e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Nowości

Filtruj/sortuj

Mus z owoców czarnego bzu BIO 200g Runoland

Mus z owoców czarnego bzu BIO 200g Runoland
Mus z owoców czarnego bzu BIO 200g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22945
Mus z owoców czarnego bzu BIO 200g Runoland

Mus z owoców czarnego bzu BIO Runoland 200g – gęsty, intensywny smak, tylko 2 składniki. Naturalny dodatek do deserów, jogurtów i wypieków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
szt.
  • nowość

Słodka przekąska Brzoskwinia z siemieniem lnianym bez dodatku cukru BIO 200g Runoland

Słodka przekąska Brzoskwinia z siemieniem lnianym bez dodatku cukru BIO 200g Runoland
Słodka przekąska Brzoskwinia z siemieniem lnianym bez dodatku cukru BIO 200g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22944
Słodka przekąska Brzoskwinia z siemieniem lnianym bez dodatku cukru BIO 200g Runoland

Słodka przekąska Brzoskwinia z siemieniem lnianym BIO Runoland 200g – bez dodatku cukru, bogata w błonnik. Receptura z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 62,50 zł )
szt.
  • nowość

Słodka przekąska Truskawka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland

Słodka przekąska Truskawka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland
Słodka przekąska Truskawka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22943
Słodka przekąska Truskawka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland

Słodka przekąska Truskawka z chia BIO Runoland 200g – bez dodatku cukru, tylko 98 kcal/100g. Naturalna, owocowa alternatywa dla słodyczy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 62,50 zł )
szt.
  • nowość

Słodka przekąska Czarna porzeczka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland

Słodka przekąska Czarna porzeczka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland
Słodka przekąska Czarna porzeczka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22942
Słodka przekąska Czarna porzeczka z chia bez dodatku cukru BIO 200g Runoland

Przekąska sprawdzi się jako dodatek do owsianki, jogurtu naturalnego czy naleśników, a także jako naturalny zamiennik dżemu do pieczywa. Dzięki gęstej konsystencji można ją także jeść samodzielnie, łyżeczką, jako szybką, owocową przekąskę.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 62,50 zł )
szt.
  • nowość

Borówka do mięs serów i deserów - Borówka brusznica BIO 200g Runoland

Borówka do mięs serów i deserów - Borówka brusznica BIO 200g Runoland
Borówka do mięs serów i deserów - Borówka brusznica BIO 200g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22941
Borówka do mięs serów i deserów - Borówka brusznica BIO 200g Runoland

Borówka brusznica BIO Runoland 200g – ekologiczny dodatek do mięs, serów i deserów. Bogata w witaminy A, C i flawonoidy. Bez barwników i aromatów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 64,50 zł )
szt.
  • nowość

Borowiki marynowane BIO 300g Runoland

Borowiki marynowane BIO 300g Runoland
Borowiki marynowane BIO 300g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22940
Borowiki marynowane BIO 300g Runoland

Borowiki marynowane BIO Runoland 300g – ręcznie selekcjonowany borowik szlachetny z certyfikowanych, czystych terenów leśnych. Bez konserwantów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,90 zł
( 1 kg = 155,00 zł )
szt.
  • nowość

Podgrzybki marynowane ekologiczne BIO 300g Runoland

Podgrzybki marynowane ekologiczne BIO 300g Runoland
Podgrzybki marynowane ekologiczne BIO 300g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 22939
Podgrzybki marynowane ekologiczne BIO 300g Runoland

Podgrzybki marynowane BIO Runoland 300g – zbierane w Borach Dolnośląskich, z terenów wolnych od chemii od min. 3 lat. Certyfikat EKOGWARANCJA.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 93,89 zł )
szt.
  • nowość

GrzyboSmaczek przyprawa umami bez soli BIO 30 g

GrzyboSmaczek przyprawa umami bez soli BIO 30 g
GrzyboSmaczek przyprawa umami bez soli BIO 30 g
Producent: Jacentowska Piwniczka Smaku | Kod produktu: 22932
GrzyboSmaczek przyprawa umami bez soli BIO 30 g

GrzyboSmaczek – uniwersalna przyprawa umami z suszonych grzybów leśnych i warzyw, bez dodatku soli. Do zup, mięs i sosów. Jacentowska Piwniczka, 30g.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 450,00 zł )
szt.
  • nowość

Czekolada Ketolada z migdałami Gorzka 60% z erytrolem 100g Naturavena

Czekolada Ketolada z migdałami Gorzka 60% z erytrolem 100g Naturavena
Czekolada Ketolada z migdałami Gorzka 60% z erytrolem 100g Naturavena
Producent: NaturaVena | Kod produktu: 22927
Czekolada Ketolada z migdałami Gorzka 60% z erytrolem 100g Naturavena

Czekolada Ketolada Gorzka 60% z migdałami i erytrytolem – bez dodatku cukru, wysoka zawartość błonnika. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,90 zł
( 1 kg = 139,00 zł )
szt.
  • nowość

Płyn dla dzieci do twarzy rąk i higieny intymnej 300ml Baby Anthyllis

Płyn dla dzieci do twarzy rąk i higieny intymnej 300ml Baby Anthyllis
Płyn dla dzieci do twarzy rąk i higieny intymnej 300ml Baby Anthyllis
Producent: Anthyllis | Kod produktu: 22926
Płyn dla dzieci do twarzy rąk i higieny intymnej 300ml Baby Anthyllis

Odkryj delikatny bio płyn Baby Anthyllis do mycia twarzy, rąk i higieny intymnej dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Formuła z organicznym rumiankiem, aloesem i ekstraktem z ryżu. Certyfikat ICEA Cosmos Organic, 98% składników naturalnych. Bezpieczny dla wrażliwej skóry, przebadany dermatologicznie. Sprawdź skład i działanie!

Dostępność: brak towaru

Cena: 28,50 zł
( 1 litr = 95,00 zł )
  • nowość
  • produkt niedostępny

Płyn do prania ubranek dziecięcych do prania ręcznego i w pralce certyfikowany 1l Anthyllis

Płyn do prania ubranek dziecięcych do prania ręcznego i w pralce certyfikowany 1l Anthyllis
Płyn do prania ubranek dziecięcych do prania ręcznego i w pralce certyfikowany 1l Anthyllis
Producent: Anthyllis | Kod produktu: 22925
Płyn do prania ubranek dziecięcych do prania ręcznego i w pralce certyfikowany 1l Anthyllis

Naturalny płyn do prania ubranek dziecięcych Baby Anthyllis 1L – do prania ręcznego i w pralce. 98% składników naturalnych, certyfikat ICEA, wegański. Przebadany dermatologicznie, bez siarczanów, z butelką z recyklingu. Skutecznie usuwa zabrudzenia, chroniąc delikatną skórę maluszka. Sprawdź skład i sposób użycia!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 58,00 zł
szt.
  • nowość

Pasta do zębów 24 ziół Ajurwedyjskich bez fluoru i mięty NIEBIESKA 75ml Apeiron

Pasta do zębów 24 ziół Ajurwedyjskich bez fluoru i mięty NIEBIESKA 75ml Apeiron
Pasta do zębów 24 ziół Ajurwedyjskich bez fluoru i mięty NIEBIESKA 75ml Apeiron
Producent: APEIRON | Kod produktu: 22924
Pasta do zębów 24 ziół Ajurwedyjskich bez fluoru i mięty NIEBIESKA 75ml Apeiron

Odkryj ajurwedyjską pastę do zębów Apeiron z 24 wyciągami ziół – bez fluoru i mięty. Kompatybilna z leczeniem homeopatycznym. Łagodnie usuwa płytkę bakteryjną, wzmacnia dziąsła i odświeża oddech. Naturalne składniki, bez surfaktantów i wypełniaczy. Idealna dla dorosłych i dzieci. Sprawdź skład!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,90 zł
( 1 litr = 358,67 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Caramel Popcorn 100g

Daktyle True Dates Caramel Popcorn 100g
Daktyle True Dates Caramel Popcorn 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22923
Daktyle True Dates Caramel Popcorn 100g

Daktyle True Dates Caramel Popcorn 100 g – daktyle o smaku karmelowego popcornu, 90% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Sweet Peach 100g

Daktyle True Dates Sweet Peach 100g
Daktyle True Dates Sweet Peach 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22922
Daktyle True Dates Sweet Peach 100g

Daktyle True Dates Sweet Peach 100 g – daktyle o smaku brzoskwini, 95% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Sour Watermelon 100g

Daktyle True Dates Sour Watermelon 100g
Daktyle True Dates Sour Watermelon 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22921
Daktyle True Dates Sour Watermelon 100g

Daktyle True Dates Sour Watermelon 100 g – daktyle o smaku kwaśnego arbuza, 91% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Sour Cola 100g

Daktyle True Dates Sour Cola 100g
Daktyle True Dates Sour Cola 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22920
Daktyle True Dates Sour Cola 100g

Daktyle True Dates Sour Cola 100 g – daktyle o smaku kwaśnej coli, 92% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Sour Apple 100g

Daktyle True Dates Sour Apple 100g
Daktyle True Dates Sour Apple 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22919
Daktyle True Dates Sour Apple 100g

Daktyle True Dates Sour Apple 100 g – daktyle o smaku kwaśnego jabłka, 92% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Pistachio Cream 100g

Daktyle True Dates Pistachio Cream 100g
Daktyle True Dates Pistachio Cream 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22918
Daktyle True Dates Pistachio Cream 100g

Daktyle True Dates Pistachio Cream 100 g – daktyle z kremem pistacjowym, 81% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Creamy Peanut Butter 100g

Daktyle True Dates Creamy Peanut Butter 100g
Daktyle True Dates Creamy Peanut Butter 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22917
Daktyle True Dates Creamy Peanut Butter 100g

Daktyle True Dates Creamy Peanut Butter 100 g – daktyle z masłem orzechowym, 81% daktyli, bez glutenu w składzie. Sprawdź ofertę!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość

Daktyle True Dates Cookie Dough 100g

Daktyle True Dates Cookie Dough 100g
Daktyle True Dates Cookie Dough 100g
Producent: True Dates | Kod produktu: 22916
Daktyle True Dates Cookie Dough 100g

Daktyle True Dates Cookie Dough 100 g – naturalna przekąska o smaku ciasta na ciasteczka, 93% daktyli. Idealna na wyjazd i do pracy. Sprawdź ofertę!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium