e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Pasta kokosowa w bloku BIO 200 g AMAIZIN

Pasta kokosowa w bloku BIO 200 g AMAIZIN
Pasta kokosowa w bloku BIO 200 g AMAIZIN
Producent: Amaizin | Kod produktu: 16018
Pasta kokosowa w bloku BIO 200 g AMAIZIN

Pasta kokosowa doskonała w kuchni azjatyckiej. Można wykorzystać na wiele sposobów. idealna do deserów, ciast oraz jako napój kokosowy. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,40 zł
( 1 kg = 52,00 zł )
  • produkt niedostępny

Pasta migdałowa bezglutenowa 290g Pięć Przemian

Pasta migdałowa bezglutenowa 290g Pięć Przemian
Pasta migdałowa bezglutenowa 290g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18652
Pasta migdałowa bezglutenowa 290g Pięć Przemian

Migdały są popularne w diecie ketogenicznej. Są bogate w mikroelementy i witaminy. Pastę z migdałów można używać jako dodatek do kremów, do naleśników i ciast.

Dostępność: brak towaru

Cena: 23,10 zł
( 1 kg = 79,66 zł )
  • produkt niedostępny

Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA

Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA
Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA
Producent: Nutura | Kod produktu: 23057
Pasta orzechowa KOKOSOWA bez dodatków 500g NUTURA

Pasta orzechowa kokosowa 500g Nutura – 85% orzeszków ziemnych i 15% wiórków kokosowych, bez cukru. Do owsianki i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 33,80 zł )
szt.
  • nowość

Pasta pistacjowa bezglutenowa BIO 175g BG Horizon

Pasta pistacjowa bezglutenowa BIO 175g BG Horizon
Pasta pistacjowa bezglutenowa BIO 175g BG Horizon
Producent: Horizon | Kod produktu: 19980
Pasta pistacjowa bezglutenowa BIO 175g BG Horizon

Pastę z pistacji można używać jako dodatek do kremów, do naleśników, ciast czy lodów. Pasta z surowych, nieprażonych pistacji.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł
( 1 kg = 337,14 zł )
szt.

Pasta pistacjowa z pistacji sycylijskich bezglutenowa 180g Pięć Przemian

Pasta pistacjowa z pistacji sycylijskich bezglutenowa 180g Pięć Przemian
Pasta pistacjowa z pistacji sycylijskich bezglutenowa 180g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 19560
Pasta pistacjowa z pistacji sycylijskich bezglutenowa 180g Pięć Przemian

Czysta pasta 100 % z pistacji z Pięć Przemian wyprodukowana we Włoszech.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 45,90 zł
( 1 kg = 255,00 zł )
szt.

Pasta sezamowa tahini 500g Targroch

Pasta sezamowa tahini 500g Targroch
Pasta sezamowa tahini 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 18787
Pasta sezamowa tahini 500g Targroch

Pasta sezamowa tahini 500g Targroch – 100% sezam, aż 24g białka/100g. Idealna do hummusu, sosów i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,80 zł
( 1 kg = 35,60 zł )
szt.

Pasta wieloorzechowa mix 5 orzechów 250g NUTURA

Pasta wieloorzechowa mix 5 orzechów 250g NUTURA
Pasta wieloorzechowa mix 5 orzechów 250g NUTURA
Producent: Nutura | Kod produktu: 17417
Pasta wieloorzechowa mix 5 orzechów 250g NUTURA

Pasta wieloorzechowa mix 5 orzechów 250g NUTURA – kremowa kompozycja z prażonych orzechów. Naturalna, bez dodatków. Idealna do kanapek, wypieków i prosto ze słoika!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,80 zł
( 1 kg = 75,20 zł )
szt.

Pasta z pistacji 160g NUTURA

Pasta z pistacji 160g NUTURA
Pasta z pistacji 160g NUTURA
Producent: Nutura | Kod produktu: 17418
Pasta z pistacji 160g NUTURA

Pasta zawierająca naturalne składniki. Odżywcza, świetna do pieczywa.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 249,38 zł )
szt.

Pestki Dyni Ciemnozielone uprawiane w Europie BIO 1kg

Pestki Dyni Ciemnozielone uprawiane w Europie BIO 1kg
Pestki Dyni Ciemnozielone uprawiane w Europie BIO 1kg
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 22009
Pestki Dyni Ciemnozielone uprawiane w Europie BIO 1kg

Pestki dyni ciemnozielone pozyskiwane z dyń uprawianych w Europie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
( 1 kg = 49,00 zł )
szt.

Pestki dyni łuskane 250g bezglutenowe Coco Farm

Pestki dyni łuskane 250g bezglutenowe Coco Farm
Pestki dyni łuskane 250g bezglutenowe Coco Farm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15326
Pestki dyni łuskane 250g bezglutenowe Coco Farm

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Pestki dyni łuskane, surowe, nieprażone 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 47,60 zł )
szt.

Pestki dyni łuskane 500 g POLSKA

Pestki dyni łuskane 500 g POLSKA
Pestki dyni łuskane 500 g POLSKA
Producent: Targroch | Kod produktu: 13108
Pestki dyni łuskane 500 g POLSKA

Pestki dyni łuskane 500g Targroch – polska produkcja, aż 28,9g białka/100g. Idealne do wypieków, musli i jako przekąska. Sprawdź teraz!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,90 zł
( 1 kg = 37,80 zł )
szt.

Pestki dyni prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian

Pestki dyni prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian
Pestki dyni prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 19763
Pestki dyni prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian

Pestki dyni prażone z solą kłodawską to idealna przekąska. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 99,00 zł )
szt.

Pestki moreli BIO 160g (ekologiczne jądra pestek dzikich moreli)

Pestki moreli BIO 160g (ekologiczne jądra pestek dzikich moreli)
Pestki moreli BIO 160g (ekologiczne jądra pestek dzikich moreli)
Producent: NatVita | Kod produktu: 11332
Pestki moreli BIO 160g (ekologiczne jądra pestek dzikich moreli)

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: Natvita

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 160 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Ekologiczne jądra pestek moreli z dzikich odmian drzew morelowych

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,00 zł
( 1 kg = 156,25 zł )
szt.

Pistacje łuskane BIO 75g Bio Planet

Pistacje łuskane BIO 75g Bio Planet
Pistacje łuskane BIO 75g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 19911
Pistacje łuskane BIO 75g Bio Planet

Pistacje Łuskane BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, źródło białka, bogate w tiaminę, potas i fosfor. Niski IG=15. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: brak towaru

Cena: 24,99 zł
( 1 00g = 33,32 zł )
  • produkt niedostępny

Pistacje prażone solone BIO 100 g

Pistacje prażone solone BIO 100 g
Pistacje prażone solone BIO 100 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 14342
Pistacje prażone solone BIO 100 g

Pistacje Prażone Solone BIO 100g – ekologiczne, w łupinach, lekko solone solą morską. Wyśmienita przekąska. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,50 zł
( 1 kg = 165,00 zł )
szt.

Pistacje prażone solone EXTRA 1kg

Pistacje prażone solone EXTRA 1kg
Pistacje prażone solone EXTRA 1kg
Producent: Targroch | Kod produktu: 11033
Pistacje prażone solone EXTRA 1kg

Pistacje prażone solone EXTRA 1kg – niesiarkowane, w łupinach. Aż 21,3g białka/100g. Idealna przekąska i dodatek do wypieków. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 72,00 zł
( 1 kg = 72,00 zł )
szt.

Pistacje solone bezglutenowe 350g Pięć Przemian

Pistacje solone bezglutenowe 350g Pięć Przemian
Pistacje solone bezglutenowe 350g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18783
Pistacje solone bezglutenowe 350g Pięć Przemian

Pistacje solone bezglutenowe 350g Pięć Przemian – z USA, KETO LCHF. Smaczny dodatek do ciast, deserów i samodzielna przekąska. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 31,00 zł
( 1 kg = 88,57 zł )
szt.

Pistacje surowe bez łupiny 250 g Targroch

Pistacje surowe bez łupiny 250 g Targroch
Pistacje surowe bez łupiny 250 g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 16241
Pistacje surowe bez łupiny 250 g Targroch

Pistacje surowe bez łupiny 250g Targroch – aż 24,2g białka/100g, z Iranu. Świetne do sałatek, pesto i deserów. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,90 zł
( 1 kg = 179,60 zł )
szt.

Plastry kokosowe BIO 250g BioPlanet

Plastry kokosowe BIO 250g BioPlanet
Plastry kokosowe BIO 250g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20441
Plastry kokosowe BIO 250g BioPlanet

Plastry suszonego kokosa to dobry zamiennik chipsów. Ekologiczne, pyszne, chrupiące idealne jako szybka przekąska.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,90 zł
( 1 kg = 55,60 zł )
szt.

Płatki migdałowe 500g Targroch

Płatki migdałowe 500g Targroch
Płatki migdałowe 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 17129
Płatki migdałowe 500g Targroch

Płatki migdałowe 500g Targroch – z USA, idealne do ciast, deserów i ciasteczek. Aż 21,9g białka/100g. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 59,80 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium