e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Migdały blanszowane 1kg

Migdały blanszowane 1kg
Migdały blanszowane 1kg
Producent: Targroch | Kod produktu: 10496
Migdały blanszowane 1kg

Migdały blanszowane 1kg Targroch – niesiarkowane, z USA. Doskonałe źródło magnezu, cynku i żelaza. Idealne do owsianki i wypieków. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 55,00 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
szt.

Migdały blanszowane bezglutenowe 150g Pięć Przemian

Migdały blanszowane bezglutenowe 150g Pięć Przemian
Migdały blanszowane bezglutenowe 150g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18281
Migdały blanszowane bezglutenowe 150g Pięć Przemian

Migdały blanszowane bezglutenowe 150g Pięć Przemian – z Hiszpanii, KETO LCHF. Dobry dodatek do ciast, koktajli i deserów. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 112,67 zł )
szt.

Migdały blanszowane BIO 350g Bio Planet

Migdały blanszowane BIO 350g Bio Planet
Migdały blanszowane BIO 350g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20941
Migdały blanszowane BIO 350g Bio Planet

Migdały Blanszowane BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, niski IG=15, źródło witaminy E, magnezu i błonnika. Idealne do keto. Sprawdź skład i wartości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,90 zł
( 1 kg = 116,33 zł )
szt.

Migdały całe 1kg Jasne Targroch

Migdały całe 1kg Jasne Targroch
Migdały całe 1kg Jasne Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 6877
Migdały całe 1kg Jasne Targroch

Migdały całe 1kg Targroch – aż 14,3g błonnika i 20g białka/100g, z Hiszpanii. Idealne do wypieków, musli i owsianki. Sprawdź teraz!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
( 1 kg = 49,00 zł )
szt.

Migdały łuskane bezglutenowe 500 g Pięć Przemian

Migdały łuskane bezglutenowe 500 g Pięć Przemian
Migdały łuskane bezglutenowe 500 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 14835
Migdały łuskane bezglutenowe 500 g Pięć Przemian

Migdały łuskane bezglutenowe 500g Pięć Przemian – niesiarkowane, z Hiszpanii, KETO LCHF. Aż 20g białka/100g. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,99 zł
( 1 kg = 57,98 zł )
szt.

Migdały łuskane ekologiczne BIO 350g Bio Planet

Migdały łuskane ekologiczne BIO 350g Bio Planet
Migdały łuskane ekologiczne BIO 350g Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 19987
Migdały łuskane ekologiczne BIO 350g Bio Planet

Migdały Blanszowane BIO Bio Planet – 100% ekologiczne, niski IG=15, źródło witaminy E, magnezu i błonnika. Idealne do keto. Sprawdź skład i wartości.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 99,67 zł )
szt.

Migdały naturalne 250g CocoFarm

Migdały naturalne 250g  CocoFarm
Migdały naturalne 250g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 15319
Migdały naturalne 250g CocoFarm

Kraj Pochodzenia: USA

Producent: Coco Farm 

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Migdały surowe, naturalne, nieprażone, całe100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 kg = 76,00 zł )
szt.

Migdały naturalne ciemne 1kg Targroch

Migdały naturalne ciemne 1kg Targroch
Migdały naturalne ciemne 1kg Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 18786
Migdały naturalne ciemne 1kg Targroch

Migdały naturalne ciemne 1kg Targroch – w skórce, z USA. Aż 24,1g białka i 12,9g błonnika/100g. Bogate w magnez i żelazo. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
szt.

Migdały prażone z ksylitolem i chilli bezglutenowe 100g. Pięć Przemian

Migdały prażone z ksylitolem i chilli bezglutenowe 100g. Pięć Przemian
Migdały prażone z ksylitolem i chilli bezglutenowe 100g. Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 11119
Migdały prażone z ksylitolem i chilli bezglutenowe 100g. Pięć Przemian

Producent: Pięć Przemian

Kraj producenta: Polska

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Migdały 93%, ksylitol 5,5% (substancja słodząca), sól himalajska, chili 0,4%, kardamon, naturalny aromat pomarańczowy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 110,00 zł )
szt.

Migdały prażone z ksylitolem i cynamonem bezglutenowe 100g Pięć Przemian

Migdały prażone z ksylitolem i cynamonem bezglutenowe 100g Pięć Przemian
Migdały prażone z ksylitolem i cynamonem bezglutenowe 100g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 11120
Migdały prażone z ksylitolem i cynamonem bezglutenowe 100g Pięć Przemian

Migdały prażone z ksylitolem i cynamonem 100g Pięć Przemian – bez cukru, bezglutenowe, KETO LCHF. Aromatyczna przekąska. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 110,00 zł )
szt.

Migdały prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian

Migdały prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian
Migdały prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 13639
Migdały prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian

Migdały prażone z solą kłodawską 100g Pięć Przemian – hiszpańskie migdały, bezglutenowe, KETO LCHF. Klasyczna, słona przekąska. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 110,00 zł )
szt.

Mix strączkowych BIO 400 g

Mix strączkowych BIO 400 g
Mix strączkowych BIO 400 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12959
Mix strączkowych BIO 400 g

Kraj Producenta: Polska

Producent: BioPlanet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt -400 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Fasolka czarna, ciecierzyca, soczewica brązowa, soczewica czerwona, soczewica brązowa mała, fasolka Kidney, fasolka Pinto.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,79 zł
( 1 kg = 26,98 zł )
szt.

Morela suszona na słońcu bez cukru bezglutenowa 250g CocoFarm

Morela suszona na słońcu bez cukru bezglutenowa 250g CocoFarm
Morela suszona na słońcu bez cukru bezglutenowa 250g CocoFarm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 18291
Morela suszona na słońcu bez cukru bezglutenowa 250g CocoFarm

Morela bez cukru, bezglutenowa, suszona na słońcu to dobry wybór jako przekąska czy dodatek do musli i granoli.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 20,90 zł
( 1 kg = 83,60 zł )
szt.

Morele suszone bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet

Morele suszone bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet
Morele suszone bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 17893
Morele suszone bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet

Morele suszone bezglutenowe to smaczna samodzielna przekąska oraz doskonały dodatek do owsianki, deserów oraz ciast i kompotów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 92,90 zł
szt.

Morele suszone bezglutenowe BIO 400g BioPlanet

Morele suszone bezglutenowe BIO 400g BioPlanet
Morele suszone bezglutenowe BIO 400g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 17457
Morele suszone bezglutenowe BIO 400g BioPlanet

Ekologiczne, suszone morele doskonałe jako przekąska, dodatek do deserów, owsianek i mięs.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 99,75 zł )
szt.

Morele suszone niesiarkowane 500g Targroch

Morele suszone niesiarkowane 500g Targroch
Morele suszone niesiarkowane 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 18402
Morele suszone niesiarkowane 500g Targroch

Morele suszone na słońcu to świetny dodatek do ciast, deserów oraz jako samodzielna przekąska.

Dostępność: brak towaru

Cena: 25,90 zł
( 1 kg = 51,80 zł )
  • produkt niedostępny

Morwa biała suszona 500g

Morwa biała suszona 500g
Morwa biała suszona 500g
Producent: Vivio | Kod produktu: 6876
Morwa biała suszona 500g

Kraj Pochodzenia: Turcja/Tadżykistan

Producent: Targroch/Vivio

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Morwa suszona 100%

PRODUKT NIESIARKOWANY!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
( 1 kg = 51,80 zł )
szt.

Morwa biała suszona bez cukru bez glutenu 200g Coco Farm

Morwa biała suszona bez cukru bez glutenu 200g Coco Farm
Morwa biała suszona bez cukru bez glutenu 200g Coco Farm
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 19613
Morwa biała suszona bez cukru bez glutenu 200g Coco Farm

Morwa biała, suszona, bez dodatku cukru, niesiarkowana. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,90 zł
( 1 kg = 69,50 zł )
szt.

Morwa biała suszona BIO 250g BioPlanet

Morwa biała suszona BIO 250g BioPlanet
Morwa biała suszona BIO 250g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 19961
Morwa biała suszona BIO 250g BioPlanet

Owoce morwy białej stanowią idealną słodką przekąskę dla wszystkich. Oprócz bezpośredniego spożycia morwa doskonale sprawdza się jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł
( 1 kg = 108,00 zł )
szt.

Nasiona Chia (szałwia hiszpańska) BIO 400 g BioPlanet

Nasiona Chia (szałwia hiszpańska) BIO 400 g BioPlanet
Nasiona Chia (szałwia hiszpańska) BIO 400 g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 14677
Nasiona Chia (szałwia hiszpańska) BIO 400 g BioPlanet

Kraj Pochodzenia: Uganda

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 400 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Chia (nasiona szałwii hiszpańskiej) 100%. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,90 zł
( 1 kg = 44,75 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium