e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

PRZECENA

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania

Przecena to miejsce, w którym znajdziesz produkty w atrakcyjnych, obniżonych cenach. W tej kategorii regularnie pojawiają się okazje na naturalną żywność, suplementy i kosmetyki o czystym składzie. Sprawdzaj przecenę regularnie, by nie przegapić najlepszych ofert z e-superfood.pl.

Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland

Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland
Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 17637
Borowik suszony krojony BIO 20g Runoland

Borowik szlachetny, suszony, ekologiczny to idealny dodatek do tradycyjnych polskich dań.

Dostępność: brak towaru

Cena: 1,99 zł 10,00 zł
( 1 00g = 9,95 zł )
  • promocja
  • produkt niedostępny

Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre

Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre
Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20979
Burak ekologiczny gotowany na parze BIO 500g AtoDobre

Burak wolno gotowany. Bez konserwantów, bez soli, bez cukru. Idealny dodatek do sałatek, past i pasztetów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 6,99 zł
( 1 kg = 9,98 zł )
szt.
  • promocja

Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen

Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen
Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen
Producent: Biowen | Kod produktu: 21890
Elektrolity VITAL Charge+ cytryna 250g Biowen

Elektrolity Biowen o smaku cytrynowym z magnezem, sodem, kreatyną. Perfekcyjne na intensywny trening i odwodnienie. Formuła dla sportowców.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 99,99 zł
( 1 kg = 199,60 zł )
szt.
  • promocja

Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen

Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen
Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen
Producent: Biowen | Kod produktu: 21891
Elektrolity VITAL Charge+ malina 250g Biowen

Elektrolity Biowen o smaku malinowym z magnezem, potasem i kreatyną. Idealne po treningu, dla regeneracji i na kaca. Odkryj unikalny skład bez zbędnych dodatków.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 109,99 zł
( 1 kg = 199,60 zł )
szt.
  • promocja

Erytrol (Erytrytol) 1kg DeliFood

Erytrol (Erytrytol) 1kg DeliFood
Erytrol (Erytrytol) 1kg DeliFood
Producent: DeliFood | Kod produktu: 17944
Erytrol (Erytrytol) 1kg DeliFood

Erytrytol to naturalnie występujący sacharyd w owocach np. brzoskwiniach, winogronach, grzybach, winie i wodorostach. Jest świetnym zamiennikiem cukru, nie posiada kalorii, a w smaku przypomina cukier.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
szt.

Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital

Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital
Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 14935
Erytrol (erytrytol) 500 g DietWital

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: Eko-Wital

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Erytrytol 100%. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł 12,90 zł
( 1 kg = 17,80 zł )
szt.
  • promocja

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Producent: DietFood | Kod produktu: 11287
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Orzechy laskowe prażone mielone - 75%, cukier kokosowy, ziarna kakaowca w proszku - 5%.

NIE ZAWIERA OLEJU PALMOWEGO

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł 68,00 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
szt.
  • promocja

Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin

Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin
Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin
Producent: Amaizin | Kod produktu: 19515
Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin

Mleczko kokosowe MAŁE kartonik BIO 200ml  AMAIZIN

Mleczko kokosowe doskonałe do deserów. Sprawdza się również jako aromatyczny dodatek do ciast, kawy, naleśników. Idealne jako dodatek do potraw w stylu azjatyckim.

Bez konserwantów, zagęszczaczy, sztucznych barwników i gumy guar.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,90 zł 6,20 zł
( 1 litr = 24,50 zł )
szt.
  • promocja

Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio

Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio
Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio
Producent: Crudolio | Kod produktu: 21497
Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio

Zamów ekologiczną oliwę z oliwek Extra Virgin Crudolio 500ml! Tłoczona na zimno, certyfikowana bio. Idealna do sałatek i dań na zimno. Gwarancja najwyższej jakości. Szybka wysyłka!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,90 zł 29,90 zł
( 1 litr = 47,80 zł )
szt.
  • promocja

Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re

Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re
Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re
Producent: Brogna | Kod produktu: 20863
Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re

Włoskie regionalne oliwy są bardzo cenione cenione ze względu na swoją jakość, smak i zapach. Są w czołówce najlepszych oliw na świecie. Terra Del Re to ekologiczne oliwa z oliwek extra virgin z włoskiej Kalabrii w dużym litrowym ekonomicznym wydaniu.

Terra Del Re to oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Uzyskana bezpośrednio z oliwek wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Tłoczona na zimno.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł 89,00 zł
( 1 litr = 69,00 zł )
szt.
  • promocja

Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals

Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals
Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals
Producent: Aura Herbals | Kod produktu: 15358
Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals

Omega+ D3+K2 – olej rybi z sardeli (EPA+DHA), witamina D 2000 IU i K2 MK-7 w kapsułkach softgel. Dawkowanie 1-2 kaps. Aura Herbals – zamów ✔

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 36,90 zł 49,00 zł
( 1 szt. = 0,62 zł )
szt.
  • promocja

Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom

Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom
Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 19875
Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom

Orzechy cedrowe to nasiona sosny syberyjskiej zwanej  sosną cedrową. Świetne do sałatek.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł 21,90 zł
( 1 kg = 69,00 zł )
szt.
  • promocja

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka
Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka
Producent: Browar Piotrków | Kod produktu: 22706
Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana – jedyny taki lager na rynku! BCAA + guarana (43 mg kofeiny) + morwa biała. 11 kcal/100 ml, bez cukru. Po treningu? Zamiast piwa? Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2,99 zł 4,99 zł
( 1 litr = 9,06 zł )
szt.
  • promocja

Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g

Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g
Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g
Producent: LAB ONE | Kod produktu: 12404
Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g

Kraj Producenta: Polska

Dystrybucja: Lab One

Opakowanie Jednostkowe: 1 szt - 30 kapsułek

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

30 mld mikrokapsułkowanych szczepów bakterii pochodzących z różnych szczepów w jednej kapsułce

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 89,00 zł 109,00 zł
( 1 00g = 57,05 zł )
szt.
  • promocja

Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12g Amylon

Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12g Amylon
Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12g Amylon
Producent: Amylon | Kod produktu: 9379
Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12g Amylon

Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12g Amylon – bez fosforanów, laktozy i jaj, z Czech. Dla wegan i celiaków. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1,30 zł
( 1 kg = 108,33 zł )
szt.

Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian

Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian
Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21985
Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 59,90 zł
( 1 kg = 124,75 zł )
szt.
  • promocja

Super okazje na naturalną żywność BIO – czy warto skorzystać?

Szukasz zdrowych, naturalnych produktów w atrakcyjnej cenie? Sprawdź naszą promocyjną ofertę e-superfood z krótkim terminem przydatności! To idealna okazja, by wzbogacić swoją dietę w witaminy, minerały i antyoksydanty w niższej cenie, bez kompromisów w jakości.

Dlaczego warto wybrać produkty z krótkim terminem ważności? Bo są ekologiczne i naturalne składniki – bez sztucznych dodatków, pestycydów i konserwantów. To moc witamin i składników odżywczych – idealne dla osób dbających o zdrowie i aktywny styl życia. Atrakcyjne ceny – oszczędzaj, nie rezygnując z jakości i szybka dostawa – świeże produkty trafiają prosto do Ciebie.

W ofercie m.in.: nasiona chia, jagody goji, spirulina, matcha, amarantus i wiele innych!

Skorzystaj z promocji i ciesz się zdrowiem z e-superfood!

Na pytanie zadane w ten sposób odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak! Super okazje na naturalną żywność BIO są bowiem idealnym rozwiązaniem, jeżeli poszukujesz smacznych produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Wśród propozycji prezentowanych w tej kategorii nie brakuje zarówno przysmaków do podjadania w pracy, w szkole lub podczas wieczornego relaksu przed telewizorem, jak i konkretów, na przykład makaronów, kaszki ryżowej, soku pomidorowego czy też wspomnianej już wcześniej ćwikły z chrzanem tradycyjnej. Super okazji na naturalną żywność BIO jest sporo, co daje spore pole do popisu w kreowaniu ciekawych, pożywnych i smacznych dań na śniadanie, obiad oraz kolację.

Naturalna żywność BIO - duży wybór i okazyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba poszukująca super okazji na naturalną żywność BIO mogła znaleźć u nas produkty, które lubi w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie internetowym to prawdziwa przyjemność i świadomość, że wykorzystując naturalną żywność BIO do przygotowywania codziennych posiłków, znacznie lepiej kontrolujesz to, co spożywasz Ty i Twoi bliscy. W rezultacie możesz efektywniej eliminować te składniki z diety, które nie są uważane za zdrowe, zamieniając je na przykład na pożywną wodę kokosową, sok z gravioli lub na kaszkę ryżową. Z pewnością docenisz też fakt, że wśród naszych propozycji znajdziesz erytrol, czyli popularny zamiennik tradycyjnego cukru.

Sklep z naturalną żywnością BIO – super okazje

Super okazje na naturalną żywność BIO prezentowane w ofercie sklepu internetowego E-superfood.pl to niemal nieograniczone możliwości w tworzeniu jadłospisu pełnego smacznych i pożywnych produktów. Zainspiruj się więc dostępnymi w tej kategorii propozycjami i już dziś skorzystaj z dobrodziejstwa natury dostępnego w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na wybrane z tego działu artykuły spożywcze, z pewnością spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania!

#SuperfoodPromocja #ZdrowaŻywność #EkoProdukty #SuperSmak #OszczędzajNaturalnie #BioPromocja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium