e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 11740
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero

Kraj Producenta: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Cydr jabłkowy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
( 1 litr = 27,98 zł )
szt.

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood
Producent: BioFood | Kod produktu: 11624
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood

Ocet jabłkowy BIO BioFood 700ml — niefiltrowany, niepasteryzowany, ekologiczny, bezglutenowy. Tłoczony z polskich jabłek. e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 litr = 18,43 zł )
szt.

Ocet Ume 250ml Natural Jihlava

Ocet Ume 250ml Natural Jihlava
Ocet Ume 250ml Natural Jihlava
Producent: Natural Jihlava | Kod produktu: 21160
Ocet Ume 250ml Natural Jihlava

Ocet UME otrzymywany jest ze śliwek Umeboshi-japońskich śliwek.

To doskonały dodatek do dipów, sałatek czy marynat.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 litr = 51,60 zł )
szt.

Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet z białego wina jest świetną bazą do sosów oraz marynat do mięs. Produkt ekologiczny. Kwasowość 6%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
szt.

Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet z czerwonego wina jest świetną bazą do sosów oraz marynat do mięs. Produkt ekologiczny. Kwasowość 6%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
( 1 kg = 27,98 zł )
szt.

Ocet z czerwonych pomarańczy 5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi

Ocet z czerwonych pomarańczy  5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi
Ocet z czerwonych pomarańczy 5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi
Producent: - | Kod produktu: 12005
Ocet z czerwonych pomarańczy 5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi

Ocet z czerwonych pomarańczy doskonale komponuje się z wszelkiego rodzaju sałatami zarówno sam jak i  składnik sosów.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 litr = 38,00 zł )
szt.

Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano

Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano
Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano
Producent: Acetificio Andrea Milano | Kod produktu: 21207
Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano

Ocet z granatów, żywy, niefiltrowany, ekologiczny z Włoch. Ocet można stosować do sałatek, przetworów lub pić po rozcieńczeniu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 litr = 39,80 zł )
szt.

Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian

Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian
Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 20692
Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian

Ocet posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Wykazuje działanie antybakteryjne, odkwaszające, reguluje poziom cukru we krwi oraz poprawia trawienie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,00 zł
( 1 litr = 88,00 zł )
szt.

Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi

Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi
Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi
Producent: Prosto ze Wsi | Kod produktu: 16530
Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi

Żywy ocet z malin powstaje w wyniku procesu naturalnej fermentacji. Zawiera żywe kultury bakterii, ma atrakcyjny aromat i smak.

Dostępność: brak towaru

Cena: 31,50 zł
( 1 litr = 95,45 zł )
  • produkt niedostępny

Oregano BIO 20g Dary Natury

Oregano BIO 20g Dary Natury
Oregano BIO 20g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9844
Oregano BIO 20g Dary Natury

Kraj Pochodzenia:

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 20g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Oregano 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł
( 1 kg = 325,00 zł )
szt.

Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian

Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian
Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17621
Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian

Oregano jest ceniona przyprawą wykorzystywaną w kuchni. Wykazuje właściwości prozdrowotne.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,99 zł
( 1 00g = 35,96 zł )
szt.

Papryka chili Bird's Eye BIO 20g

Papryka chili Bird's Eye BIO 20g
Papryka chili Bird's Eye BIO 20g
Producent: Lebensbaum | Kod produktu: 11881
Papryka chili Bird's Eye BIO 20g

Kraj producenta: Niemcy

Producent: LEBENSBAUM

Opakowanie jednostkowe: 1 sztuka 20g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Papryka chili 100%.

Dostępność: brak towaru

Cena: 12,99 zł
( 1 kg = 649,50 zł )
  • produkt niedostępny

Papryka czerwona ostra mielona BIO 90g Dary Natury

Papryka czerwona ostra mielona BIO 90g Dary Natury
Papryka czerwona ostra mielona BIO 90g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10383
Papryka czerwona ostra mielona BIO 90g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 90g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Papryka czerwona ostra 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
( 1 kg = 165,56 zł )
szt.

Papryka czerwona słodka mielona BIO 50g Dary Natury

Papryka czerwona słodka mielona BIO 50g Dary Natury
Papryka czerwona słodka mielona BIO 50g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9998
Papryka czerwona słodka mielona BIO 50g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Papryka czerwona mielona 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł
( 1 kg = 259,80 zł )
szt.

Papryka słodka mielona BIO bezglutenowa 85g Pięć Przemian

Papryka słodka mielona BIO bezglutenowa 85g Pięć Przemian
Papryka słodka mielona BIO bezglutenowa 85g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17733
Papryka słodka mielona BIO bezglutenowa 85g Pięć Przemian

Papryka mielona, słodka ekologiczna to przyprawa, którą można wykorzystać do przyprawiania mięs, zup, sosów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 13,50 zł
( 1 00g = 15,88 zł )
  • produkt niedostępny

Papryka wędzona bezglutenowa BIO 85g Pięć Przemian

Papryka wędzona bezglutenowa BIO 85g Pięć Przemian
Papryka wędzona bezglutenowa BIO 85g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18651
Papryka wędzona bezglutenowa BIO 85g Pięć Przemian

Wędzona papryka to doskonały dodatek do sosów, zapiekanek czy dipów.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 00g = 15,88 zł )
szt.

Papryka wędzona słodka BIO 50g Dary Natury

Papryka wędzona słodka BIO 50g Dary Natury
Papryka wędzona słodka BIO 50g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 14055
Papryka wędzona słodka BIO 50g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Papryka wędzona słodka 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,50 zł
( 1 kg = 290,00 zł )
szt.

Pasta Curry Czerwona 220g Exotic Food

Pasta Curry Czerwona 220g Exotic Food
Pasta Curry Czerwona 220g Exotic Food
Producent: Exotic Food | Kod produktu: 20645
Pasta Curry Czerwona 220g Exotic Food

Pasta curry czerwona to pikantna pasta wykorzystywana szczególnie w kuchni azjatyckiej. Najczęściej wykorzystywana jest jako dodatek do zup, sosów i mięs. Należy jej niewielką ilość przesmażyć na oleju, dodać mleczka kokosowego i użyć w potrawie.

Dostępność: brak towaru

Cena: 13,99 zł
( 1 kg = 63,59 zł )
  • produkt niedostępny

Pasta Curry Zielona 220g Exotic Food

Pasta Curry Zielona 220g Exotic Food
Pasta Curry Zielona 220g Exotic Food
Producent: Exotic Food | Kod produktu: 20644
Pasta Curry Zielona 220g Exotic Food

Pasta curry zielona to łagodniejsza wersja pikantnej pasty- czerwone curry, wykorzystywana szczególnie w kuchni azjatyckiej. Grune Curry Paste najczęściej wykorzystywana jest jako dodatek do zup, sosów i mięs. Należy jej niewielką ilość przesmażyć na oleju, dodać mleczka kokosowego i użyć w potrawie.

Dostępność: brak towaru

Cena: 13,99 zł
( 1 kg = 63,59 zł )
  • produkt niedostępny

Pasta Curry Żółta 200g Exotic Food

Pasta Curry Żółta 200g Exotic Food
Pasta Curry Żółta 200g Exotic Food
Producent: Exotic Food | Kod produktu: 20647
Pasta Curry Żółta 200g Exotic Food

Pasta curry żółta to łagodna pasta z dodatkiem kurkumy wykorzystywana szczególnie w kuchni azjatyckiej. Gelbe Curry Paste najczęściej wykorzystywana jest jako dodatek do zup, sosów i mięs. Należy jej niewielką ilość przesmażyć na oleju, dodać mleczka kokosowego i użyć w potrawie.

Dostępność: brak towaru

Cena: 13,99 zł
( 1 kg = 69,95 zł )
  • produkt niedostępny
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium