e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Gotowe Dania i Sosy Obiadowe

Filtruj/sortuj

Dania i sosy obiadowe to gotowe rozwiązania na szybki, smaczny posiłek bez długiego gotowania. W ofercie znajdziesz dania gotowe w słoikach, sosy obiadowe, pesto oraz produkty dla dzieci i niemowląt. Wybierz sprawdzone smaki na co dzień lub w podróży, gdy liczy się czas.

Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy BIO 350g

 Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy  BIO 350g
Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy BIO 350g
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 13123
Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy BIO 350g

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Zwergenwiese

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g

Jednostka sprzedaży: 1szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Koncentrat pomidorowy (80%), syrop jabłkowy, olej słonecznikowy, marchew, cebula, sól, oregano, pieprz.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 38,57 zł )
szt.

Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g

 Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g
Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 13127
Sos pomidorowy wegetariański Papaya-Chili pikantny bezglutenowy BIO 350g

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Zwergenwiese

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 38,57 zł )
szt.

Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski

Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski
Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski
Producent: Kowalewski | Kod produktu: 16909
Barszcz biały jaglany bezglutenowy KONCENTRAT BIO 320 ml Kowalewski

Koncentrat na barszcz jaglany, Produkt bezglutenowy, ekologiczny. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,59 zł
( 1 litr = 26,84 zł )
szt.

Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus

Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus
Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus
Producent: Krokus | Kod produktu: 17223
Barszcz biały niepasteryzowany 480 ml Krokus

Barszcz biały to tradycyjna zupa na Wielkanoc.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,50 zł
( 1 kg = 23,96 zł )
szt.

Bazylia z oliwą z oliwek BIO 140g LaSelva

Bazylia z oliwą z oliwek  BIO 140g LaSelva
Bazylia z oliwą z oliwek BIO 140g LaSelva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 18029
Bazylia z oliwą z oliwek BIO 140g LaSelva

Ręcznie zbierana bazylia w Toskanii, zamknięta w słoiczku z oliwą z oliwek extra virgin to idealny dodatek do sosów, pieczywa czy grzanek.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 142,14 zł )
szt.

Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad

Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad
Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22604
Bigos Magnacki trzy dni warzony w słoiku 460g Prosty Squad

Bigos Magnacki trzy dni warzony 460g Prosty Squad – prawdziwy, staropolski bigos z 5 rodzajów mięsa, wędzonymi śliwkami i czerwonym winem. Warzony 3 dni.

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
  • produkt niedostępny

Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk

Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk
Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk
Producent: Tłusty Indyk | Kod produktu: 21743
Bigos z kiełbasą i pomidorami 500ml Tłusty Indyk

Bigos familijny z dodatkiem pomidorów, przygotowany w tradycyjny sposób.

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,50 zł
( 1 litr = 39,00 zł )
  • produkt niedostępny

Bulion z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion  z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 17797
Bulion z kości wołowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion wołowy to idealna, szybka baza do różnego rodzaju potraw.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,30 zł
( 1 litr = 49,43 zł )
szt.

Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 16501
Bulion drobiowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion drobiowy, idealny jako baza do różnego rodzaju zup i dań gorących.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,20 zł
( 1 litr = 37,71 zł )
szt.

Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad
Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22599
Bulion Kolagenowy Regenerujący w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion Kolagenowy Regenerujący 460g Prosty Squad – kości wołowe, łapki kurze, kura i indyk. Naturalne źródło kolagenu. Wspiera stawy, skórę i regenerację.

Dostępność: brak towaru

Cena: 37,90 zł
( 1 kg = 82,39 zł )
  • produkt niedostępny

Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 16503
Bulion warzywny w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion warzywny to idealna, szybka baza do różnego rodzaju potraw. Bulion długo gotowany z dodatkiem przypraw i ziół.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,20 zł
( 1 litr = 37,71 zł )
szt.

Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 16502
Bulion wołowy w płynie bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion długo gotowany z wykorzystaniem kości wołowych z dodatkiem przypraw i ziół.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,20 zł
( 1 litr = 37,71 zł )
szt.

Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio
Producent: Food Studio | Kod produktu: 17798
Bulion z kości drobiowych słoik bezglutenowy BIO 350ml Food Studio

Bulion drobiowy to idealna, szybka baza do różnego rodzaju potraw.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,30 zł
( 1 litr = 49,43 zł )
szt.

Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad
Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22601
Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad

Bulion z Pięciu Ptaków w słoiku 460g Prosty Squad – kogut, kaczka, kura, indyk, perliczka. 65% mięsa drobiowego. Domowy bulion gotowy do picia. Bez ulepszaczy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,90 zł
( 1 kg = 82,39 zł )
szt.

Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad

Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad
Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22610
Butter Chiken z kaszmirskim chilli w słoiku 460g Prosty Squad

Butter Chicken z kaszmirskim chilli 460g Prosty Squad – kremowy kurczak w sosie maślanym z orzechami nerkowca, śmietanką, jogurtem i masłem ghee.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad

Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad
Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22608
Chili Con Carne z Wołowiną w słoiku 460g Prosty Squad

Chili Con Carne z Wołowiną 460g Prosty Squad – wołowina (łopatka + mielona), czerwona fasola, chili kaszmirskie, kminek, kakao. Meksykański klasyk wolno gotowany.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp

Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp
Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp
Producent: Vega Up | Kod produktu: 13365
Chilli con pinto z fasolą 440g VegaUp

Kraj Producenta: Polska

Producent: Vega Up

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 440 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Pulpa pomidorowa 34%, woda, ciecierzyca gotowana 11%, fasola pinto 12%, cebula 9,5%, seler 9%, marchew 6,7%, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana, czosnek, papryka słodka w proszku, natka pietruszki, papryka wędzona, oregano, rozmaryn, kminek, pieprz, liść laurowy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 7,90 zł
  • produkt niedostępny

Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds

Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds
Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds
Producent: McLLoyds | Kod produktu: 18596
Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds

Chrupki kukurydziane Dinozaury o smaku serowym to świetna przekąska dla naszych dzieci. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,20 zł
( 1 00g = 10,40 zł )
szt.

Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds

Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds
Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds
Producent: McLLoyds | Kod produktu: 18597
Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds

Chrupki kukurydziane Dinozaury z solą morską to świetna przekąska dla naszych dzieci. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,20 zł
( 1 00g = 10,40 zł )
szt.

Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad

Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad
Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22607
Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad

Curry z kurczakiem w słoiku 460g Prosty Squad – pierś z kurczaka, mleczko kokosowe, fasolka szparagowa, pasta curry, sos rybny i limonka. Tajskie curry gotowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Gotowe dania w słoikach, sosy obiadowe i pesto – naturalne smaki na wyciągnięcie ręki

Szukasz sprawdzonego sposobu na szybki, sycący obiad bez wielogodzinnego gotowania? W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane gotowe dania w słoikach, naturalne sosy obiadowe, włoskie pesto oraz żywność dla dzieci i niemowląt – produkty od sprawdzonych producentów, takich jak Prosty Squad, Food Studio, LaSelva, Zwergenwiese, Alce Nero czy Krokus. To propozycja dla osób, które cenią wygodę, ale nie chcą rezygnować z naturalnego składu i domowego smaku potraw.

Poniżej znajdziesz pełny przegląd asortymentu, praktyczne wskazówki dotyczące wyboru dań i sosów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Gotowe dania w słoikach – pełnowartościowy obiad w kilka minut

Dania gotowe w słoikach to rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia – studentów, pracujących zawodowo, rodziców czy osób podróżujących służbowo. W ofercie znajdziesz m.in.:

  • Bigos Magnacki trzy dni warzony według tradycyjnej receptury
  • Curry z kurczakiem i Butter Chicken z kaszmirskim chilli – dania w stylu kuchni indyjskiej
  • Chili Con Carne z wołowiną – sycące danie jednogarnkowe
  • Buliony – drobiowy, warzywny, wołowy oraz kolagenowy, w wersji klasycznej i BIO
  • Barszcz biały na tradycyjnym zakwasie

Każde danie zamknięte jest w szklanym słoiku, dzięki czemu zachowuje świeżość i naturalny aromat przez długi czas, a samo przygotowanie posiłku sprowadza się do krótkiego podgrzania. To wygodna opcja także na wyjazd, do pracy, na kemping czy w plener, gdy nie ma dostępu do rozbudowanej kuchni.

Naturalne sosy obiadowe – uniwersalny dodatek do codziennych potraw

Sosy obiadowe to podstawa wielu domowych obiadów – doskonale komponują się z makaronami, kaszami i ryżem, mięsem, rybami oraz warzywami. W kategorii znajdziesz między innymi:

  • Sosy pomidorowe – klasyczne oraz w pikantnej wersji Papaya-Chili
  • Buliony w płynie – drobiowy, warzywny i wołowy, bezglutenowe i BIO
  • Bazylię w oliwie z oliwek marki LaSelva – gotowy dodatek smakowy do dań kuchni włoskiej
  • Barszcz biały jaglany – bezglutenowy koncentrat w wygodnej formie

Produkty przygotowywane są bez zbędnych dodatków i sztucznych polepszaczy smaku, co doceniają osoby szukające prostszych, bardziej czytelnych składów na etykietach.

Pesto włoskie – smak Toskanii prosto ze słoika

Prawdziwe pesto włoskie to połączenie świeżej bazylii, orzechów pinii lub włoskich, sera typu parmezan oraz oliwy z oliwek extra virgin – tak jak przygotowuje się je od pokoleń we Włoszech. To gotowy dodatek do:

  • makaronu i gnocchi
  • kanapek i tostów
  • past kanapkowych i dipów
  • dań z grilla oraz sałatek

Dzięki formie słoika pesto zachowuje intensywny aromat świeżych ziół przez długi czas i nie wymaga samodzielnego przygotowywania sosu od podstaw.

Żywność dla dzieci i niemowląt

Dla najmłodszych domowników przygotowaliśmy osobną, dedykowaną sekcję – żywność dla dzieci i niemowląt. Znajdziesz tam m.in. łagodne, wegetariańskie sosy pomidorowe bez glutenu, o prostym składzie dostosowanym do potrzeb rozwijającego się układu pokarmowego dziecka. Produkty z tej sekcji warto łączyć np. z mąkami i mieszankami do wypieków przy samodzielnym przygotowywaniu posiłków dla dzieci.

Dania i sosy dopasowane do diety ketogenicznej oraz niskowęglowodanowej

Część produktów w tej kategorii oznaczona jest jako KETO LCHF – bazują na naturalnych tłuszczach, takich jak oliwa z oliwek extra virgin czy masło klarowane ghee, i mają ograniczoną ilość węglowodanów w recepturze. Do dań i sosów keto dobrze komponują się także:

Dzięki temu łatwiej ułożyć pełny, urozmaicony jadłospis dopasowany do stylu żywienia niskowęglowodanowego.

Ekologiczne opakowania i wygodne przechowywanie

Wszystkie dania, sosy i pesto z tej kategorii zapakowane są w szklane słoiki – opakowanie bezpieczne dla zdrowia, obojętne chemicznie wobec żywności i nadające się do wielokrotnego wykorzystania po opróżnieniu (np. jako pojemnik na przyprawy czy drobne produkty spożywcze). To rozwiązanie bardziej przyjazne środowisku niż tradycyjne opakowania plastikowe czy foliowe.

Dlaczego warto wybrać produkty z tej kategorii?

  • Naturalny skład – bez zbędnych dodatków i sztucznych polepszaczy smaku
  • Wygoda – gotowy posiłek w kilka minut, bez długiego gotowania
  • Szeroki wybór – dania mięsne, wegetariańskie, sosy, buliony i pesto w jednym miejscu
  • Opcje BIO i bezglutenowe – produkty oznaczone certyfikatami, dopasowane do różnych potrzeb żywieniowych
  • Sprawdzeni producenci – Prosty Squad, Food Studio, LaSelva, Zwergenwiese, Alce Nero, Krokus i inni
  • Szklane, wielorazowe opakowania – trwałość i wygoda przechowywania

Jak wybrać danie lub sos dopasowany do Twoich potrzeb?

  • Jeśli zależy Ci na szybkim, samodzielnym posiłku – sięgnij po dania gotowe w słoikach (np. bigos, curry, chili con carne)
  • Jeśli szukasz dodatku do własnoręcznie przygotowywanego obiadu – wybierz sos obiadowy lub bulion
  • Jeśli chcesz urozmaicić kanapki, makaron lub sałatkę – postaw na pesto włoskie
  • Jeśli przygotowujesz posiłek dla dziecka – sprawdź sekcję żywność dla dzieci i niemowląt
  • Jeśli jesteś na diecie ketogenicznej lub niskowęglowodanowej – wybieraj produkty oznaczone jako KETO LCHF

Najczęściej zadawane pytania

Czy gotowe dania w słoikach nadają się do zabrania w podróż?
Tak, dzięki formie słoika i długiemu terminowi przydatności to wygodna opcja na wyjazd, do pracy czy w plener – wystarczy podgrzać danie przed podaniem.

Czy sosy i pesto z tej kategorii są bezglutenowe?
Część produktów (np. wybrane sosy pomidorowe i buliony) posiada oznaczenie „BEZ GLUTENU". Pełną informację o składzie i alergenach znajdziesz zawsze w karcie konkretnego produktu.

Czy dania w słoikach można podgrzewać bezpośrednio w opakowaniu?
Sposób przygotowania zależy od konkretnego produktu – szczegółowe instrukcje podgrzewania znajdziesz na etykiecie danego słoika lub w opisie produktu.

Jak długo można przechowywać otwarty słoik z daniem lub sosem?
Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce i spożyć w terminie wskazanym przez producenta na etykiecie.

Czy w ofercie znajdują się produkty odpowiednie dla wegetarian?
Tak, w kategorii dostępne są zarówno dania mięsne, jak i w pełni wegetariańskie sosy oraz pesto – informację o składzie zawsze podajemy w opisie produktu.

Wypróbuj nasze gotowe dania w słoikach, sosy obiadowe, pesto włoskie oraz produkty z sekcji żywność dla dzieci i niemowląt – naturalny smak i wygoda w jednym słoiku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium