e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Orzechy, nasiona i owoce suszone w e-superfood.pl: naturalne i BIO, niesiarkowane, bez dodatku cukru. Migdały, daktyle, chia, pestki dyni. Sprawdź ofertę!

Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych

Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych
Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych
Producent: - | Kod produktu: 8F5E-902EB
Zestaw KETO kremów orzechowych laskowych

Zestaw 3 kremów KETO z orzecha laskowego: z kakao Bettr, z olejem MCT Diet Food i Krem Śniadaniowy Baton Warszawski. Bez cukru, bezglutenowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
zestaw

Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych

Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych
Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych
Producent: e-superfood.pl | Kod produktu: 5A34-88800
Zestaw KETO kremów orzechowych migdałowych

Zestaw 3 kremów KETO na bazie migdałów: migdałowo-czekoladowy, migdałowo-truskawkowy i słony migdał z MCT. Bezglutenowe, niskowęglowodanowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
zestaw

Zestaw nasion i pestek KETO

Zestaw nasion i pestek KETO
Zestaw nasion i pestek KETO
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 1B31-950CC
Zestaw nasion i pestek KETO

Zestaw nasion i pestek bogatych w błonnik, witaminy i minerały. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do wypieków, sałatek, musli czy shake'ów. Produkty wchodzące w skład zestawu są bezglutenowe, wegańskie i wolne od GMO.

Dostępność: brak towaru

Cena: 61,50 zł
  • produkt niedostępny

Zestaw orzechów KETO bezglutenowych Cocofarm 6 rodzajów

Zestaw orzechów KETO bezglutenowych Cocofarm 6 rodzajów
Zestaw orzechów KETO bezglutenowych Cocofarm 6 rodzajów
Producent: Coco Farm | Kod produktu: B034-919FF
Zestaw orzechów KETO bezglutenowych Cocofarm 6 rodzajów

Gotowy zestaw surowych orzechów idealnych jako samodzielna przekąska. Ze względu na właściwości odżywcze, orzechy doskonale sprawdzą się jako dodatek do sałatek i deserów. W zestawie znajdują się migdały naturalne, orzechy brazylijskie, orzechy laskowe, orzechy pekan, włoskie i macadamia.

Dostępność: brak towaru

Cena: 159,90 zł
  • produkt niedostępny

Orzechy arachidowe (ziemne) 250g CocoFarm

 Orzechy arachidowe (ziemne) 250g CocoFarm
Orzechy arachidowe (ziemne) 250g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15322
Orzechy arachidowe (ziemne) 250g CocoFarm

Kraj Pochodzenia: Argentyna

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Orzechy ziemne prażone 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł
( 1 kg = 27,60 zł )
szt.

Orzechy Pecan 250g Cocofarm

 Orzechy Pecan 250g Cocofarm
Orzechy Pecan 250g Cocofarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15324
Orzechy Pecan 250g Cocofarm

Kraj Pochodzenia: Meksyk

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Orzechy pekan surowe, nieprażone 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 30,50 zł
( 1 kg = 122,00 zł )
szt.

Popcorn ziarno niebieskiej kukurydzy bezglutenowy BIO 350g

 Popcorn ziarno niebieskiej kukurydzy bezglutenowy BIO 350g
Popcorn ziarno niebieskiej kukurydzy bezglutenowy BIO 350g
Producent: Bluecorn | Kod produktu: 11513
Popcorn ziarno niebieskiej kukurydzy bezglutenowy BIO 350g

Kraj Pochodzenia: USA

Producent: Bluecorn

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 460g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Ziarno niebieskiej kukurydzy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
szt.

Ananas liofilizowany bezglutenowy 15 g FRUPP

Ananas liofilizowany bezglutenowy 15 g FRUPP
Ananas liofilizowany bezglutenowy 15 g FRUPP
Producent: Celiko | Kod produktu: 15169
Ananas liofilizowany bezglutenowy 15 g FRUPP

Kraj Producenta: Polska 

Producent: Celiko

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 15 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Ananas liofilizowany.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 52,67 zł )
szt.

Ananas suszony bez cukru niesiarkowany 100g Natural Jihlava

Ananas suszony bez cukru niesiarkowany 100g Natural Jihlava
Ananas suszony bez cukru niesiarkowany 100g Natural Jihlava
Producent: Natural Jihlava | Kod produktu: 21488
Ananas suszony bez cukru niesiarkowany 100g Natural Jihlava

Suszony ananas to świetny wybór na przekąskę, która doda ci energii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,99 zł
( 1 kg = 119,90 zł )
szt.

Ananas suszony krążki BIO 125 g Batom

Ananas suszony krążki BIO 125 g Batom
Ananas suszony krążki BIO 125 g Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 16158
Ananas suszony krążki BIO 125 g Batom

Ekologiczny ananas suszony. Stanowi bardzo smaczną przekąskę. Zdrowy zamiennik słodyczy. Doskonały dodatek do deserów oraz wypieków.  

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,80 zł
( 1 kg = 126,40 zł )
szt.

Babka płesznik ziarno 500g Targroch

Babka płesznik ziarno 500g Targroch
Babka płesznik ziarno 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 19057
Babka płesznik ziarno 500g Targroch

Babka płesznik ziarno 500g Targroch – naturalne źródło błonnika, wsparcie trawienia i uczucia sytości. Bez dodatków, z Indii. Sprawdź ofertę!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 31,80 zł )
szt.

Banany suszone BABY bez dodatku cukru BIO 100 g Batom

Banany suszone BABY bez dodatku cukru BIO 100 g Batom
Banany suszone BABY bez dodatku cukru BIO 100 g Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 15179
Banany suszone BABY bez dodatku cukru BIO 100 g Batom

Kraj Pochodzenia: Sri Lanka

Producent: Batom

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Banany baby suszone 100%.

Dostępność: brak towaru

Cena: 8,40 zł
( 1 kg = 84,00 zł )
  • produkt niedostępny

Banany suszone bez dodatku cukru bezglutenowe 200 g

Banany suszone bez dodatku cukru bezglutenowe 200 g
Banany suszone bez dodatku cukru bezglutenowe 200 g
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 12641
Banany suszone bez dodatku cukru bezglutenowe 200 g

Kraj Pochodzenia: Ekwador

Producent: Pięć Przemian

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Suszone banany 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,10 zł
( 1 kg = 60,50 zł )
szt.

Błonnik oczyszczający 1kg

Błonnik oczyszczający 1kg
Błonnik oczyszczający 1kg
Producent: Vivio | Kod produktu: 9926
Błonnik oczyszczający 1kg

Kraj Producenta: Polska

Producent: Targroch

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 1000g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Babka płesznik ziarno 80%, łuska babki jajowatej 20%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,00 zł
( 1 kg = 37,00 zł )
szt.

Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 19301
Chałwa kakaowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa kakaowa (czekoladowa) bez cukru 300g Targroch – na bazie sezamu, kakao i ksylitolu. Świetna do ciast i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł
( 1 kg = 90,00 zł )
szt.

Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 19002
Chałwa naturalna bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa naturalna bez cukru 300g Targroch – na bazie sezamu i ksylitolu, wg tureckiej receptury. Świetna do ciast i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł
( 1 kg = 90,00 zł )
szt.

Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch

Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch
Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 18968
Chałwa pistacjowa bez cukru szkło 300g Targroch

Chałwa pistacjowa to świetny dodatek do ciast i deserów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,00 zł
( 1 kg = 113,33 zł )
szt.

Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 21716
Chałwa truskawkowa bez cukru z ksylitolem 300g Targroch

Chałwa truskawkowa bez cukru 300g Targroch – na bazie sezamu, ksylitolu i liofilizowanych truskawek. Świetna do ciast i deserów. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 99,67 zł )
szt.

Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 200g Pięć Przemian

Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 200g Pięć Przemian
Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 200g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 14831
Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 200g Pięć Przemian

Kraj Producenta: Polska

Producent: Pięć Przemian

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Nasiona szałwii hiszpańskiej 100%.

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,40 zł
( 1 kg = 52,00 zł )
  • produkt niedostępny

Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 750 g Pięć Przemian

Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 750 g Pięć Przemian
Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 750 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 16424
Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) bezglutenowe 750 g Pięć Przemian

Nasiona chia zwane też szałwią hiszpańską. Stanowią ciekawy dodatek do deserów, wypieków, jogurtów, sałatek . wykorzystywane są również do przygotowania puddingów. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 39,87 zł )
  • produkt niedostępny

Orzechy, nasiona i owoce suszone – naturalne i ekologiczne BIO

Szukasz porządnych bakalii, nasion i pestek do codziennej kuchni? W kategorii orzechy, nasiona i owoce suszone w e-superfood.pl znajdziesz produkty naturalne i ekologiczne (BIO), w tym owoce niesiarkowane i bez dodatku cukru. To dobre składniki do owsianki, smoothie, domowej granoli i wypieków oraz samodzielna przekąska. W ofercie są zarówno klasyki, takie jak migdały, orzechy włoskie czy morele, jak i mniej oczywiste propozycje, np. jagody goji, morwa biała czy miechunka.

Orzechy naturalne i ekologiczne

Orzechy to podstawa dobrze zaopatrzonej spiżarni. Mają wysoką wartość energetyczną i zawierają tłuszcze, białko oraz błonnik. Dodawaj je do śniadań, sałatek i deserów albo jedz jako przekąskę „na wynos". W kategorii orzechów znajdziesz m.in.:

Migdały, orzechy nerkowca i orzechy włoskie

Uniwersalne w kuchni: pasują do wypieków, past kanapkowych, domowego mleka roślinnego i dań wytrawnych. Migdały i nerkowce dobrze sprawdzają się też jako baza kremów orzechowych.

Orzechy brazylijskie, pekan i piniowe

Wyrazisty smak i kremowa konsystencja. Orzechy piniowe świetnie uzupełnią makaron i sałatki, a pekan – ciasta i desery.

Zestawy orzechów KETO

Gotowe mieszanki bezglutenowe dla osób na diecie ketogenicznej i LCHF, w których orzechy są jednym ze źródeł tłuszczów. Wygodne i bez potrzeby komponowania własnego miksu.

Nasiona i pestki

Nasiona i pestki to małe składniki, które łatwo dodać do każdego posiłku. Wybierz z kategorii nasion i pestek:

Nasiona chia, siemię lniane i czarnuszka

Chia i siemię lniane zawierają błonnik i kwasy omega-3 (ALA). Sprawdzą się w puddingach, koktajlach, jogurtach i domowym pieczywie. Nasiona czarnuszki to popularny dodatek do pieczywa, twarogów i sałatek.

Pestki dyni i słonecznika

Chrupiące pestki do sałatek, zup-kremów, granoli i domowych batonów. Możesz je też lekko podprażyć na suchej patelni.

Nasiona na kiełki BIO

Nasiona buraka, fasoli mung, czerwonej kapusty i inne do samodzielnej uprawy kiełków w domu. To prosty sposób na świeży, chrupiący dodatek do kanapek i sałatek przez cały rok.

Zestawy nasion i pestek KETO

Mieszanki bezglutenowe skomponowane z myślą o diecie niskowęglowodanowej.

Owoce suszone naturalne, bez dodatku cukru

Suszone owoce to koncentrat smaku i naturalnej słodyczy. Zawierają naturalnie występujące cukry, dlatego warto jeść je z umiarem. W kategorii owoców suszonych wybierasz produkty bez dodatku cukru i niesiarkowane.

Daktyle, figi i morele

Klasyka bakalii. Daktyle to naturalny słodzik do ciast, shake'ów i domowych batonów, figi dobrze łączą się z serami, a niesiarkowane morele mają ciemniejszy kolor niż te konserwowane dwutlenkiem siarki, co jest cechą naturalną.

Jagody goji, morwa biała, żurawina i miechunka

Owoce o wyrazistym smaku do musli, jogurtów, owsianek i herbat owocowych. Część produktów dostępna jest w wersji bezglutenowej i BIO.

Owoce liofilizowane i egzotyczne

Lekkie, chrupiące owoce (m.in. czarna porzeczka, jackfruit) do dekoracji deserów, smoothie bowl i jako przekąska.

Jak wykorzystać orzechy, nasiona i suszone owoce w kuchni?

  • Śniadanie: owsianka lub pudding chia z garścią bakalii.
  • Obiad: orzechy piniowe do makaronu, pestki dyni do sałatek i zup.
  • Przekąska: własna mieszanka orzechów, daktyli i moreli.
  • Wypieki: daktyle jako baza ciast, migdały i nerkowce do kremów i past.

Szukasz smarowideł? Zajrzyj do kremów i past orzechowych, a po inspiracje do kategorii superfood.

Dlaczego warto kupować w e-superfood.pl?

Stawiamy na wyselekcjonowane produkty od sprawdzonych producentów, takich jak Bio Planet, Vivio, Cocofarm, Dary Natury czy Targroch. Znajdziesz u nas produkty BIO, bezglutenowe oraz przyjazne diecie KETO/LCHF. Każdy produkt ma opis i skład, aby ułatwić Ci wybór.

Jak przechowywać orzechy, nasiona i owoce suszone?

Trzymaj je w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Orzechy i nasiona bogate w tłuszcz najlepiej zużyć w ciągu kilku miesięcy od otwarcia opakowania, a po otwarciu przechowywać w lodówce.

Najczęściej zadawane pytania

Czym są owoce niesiarkowane?

To owoce suszone bez dodatku dwutlenku siarki (E220), który zachowuje jaskrawy kolor. Niesiarkowane są zwykle ciemniejsze i mniej efektowne, ale bez tego konserwantu.

Czy suszone owoce zawierają cukier?

Zawierają cukry naturalnie występujące w owocach. W naszej ofercie znajdziesz produkty bez dodatku cukru, ale dokładny skład sprawdzisz zawsze na karcie produktu.

Czy orzechy i nasiona mogą uczulać?

Tak. Orzechy, sezam i część nasion to alergeny. Osoby uczulone powinny czytać etykiety, a w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem.

Ile orzechów można jeść dziennie?

W ramach zróżnicowanej diety często wskazuje się porcję ok. 30 g (garść) dziennie. To orientacyjna wartość, a indywidualne potrzeby zależą od diety i stylu życia.

Co to znaczy, że produkt jest BIO?

Produkt pochodzi z certyfikowanej uprawy ekologicznej, prowadzonej zgodnie z przepisami UE o rolnictwie ekologicznym. Oznaczenie znajdziesz na opakowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium