e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Nasiona chia 1 kg

Nasiona chia 1 kg
Nasiona chia 1 kg
Producent: Vivio | Kod produktu: 6870
Nasiona chia 1 kg

Nasiona chia 1kg – aż 34,4g błonnika/100g, z Paragwaju. Idealne do puddingów, koktajli i jogurtów. Bez dodatku cukru. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,70 zł
( 1 kg = 34,70 zł )
szt.

Nasiona konopi łuskane BIO bezglutenowe 250 g CocoFarm

Nasiona konopi łuskane  BIO bezglutenowe 250 g CocoFarm
Nasiona konopi łuskane BIO bezglutenowe 250 g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 17571
Nasiona konopi łuskane BIO bezglutenowe 250 g CocoFarm

Nasiona konopi łuskane można dodawać do koktajli, sałatek, można ich używać do wypieków słodkich i wytrawnych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,10 zł
( 1 kg = 100,40 zł )
szt.

Nasiona na kiełki rzeżuchy BIO 30g

Nasiona na kiełki rzeżuchy BIO 30g
Nasiona na kiełki rzeżuchy BIO 30g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10374
Nasiona na kiełki rzeżuchy BIO 30g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Nasiona rzeżuchy 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,30 zł
( 1 kg = 176,67 zł )
szt.

Nasiona na kiełki wiesiołka BIO 30g

Nasiona na kiełki wiesiołka BIO 30g
Nasiona na kiełki wiesiołka BIO 30g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 12781
Nasiona na kiełki wiesiołka BIO 30g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Nasiona wiesiołka 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,90 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
szt.

Nasiona słodkiej bazylii b/g 300g CocoFarm szybsze niż CHIA

Nasiona słodkiej bazylii b/g 300g CocoFarm szybsze niż CHIA
Nasiona słodkiej bazylii b/g 300g CocoFarm szybsze niż CHIA
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15343
Nasiona słodkiej bazylii b/g 300g CocoFarm szybsze niż CHIA

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Nasiona słodkiej bazylii 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,90 zł
( 1 kg = 96,33 zł )
szt.

Orzechy arachidowe (ziemne) bez soli 1 kg

Orzechy arachidowe (ziemne) bez soli 1 kg
Orzechy arachidowe (ziemne) bez soli 1 kg
Producent: Vivio | Kod produktu: 10049
Orzechy arachidowe (ziemne) bez soli 1 kg

Kraj Pochodzenia: Argentyna

Producent: Targroch/Vivio

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 1 kg

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Orzechy ziemne (arachidowe)

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 20,00 zł
( 1 kg = 20,00 zł )
szt.

Orzechy brazylijskie 250g bezglutenowe Coco Farm

Orzechy brazylijskie 250g bezglutenowe Coco Farm
Orzechy brazylijskie 250g bezglutenowe Coco Farm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15323
Orzechy brazylijskie 250g bezglutenowe Coco Farm

Kraj Pochodzenia: Boliwia

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Orzechy brazylijskie całe 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 159,60 zł )
szt.

Orzechy brazylijskie 500g Targroch

Orzechy brazylijskie 500g Targroch
Orzechy brazylijskie 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 10156
Orzechy brazylijskie 500g Targroch
Orzechy brazylijskie 500g Targroch – wysoka zawartość selenu, źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Z Boliwii. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 64,90 zł
( 1 kg = 129,80 zł )
szt.

Orzechy brazylijskie BIO 1kg Bio Planet

Orzechy brazylijskie BIO 1kg Bio Planet
Orzechy brazylijskie BIO 1kg Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 9682
Orzechy brazylijskie BIO 1kg Bio Planet

Orzechy Brazylijskie BIO Duże 1kg Bio Planet – 100% ekologiczne, źródło selenu i miedzi, niski IG=10. Ekonomiczne opakowanie. Sprawdź skład i wartości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 139,00 zł
( 1 kg = 139,00 zł )
szt.

Orzechy brazylijskie BIO 350g Bio Planet

Orzechy brazylijskie BIO 350g Bio Planet
Orzechy brazylijskie BIO 350g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 19989
Orzechy brazylijskie BIO 350g Bio Planet

Orzechy Brazylijskie BIO Bio Planet 350g – 100% ekologiczne, źródło selenu i miedzi, niski IG=10. Idealne do keto. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł
( 1 kg = 168,57 zł )
szt.

Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom

Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom
Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 19875
Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom

Orzechy cedrowe to nasiona sosny syberyjskiej zwanej  sosną cedrową. Świetne do sałatek.

Dostępność: brak towaru

Cena: 21,90 zł
( 1 kg = 219,00 zł )
  • produkt niedostępny

Orzechy laskowe bezglutenowe 250g CocoFarm

Orzechy laskowe bezglutenowe 250g CocoFarm
Orzechy laskowe bezglutenowe 250g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 16075
Orzechy laskowe bezglutenowe 250g CocoFarm

Orzechy laskowe to jedne z najpopularniejszych orzechów na świecie. Mają szerokie zastosowanie kulinarne, a także kosmetyczne. Są źródłem wielu witamin min B6 , E, magnezu i potasu.

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 119,60 zł )
  • produkt niedostępny

Orzechy laskowe BIO 350g BIO Planet

Orzechy laskowe BIO 350g BIO Planet
Orzechy laskowe BIO 350g BIO Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 19990
Orzechy laskowe BIO 350g BIO Planet

Orzechy Laskowe BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, niski IG=20, źródło witaminy E, miedzi i manganu. Idealne do keto. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 47,90 zł
( 1 kg = 136,86 zł )
szt.

Orzechy laskowe łuskane 500g

Orzechy laskowe łuskane 500g
Orzechy laskowe łuskane 500g
Producent: Targroch | Kod produktu: 21718
Orzechy laskowe łuskane 500g

Orzechy laskowe łuszczone 500g Targroch – bogate w magnez, żelazo i cynk. Idealne do deserów, ciast i sałatek. Polska produkcja. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł
( 1 kg = 78,00 zł )
szt.

Orzechy laskowe łuszczone 1kg Targroch

Orzechy laskowe łuszczone 1kg Targroch
Orzechy laskowe łuszczone 1kg Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 6973
Orzechy laskowe łuszczone 1kg Targroch

Orzechy laskowe łuszczone 1kg Targroch – bogate w magnez, żelazo i cynk. Idealne do deserów, ciast i sałatek. Polska produkcja. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 79,00 zł
szt.

Orzechy laskowe prażone blanszowane bezglutenowe 200 g Pięć Przemian

Orzechy laskowe prażone blanszowane bezglutenowe 200 g Pięć Przemian
Orzechy laskowe prażone blanszowane bezglutenowe 200 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 16670
Orzechy laskowe prażone blanszowane bezglutenowe 200 g Pięć Przemian

Polecane jako samodzielna przekąska w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do sałatek, wypieków, deserów, musli jak również do porannej owsianki.

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 99,50 zł )
  • produkt niedostępny

Orzechy macadamia 500g

Orzechy macadamia 500g
Orzechy macadamia 500g
Producent: Targroch | Kod produktu: 6879
Orzechy macadamia 500g

Orzechy makadamia 500g Targroch – niesiarkowane, kremowe w smaku, z RPA. Idealne do owsianek, ciasteczek i sałatek. Sprawdź teraz!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 68,00 zł
( 1 kg = 136,00 zł )
szt.

Orzechy Macadamia bezglutenowe 200g CocoFarm

Orzechy Macadamia bezglutenowe 200g  CocoFarm
Orzechy Macadamia bezglutenowe 200g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 16076
Orzechy Macadamia bezglutenowe 200g CocoFarm

Orzechy Macadamia są świetnym dodatkiem do ciast i potraw oraz maja szerokie zastosowanie w kosmetyce.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,70 zł
( 1 kg = 173,50 zł )
szt.

Orzechy macadamia BIO 200g Bio Planet

Orzechy macadamia BIO 200g Bio Planet
Orzechy macadamia BIO 200g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 18804
Orzechy macadamia BIO 200g Bio Planet

Orzechy Macadamia BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, maślany smak, źródło manganu i selenu, niski IG=10. Idealne do keto. Sprawdź skład i wartości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,90 zł
( 1 kg = 174,50 zł )
szt.

Orzechy nerkowca 1kg

Orzechy nerkowca 1kg
Orzechy nerkowca 1kg
Producent: Targroch | Kod produktu: 6880
Orzechy nerkowca 1kg

Orzechy nerkowca 1kg – wspierają układ sercowo-naczyniowy, źródło białka i witamin A, D, E, K. Niesiarkowane. Kup teraz w dobrej cenie!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 54,00 zł
( 1 kg = 54,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium