e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Grzyby Witalne

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
Bezglutenowe
BIO ekologiczne
KETO i Low Carb
Promocja

Grzyby witalne o czystym składzie: reishi, chaga, cordyceps, soplówka jeżowata i maitake w proszku, ekstraktach i kawie grzybowej. Zamów online!

Grzyby reishi BIO mielone 100g Natvita

 Grzyby reishi BIO mielone 100g Natvita
Grzyby reishi BIO mielone 100g Natvita
Producent: NatVita | Kod produktu: 11330
Grzyby reishi BIO mielone 100g Natvita

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: NatVita

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100%  BIO reishi (Ganoderma lucidum), grzyb mielony.

Dostępność: brak towaru

Cena: 59,00 zł
( 1 kg = 590,00 zł )
  • produkt niedostępny

Chaga grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Chaga grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g  MycoLife
Chaga grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Producent: MycoLife | Kod produktu: 20685
Chaga grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Grzyb Chaga wykazuje właściwości przeciwbakteryjne, antyoksydacyjne. Wpływa pozytywnie na naszą wątrobę, oraz zawiera wiele cennych witamin i minerałów. Usprawnia pracę mózgu i pamięci.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 990,00 zł )
szt.

Cordyceps chiński w proszku (Kordyceps) 50 g

Cordyceps chiński w proszku (Kordyceps) 50 g
Cordyceps chiński w proszku (Kordyceps) 50 g
Producent: NANGA | Kod produktu: 12465
Cordyceps chiński w proszku (Kordyceps) 50 g

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: Nanga

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Mielony cordyceps chiński 100%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 48,00 zł
( 1 kg = 960,00 zł )
szt.

Cordyceps grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Cordyceps grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Cordyceps grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Producent: MycoLife | Kod produktu: 20686
Cordyceps grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Grzyb Cordyceps wykazuje właściwości zdrowotne. Wzmacnia układ odpornościowy. Niweluje zmęczenie i osłabienie. Obniża poziom stresu, poprawia nastrój. Podnosi wytrzymałość oraz wydolność fizyczną. Pozytywnie wpływa na libido i podnosi płodność.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 990,00 zł )
szt.

Grzyb Chaga BIO owocnik mielony 100g NatVita

Grzyb Chaga BIO owocnik mielony 100g NatVita
Grzyb Chaga BIO owocnik mielony 100g NatVita
Producent: NatVita | Kod produktu: 18245
Grzyb Chaga BIO owocnik mielony 100g NatVita

Grzyb Chaga BIO posiada wiele właściwości pozytywnie wpływających na nasz organizm, min. Usprawnia pracę mózgu i pamięci.

Posiada certyfikat GMP.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 57,80 zł
szt.

Kawa grzybowa Coffee with Mushroom 150g Ostrovit

Kawa grzybowa Coffee with Mushroom 150g Ostrovit
Kawa grzybowa Coffee with Mushroom 150g Ostrovit
Producent: Ostrovit | Kod produktu: 20546
Kawa grzybowa Coffee with Mushroom 150g Ostrovit

Coffe with Mushroom to połączenie naturalnej kawy z ekstraktem z grzybów: Błyskorka podkorowego i Soplówki jeżowatej, L-teaniną i niacyną.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
( 1 kg = 326,67 zł )
szt.

Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi Cordyceps 100g ANI

Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi Cordyceps 100g ANI
Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi Cordyceps 100g ANI
Producent: ANI | Kod produktu: 21597
Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi Cordyceps 100g ANI

Kawa grzybowa rozpuszczalna, medium, ekologiczna zawierająca grzybki Reishi i Cordyceps.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 33,00 zł
( 1 kg = 330,00 zł )
szt.

Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi KETO 100g ANI

Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi KETO 100g ANI
Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi KETO 100g ANI
Producent: ANI | Kod produktu: 21600
Kawa grzybowa funkcjonalna BIO Reishi KETO 100g ANI

Kawa grzybowa Reishi KETO rozpuszczalna wspiera organizm w walce ze stresem.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 33,00 zł
( 1 kg = 330,00 zł )
szt.

Kawa grzybowa funkcjonalna Elixir BIO Reishi Lion's Maine Cordyceps 100g ANI

Kawa grzybowa funkcjonalna Elixir BIO Reishi Lion's Maine Cordyceps 100g ANI
Kawa grzybowa funkcjonalna Elixir BIO Reishi Lion's Maine Cordyceps 100g ANI
Producent: ANI | Kod produktu: 21598
Kawa grzybowa funkcjonalna Elixir BIO Reishi Lion's Maine Cordyceps 100g ANI

Kawa grzybowa rozpuszczalna reishi, lion's mane, cordyceps. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 33,00 zł
( 1 kg = 330,00 zł )
szt.

Lion's Mane Soplówka jeżowata 30% polisacharydów 60 kapsułek Hepatica

Lion's Mane Soplówka jeżowata 30% polisacharydów 60 kapsułek Hepatica
Lion's Mane Soplówka jeżowata 30% polisacharydów 60 kapsułek Hepatica
Producent: Hepatica | Kod produktu: 21622
Lion's Mane Soplówka jeżowata 30% polisacharydów 60 kapsułek Hepatica

Soplówka jeżowata pomaga w walce ze stresem, poprawia sen, wspiera układ odpornościowy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 25,00 zł
( 1 kg = 700,28 zł )
  • produkt niedostępny

Lion's Mane Soplówka jeżowata grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Lion's Mane Soplówka jeżowata grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Lion's Mane Soplówka jeżowata grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Producent: MycoLife | Kod produktu: 20688
Lion's Mane Soplówka jeżowata grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Lion's Mane Soplówka jeżowata ma właściwości zdrowotne. Wspomagają układ odpornościowy walcząc z infekcjami oraz nerwowy poprawiając pamięć i koncentrację. Pomaga w walce ze stresem. Poprawia jakość snu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 990,00 zł )
szt.

Maitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Maitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g  MycoLife
Maitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Producent: MycoLife | Kod produktu: 20689
Maitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Grzyby Maitake obniżają poziom cholesterolu i cukru we krwi. Wykazują właściwości antyoksydacyjne. Wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe -koi i nawilża skórę oraz wspiera odbudowę kolagenu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 990,00 zł )
szt.

Mushroom Chaga ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Mushroom Chaga ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Mushroom Chaga ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22883
Mushroom Chaga ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Chaga 7Nutrition – czysty ekstrakt 10:1 z błyskoporka podkorowego, 150g. Wysoka koncentracja polisacharydów (30%). Naturalne wsparcie odporności organizmu. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
( 1 kg = 460,00 zł )
szt.
  • nowość

Mushroom Cordyceps ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Mushroom Cordyceps ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Mushroom Cordyceps ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22881
Mushroom Cordyceps ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Cordyceps 7Nutrition – czysty ekstrakt 10:1 z maczużnika chińskiego, 150g. Wysoka koncentracja polisacharydów (30%). Naturalne wsparcie energii i wydolności. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
( 1 kg = 460,00 zł )
szt.
  • nowość

Mushroom Lions Mane ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Mushroom Lions Mane ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Mushroom Lions Mane ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22882
Mushroom Lions Mane ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Lion's Mane 7Nutrition – czysty ekstrakt 10:1 z soplówki jeżowatej, 150g. Wysoka koncentracja polisacharydów (30%). Naturalne wsparcie koncentracji i funkcji poznawczych. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
( 1 kg = 460,00 zł )
szt.
  • nowość

Mushroom Reishi ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Mushroom Reishi ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Mushroom Reishi ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22884
Mushroom Reishi ekstrakt 10:1 czysty 150g 7Nutrition

Reishi 7Nutrition – czysty ekstrakt 10:1 z lakownicy żółtawej, 150g. Wysoka koncentracja polisacharydów (30%). Naturalne wsparcie odporności i regeneracji organizmu. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł
szt.
  • nowość

Reishi ekstrakt standaryzowany 90 kapsułek Hepatica

Reishi ekstrakt standaryzowany 90 kapsułek Hepatica
Reishi ekstrakt standaryzowany 90 kapsułek Hepatica
Producent: Hepatica | Kod produktu: 21625
Reishi ekstrakt standaryzowany 90 kapsułek Hepatica

Reishi to cudowny grzyb wspierający układ odpornościowy, łagodzący stres i pozytywnie wpływający na sen.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,00 zł
( 1 kg = 1 388,89 zł )
szt.

Reishi grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Reishi grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g  MycoLife
Reishi grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Producent: MycoLife | Kod produktu: 20695
Reishi grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Grzyby Reishi obniżają poziom cholesterolu, trójglicerydów i ciśnienia krwi. Wykazują właściwości przeciwnowotworowe, przeciwzapalne. Wspierają układ nerwowy. Zmniejszają poziom stresu oraz pomagają w walce z bezsennością.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 990,00 zł )
szt.

Shiitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Shiitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Shiitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife
Producent: MycoLife | Kod produktu: 20696
Shiitake grzyb witalny ekstrakt bez glutenu BIO 100g MycoLife

Grzyby Shiitake obniżają poziom cholesterolu, regulują poziom cukru we krwi, zapobiegają rozwojowi miażdżycy. Są źródłem witamin z grupy B, aminokwasów i minerałów.

Wspomagają układ odpornościowy, wykazują właściwości przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Polecane przy problemach z wątrobą, w leczeniu osteoporozy. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
( 1 kg = 990,00 zł )
szt.

Skarby Wschodu Antrodia PRO ANTRO 30 kapsułek Hepatica

Skarby Wschodu Antrodia PRO ANTRO 30 kapsułek Hepatica
Skarby Wschodu Antrodia PRO ANTRO 30 kapsułek Hepatica
Producent: Hepatica | Kod produktu: 21626
Skarby Wschodu Antrodia PRO ANTRO 30 kapsułek Hepatica

Skarby Wschodu Antropia to suplement wpływający pozytywnie na wątrobę.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 52,00 zł
( 1 kg = 4 388,19 zł )
szt.

W tej podkategorii Suplementów Diety i Superfoods o Czystym Składzie znajdziesz grzyby witalne – reishi, chagę, cordyceps, soplówkę jeżowatą (lion's mane), maitake i shiitake – w formie mielonych owocników, standaryzowanych ekstraktów, kapsułek oraz kawy grzybowej.

Czym są grzyby witalne

Grzyby witalne to grupa gatunków grzybów – m.in. reishi, chaga, cordyceps, soplówka jeżowata, maitake i shiitake – od dawna obecnych w kuchni i tradycji krajów azjatyckich. W naszej ofercie dostępne są w formie suszonej, mielonej lub jako standaryzowane ekstrakty, samodzielnie lub jako dodatek do kawy.

Rodzaje grzybów witalnych w ofercie

Reishi

Dostępne jako grzyby reishi BIO mielone NatVita, ekstrakt bez glutenu BIO MycoLife, ekstrakt 10:1 7Nutrition oraz ekstrakt standaryzowany w kapsułkach Hepatica.

Chaga

Dostępna jako owocnik mielony BIO NatVita, ekstrakt bez glutenu BIO MycoLife oraz ekstrakt 10:1 7Nutrition.

Cordyceps

Dostępny jako cordyceps chiński w proszku NANGA, ekstrakt bez glutenu BIO MycoLife oraz ekstrakt 10:1 7Nutrition.

Soplówka jeżowata (Lion's Mane)

Dostępna jako standaryzowany ekstrakt 30% polisacharydów w kapsułkach Hepatica, ekstrakt bez glutenu BIO MycoLife oraz ekstrakt 10:1 7Nutrition.

Maitake i Shiitake

Uzupełnieniem oferty są ekstrakt z maitake oraz ekstrakt z shiitake, oba bez glutenu, BIO, marki MycoLife.

Antrodia

Rzadziej spotykany gatunek dostępny jako Skarby Wschodu Antrodia PRO ANTRO Hepatica w kapsułkach.

Kawa z dodatkiem grzybów witalnych

Dla osób, które chcą wprowadzić grzyby witalne do codziennej rutyny w prostszej formie, przygotowaliśmy kawy grzybowe – np. Kawę grzybową Ostrovit, kawę BIO z reishi i cordyceps ANI czy Mycodrop.

Jak wybrać produkt z grzybami witalnymi

  • Owocnik mielony – najprostsza forma przetworzenia, cały wysuszony i zmielony owocnik grzyba.
  • Ekstrakt standaryzowany – skoncentrowana forma, oznaczona np. jako „10:1” (10 kg surowca na 1 kg ekstraktu) lub z podaną zawartością procentową konkretnej grupy związków (np. 30% polisacharydów) – warto porównywać te parametry między produktami.
  • Forma – proszek do zaparzania/dodania do napojów, kapsułki lub kawa grzybowa – dopasuj do własnych nawyków.

Jak bezpiecznie stosować grzyby witalne

Grzyby witalne, jak każdy suplement diety, nie zastępują zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej podanej na etykiecie. Osoby przyjmujące leki (w tym przeciwzakrzepowe lub immunosupresyjne), w ciąży, karmiące piersią oraz z chorobami autoimmunologicznymi powinny przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Produkty przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się owocnik mielony od ekstraktu?

Owocnik mielony to sproszkowany, cały grzyb, natomiast ekstrakt jest skoncentrowaną formą powstałą w procesie ekstrakcji – zwykle w mniejszej porcji dostarcza więcej wybranych związków niż taka sama ilość mielonego owocnika.

Co oznacza oznaczenie „10:1” przy ekstrakcie?

To stosunek ekstrakcji – informuje, ile surowca (np. 10 kg suszonego grzyba) zużyto do wyprodukowania 1 kg gotowego ekstraktu.

Czy kawa grzybowa zawiera kofeinę?

Kawa grzybowa zwykle łączy zmieloną kawę z dodatkiem sproszkowanych grzybów witalnych – zawiera więc kofeinę pochodzącą z kawy; szczegółowy skład sprawdź zawsze na etykiecie konkretnego produktu.

Który grzyb witalny wybrać na początek?

Wybór zależy od indywidualnych preferencji – w ofercie dostępne są zarówno pojedyncze gatunki (reishi, chaga, cordyceps, soplówka jeżowata, maitake, shiitake), jak i mieszanki łączące kilka z nich, np. w kawie grzybowej Elixir.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium