e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Miso GENMAI pasta z sojowa z ryżem brązowym BIO 350 g

Miso GENMAI pasta z sojowa z ryżem brązowym BIO 350 g
Miso GENMAI pasta z sojowa z ryżem brązowym BIO 350 g
Producent: Terrasana | Kod produktu: 14995
Miso GENMAI pasta z sojowa z ryżem brązowym BIO 350 g

Kraj Pochodzenia: Japonia

Producent: Terrasana

Opakowanie jednostkowa: 1 szt - 350 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Nasiona soi, ryż brązowy, sól morska, woda, fermentowane koji. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł
( 1 kg = 111,43 zł )
szt.

Miso Hatcho strong pasta BIO 300g LIMA

Miso Hatcho strong pasta BIO 300g LIMA
Miso Hatcho strong pasta BIO 300g LIMA
Producent: Lima | Kod produktu: 18615
Miso Hatcho strong pasta BIO 300g LIMA

Miso Hatcho to tradycyjna pasta japońska, którą możemy wykorzystać jako dodatek do zup i sosów. Miso produkowane jest ze sfermentowanej soi.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 31,80 zł
( 1 kg = 106,00 zł )
szt.

Miso kostki (8 x 10 g) BIO 80 g

Miso kostki  (8 x 10 g) BIO 80 g
Miso kostki (8 x 10 g) BIO 80 g
Producent: - | Kod produktu: 13837
Miso kostki (8 x 10 g) BIO 80 g

Kraj Producenta: Francja

Producent: Danival

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 80 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Nierafinowana sól morska, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), miso 23% (soja, jęczmień, nierafinowana sól morska, fermentowane koji), warzywa (marchew, por, pietruszka), przyprawy (kolendra, pieprz, gałka muszkatołowa, imbir). 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,00 zł
szt.

Miso MUGI pasta sojowa z jęczmienia BIO 350 g

Miso MUGI  pasta sojowa z jęczmienia  BIO 350 g
Miso MUGI pasta sojowa z jęczmienia BIO 350 g
Producent: Terrasana | Kod produktu: 14996
Miso MUGI pasta sojowa z jęczmienia BIO 350 g

Kraj pochodzenia: Japonia

Producent: Terrasana

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 46,90 zł
( 1 kg = 134,00 zł )
szt.

Miso Rice z soi i ryżu BIO 200 g Denival

Miso Rice z soi i ryżu BIO 200 g Denival
Miso Rice z soi i ryżu BIO 200 g Denival
Producent: Danival | Kod produktu: 14538
Miso Rice z soi i ryżu BIO 200 g Denival

Kraj Producenta: Rolnictwo UE

Producent: Denival

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Soja, ryż okrągły 41,5%, nierafinowana sól morska, woda, Aspergillus oryaze. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 21,90 zł
( 1 kg = 109,50 zł )
szt.

Miso Shiro pasta bezglutenowa BIO 300g LIMA

Miso Shiro pasta bezglutenowa BIO 300g LIMA
Miso Shiro pasta bezglutenowa BIO 300g LIMA
Producent: Lima | Kod produktu: 18616
Miso Shiro pasta bezglutenowa BIO 300g LIMA

Miso Shiro to tradycyjna pasta japońska, którą możemy wykorzystać jako dodatek do zup i sosów. Miso Shiro produkowane jest ze sfermentowanego ryżu z dodatkiem soi. Jest to delikatniejsza wersja miso.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,90 zł
( 1 kg = 126,33 zł )
szt.

Moszcz winogronowy grecki zagęszczony BIO 250ml BioAgros

Moszcz winogronowy grecki zagęszczony BIO 250ml BioAgros
Moszcz winogronowy grecki zagęszczony BIO 250ml BioAgros
Producent: BioAgros | Kod produktu: 22230
Moszcz winogronowy grecki zagęszczony BIO 250ml BioAgros
Grecki zagęszczony moszcz winogronowy BIO (petimezi) 250ml. 100% naturalny słodzik bez dodatków. Idealny do jogurtu, deserów, mięs. Odkryz smak Krety!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 litr = 39,60 zł )
szt.

Musztarda delikatesowa bezglutenowa BIO 160 ml bez cukru

Musztarda delikatesowa bezglutenowa BIO 160 ml bez cukru
Musztarda delikatesowa bezglutenowa BIO 160 ml bez cukru
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 12340
Musztarda delikatesowa bezglutenowa BIO 160 ml bez cukru

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Zwergenwiese

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 160 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Woda, ocet jabłkowy, nasiona gorczycy, sól, imbir, goździki, kurkuma.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,90 zł
( 1 litr = 68,13 zł )
szt.

Musztarda Dijon bez cukru DUŻA BIO 350g Bioster

Musztarda Dijon bez cukru DUŻA BIO 350g Bioster
Musztarda Dijon bez cukru DUŻA BIO 350g Bioster
Producent: Bioster | Kod produktu: 21074
Musztarda Dijon bez cukru DUŻA BIO 350g Bioster

Musztarda Dijon, klasyczna bez dodatku cukru, bez barwników i konserwantów. Doskonały dodatek do mięs, marynat i sosów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 36,86 zł )
  • produkt niedostępny

Musztarda Francuska bez cukru 185g Krokus

Musztarda Francuska bez cukru 185g Krokus
Musztarda Francuska bez cukru 185g Krokus
Producent: - | Kod produktu: 21437
Musztarda Francuska bez cukru 185g Krokus

Aromatyczna, średnio ostra musztarda francuska.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,80 zł
( 1 kg = 58,38 zł )
szt.

Musztarda Ostra Grubo mielona 180g Krokus

Musztarda Ostra Grubo mielona 180g Krokus
Musztarda Ostra Grubo mielona 180g Krokus
Producent: Krokus | Kod produktu: 22179
Musztarda Ostra Grubo mielona 180g Krokus

Musztarda ostra grubo mielona to świetny dodatek do mięs i wędlin.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł
( 1 kg = 52,78 zł )
szt.

Musztarda Sarepska 180g Krokus

Musztarda Sarepska 180g Krokus
Musztarda Sarepska 180g Krokus
Producent: Krokus | Kod produktu: 22180
Musztarda Sarepska 180g Krokus

Musztarda sarepska bez dodatku cukru, ostra o delikatnie ziarnistej konsystencji.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł
( 1 kg = 52,78 zł )
szt.

Musztarda średnio ostra BIO 160ml bez cukru

Musztarda średnio ostra BIO 160ml bez cukru
Musztarda średnio ostra BIO 160ml bez cukru
Producent: Zwergenwiese | Kod produktu: 11496
Musztarda średnio ostra BIO 160ml bez cukru

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Zwergenwiese

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 160 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Woda, gorczyca, ocet winny brandy, sól, sok cytrynowy z koncentratu, kurkuma.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 litr = 68,75 zł )
szt.

Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury

Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury
Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 18626
Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury

Suszona pietruszka natka do doskonały dodatek do zup, sosów i mięs. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,50 zł
( 1 00g = 27,50 zł )
szt.

Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar

Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar
Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar
Producent: Cretan Nectar | Kod produktu: 14144
Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar

Kraj Pochodzenia: Grecja 

Producent: Cretan Nectar

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Skoncentrowany moszcz winogronowy 50%, ocet winogronowy 50%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,99 zł
( 1 litr = 67,96 zł )
szt.

Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO

Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO
Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO
Producent: - | Kod produktu: 9646
Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Ocet winny*, moszcz winogronowy zagęszczony*, moszcz winogronowy gotowany* (*certyfikowany składnik bio)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,99 zł
szt.

Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml

Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml
Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 12791
Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Gotowany moszcz winogronowy, ocet winny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 litr = 39,80 zł )
szt.

Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia

Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia
Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia
Producent: Bioasia | Kod produktu: 16703
Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia

Ekologiczny ocet ryżowy doskonale nadaje się do sushi, sałatek oraz sosów. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 litr = 79,33 zł )
szt.

Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO

Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO
Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO
Producent: Yakso | Kod produktu: 22258
Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO

Ocet do sushi Yakso nadaje ryżowi kwasowości i słodyczy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
( 1 litr = 59,60 zł )
szt.

Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital

Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital
Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 19739
Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital

Ekologiczny ocet jabłkowy, naturalny, niefiltrowany.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,80 zł
( 1 litr = 26,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium