e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Kremy i Pasty Orzechowe oraz Tahini

Filtruj/sortuj

Masło orzechowe, kremy orzechowe i tahini BIO: pasty 100% z orzechów i sezamu, crunchy, smooth, KETO. Proste składy. Kup online w e-superfood.pl!

Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych

Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych
Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych
Producent: - | Kod produktu: 8F5E-902EB
Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych

Zestaw 3 kremów KETO z orzecha laskowego: z kakao Bettr, z olejem MCT Diet Food i Krem Śniadaniowy Baton Warszawski. Bez cukru, bezglutenowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
zestaw

Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych

Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych
Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych
Producent: e-superfood.pl | Kod produktu: 5A34-88800
Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych

Zestaw 3 kremów KETO na bazie migdałów: migdałowo-czekoladowy, migdałowo-truskawkowy i słony migdał z MCT. Bezglutenowe, niskowęglowodanowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
zestaw

Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 19301
Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa kakaowa (czekoladowa) bez cukru 300g Targroch – na bazie sezamu, kakao i ksylitolu. Świetna do ciast i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł
( 1 kg = 90,00 zł )
szt.

Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 19002
Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa naturalna bez cukru 300g Targroch – na bazie sezamu i ksylitolu, wg tureckiej receptury. Świetna do ciast i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł
( 1 kg = 90,00 zł )
szt.

Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch

Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch
Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 18968
Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch

Chałwa pistacjowa to świetny dodatek do ciast i deserów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,00 zł
( 1 kg = 113,33 zł )
szt.

Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 21716
Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa truskawkowa bez cukru 300g Targroch – na bazie sezamu, ksylitolu i liofilizowanych truskawek. Świetna do ciast i deserów. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 99,67 zł )
szt.

Kajmak masa krówkowa bez dodatku cukru z erytrolem 260g Polder

Kajmak masa krówkowa bez dodatku cukru z erytrolem 260g Polder
Kajmak masa krówkowa bez dodatku cukru z erytrolem 260g Polder
Producent: Polder | Kod produktu: 22429
Kajmak masa krówkowa bez dodatku cukru z erytrolem 260g Polder

Kajmak masa krówkowa Polder 260g bez cukru z erytrolem. Gotowany, zagęszczony, niskokaloryczny (215 kcal/100g). Idealny dla diabetyków i na dietę low carb. Sprawdź smak!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 61,15 zł )
szt.

Krem orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition

Krem  orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition
Krem orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20298
Krem orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition

100% BEZ DODATKÓW!

Krem orzechowy z bardzo drobno zmielonych orzechów składa się w 100% z naturalnych składników, bez dodatku soli, cukru, oleju palmowego oraz środków konserwujących.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,50 zł
( 1 kg = 29,00 zł )
szt.

Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g

Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g
Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 12553
Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g

Kraj Pochodzenia: 

Producent: CocoFarm

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 280g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Miąższ z kokosa 18%, cukier kokosowy 18%, mleko kokosowe w proszku 11%, błonnik pokarmowy, kakao 7%, mąka z orzechów ziemnych, lecytyna słonecznikowa (bez GMO), sól himalajska różowa.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,00 zł
( 1 kg = 82,14 zł )
szt.

Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK

Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK
Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 14819
Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: 7Nutrition

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 750 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

 Składniki

Orzechy arachidowe prażone 66%, erytrytol, tłuszcz shea, tłuszcz kokosowy, olej słonecznikowy, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), lecytyna słonecznikowa, aromat. 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
( 1 kg = 47,87 zł )
szt.

Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian

Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian
Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 19112
Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian

Wyjątkowy migdałowo truskawkowy krem KETO na bazie naturalnych składników o niskiej zawartości węglowodanów, bezglutenowy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,00 zł
( 1 kg = 116,67 zł )
szt.

Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian

Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian
Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 16001
Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian

Wyjątkowy krem KETO migdałowo-czekoladowy na bazie naturalnych składników o niskiej zawartości węglowodanów. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 38,00 zł
( 1 kg = 126,67 zł )
szt.

Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski

Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski
Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski
Producent: Baton Warszawski | Kod produktu: 15286
Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski

Krem migdałowy z wanilią Baton Warszawski 190g

  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Producent: Baton Warszawski
  • Opakowanie jednostkowe: 190g / 1szt.
  • Jednostka sprzedaży: 1 szt.

Składniki:

Manna kokosowa, pasta migdałowa (23,5%), inulina z cykorii, erytrytol, olej kokosowy, olej słonecznikowy, lecytyna słonecznikowa, sól, wanilia (0,11%)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,00 zł
( 1 kg = 68,42 zł )
szt.

Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food

Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food
Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 14625
Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Zmielone, prażone orzechy laskowe, olej kokosowy MCT w proszku (średniołańcuchowe trójglicerydy, guma arabska, dwutlenek krzemu), erytrytol.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 55,50 zł
( 1 kg = 185,00 zł )
szt.

Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle

Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle
Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle
Producent: Targroch | Kod produktu: 14233
Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle

Krem migdałowy 300g Targroch – 100% prażone migdały, bez soli, cukru i oleju palmowego. Naturalna pasta w szkle. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
( 1 kg = 86,33 zł )
szt.

Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana

Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana
Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana
Producent: Terrasana | Kod produktu: 23072
Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana

Krem orzechowy Omega-3 BIO 250 g, Terrasana: nerkowce i nasiona konopi, źródło ALA (3,97 g/100 g), wegański. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 32,90 zł
( 1 kg = 131,60 zł )
szt.
  • nowość

Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr

Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr
Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr
Producent: Bettr | Kod produktu: 18264
Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr

Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr. Idealny na keto i paleo. Na bazie erytrytolu i daktyli. Bez dodatku cukru. Sprawdzi się do naleśników, gofrów i ciast. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 32,90 zł
( 1 kg = 131,60 zł )
szt.

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Producent: DietFood | Kod produktu: 11287
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Orzechy laskowe prażone mielone - 75%, cukier kokosowy, ziarna kakaowca w proszku - 5%.

NIE ZAWIERA OLEJU PALMOWEGO

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł 68,00 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
szt.
  • promocja

Krem orzechowy 410g Kropla Omega

Krem orzechowy 410g  Kropla Omega
Krem orzechowy 410g Kropla Omega
Producent: Kropla Omega | Kod produktu: 13712
Krem orzechowy 410g Kropla Omega

Kraj Pochodzenia: Argentyna

Producent: Kropla Omega

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 410g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100% prażone orzechy arachidowe

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,30 zł
( 1 kg = 42,20 zł )
szt.

Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 19605
Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem orzechowy crunchy 1kg 7Nutrition – 100% prażonych orzechów arachidowych. Bez cukru, soli i oleju palmowego. Wersja z chrupiącymi kawałkami. Bogaty w białko i zdrowe tłuszcze. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł 22,00 zł
( 1 kg = 19,00 zł )
szt.
  • promocja

Masło orzechowe, kremy orzechowe i tahini – naturalne pasty o prostym składzie

W kategorii kremy i pasty orzechowe oraz tahini w e-superfood.pl znajdziesz popularne masło orzechowe w wersji crunchy i smooth, kremy z innych orzechów, pastę sezamową tahini oraz słodkie kremy orzechowo-kakaowe, w tym wersje BIO i KETO. Stawiamy na produkty o możliwie krótkim składzie, a wiele z nich to pasty w 100% z orzechów lub sezamu. Smaruj nimi pieczywo, dodawaj do owsianki, shake'ów, sosów, wypieków i domowych batonów.

Rodzaje kremów i past orzechowych w ofercie

Masło orzechowe z orzechów arachidowych – crunchy i smooth

Klasyczne masło orzechowe 100% z prażonych orzechów arachidowych, bez dodatku cukru i oleju palmowego. Wersja crunchy zawiera kawałki orzechów i lekko chrupie, a smooth jest całkowicie gładkie i łatwiej się rozsmarowuje. Duże opakowania 1 kg to ekonomiczny wybór dla osób, które jedzą je regularnie. Produkt jest wegański i naturalnie bezglutenowy, ale zawsze sprawdź oznaczenia na opakowaniu.

Kremy z nerkowców, migdałów i innych orzechów

Kremy z prażonych orzechów nerkowca (m.in. z kokosem i szczyptą soli), kremy z mieszanki orzechów i kremy z orzechów ziemnych z dodatkiem suszonych bananów, lnu i chia. Sprawdzają się na kanapkach, w owsiance, jogurcie i jako baza deserów.

Tahini – pasta sezamowa

Tahini to pasta z prażonego sezamu, w prostej wersji jednoskładnikowej. Jest bazą hummusu, dressingów, sosów i chałwy, a także dodatkiem do wypieków i deserów. Warstewka oleju na wierzchu jest zjawiskiem naturalnym, wystarczy dokładnie wymieszać zawartość słoiczka.

Pasta kokosowa

Pasta kokosowa bez dodatków to baza kremów, deserów i sosów, a także dodatek do owsianki i smoothie.

Kremy orzechowo-kakaowe, w tym KETO i BIO

Słodkie kremy orzechowo-kakaowe (m.in. z orzechów laskowych) w wersji BIO oraz KETO, dla osób szukających alternatywy dla klasycznych czekoladowych smarowideł. Przed zakupem sprawdź w składzie rodzaj użytego słodzidła, a także oznaczenia „bez cukru", „BIO" i „KETO" przy konkretnym produkcie.

Jak wybrać dobre masło orzechowe?

  • Skład: najprostsze masła to 100% orzechów, ewentualnie z odrobiną soli.
  • Dodatki: sprawdź, czy w składzie nie ma cukru, oleju palmowego i emulgatorów, jeśli chcesz ich uniknąć.
  • Konsystencja: crunchy z kawałkami orzechów lub smooth gładkie.
  • Rodzaj orzechów: arachidowe (klasyczne), migdałowe, nerkowca, laskowe lub sezam w tahini.
  • Oznaczenia: BIO, wegańskie, bezglutenowe i KETO, jeśli są dla Ciebie ważne.

Pomysły na wykorzystanie kremów i past orzechowych

  • Śniadanie: kanapka z masłem orzechowym i bananem, owsianka lub pudding chia z łyżką kremu.
  • Sosy i dressingi: sos orzechowy do makaronu i dań azjatyckich, dressing na bazie tahini do sałatek.
  • Hummus: tahini, ciecierzyca z kategorii produktów strączkowych, cytryna i czosnek.
  • Wypieki i desery: ciasteczka, brownie, domowe batony z daktylami i orzechami.
  • Koktajle: łyżka masła orzechowego lub tahini do smoothie z bananem.

Masło orzechowe w diecie KETO, wegańskiej i bezglutenowej

Pasty orzechowe i sezamowe są często wybierane przez osoby na diecie ketogenicznej i roślinnej. Wiele produktów jest wegańskich i naturalnie bezglutenowych, a część ma oznaczenia KETO/LCHF. Zwracaj uwagę na informacje na opakowaniu, bo nie każdy krem w kategorii ma takie oznaczenia, a w kremach słodkich składy się różnią.

Jak przechowywać masło orzechowe i tahini?

Przechowuj je zgodnie z zaleceniem na opakowaniu, zwykle w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, szczelnie zamknięte. W pastach bez emulgatorów olej może się rozwarstwiać, dlatego przed użyciem wymieszaj zawartość. Po otwarciu zużyj produkt w terminie podanym na etykiecie.

Dlaczego warto kupować kremy i masła orzechowe w e-superfood.pl?

Wybieramy produkty o czytelnym składzie od sprawdzonych producentów, w tym marki 7Nutrition, Alpi Hummus (Basia Basia), Nutura i Bettr. Przy każdym produkcie znajdziesz skład, informacje o alergenach i oznaczenia BIO, bez glutenu oraz KETO. Zobacz też cały dział orzechy, nasiona i owoce suszone oraz nasiona i pestki do domowych past.

Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się dobre masło orzechowe?

Najprostsze masło orzechowe zawiera 100% prażonych orzechów, czasem z dodatkiem soli. Sprawdź, czy w składzie nie ma cukru, oleju palmowego i emulgatorów, jeśli chcesz ich uniknąć.

Czym różni się masło orzechowe crunchy od smooth?

Crunchy zawiera kawałki orzechów, a smooth jest gładkie i kremowe. Skład i wartości odżywcze bywają podobne, różnią się konsystencją.

Dlaczego na wierzchu pasty jest warstwa oleju?

To naturalne zjawisko w pastach bez emulgatorów. Olej rozdziela się od masy, dlatego przed użyciem wystarczy dokładnie wymieszać zawartość opakowania.

Ile masła orzechowego można jeść dziennie?

Zwykle przyjmuje się porcję 1–2 łyżek (ok. 15–30 g). To wartość orientacyjna, ponieważ pasty orzechowe są kaloryczne, a potrzeby zależą od diety i aktywności.

Jak używać tahini?

Tahini dodasz do hummusu, dressingów i sosów, a także do wypieków i deserów. Można je rozrzedzić wodą i sokiem z cytryny, żeby uzyskać lżejszy sos.

Czy masło orzechowe jest bezglutenowe?

Naturalnie tak, ale w trakcie przetwarzania i pakowania może mieć kontakt z glutenem. Szukaj oznaczenia „bez glutenu" przy konkretnym produkcie.

Czy pasty orzechowe i tahini mogą uczulać?

Tak. Orzechy ziemne, orzechy drzewne i sezam należą do alergenów, a niektóre produkty mogą zawierać śladowe ilości innych orzechów. Osoby uczulone powinny czytać etykiety i w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium