser Solankowy z mleka typu A2 Półłusty BIO ok 300g Juchowo Farm

Ser solankowy półłusty BIO ok. 300 g z Juchowo Farm. Wytwarzany z mleka A2 od krów z gospodarstwa biodynamicznego. Naturalny, bez sztucznych dodatków. Sprawdź!

Dostępność: brak towaru

Cena: 22,90 zł
( 1 kg = 57,25 zł )
  • nowość
  • produkt niedostępny

Mięso gulaszowe wołowe BIO ok. 400 g – Juchowo Farm | Ekologiczna wołowina

Mięso gulaszowe wołowe BIO ok. 400 g – Juchowo Farm | Ekologiczna wołowina
Mięso gulaszowe wołowe BIO ok. 400 g – Juchowo Farm | Ekologiczna wołowina
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 23066
Mięso gulaszowe wołowe BIO ok. 400 g – Juchowo Farm | Ekologiczna wołowina

Mięso gulaszowe wołowe BIO ok. 400 g z Juchowo Farm. 100% ekologiczna wołowina z gospodarstwa biodynamicznego. Świeże, nie mrożone. Idealne na gulasz i zupy. Sprawdź!

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 49,00 zł
( 1 kg = 122,50 zł )
  • nowość
  • produkt niedostępny

Chrzan tarty 180g tradycyjny KROKUS

Chrzan tarty 180g tradycyjny KROKUS
Chrzan tarty 180g tradycyjny KROKUS
Producent: Krokus | Kod produktu: 23059
Chrzan tarty 180g tradycyjny KROKUS

Chrzan tarty tradycyjny 180g Krokus – z prawdziwego korzenia chrzanu (72%), bez sztucznych dodatków. Idealny do mięs i wędlin. Sprawdź!

Dostępność: brak towaru

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
  • nowość
  • produkt niedostępny

Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas

Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas
Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas
Producent: Cabo de Penas | Kod produktu: 23058
Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas

Makrela filety w ekologicznej oliwie extra virgin 85g Cabo De Penas – z Hiszpanii, ręcznie pakowana, KETO LCHF. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 19,88 zł )
szt.
  • nowość

Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA

Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA
Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA
Producent: Nutura | Kod produktu: 23057
Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA

Pasta orzechowa kokosowa 500g Nutura – 85% orzeszków ziemnych i 15% wiórków kokosowych, bez cukru. Do owsianki i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 33,80 zł )
szt.
  • nowość

Woda kokosowa NFC ekologiczna BIO 1l RedCoco

Woda kokosowa NFC ekologiczna BIO 1l RedCoco
Woda kokosowa NFC ekologiczna BIO 1l RedCoco
Producent: RedCoco | Kod produktu: 23056
Woda kokosowa NFC ekologiczna BIO 1l RedCoco

Woda kokosowa NFC ekologiczna BIO 1l RedCoco – naturalne źródło potasu, z Wietnamu. Idealna do nawodnienia po treningu. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
szt.
  • nowość

Shaker FitShaker Bidon 750ml bez BPA i ftalanów e-superfood.pl

Shaker FitShaker Bidon 750ml bez BPA i ftalanów e-superfood.pl
Shaker FitShaker Bidon 750ml bez BPA i ftalanów e-superfood.pl
Producent: e-superfood.pl | Kod produktu: 23051
Shaker FitShaker Bidon 750ml bez BPA i ftalanów e-superfood.pl

Shaker Bidon 750ml e-superfood.pl – bez BPA i ftalanów, system LeakProof i sitko. Idealny do koktajli białkowych i keto shake'ów. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł
szt.
  • nowość

Kakao z Pomarańczą i cynamonem bezglutenowe BIO 125g Alternativa3

Kakao z Pomarańczą i cynamonem bezglutenowe BIO 125g Alternativa3
Kakao z Pomarańczą i cynamonem bezglutenowe BIO 125g Alternativa3
Producent: Alternativa3 | Kod produktu: 23050
Kakao z Pomarańczą i cynamonem bezglutenowe BIO 125g Alternativa3

Kakao z Pomarańczą i Cynamonem BIO Alternativa3 – bezglutenowe, ekologiczne, wysoka zawartość błonnika. Orientalny aromat. Sprawdź skład i przygotowanie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,90 zł
( 1 kg = 231,20 zł )
szt.
  • nowość

Mąka Pszenna Krupczatka 450 BIO 1kg Probio

Mąka Pszenna Krupczatka 450 BIO 1kg Probio
Mąka Pszenna Krupczatka 450 BIO 1kg Probio
Producent: Probio | Kod produktu: 23049
Mąka Pszenna Krupczatka 450 BIO 1kg Probio

Mąka Pszenna Krupczatka Typ 450 BIO 1kg Probio – ekologiczna, idealna do ciast kruchych, tart i pizzy. Sprawdź skład i zastosowanie w kuchni.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
szt.
  • nowość

Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food

Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food
Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 23047
Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food

Makaron Konjac ryż 80g suchy bezglutenowy BIO Diet-Food – tylko 34 kcal/100g. Zamiennik ryżu na diecie keto i low-carb. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
szt.
  • nowość

Kreatyna CreaCrystal® 500g Czysta 7Nutrition – Monohydrat 500 Mesh

Kreatyna CreaCrystal® 500g Czysta 7Nutrition – Monohydrat 500 Mesh
Kreatyna CreaCrystal® 500g Czysta 7Nutrition – Monohydrat 500 Mesh
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 23044
Kreatyna CreaCrystal® 500g Czysta 7Nutrition – Monohydrat 500 Mesh

Kreatyna CreaCrystal® 500g 7Nutrition – ultramikronizowany monohydrat 500 mesh, 3g kreatyny/porcję, czystość potwierdzona wg norm EFSA. Sprawdź skład.

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 79,00 zł
( 1 kg = 158,00 zł )
  • nowość
  • produkt niedostępny

Krem kokosowy do ubijania 25% tłuszczu z cukrem kokosowym 400ml Natures Charm

Krem kokosowy do ubijania 25% tłuszczu z cukrem kokosowym 400ml Natures Charm
Krem kokosowy do ubijania 25% tłuszczu z cukrem kokosowym 400ml Natures Charm
Producent: Natures Charm | Kod produktu: 23042
Krem kokosowy do ubijania 25% tłuszczu z cukrem kokosowym 400ml Natures Charm

Krem kokosowy do ubijania Nature's Charm 400 ml – wegańska alternatywa dla bitej śmietany. 25% tłuszczu, z cukrem kokosowym. Sprawdź w e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 litr = 32,25 zł )
szt.
  • nowość

Olej kokosowy organiczny virgin 500ml BIO BioAsia

Olej kokosowy organiczny virgin 500ml BIO BioAsia
Olej kokosowy organiczny virgin 500ml BIO BioAsia
Producent: Bioasia | Kod produktu: 23041
Olej kokosowy organiczny virgin 500ml BIO BioAsia

Olej kokosowy virgin organiczny BIO 500ml BioAsia – nierafinowany, ze Sri Lanki, KETO LCHF. 100% jeden składnik. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.
  • nowość

Makaron ryżowy CZARNY bezglutenowy BIO 225g Perfect Earth

Makaron ryżowy CZARNY bezglutenowy BIO 225g Perfect Earth
Makaron ryżowy CZARNY bezglutenowy BIO 225g Perfect Earth
Producent: perfect earth | Kod produktu: 23040
Makaron ryżowy CZARNY bezglutenowy BIO 225g Perfect Earth

Makaron ryżowy czarny BIO bezglutenowy 225g Perfect Earth – z Tajlandii, efektowny wygląd i orzechowy posmak. Do dań azjatyckich. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,99 zł
( 1 kg = 44,40 zł )
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium