e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Superfoods – Żywność o Wyjątkowych Właściwościach

Filtruj/sortuj

Superfoods o czystym składzie. Spirulina, chlorella, matcha, acai, camu camu, algi morskie i inne w proszku, bez dodatku cukru. Zamów online!

Guarana sproszkowana BIO 150g

 Guarana sproszkowana BIO 150g
Guarana sproszkowana BIO 150g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 18623
Guarana sproszkowana BIO 150g

Kraj Pochodzenia: Brazylia

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Guarana sproszkowana 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,90 zł
( 1 kg = 399,33 zł )
szt.

Sok z granatu 100% koncentrat 500ml GRAWIT

 Sok z granatu 100% koncentrat 500ml GRAWIT
Sok z granatu 100% koncentrat 500ml GRAWIT
Producent: Grawit | Kod produktu: 12642
Sok z granatu 100% koncentrat 500ml GRAWIT

Kraj Pochodzenia: Liban

Producent: Grawit

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Koncentrat soku z granatu 100%

Dostępność: brak towaru

Cena: 83,00 zł
( 1 litr = 166,00 zł )
  • produkt niedostępny

Algi morskie suszone - kombu BIO porto muinos -25 g

Algi morskie suszone - kombu BIO porto muinos -25 g
Algi morskie suszone - kombu BIO porto muinos -25 g
Producent: Porto Muinos | Kod produktu: 10025
Algi morskie suszone - kombu BIO porto muinos -25 g

Kraj Pochodzenia: Hiszpania

Producent: Porto Muinos

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 25 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Algi morskie kombu (Laminaria ochroleuca)

 

 

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,60 zł
( 1 kg = 504,00 zł )
szt.

Algi morskie suszone - nori BIO porto muinos 25g

Algi morskie suszone - nori BIO porto muinos 25g
Algi morskie suszone - nori BIO porto muinos 25g
Producent: Porto Muinos | Kod produktu: 10026
Algi morskie suszone - nori BIO porto muinos 25g

Kraj Pochodzenia: Hiszpania

Producent: Porto Muinos

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 25 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Algi morskie Nori (Porphyra spp.)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,00 zł
( 1 kg = 560,00 zł )
szt.

Algi morskie suszone - wakame BIO porto muinos -25g

Algi morskie suszone - wakame BIO porto muinos -25g
Algi morskie suszone - wakame BIO porto muinos -25g
Producent: Porto Muinos | Kod produktu: 10027
Algi morskie suszone - wakame BIO porto muinos -25g

Kraj Pochodzenia: Hiszpania

Producent: Porto Muinos

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 25 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Algi morskie Wakame (Undaria pinnatifida)

 

 

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,60 zł
szt.

Algi morskie suszone DULSE BIO Porto Muinos 25g

Algi morskie suszone DULSE BIO Porto Muinos  25g
Algi morskie suszone DULSE BIO Porto Muinos 25g
Producent: Porto Muinos | Kod produktu: 11920
Algi morskie suszone DULSE BIO Porto Muinos 25g

Kraj Pochodzenia: Hiszpania

Producent: Porto Muinos

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 25 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Algi morskie dulse (Palmaria Palmata).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,50 zł
( 1 kg = 700,00 zł )
szt.

Ashwagandha korzeń w proszku BIO bezglutenowa 150g Pięć Przemian

Ashwagandha korzeń w proszku BIO bezglutenowa 150g Pięć Przemian
Ashwagandha korzeń w proszku BIO bezglutenowa 150g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18187
Ashwagandha korzeń w proszku BIO bezglutenowa 150g Pięć Przemian

Ashwagandha to adaptogen uspokajający, wspomagający w leczeniu stanów lękowych, depresyjnych.

Dostępność: brak towaru

Cena: 17,80 zł
( 1 kg = 118,67 zł )
  • produkt niedostępny

Baobab sproszkowany BIO 150g

Baobab sproszkowany BIO 150g
Baobab sproszkowany BIO 150g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 11621
Baobab sproszkowany BIO 150g

Kraj Pochodzenia: Republika Południowej Afryki

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Baobab sproszkowany 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,10 zł
( 1 kg = 154,00 zł )
szt.

Białko konopne BIO 150 g

Białko konopne BIO 150 g
Białko konopne BIO 150 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 11074
Białko konopne BIO 150 g

Kraj Pochodzenia: Francja

Producent: BIO Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100% białko konopne w proszku.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,90 zł
( 1 kg = 119,33 zł )
szt.

Błonnik jabłkowy BIO 150g Bio Planet

Błonnik jabłkowy BIO 150g Bio Planet
Błonnik jabłkowy BIO 150g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 18255
Błonnik jabłkowy BIO 150g Bio Planet

Błonnik jabłkowy to naturalny błonnik, który jest prebiotykiem wpływającym pozytywnie na nasze jelita. Można go stosować jako dodatek do kefirów, jogurtów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,40 zł
( 1 kg = 62,67 zł )
szt.

Camu Camu proszek BIO 150g

Camu Camu proszek BIO 150g
Camu Camu proszek BIO 150g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 9254
Camu Camu proszek BIO 150g

Kraj Pochodzenia: Peru

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Sproszkowane camu camu (Myrciaria dubia) 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Chlorella w proszku BIO 200g

Chlorella w proszku BIO 200g
Chlorella w proszku BIO 200g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 10952
Chlorella w proszku BIO 200g

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT BIO

Składniki

Chlorella (glony) w proszku 100%.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł
( 1 kg = 249,50 zł )
szt.

Chlorella w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food

Chlorella w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food
Chlorella w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 17956
Chlorella w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food

Sproszkowane algi chlorelli w tabletkach, 400 mg w 1 tabletce. Bogata w chlorofil i białko (ok. 60% składu). 375 szt./150 g, BIO. Diet-Food.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
( 1 00g = 32,67 zł )
szt.

Chlorella YAEYAMA proszek 200g Kenay

Chlorella YAEYAMA proszek  200g Kenay
Chlorella YAEYAMA proszek 200g Kenay
Producent: KenayAg | Kod produktu: 13800
Chlorella YAEYAMA proszek 200g Kenay

Chlorella Yaeyama polecana w sytuacjach, gdy w organizmie dochodzi do intensywnego uwalniania się toksyn, tj. w trakcie głodówek, odchudzania czy po wizytach w saunie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 495,00 zł )
szt.

Detox Green MIX superfoods w proszku bez dodatków 225g 25 porcji 7Nutrition

Detox Green MIX superfoods w proszku bez dodatków 225g 25 porcji  7Nutrition
Detox Green MIX superfoods w proszku bez dodatków 225g 25 porcji 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20768
Detox Green MIX superfoods w proszku bez dodatków 225g 25 porcji 7Nutrition

Detox Green Mix to mieszanka o dużej zawartości błonnika pokarmowego. Wspiera układ pokarmowy, a mieszanka alg i ziół wspomaga oczyszczanie organizmu. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
( 1 kg = 217,78 zł )
szt.

Dzika róża sproszkowana BIO 150g BioPlanet

Dzika róża sproszkowana BIO 150g BioPlanet
Dzika róża sproszkowana BIO 150g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20844
Dzika róża sproszkowana BIO 150g BioPlanet

Dzika róża to roślina, która dobroczynnie wpływa na organizm. To bogactwo witaminy C.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 90,00 zł )
szt.

Guarana proszek 100 g Targroch

Guarana proszek 100 g Targroch
Guarana proszek 100 g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 20837
Guarana proszek 100 g Targroch

Guarana to doskonałe źródło kofeiny, która w sposób pobudzający wpływa na układ nerwowy. Bez przeszkód można ja stosować jako zamiennik porannej kawy oraz jako dodatek do pożywnych koktajli i domowych lodów owocowych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 199,00 zł )
szt.

Herbata MATCHA Premium japońska bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian

Herbata MATCHA Premium japońska bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian
Herbata MATCHA Premium japońska bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17932
Herbata MATCHA Premium japońska bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian

Herbaty Matcha to herbaty wiecznej młodości. Są bogate w antyoksydanty, dodają energii, poprawiają nastrój, chronią wątrobę, dbają o serce i usprawniają procesy myślenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,00 zł
( 1 00g = 73,33 zł )
szt.

Inulina błonnik z Agawy BIO 600g Bio Planet

Inulina błonnik z Agawy BIO 600g Bio Planet
Inulina błonnik z Agawy BIO 600g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20440
Inulina błonnik z Agawy BIO 600g Bio Planet

Inulina to rozpuszczalny błonnik z Agawy. Jest polisacharydem (wielocukier). Konsystencją przypomina skrobię ziemniaczaną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 66,50 zł )
szt.

Jagody Acai liofilizowane sproszkowane BIO 100g Bio Planet

Jagody Acai liofilizowane sproszkowane BIO 100g Bio Planet
Jagody Acai liofilizowane sproszkowane BIO 100g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 15045
Jagody Acai liofilizowane sproszkowane BIO 100g Bio Planet

100% liofilizowane, sproszkowane jagody acai z Amazonii, BIO. Dodatek do koktajli, jogurtów i deserów. 100 g, bez dodatków. Bio Planet.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 46,00 zł
( 1 00g = 46,00 zł )
szt.

W tej podkategorii Suplementów Diety i Superfoods o Czystym Składzie znajdziesz szeroki wybór żywności określanej jako superfoods – produktów o wysokiej koncentracji składników odżywczych w naturalnej postaci, w formie proszku, suszu lub kapsułek, najczęściej bez dodatku cukru.

Algi morskie

Dostępne jako suszone algi kombu BIO, nori BIO, wakame BIO oraz dulse BIO marki Porto Muinos.

Zielone superfoods w proszku

W ofercie znajdziesz chlorellę w proszku BIO, chlorellę w tabletkach BIO, chlorellę YAEYAMA, herbatę Matcha Premium japońską BIO oraz mieszankę Green MIX superfoods bez dodatków 7Nutrition.

Owoce i jagody superfoods

Dostępne są m.in. jagody acai liofilizowane sproszkowane BIO, camu camu proszek BIO, baobab sproszkowany BIO, dzika róża sproszkowana BIO oraz sok z granatu 100% koncentrat.

Błonnik i inulina

Uzupełnieniem oferty jest błonnik jabłkowy BIO oraz inulina – błonnik z agawy BIO.

Pozostałe superfoods

W ofercie znajdziesz też guaranę sproszkowaną BIO oraz guaranę w proszku Targroch, a także ashwagandhę korzeń w proszku BIO.

Jak stosować superfoods w proszku

Superfoods w proszku (np. chlorellę, spirulinę, acai, camu camu) najwygodniej dodawać do koktajli, smoothie, jogurtu lub wody, zaczynając od mniejszej porcji i stopniowo dostosowując ją do swoich preferencji smakowych oraz zaleceń producenta na etykiecie.

Jak bezpiecznie stosować superfoods

Superfoods, podobnie jak inne produkty spożywcze o skoncentrowanym składzie, warto wprowadzać do diety stopniowo. Nie zastępują one zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia, a jedynie mogą ją uzupełniać. Sprawdź na etykiecie zalecaną porcję dzienną. W razie alergii pokarmowych (np. na algi, owoce jagodowe) oraz w ciąży, w trakcie karmienia piersią i u dzieci, wprowadzenie nowych produktów warto skonsultować z lekarzem.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zacząć stosować chlorellę lub spirulinę?

Najlepiej zacząć od niewielkiej porcji podanej na etykiecie i dodawać ją np. do koktajlu lub wody, obserwując swoją tolerancję.

Czym różnią się poszczególne rodzaje alg morskich (nori, wakame, kombu, dulse)?

To różne gatunki alg, różniące się smakiem, teksturą i tradycyjnym zastosowaniem kulinarnym – nori sprawdza się np. do sushi, a wakame do zup i sałatek.

Czy superfoods w proszku mają dodatek cukru?

Produkty w tej kategorii to zwykle czyste, sproszkowane surowce (owoce, algi, zioła) bez dodatku cukru – dokładny skład zawsze znajdziesz na etykiecie konkretnego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium