e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Żywność dla Dzieci i Niemowląt

Filtruj/sortuj

Ekologiczne produkty dla dzieci i niemowląt to bezpieczna, sprawdzona żywność dostosowana do potrzeb najmłodszych. Znajdziesz tu kaszki, słoiczki obiadowe i przekąski wykonane z certyfikowanych składników BIO, bez zbędnych dodatków. Zadbaj o zdrowe odżywianie swojego dziecka od pierwszych łyżeczek.

Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy BIO 350g

 Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy  BIO 350g
Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy BIO 350g
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 13123
Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci bezglutenowy BIO 350g

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Zwergenwiese

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g

Jednostka sprzedaży: 1szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Koncentrat pomidorowy (80%), syrop jabłkowy, olej słonecznikowy, marchew, cebula, sól, oregano, pieprz.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 kg = 38,57 zł )
szt.

Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds

Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds
Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds
Producent: McLLoyds | Kod produktu: 18596
Chrupki Dinozaury serowe bezglutenowe BIO 50g McLLoyds

Chrupki kukurydziane Dinozaury o smaku serowym to świetna przekąska dla naszych dzieci. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,20 zł
( 1 00g = 10,40 zł )
szt.

Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds

Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds
Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds
Producent: McLLoyds | Kod produktu: 18597
Chrupki Dinozaury sól morska bezglutenowe BIO 50g McLloyds

Chrupki kukurydziane Dinozaury z solą morską to świetna przekąska dla naszych dzieci. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,20 zł
( 1 00g = 10,40 zł )
szt.

Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero

Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero
Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 19243
Danie dla dzieci krem pstrąg z warzywami od 4 miesiąca bezglutenowe BIO 2x80g Alce Nero

Gotowe danie bezglutenowe pstrąg z warzywami dla dzieci od 4 - 6 miesiąca życia.

Dostępność: brak towaru

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 105,63 zł )
  • produkt niedostępny

Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero

Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero
Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 19242
Danie krem cielęcina od 4 miesiąca bezglutenowa BIO 2x80g Alce Nero

Gotowe danie bezglutenowe cielęcina dla dzieci od 4 - 6 miesiąca życia.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 105,63 zł )
szt.

Danie mix warzyw z ryżem po 8 miesiącu życia bezglutenowe BIO 90 g OVKO

Danie mix  warzyw z ryżem po 8 miesiącu życia bezglutenowe BIO 90 g OVKO
Danie mix warzyw z ryżem po 8 miesiącu życia bezglutenowe BIO 90 g OVKO
Producent: OVKO | Kod produktu: 14292
Danie mix warzyw z ryżem po 8 miesiącu życia bezglutenowe BIO 90 g OVKO

Kraj Pochodzenia: Słowacja

Producent: OVKO

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 90 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 5,00 zł
( 1 kg = 55,56 zł )
  • produkt niedostępny

Deser banan jabłko morela od 6 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE

Deser banan jabłko morela od 6 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE
Deser banan jabłko morela od 6 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE
Producent: Holle | Kod produktu: 16740
Deser banan jabłko morela od 6 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE

Gotowy deserek dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca. Produkt opatrzony certyfikatem DEMETER. Bez dodatku cukru, soli, laktozy, oraz konserwantów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 41,58 zł )
szt.

Deser jabłko borówka od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE

Deser jabłko borówka od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE
Deser jabłko borówka od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE
Producent: Holle | Kod produktu: 16741
Deser jabłko borówka od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190 g HOLLE

Gotowy deserek dla dzieci i niemowląt od 5 miesiąca. Produkt opatrzony certyfikatem DEMETER. Bez dodatku cukru, soli, laktozy, oraz konserwantów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,30 zł
( 1 kg = 38,42 zł )
szt.

Deser musli z owocami od 8 miesiąca DEMETER BIO 220 g HOLLE

Deser musli z owocami od 8 miesiąca DEMETER BIO 220 g HOLLE
Deser musli z owocami od 8 miesiąca DEMETER BIO 220 g HOLLE
Producent: Holle | Kod produktu: 16745
Deser musli z owocami od 8 miesiąca DEMETER BIO 220 g HOLLE

Gotowy deserek dla dzieci i niemowląt od 8 miesiąca. Produkt opatrzony certyfikatem DEMETER. Bez dodatku cukru, soli, laktozy, oraz konserwantów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 35,91 zł )
  • produkt niedostępny

Deser puree jabłko/brzoskwinia od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190g HOLLE

Deser puree jabłko/brzoskwinia od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190g HOLLE
Deser puree jabłko/brzoskwinia od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190g HOLLE
Producent: Holle | Kod produktu: 17557
Deser puree jabłko/brzoskwinia od 5 miesiąca bezglutenowy DEMETER BIO 190g HOLLE

Gotowy deserek dla dzieci i niemowląt od 5 miesiąca. Produkt opatrzony certyfikatem DEMETER. Bez dodatku cukru, soli, laktozy, oraz konserwantów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,30 zł
( 1 kg = 38,42 zł )
szt.

Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke
Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22954
Herbatka Bajkowa dla dzieci Dzika Róża Rokitnik Truskawka BIO 20x1,5g=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa BIO Dzika Róża, Rokitnik, Truskawka dla dzieci 20x1,5g – ekologiczny skład, wspiera odporność. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,99 zł
( 1 kg = 333,00 zł )
szt.
  • nowość

Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke
Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22955
Herbatka Bajkowa dla dzieci Owoce Leśne Malina BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Bajkowa BIO Owoce Leśne Malina dla dzieci 20x1,5g – ekologiczny skład, wspiera odporność i trawienie. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,49 zł
( 1 kg = 349,67 zł )
szt.
  • nowość

Herbatka dzika róża rokitnik od 9 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke

Herbatka dzika róża rokitnik od 9 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke
Herbatka dzika róża rokitnik od 9 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 19899
Herbatka dzika róża rokitnik od 9 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke

Herbatka skierowana do dzieci od 9 miesiąca życia. Herbatka pakowana w saszetki, co ułatwia zaparzanie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 00g = 29,67 zł )
szt.

Herbatka lipa rumianek od 3 roku BIO 20x1,5g Apotheke

Herbatka lipa rumianek od 3 roku BIO 20x1,5g Apotheke
Herbatka lipa rumianek od 3 roku BIO 20x1,5g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 19900
Herbatka lipa rumianek od 3 roku BIO 20x1,5g Apotheke

Herbatka skierowana do dzieci od 3 roku życia. Herbatka pakowana w saszetki, co ułatwia zaparzanie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 00g = 29,67 zł )
szt.

Herbatka melisa mięta rumianek od 6 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke

Herbatka melisa mięta rumianek od 6 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke
Herbatka melisa mięta rumianek od 6 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 19901
Herbatka melisa mięta rumianek od 6 miesiąca BIO 20x1,5g Apotheke

Herbatka skierowana do dzieci od 6 miesiąca życia. Herbatka pakowana w saszetki, co ułatwia zaparzanie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 00g = 29,67 zł )
szt.

Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke
Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke
Producent: Apotheke | Kod produktu: 22957
Herbatka Rooibos dla Dzieci BIO 20x1,5=30g Apotheke

Herbatka Rooibos dla dzieci BIO 20x1,5g – 100% ekologiczny rooibos, łagodny smak bez kofeiny. Zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 kg = 266,33 zł )
szt.
  • nowość

Ketchup dla dzieci bezglutenowy BIO 300 ml BYODO

Ketchup dla dzieci bezglutenowy BIO 300 ml BYODO
Ketchup dla dzieci bezglutenowy BIO 300 ml BYODO
Producent: BYODO | Kod produktu: 14926
Ketchup dla dzieci bezglutenowy BIO 300 ml BYODO

Kraj Pochodzenia: Niemcy

Producent: Byodo

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

 

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 14,99 zł
  • produkt niedostępny

Krem ochronny do twarzy dla dzieci z nagietkiem ECO 30ml WELEDA

Krem ochronny do twarzy dla dzieci z nagietkiem ECO 30ml WELEDA
Krem ochronny do twarzy dla dzieci z nagietkiem ECO 30ml WELEDA
Producent: WELEDA | Kod produktu: 18687
Krem ochronny do twarzy dla dzieci z nagietkiem ECO 30ml WELEDA

Ochronny krem na niepogodę i wiatr z nagietkiem lekarskim dla dzieci przeznaczony dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci.

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,00 zł
( 1 00ml = 130,00 zł )
  • produkt niedostępny

Lody owocowe do zamrożenia BIO 10 x 40 ml Dolfin

Lody owocowe do zamrożenia BIO 10 x 40 ml Dolfin
Lody owocowe do zamrożenia BIO 10 x 40 ml Dolfin
Producent: Dolfin | Kod produktu: 16125
Lody owocowe do zamrożenia BIO 10 x 40 ml Dolfin

Lody owocowe do zamrożenia w saszetkach 10 sztuk x 40 ml. Smak pomarańcza-mango, jagoda-granat, brzoskwinia-maracuja.  

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,70 zł
( 1 litr = 39,25 zł )
szt.

Makaron 3-kolorowy ryżowy bezglutenowy Dinozaury BIO 250g Pasta Natura

Makaron 3-kolorowy ryżowy bezglutenowy Dinozaury BIO 250g Pasta Natura
Makaron 3-kolorowy ryżowy bezglutenowy Dinozaury BIO 250g Pasta Natura
Producent: Pasta Natura | Kod produktu: 17528
Makaron 3-kolorowy ryżowy bezglutenowy Dinozaury BIO 250g Pasta Natura

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,30 zł
( 1 kg = 41,20 zł )
szt.

Ekologiczna żywność dla dzieci i niemowląt

W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowaną żywność BIO dla dzieci i niemowląt – dania obiadowe, deserki, przekąski, makarony i herbatki, przygotowane bez zbędnych dodatków. W ofercie mamy produkty od sprawdzonych producentów: Holle, Alce Nero, Apotheke, Zwergenwiese, OVKO, McLLoyds, Dolfin, Pasta Natura i BYODO.

Wiek podany przy każdym produkcie pochodzi bezpośrednio od producenta i znajduje się na opakowaniu – przed wprowadzeniem nowego produktu do diety dziecka warto skonsultować się z pediatrą lub dietetykiem dziecięcym, szczególnie w pierwszym roku życia.

Dania obiadowe dla niemowląt i małych dzieci

Gotowe dania w słoiczkach to wygodny sposób na urozmaicony obiad dla malucha:

  • Krem z pstrągiem i warzywami – bezglutenowy, BIO, od 4. miesiąca (Alce Nero)
  • Krem z cielęciną – bezglutenowy, BIO, od 4. miesiąca (Alce Nero)
  • Danie mix warzyw z ryżem – bezglutenowe, BIO (OVKO)
  • Sos pomidorowy wegetariański dla dzieci – bezglutenowy, BIO (Zwergenwiese)

Deserki i przeciery owocowe

Na słodki, wartościowy podwieczorek polecamy deserki marki Holle, przygotowane w standardzie Demeter (uprawa biodynamiczna):

  • Deser banan, jabłko, morela – bezglutenowy, BIO, od 6. miesiąca
  • Deser jabłko, borówka – bezglutenowy, BIO, od 5. miesiąca
  • Deser musli z owocami – BIO, od 8. miesiąca
  • Deser puree jabłko/brzoskwinia – bezglutenowy, BIO, od 5. miesiąca

Makarony i przekąski dla dzieci

Dla starszych dzieci, które lubią kolorowe i ciekawe kształty, przygotowaliśmy:

  • Makaron 3-kolorowy ryżowy Dinozaury – bezglutenowy, BIO (Pasta Natura)
  • Chrupki Dinozaury serowe – bezglutenowe, BIO (McLLoyds)
  • Chrupki Dinozaury sól morska – bezglutenowe, BIO (McLLoyds)
  • Lody owocowe do zamrożenia – BIO (Dolfin)
  • Ketchup dla dzieci – bezglutenowy, BIO (BYODO)

Herbatki dla dzieci

Marka Apotheke oferuje ziołowe herbatki dostosowane do wieku dziecka:

  • Herbatka melisa, mięta, rumianek – od 6. miesiąca
  • Herbatka dzika róża, rokitnik – BIO, od 9. miesiąca
  • Herbatka lipa, rumianek – od 3. roku życia
  • Herbatka Bajkowa – dzika róża/rokitnik/truskawka oraz owoce leśne/malina, BIO
  • Herbatka Rooibos dla dzieci – BIO

Dlaczego warto wybrać produkty z tej kategorii?

  • Naturalny skład – bez zbędnych dodatków, zgodnie z recepturą producenta
  • Certyfikaty BIO i Demeter – surowce z upraw ekologicznych i biodynamicznych
  • Opcje bezglutenowe – oznaczone bezpośrednio przy produkcie
  • Wygoda – gotowe dania i deserki, wystarczy podgrzać lub podać wprost ze słoiczka
  • Wiek dostosowany do etapu żywienia – zgodnie z oznaczeniem producenta na opakowaniu

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można podawać dania z tej kategorii?
Każdy produkt ma podany na opakowaniu i w karcie produktu konkretny wiek, od którego producent zaleca jego wprowadzenie. Przed rozszerzaniem diety dziecka, zwłaszcza w pierwszym roku życia, warto skonsultować się z pediatrą.

Czy produkty są bezglutenowe?
Część asortymentu (np. wybrane dania, deserki i przekąski) oznaczona jest jako „BEZ GLUTENU" – szczegółowy skład znajdziesz zawsze w karcie danego produktu.

Czy dania w słoiczkach zawierają dodatek cukru lub soli?
Skład każdego produktu podany jest na etykiecie – wiele z nich przygotowanych jest bez dodatku cukru i soli, zgodnie z recepturą producenta.

Jak przechowywać otwarty słoiczek lub woreczek?
Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce i zużyć w terminie wskazanym przez producenta na opakowaniu.

Sprawdź także gotowe dania w słoikach, naturalne sosy obiadowe oraz pełną ofertę gotowych dań i sosów obiadowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium