e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Pesto Włoskie Naturalne

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
BIO ekologiczne
KETO i Low Carb
Promocja

Pesto i włoskie pasty to aromatyczny dodatek do makaronu, kanapek i przekąsek w stylu śródziemnomorskim. W ofercie znajdziesz pesto bazyliowe, z suszonych pomidorów oraz pesto rukolowe od sprawdzonych włoskich producentów. Wzbogać swoje dania o wyrazisty, ziołowy smak.

Bazylia z oliwą z oliwek BIO 140g LaSelva

Bazylia z oliwą z oliwek  BIO 140g LaSelva
Bazylia z oliwą z oliwek BIO 140g LaSelva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 18029
Bazylia z oliwą z oliwek BIO 140g LaSelva

Ręcznie zbierana bazylia w Toskanii, zamknięta w słoiczku z oliwą z oliwek extra virgin to idealny dodatek do sosów, pieczywa czy grzanek.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 142,14 zł )
szt.

Pesto bazyliowe genovese BIO 130 g Alce Nero

Pesto bazyliowe genovese  BIO 130 g Alce Nero
Pesto bazyliowe genovese BIO 130 g Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 10958
Pesto bazyliowe genovese BIO 130 g Alce Nero

Kraj Producenta: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 130g

Jednostka sprzedaży: 1szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

SKŁADNIKI:
bazylia (41,4%), olej słonecznikowy, oliwa z oliwek extra virgin (10%), orzechy nerkowca, sól, parmezan (2,5%) (mleko krowie, sól, podpuszczka), ser pecorino (mleko owcze, sól, podpuszczka), orzechy piniowe, czosnek.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,00 zł
( 1 kg = 138,46 zł )
szt.

Pesto bazyliowe z tofu BIO 130g Alce Nero

Pesto bazyliowe z tofu BIO 130g Alce Nero
Pesto bazyliowe z tofu BIO 130g Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 17724
Pesto bazyliowe z tofu BIO 130g Alce Nero

Pesto bazyliowe z tofu jest tradycyjnym włoskim dodatkiem do makaronów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 00g = 153,08 zł )
szt.

Pesto Calabrese z papryką, serem Ricotta i Parnezanem BIO 125g Zwergenwiese

Pesto Calabrese z papryką, serem Ricotta i Parnezanem BIO 125g Zwergenwiese
Pesto Calabrese z papryką, serem Ricotta i Parnezanem BIO 125g Zwergenwiese
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 22861
Pesto Calabrese z papryką, serem Ricotta i Parnezanem BIO 125g Zwergenwiese

Pesto Calabrese BIO 125g Zwergenwiese – włoskie pesto z czerwoną papryką (30%), suszonymi pomidorami (10%) i serem Ricotta (5%). Szybki sos do makaronu, smarowidło na bruschettę. Certyfikat ekologiczny!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 159,20 zł )
szt.
  • nowość

Pesto Genovese cytrynowe BIO 135g Terre di Liguria

Pesto Genovese cytrynowe BIO 135g Terre di Liguria
Pesto Genovese cytrynowe BIO 135g Terre di Liguria
Producent: Viands | Kod produktu: 21065
Pesto Genovese cytrynowe BIO 135g Terre di Liguria

Genovese po włosku oznacza z Genui. To jedno z najpopularniejszych pest pochodzących z regionu Liguria we Włoszech.

Dostępność: brak towaru

Cena: 16,50 zł
( 1 kg = 122,22 zł )
  • produkt niedostępny

Pesto Genovese surowe (sos bazyliowy) BIO 135g Terre di Liguria

Pesto Genovese surowe (sos bazyliowy) BIO 135g Terre di Liguria
Pesto Genovese surowe (sos bazyliowy) BIO 135g Terre di Liguria
Producent: - | Kod produktu: 11764
Pesto Genovese surowe (sos bazyliowy) BIO 135g Terre di Liguria

Kraj Producenta:

Producent: TERRE DI LIGURIA

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 130 g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 100,00 zł )
szt.

Pesto TOSCANO z bazylii z oliwą z oliwek extra virgin i orzeszkami pini BIO 180g La Selva

Pesto TOSCANO z bazylii z oliwą z oliwek extra virgin i orzeszkami pini BIO 180g La Selva
Pesto TOSCANO z bazylii z oliwą z oliwek extra virgin i orzeszkami pini BIO 180g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 19820
Pesto TOSCANO z bazylii z oliwą z oliwek extra virgin i orzeszkami pini BIO 180g La Selva

Intensywne pesto bazyliowe z toskańską bazylią, orzeszkami Pini i oliwą z oliwek extra virgin to idealna baza do makaronów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 166,11 zł )
szt.

Pesto VEGAN z bazylii oliwy z oliwek extra virgin i orzeszków piniowych BIO 180g La Selva

Pesto VEGAN z bazylii oliwy z oliwek extra virgin i orzeszków piniowych BIO 180g La Selva
Pesto VEGAN z bazylii oliwy z oliwek extra virgin i orzeszków piniowych BIO 180g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 22874
Pesto VEGAN z bazylii oliwy z oliwek extra virgin i orzeszków piniowych BIO 180g La Selva

Pesto VEGAN La Selva BIO 180g – 60% bazylii z Toskanii, oliwa z oliwek extra virgin, orzeszki piniowe i czosnek. Bez laktozy, 100% roślinne, ekologiczne. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.
  • nowość

Pesto z bazylii BIO 200 g Dary Natury

Pesto z bazylii  BIO 200 g Dary Natury
Pesto z bazylii BIO 200 g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 14584
Pesto z bazylii BIO 200 g Dary Natury

Kraj Producenta: POLSKA

Producent: DARY NATURY

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

 

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 11,40 zł
( 1 kg = 57,00 zł )
  • produkt niedostępny

Pesto z bazylii VERDE z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva

Pesto z bazylii VERDE z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva
Pesto z bazylii VERDE z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 16938
Pesto z bazylii VERDE z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva

Doskonałe do makaronów, oraz sosów sałatkowych. Produkt ekologiczny. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 122,31 zł )
szt.

Pesto z jarmużu BIO 200g

Pesto z jarmużu BIO 200g
Pesto z jarmużu BIO 200g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10960
Pesto z jarmużu BIO 200g

Kraj Producenta: POLSKA

Producent: DARY NATURY

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

 

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,00 zł
( 1 kg = 50,00 zł )
  • produkt niedostępny

Pesto z karczocha BIO 130g

Pesto z karczocha BIO 130g
Pesto z karczocha BIO 130g
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 10645
Pesto z karczocha BIO 130g

Kraj Producenta: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 130 g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,50 zł
szt.

Pesto z pomidorów Rosso z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva

Pesto z pomidorów Rosso z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva
Pesto z pomidorów Rosso z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 17058
Pesto z pomidorów Rosso z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva

Pesto z suszonych pomidorów doskonałe na ciepło z makaronem oraz na zimno jako dodatek do pieczywa.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 122,31 zł )
szt.

Pesto z suszonych pomidorów BIO 130g

Pesto z suszonych pomidorów BIO 130g
Pesto z suszonych pomidorów BIO 130g
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 10957
Pesto z suszonych pomidorów BIO 130g

Kraj Producenta: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 130g

Jednostka sprzedaży: 1szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Suszone pomidory (75%), olej słonecznikowy, oliwa z oliwek extra virgin, parmezan (2,7%) (mleko krowie, sól, podpuszczka), pecorino (2%) (mleko owcze, sól, podpuszczka), mąka ziemniaczana, ocet jabłkowy, cukier trzcinowy, czosnek, cebula w proszku, sól.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
( 1 kg = 114,62 zł )
szt.

Pesto z tuńczykiem cukinią i curry 180g MSC Macondo

Pesto z tuńczykiem cukinią i curry 180g MSC Macondo
Pesto z tuńczykiem cukinią i curry 180g MSC Macondo
Producent: Emperatriz | Kod produktu: 22787
Pesto z tuńczykiem cukinią i curry 180g MSC Macondo

Hiszpańskie pesto z tuńczykiem MSC i cukinią na bazie oliwy z oliwek. Egzotyczny smak curry w kremowym sosie. Idealne do makaronu, kanapek i dipów. Kup online!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,90 zł
( 1 szt. = 115,48 zł )
szt.

Pesto zielone z rukoli z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva

Pesto zielone z rukoli z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva
Pesto zielone z rukoli z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 16939
Pesto zielone z rukoli z orzeszkami piniowymi BIO 130 g La Selva

Doskonałe do makaronów, sosów sałatkowych oraz jako dodatek do pieczywa. Produkt ekologiczny. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
szt.

Pesto włoskie naturalne – smak Włoch prosto ze słoika

Prawdziwe włoskie pesto to połączenie świeżych ziół, orzechów, sera i oliwy z oliwek extra virgin. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór naturalnego pesto BIO – od klasycznej wersji bazyliowej, przez warianty wegańskie, po pesto z warzyw i ryb – od sprawdzonych producentów: LaSelva, Alce Nero, Dary Natury, Zwergenwiese, Viands i Emperatriz.

Klasyczne pesto bazyliowe

Podstawą każdej włoskiej spiżarni jest pesto bazyliowe – w naszej ofercie dostępne w kilku wariantach:

  • Pesto bazyliowe genovese BIO (Alce Nero) – klasyczna receptura ze świeżej bazylii
  • Pesto z bazylii VERDE z orzeszkami piniowymi BIO (LaSelva)
  • Pesto TOSCANO z bazylii, oliwą z oliwek extra virgin i orzeszkami pini BIO (LaSelva)
  • Bazylia z oliwą z oliwek BIO (LaSelva) – gotowy dodatek smakowy
  • Pesto z bazylii BIO (Dary Natury)

Pesto wegańskie i roślinne

Dla osób na diecie roślinnej przygotowaliśmy warianty bez produktów pochodzenia zwierzęcego:

  • Pesto VEGAN z bazylii, oliwy z oliwek extra virgin i orzeszków piniowych BIO (LaSelva)
  • Pesto bazyliowe z tofu BIO (Alce Nero) – roślinna alternatywa dla klasycznej wersji z parmezanem

Pesto warzywne – rukola, karczoch, pomidory

Włoska kuchnia zna wiele odmian pesto opartych na warzywach. W naszej ofercie znajdziesz:

  • Pesto zielone z rukoli z orzeszkami piniowymi BIO (LaSelva)
  • Pesto z karczocha BIO (Alce Nero)
  • Pesto z pomidorów Rosso z orzeszkami piniowymi BIO (LaSelva)
  • Pesto z suszonych pomidorów BIO (Alce Nero)

Pesto z serem i owocami morza

Dla osób szukających bardziej wykwintnych smaków przygotowaliśmy:

  • Pesto Calabrese z papryką, serem Ricotta i Parmezanem BIO (Zwergenwiese)
  • Pesto Genovese cytrynowe BIO oraz Pesto Genovese surowe (sos bazyliowy) BIO (Viands, Terre di Liguria)
  • Pesto z tuńczykiem, cukinią i curry (Emperatriz) – nietypowe połączenie dla miłośników ryb

Zastosowanie pesto w kuchni

Pesto to uniwersalny dodatek, który sprawdzi się jako:

  • sos do makaronu i gnocchi,
  • dodatek do kanapek i tostów,
  • baza past kanapkowych i dipów,
  • dodatek do dań z grilla, sałatek i zup kremów.

Pesto na diecie ketogenicznej i bezglutenowej

Część pesto z tej kategorii oznaczona jest jako KETO LCHF – dzięki bazie z oliwy z oliwek i orzechów sprawdzą się w diecie niskowęglowodanowej. Warto łączyć je np. z makaronami low carb i keto lub serami ekologicznymi.

Dlaczego warto wybrać nasze pesto?

  • Naturalny skład – bez sztucznych dodatków i konserwantów
  • Tradycyjne włoskie receptury – od regionalnych producentów
  • Szeroki wybór – klasyczne, wegańskie, warzywne i rybne warianty
  • Opcje BIO i KETO LCHF – oznaczone bezpośrednio przy produkcie
  • Wygoda – gotowy dodatek smakowy w kilka sekund, bez przygotowywania sosu od podstaw

Najczęściej zadawane pytania

Czy pesto z tej kategorii jest wegańskie?
Nie wszystkie – klasyczne pesto genovese zawiera zwykle ser. Warianty w pełni roślinne (np. Pesto VEGAN czy pesto z tofu) są wyraźnie oznaczone w nazwie i opisie produktu.

Do czego najlepiej pasuje pesto?
Najczęściej wykorzystuje się je jako sos do makaronu, ale sprawdzi się też jako dodatek do kanapek, past kanapkowych, sałatek czy dań z grilla.

Jak długo można przechowywać otwarty słoik pesto?
Po otwarciu pesto należy przechowywać w lodówce i spożyć w terminie wskazanym przez producenta na etykiecie.

Czy pesto z tej kategorii zawiera orzechy?
Wiele produktów zawiera orzeszki piniowe lub inne orzechy – osoby z alergią powinny zawsze sprawdzić skład w karcie konkretnego produktu.

Sprawdź także gotowe dania w słoikach, naturalne sosy obiadowe oraz pełną ofertę gotowych dań i sosów obiadowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium