e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Orzechy Nerkowca 250g CocoFarm

Orzechy Nerkowca 250g  CocoFarm
Orzechy Nerkowca 250g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15321
Orzechy Nerkowca 250g CocoFarm

Kraj Pochodzenia: Wietnam

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Orzechy nerkowca surowe ręcznie łuskane 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 79,60 zł )
szt.

Orzechy nerkowca bezglutenowe 500g Pięć Przemian

Orzechy nerkowca bezglutenowe 500g Pięć Przemian
Orzechy nerkowca bezglutenowe 500g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18657
Orzechy nerkowca bezglutenowe 500g Pięć Przemian

Orzechy nerkowca nieprażone bezglutenowe 500g Pięć Przemian – KETO LCHF. Dobry dodatek do ciast, koktajli i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 33,00 zł
( 1 kg = 66,00 zł )
szt.

Orzechy nerkowca BIO 350g

Orzechy nerkowca BIO 350g
Orzechy nerkowca BIO 350g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12097
Orzechy nerkowca BIO 350g

Orzechy Nerkowca BIO 350g – 100% ekologiczne, źródło białka i błonnika, bogate w fosfor, magnez, cynk i miedź. Niski IG=25. Sprawdź skład i wartości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Orzechy pecan 500g Targroch

Orzechy pecan 500g Targroch
Orzechy pecan 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 6971
Orzechy pecan 500g Targroch

Orzechy pecan 500g Targroch – niesiarkowane, delikatny maślany smak. Źródło witaminy B1 i cynku. Idealne do deserów i ciast. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 47,90 zł
( 1 kg = 95,80 zł )
szt.

Orzechy Pecan BIO 300g BioPlanet

Orzechy Pecan BIO 300g BioPlanet
Orzechy Pecan BIO 300g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20725
Orzechy Pecan BIO 300g BioPlanet

Orzechy Pekan BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, niski IG=15, źródło miedzi i manganu. Maślany smak, idealne do keto. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 38,90 zł
( 1 kg = 129,67 zł )
szt.

Orzechy Pinii 250g. Targroch

Orzechy Pinii 250g. Targroch
Orzechy Pinii 250g. Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 11432
Orzechy Pinii 250g. Targroch

Orzechy pinii 250g Targroch – bogate w cynk i potas, podstawa włoskiego pesto. Niesiarkowane. Idealne do sałatek i makaronów. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 41,00 zł
( 1 kg = 164,00 zł )
szt.

Orzechy piniowe 100g Pięć Przemian

Orzechy piniowe 100g Pięć Przemian
Orzechy piniowe 100g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21691
Orzechy piniowe 100g Pięć Przemian

Orzechy piniowe 100g Pięć Przemian – bezglutenowe, KETO LCHF. Idealne do pesto, sałatek i makaronów w klimacie śródziemnomorskim. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 199,00 zł )
szt.

Orzechy piniowe BIO 100g BioPlanet

Orzechy piniowe BIO 100g BioPlanet
Orzechy piniowe BIO 100g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 11550
Orzechy piniowe BIO 100g BioPlanet

Orzeszki Piniowe BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, do pesto i nie tylko, bogate w tiaminę, fosfor, magnez i mangan. Niski IG=15. Sprawdź skład.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 30,50 zł
( 1 kg = 305,00 zł )
szt.

Orzechy włoskie bezglutenowe 200g CocoFarm

Orzechy włoskie  bezglutenowe 200g CocoFarm
Orzechy włoskie bezglutenowe 200g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 17391
Orzechy włoskie bezglutenowe 200g CocoFarm

Orzechy włoskie są idealnym dodatkiem do ciast i deserów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,70 zł
( 1 kg = 78,50 zł )
szt.

Orzechy włoskie 1kg

Orzechy włoskie 1kg
Orzechy włoskie 1kg
Producent: Targroch | Kod produktu: 6972
Orzechy włoskie 1kg

Orzechy włoskie łuskane 1kg Targroch – źródło omega-3 i omega-6, witamin B oraz magnezu. Idealne jako przekąska i do deserów. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 52,90 zł
( 1 kg = 52,90 zł )
szt.

Orzechy włoskie bezglutenowe 350 g Pięć Przemian

Orzechy włoskie bezglutenowe 350 g Pięć Przemian
Orzechy włoskie bezglutenowe 350 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 14838
Orzechy włoskie bezglutenowe 350 g Pięć Przemian

Orzechy włoskie bezglutenowe 350g Pięć Przemian – niesiarkowane, KETO LCHF. Idealne do deserów i sałatek. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 20,90 zł
( 1 kg = 59,71 zł )
szt.

Orzechy włoskie BIO 300g Bio Planet

Orzechy włoskie BIO 300g Bio Planet
Orzechy włoskie BIO 300g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 19991
Orzechy włoskie BIO 300g Bio Planet

Orzechy Włoskie BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, bogate w omega-3, witaminę B6 i mangan, niski IG=20. Idealne do keto. Sprawdź skład i wartości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 24,00 zł
( 1 kg = 80,00 zł )
szt.

Ostropest plamisty ziarno 500g

Ostropest plamisty ziarno 500g
Ostropest plamisty ziarno 500g
Producent: Targroch | Kod produktu: 12929
Ostropest plamisty ziarno 500g

Kraj Pochodzenia: UE

Producent: Vivio/ Targroch

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Ostropest ziarno 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł
( 1 kg = 19,00 zł )
szt.

Ostropest plamisty ziarno BIO Dary Natury 200 g

Ostropest plamisty ziarno BIO Dary Natury 200 g
Ostropest plamisty ziarno BIO Dary Natury 200 g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 14982
Ostropest plamisty ziarno BIO Dary Natury 200 g

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie Jednostkowe 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży 1 szt

Produkt Posiada Certyfikat Bio

Składniki

Ostropest plamisty ziarno 100%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 64,50 zł )
szt.

Ostropest Plamisty ziarno BIO Demeter 500g Juchowo Farm

Ostropest Plamisty ziarno BIO Demeter 500g Juchowo Farm
Ostropest Plamisty ziarno BIO Demeter 500g Juchowo Farm
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 22878
Ostropest Plamisty ziarno BIO Demeter 500g Juchowo Farm

Ostropest plamisty ziarno BIO Demeter 500g Juchowo Farm – niełuskane nasiona o wysokiej zawartości błonnika i sylimaryny. Sprawdź właściwości i wartości odżywcze!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
szt.
  • nowość

Owocowe dodatki liofilizowane do musli i deserów JUNIOR BIO 20g Dary natury

Owocowe dodatki liofilizowane do musli i deserów JUNIOR BIO 20g Dary natury
Owocowe dodatki liofilizowane do musli i deserów JUNIOR BIO 20g Dary natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 20879
Owocowe dodatki liofilizowane do musli i deserów JUNIOR BIO 20g Dary natury

Liofilizowane owoce to idealny wybór! Nasze chrupiące, pełne witamin owoce zachowują naturalny smak i wartości odżywcze, dzięki procesowi liofilizacji. Odmieni każdy deser i musli młodzieżowe.

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,90 zł
( 1 kg = 545,00 zł )
  • produkt niedostępny

Papaja suszona bez cukru niesiarkowana 100g

Papaja suszona bez cukru niesiarkowana 100g
Papaja suszona bez cukru niesiarkowana 100g
Producent: - | Kod produktu: 12917
Papaja suszona bez cukru niesiarkowana 100g

Kraj Pochodzenia: Tajlandia

Producent: Natural

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Papaja niesiarkowana 100%.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,99 zł
( 1 kg = 119,90 zł )
szt.

Pasta chałwowa Baton Warszawski 200 g

Pasta chałwowa Baton Warszawski 200 g
Pasta chałwowa Baton Warszawski 200 g
Producent: Baton Warszawski | Kod produktu: 14965
Pasta chałwowa Baton Warszawski 200 g

Kraj Producenta: Polska

Producent: Baton Warszawski

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Pasta tahini (z sezamu), ksylitol (substancja słodząca), miód naturalny, olej słonecznikowy, korzeń mydlnicy, sól kłodawska, wanilia. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,00 zł
( 1 kg = 60,00 zł )
szt.

Pasta Kokosowa – 100% Miąższ Kokosa 500g Targroch

Pasta Kokosowa – 100% Miąższ Kokosa 500g Targroch
Pasta Kokosowa – 100% Miąższ Kokosa 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 11821
Pasta Kokosowa – 100% Miąższ Kokosa 500g Targroch

Pasta kokosowa Targroch 500g – 100% miąższ kokosa, bez dodatków. Idealna na kanapkę, do wypieków lub jako baza na mleczko kokosowe. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,90 zł
( 1 kg = 35,80 zł )
szt.

Pasta kokosowa / Miąższ kokosowy CocoFarm - 100% BIO 280g

Pasta kokosowa / Miąższ kokosowy CocoFarm - 100% BIO 280g
Pasta kokosowa / Miąższ kokosowy CocoFarm - 100% BIO 280g
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 10043
Pasta kokosowa / Miąższ kokosowy CocoFarm - 100% BIO 280g

100% Naturalny zmielony miąższ ekologicznych kokosów. Baza do samodzielnego wykonania mleczka, śmietanki lub kremu kokosowego.

Mleczko kokosowe: 2,5 łyżki miąższu na szklankę wody (wymieszać najlepiej blenderem z ciepłą wodą)

Śmietanka kokosowa: 5 łyżek miąższu na szklankę wody;

Krem kokosowy: 10 łyżek miąższu na szklankę wody;

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 24,90 zł
( 1 kg = 88,93 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium