e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Kolageny Rybie, Wołowe i Beauty

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
KETO i Low Carb

Kolageny rybie, wołowe i beauty wspierają kondycję skóry, włosów, paznokci i stawów. W ofercie znajdziesz kolagen w proszku i saszetkach, często wzbogacony o witaminę C i kwas hialuronowy. Wybierz kolagen dopasowany do swoich potrzeb urodowych i zdrowotnych.

Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood

Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood
Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 15042
Białko serwatkowe IZOLAT z kolagenem 500 g DietFood

Polecane dla osób które są aktywne sportowo oraz budują masę mięśniową. Wzbogacone kolagenem - wzmacnia włosy, skórę i paznokcie. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 169,00 zł
( 1 kg = 338,00 zł )
szt.

Chrząstka Rekina - na stawy 90 kaps Yango

Chrząstka Rekina - na stawy 90 kaps Yango
Chrząstka Rekina - na stawy 90 kaps Yango
Producent: Yango | Kod produktu: 22825
Chrząstka Rekina - na stawy 90 kaps Yango

Chrząstka Rekina Yango – 90 kapsułek. Naturalne źródło siarczanu chondroityny (5%) i mukopolisacharydów (10%). Wspiera stawy i ruchomość. 100% naturalny skład. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 84,90 zł
szt.
  • nowość

Colladrop forte kolagen morski z witaminą C i koenzymem Q10 30 saszetek Aura Herbals

Colladrop forte kolagen morski z witaminą C i koenzymem Q10 30 saszetek Aura Herbals
Colladrop forte kolagen morski z witaminą C i koenzymem Q10 30 saszetek Aura Herbals
Producent: Aura Herbals | Kod produktu: 17549
Colladrop forte kolagen morski z witaminą C i koenzymem Q10 30 saszetek Aura Herbals

Colladrop Forte – kolagen morski Collagen HM™ 10000 mg + witamina C + koenzym Q10, 30 saszetek. Smak cytrynowo-pomarańczowy. Aura Herbals – zamów ✔

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 139,00 zł
( 1 kg = 433,02 zł )
szt.

Collagen Coffee Creamer - Zabielacz do Kawy z kolagenem KETO + MCT 300g

Collagen Coffee Creamer - Zabielacz do Kawy z kolagenem KETO + MCT 300g
Collagen Coffee Creamer - Zabielacz do Kawy z kolagenem KETO + MCT 300g
Producent: DietFood | Kod produktu: 12911
Collagen Coffee Creamer - Zabielacz do Kawy z kolagenem KETO + MCT 300g

Collagen Coffee Creamer - Zabielacz do Kawy KETO + MCT 300g

Jesteś na diecie ketogenicznej i szukasz odpowiedniego zabielacza do kawy, herbaty czy szejków? Chcesz zastąpić mleko i śmietankę, jednocześnie wciąż czerpiąc walory smakowe z przygotowanego napoju? Sprawdź Collagen Coffe Creamer - keto zabielacz do kawy kolagenowy. Możesz też wykorzystać go do pieczenia, przy okazji przygotowywania pysznych ciast. Śmietanka do kawyzawiera kolagen oraz olej MCT i ma bardzo dobrą rozpuszczalność. Jeśli nie Ty, ale ktoś z Twoich najbliższych jest na diecie keto, wybierz estetycznie zapakowany zabielacz Keto Coffee Creamer na prezent. Zdrowe i smaczne wsparcie na pewno się przyda! 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł
( 1 kg = 196,67 zł )
szt.

Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku malinowo truskawkowym 7Nutrition

Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku malinowo truskawkowym 7Nutrition
Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku malinowo truskawkowym 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20773
Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku malinowo truskawkowym 7Nutrition

Collagen Marine Beauty Strength skierowany jest szczególnie do kobiet  dbających o zdrowie i urodę. Tutaj o smaku malinowym.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 139,00 zł
( 1 szt. = 441,27 zł )
szt.

Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku wiśniowym 7Nutrition

Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku wiśniowym 7Nutrition
Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku wiśniowym 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20772
Collagen Marine Beauty Strength 315g 45 porcji kolagen o smaku wiśniowym 7Nutrition

Collagen 7Nutrition skierowany jest szczególnie do kobiet  dbających o zdrowie i urodę. Smak wiśni.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 139,00 zł
( 1 kg = 441,27 zł )
szt.

Kolagen + dzika róża + kadzidłowiec + MSM 100 kaps 57g Medverita

Kolagen + dzika róża + kadzidłowiec + MSM 100 kaps 57g Medverita
Kolagen + dzika róża + kadzidłowiec + MSM 100 kaps 57g Medverita
Producent: Medverita | Kod produktu: 11420
Kolagen + dzika róża + kadzidłowiec + MSM 100 kaps 57g Medverita

Hydrolizat kolagenu wołowego z ekstraktem dzikiej róży (70% wit. C), OptiMSM z USA i ekstraktem kadzidłowca (65% kwasów bosweliowych). 100 kaps. Bez dodatków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,90 zł
( 1 00g = 50,70 zł )
szt.

Kolagen Beauty+ Active Liquid bezglutenowy 500ml My Vita

Kolagen Beauty+ Active Liquid bezglutenowy 500ml My Vita
Kolagen Beauty+ Active Liquid bezglutenowy 500ml My Vita
Producent: Myvita | Kod produktu: 21186
Kolagen Beauty+ Active Liquid bezglutenowy 500ml My Vita

Kolagen norweski Beauty+Active Liquid bezglutenowy z biotyną, kwasem hialuronowym i witaminą C. Kolagen naturalnego pochodzenia, hydrolizowany rybi.

Dostępność: brak towaru

Cena: 78,90 zł
( 1 litr = 157,80 zł )
  • produkt niedostępny

Kolagen rybi + dzika róża + kwas hialuronowy + biotyna 120kaps/49,8g Medverita

Kolagen rybi + dzika róża + kwas hialuronowy + biotyna 120kaps/49,8g Medverita
Kolagen rybi + dzika róża + kwas hialuronowy + biotyna 120kaps/49,8g Medverita
Producent: Medverita | Kod produktu: 13654
Kolagen rybi + dzika róża + kwas hialuronowy + biotyna 120kaps/49,8g Medverita

Kolagen rybi Verisol® F, witamina C z dzikiej róży (200% RWS), kwas hialuronowy i biotyna (4000% RWS) w 120 kaps. Pełne dawki na etykiecie. Medverita.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 00g = 80,12 zł )
szt.

Kolagen rybi bezglutenowy 130g Pięć Przemian

Kolagen rybi bezglutenowy 130g Pięć Przemian
Kolagen rybi bezglutenowy 130g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21288
Kolagen rybi bezglutenowy 130g Pięć Przemian

Kolagen rybi bezglutenowy z witaminą C. Hydrolizat, łatwo rozpuszczalny, łatwo przyswajalny, bez smaku i zapachu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 42,00 zł
( 1 kg = 323,08 zł )
szt.

Kolagen rybi truskawkowy z witaminą C 300g Pięć Przemian

Kolagen rybi truskawkowy z witaminą C 300g Pięć Przemian
Kolagen rybi truskawkowy z witaminą C 300g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21482
Kolagen rybi truskawkowy z witaminą C 300g Pięć Przemian

Kolagen rybi bezglutenowy, hydrolizat, łatwo przyswajalny, łatwo rozpuszczalny o smaku truskawkowym z witaminą C i MSM.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 65,90 zł
( 1 kg = 219,67 zł )
szt.

Kolagen rybi z dodatkami - Włosy skóra paznokcie 60 tabletek Aura Herbals

Kolagen rybi z dodatkami - Włosy skóra paznokcie 60 tabletek Aura Herbals
Kolagen rybi z dodatkami - Włosy skóra paznokcie 60 tabletek Aura Herbals
Producent: Aura Herbals | Kod produktu: 21999
Kolagen rybi z dodatkami - Włosy skóra paznokcie 60 tabletek Aura Herbals

Kolagen rybi z dodatkami kwasem hialuronowym, biotyną, cynkiem, selenem, witaminami C i E, ekstrakt z pestek winogron. Skierowany do osób mających problemy z włosami, skórą i paznokciami.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,00 zł
( 1 szt. = 0,73 zł )
szt.

Kolagen rybny premium instant 200g

Kolagen rybny premium instant 200g
Kolagen rybny premium instant 200g
Producent: DietFood | Kod produktu: 12021
Kolagen rybny premium instant 200g

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Diet-Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100% kolagen rybny granulowany.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
szt.

Kolagen wołowy instant 200g

Kolagen wołowy instant 200g
Kolagen wołowy instant 200g
Producent: DietFood | Kod produktu: 12022
Kolagen wołowy instant 200g

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Diet-Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100% kolagen wołowy granulowany.

Dostępność: brak towaru

Cena: 45,00 zł
( 1 kg = 225,00 zł )
  • produkt niedostępny

Krem kolagenowy 24h na dzień i na noc 100ml

Krem kolagenowy 24h na dzień i na noc 100ml
Krem kolagenowy 24h na dzień i na noc 100ml
Producent: Pullach Hof | Kod produktu: 11517
Krem kolagenowy 24h na dzień i na noc 100ml

Kraj Pochodzenia: Niemcy

Producent: Pullach Hof

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 24,90 zł
( 1 litr = 249,00 zł )
szt.

Omułek Zielonowargowy ekstrakt - wsparcie dla stawów 90 kaps Yango

Omułek Zielonowargowy ekstrakt - wsparcie dla stawów 90 kaps Yango
Omułek Zielonowargowy ekstrakt - wsparcie dla stawów 90 kaps Yango
Producent: Yango | Kod produktu: 22830
Omułek Zielonowargowy ekstrakt - wsparcie dla stawów 90 kaps Yango

Omułek Zielonowargowy Yango – 90 kapsułek. Liofilizowana nowozelandzka małża zielona (Perna canaliculus) z glikozaminoglikanami (3%). Wspiera stawy i ruchomość. 3 kapsułki dziennie. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 65,00 zł
szt.
  • nowość

Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian

Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian
Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21985
Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 59,90 zł
( 1 kg = 124,75 zł )
szt.
  • promocja

W tej podkategorii Suplementów Diety i Superfoods o Czystym Składzie znajdziesz kolagen pochodzenia rybiego i wołowego, w formie proszku, saszetek, kapsułek oraz płynu. Wiele produktów łączy kolagen z dodatkowymi składnikami, takimi jak witamina C, kwas hialuronowy czy biotyna.

Kolagen rybi (morski)

Kolagen rybi, nazywany też morskim, pozyskiwany jest ze skóry i łusek ryb. W ofercie dostępny jest samodzielnie, np. jako Kolagen rybny premium instant czy Kolagen rybi bezglutenowy Pięć Przemian, oraz w połączeniach z witaminą C, kwasem hialuronowym, biotyną lub dziką różą – np. Kolagen rybi + dzika róża + kwas hialuronowy + biotyna czy Kolagen rybi truskawkowy z witaminą C.

Kolagen wołowy

Kolagen wołowy to alternatywne źródło białka kolagenowego, dostępne w naszej ofercie jako Kolagen wołowy instant w formie proszku.

Kompleksy typu beauty

Produkty typu „beauty" łączą kolagen (najczęściej rybi) z dodatkowymi składnikami – np. Colladrop forte kolagen morski z witaminą C i koenzymem Q10, Kolagen Beauty+ Active Liquid czy Collagen Marine Beauty Strength w kilku wariantach smakowych.

Kolagen w produktach łączonych

W kategorii znajdziesz też produkty, w których kolagen występuje jako dodatek do innych suplementów – np. izolat białka serwatkowego z kolagenem, zabielacz do kawy z kolagenem i MCT czy shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim.

Formy podania

Kolagen dostępny jest w kilku formach: proszku do rozpuszczania (instant), gotowych saszetkach, kapsułkach/tabletkach oraz płynie. Wybór formy to głównie kwestia wygody i indywidualnych preferencji.

Rola witaminy C przy suplementacji kolagenem

Wiele produktów w tej kategorii zawiera witaminę C. Zgodnie z unijnym rejestrem oświadczeń zdrowotnych, witamina C przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, kości, chrząstki, dziąseł, zębów oraz naczyń krwionośnych – dlatego często towarzyszy kolagenowi w składzie suplementów.

Jak wybrać suplement z kolagenem

  • Sprawdź źródło kolagenu (rybi vs. wołowy) – to głównie kwestia pochodzenia i budowy cząsteczki, nie ma jednego uniwersalnie „lepszego" wyboru.
  • Zwróć uwagę na formę – proszek, saszetki, kapsułki lub płyn – i dopasuj do swoich nawyków.
  • Sprawdź dodatkowe składniki (witamina C, kwas hialuronowy, biotyna) i ich ilość w porcji dziennej.
  • Jeśli kolagen ma być dodatkiem do innego suplementu (np. białka), zwróć uwagę na całościowy skład produktu.

Jak bezpiecznie stosować kolagen

Suplementy z kolagenem nie zastępują zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej podanej na etykiecie. Produkty z tej kategorii przeznaczone są dla osób dorosłych – część z nich nie jest zalecana kobietom w ciąży i karmiącym piersią (sprawdź etykietę konkretnego produktu). W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najczęściej zadawane pytania

Czy kolagen rybi jest lepszy od wołowego?

Oba rodzaje różnią się źródłem pochodzenia i wielkością cząsteczki – wybór zależy od indywidualnych preferencji, w tym ewentualnych ograniczeń dietetycznych (np. niespożywanie ryb).

Dlaczego kolagen często występuje razem z witaminą C?

Witamina C przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu w organizmie, dlatego wielu producentów łączy oba składniki w jednym produkcie.

W jakiej formie najwygodniej przyjmować kolagen?

Zależy od preferencji – proszek instant sprawdza się przy rozpuszczaniu w napojach, saszetki i płyn są gotowe do spożycia, a kapsułki nie wymagają przygotowania.

Czy kolagen mogą stosować kobiety w ciąży?

Część produktów w tej kategorii nie jest zalecana kobietom w ciąży i karmiącym piersią – zawsze sprawdź etykietę konkretnego produktu i w razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium