e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Kmin rzymski nasiona BIO 30g Dary Natury

Kmin rzymski nasiona BIO 30g Dary Natury
Kmin rzymski nasiona BIO 30g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10413
Kmin rzymski nasiona BIO 30g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Egipt

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kmin rzymski 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 kg = 266,33 zł )
szt.

Kminek ziarno BIO 60g Dary Natury

Kminek ziarno BIO 60g Dary Natury
Kminek ziarno BIO 60g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10414
Kminek ziarno BIO 60g Dary Natury

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 60g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kmin 100%

Dostępność: brak towaru

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 165,00 zł )
  • produkt niedostępny

Kolendra mielona bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian

Kolendra mielona bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian
Kolendra mielona bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 19877
Kolendra mielona bezglutenowa BIO 60g Pięć Przemian

 

Kolendra to doskonały dodatek do zup, sosów w stylu azjatyckim. charakteryzuje się lekko pikantnym smakiem z nutką cytrusową.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,90 zł
( 1 00g = 18,17 zł )
szt.

Kolendra ziarno BIO 30g Dary Natury

Kolendra ziarno BIO 30g Dary Natury
Kolendra ziarno BIO 30g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9837
Kolendra ziarno BIO 30g Dary Natury

Kraj Pochodzenia:

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kolendra 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,89 zł
( 1 kg = 196,33 zł )
szt.

Koper włoski nasiona 75g BIO bezglutenowe Pięć Przemian

Koper włoski nasiona 75g BIO bezglutenowe Pięć Przemian
Koper włoski nasiona 75g BIO bezglutenowe Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21119
Koper włoski nasiona 75g BIO bezglutenowe Pięć Przemian

Nasiona kopru włoskiego BIO – Bezglutenowe, Ekologiczne w Szklanym Słoiczku

Odkryj naturalną moc ekologicznych nasion kopru włoskiego – aromatycznej przyprawy o licznych właściwościach zdrowotnych. Nasze nasiona kopru włoskiego BIO pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, są wolne od glutenu i zapakowane w praktyczny szklany słoik, który chroni ich świeżość i aromat.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,50 zł
( 1 kg = 153,33 zł )
szt.

Koperek suszony bezglutenowy BIO 30g Pięć Przemian

Koperek suszony bezglutenowy BIO 30g Pięć Przemian
Koperek suszony bezglutenowy BIO 30g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21013
Koperek suszony bezglutenowy BIO 30g Pięć Przemian

Koperek suszony to świetny dodatek ziemniaczków, warzyw i sosów. To popularny dodatek do polskich dań.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,99 zł
( 1 kg = 333,00 zł )
szt.

Koperek suszony BIO 30g Dary Natury

Koperek suszony BIO 30g Dary Natury
Koperek suszony BIO 30g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 18624
Koperek suszony BIO 30g Dary Natury

Suszony koperek do doskonały dodatek do zup, sosów i mięs. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 00g = 26,63 zł )
szt.

Kozieradka BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian

Kozieradka BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian
Kozieradka BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 22268
Kozieradka BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian

Kozieradka to aromatyczna przyprawa, którą można dodawać do zup i sosów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 107,50 zł )
szt.

Kozieradka ziarno BIO 60g Dary Natury

Kozieradka ziarno BIO 60g Dary Natury
Kozieradka ziarno BIO 60g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10366
Kozieradka ziarno BIO 60g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 60g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kozieradka 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,70 zł
( 1 kg = 145,00 zł )
szt.

Krem balsamiczny grecki z GRANATEM i aronią 200 ml Cretan Nectar

Krem balsamiczny grecki z GRANATEM i aronią 200 ml Cretan Nectar
Krem balsamiczny grecki z GRANATEM i aronią 200 ml Cretan Nectar
Producent: Cretan Nectar | Kod produktu: 14145
Krem balsamiczny grecki z GRANATEM i aronią 200 ml Cretan Nectar

Kraj Pochodzenia: Grecja

Producent: Creatan Nectar

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,90 zł
( 1 litr = 119,50 zł )
szt.

Krem balsamiczny z CYTRYNĄ 200ml Cretan Nectar

Krem balsamiczny z CYTRYNĄ 200ml Cretan Nectar
Krem balsamiczny z CYTRYNĄ 200ml Cretan Nectar
Producent: Cretan Nectar | Kod produktu: 17246
Krem balsamiczny z CYTRYNĄ 200ml Cretan Nectar

Grecki krem balsamiczny z cytryna to w 100 % naturalny, winny krem balsamiczny z dodatkiem kreteńskich cytryn.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 litr = 95,00 zł )
szt.

Krem balsamiczny z FIGĄ 200 ml Cretan Nectar

Krem balsamiczny z FIGĄ 200 ml Cretan Nectar
Krem balsamiczny z FIGĄ 200 ml Cretan Nectar
Producent: Cretan Nectar | Kod produktu: 17247
Krem balsamiczny z FIGĄ 200 ml Cretan Nectar

Krem balsamiczny z fig to idealny dodatek do mięs, sałat i serów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 litr = 95,00 zł )
szt.

Krem balsamiczny z POMARAŃCZĄ 200 ml Cretan Nectar

Krem balsamiczny z POMARAŃCZĄ 200 ml Cretan Nectar
Krem balsamiczny z POMARAŃCZĄ 200 ml Cretan Nectar
Producent: Cretan Mythos | Kod produktu: 17248
Krem balsamiczny z POMARAŃCZĄ 200 ml Cretan Nectar

Krem balsamiczny z pomarańczą niezastąpiony przy tworzeniu dań kuchni śródziemnomorskiej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 litr = 95,00 zł )
szt.

Krem z octu balsamicznego z Modeny BIO 150ml

Krem z octu balsamicznego z Modeny  BIO 150ml
Krem z octu balsamicznego z Modeny BIO 150ml
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 11058
Krem z octu balsamicznego z Modeny BIO 150ml

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Gotowany moszcz winogronowy, ocet balsamiczny z Modeny (min.10%) (gotowany moszcz winogronowy, ocet winny)

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 litr = 132,67 zł )
szt.

Ksylitol Fiński Cukier Brzozowy z Finlandii 500g Targroch

Ksylitol Fiński Cukier Brzozowy z Finlandii 500g Targroch
Ksylitol Fiński Cukier Brzozowy z Finlandii 500g Targroch
Producent: Targroch | Kod produktu: 19060
Ksylitol Fiński Cukier Brzozowy z Finlandii 500g Targroch

Ksylitol fiński 500g Targroch – naturalny cukier brzozowy o niskim indeksie glikemicznym. 100% ksylitol z Finlandii. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 24,90 zł
( 1 kg = 49,80 zł )
szt.

Ksylitol fiński Danisco 1kg Targroch - Cukier Brzozowy z Finlandii

Ksylitol fiński Danisco 1kg Targroch - Cukier Brzozowy z Finlandii
Ksylitol fiński Danisco 1kg Targroch - Cukier Brzozowy z Finlandii
Producent: Targroch | Kod produktu: 6970
Ksylitol fiński Danisco 1kg Targroch - Cukier Brzozowy z Finlandii

Ksylitol fiński 1kg Targroch – naturalny cukier brzozowy o niskim indeksie glikemicznym. 100% ksylitol z Finlandii. Duże opakowanie. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,90 zł
( 1 kg = 44,90 zł )
szt.

Kumin mielony Kmin rzymski BIO bezglutenowy 90g Pięć Przemian

Kumin mielony Kmin rzymski BIO bezglutenowy 90g Pięć Przemian
Kumin mielony Kmin rzymski BIO bezglutenowy 90g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21014
Kumin mielony Kmin rzymski BIO bezglutenowy 90g Pięć Przemian

Kumin mielony to wyrazista przyprawa popularna w daniach kuchni indyjskiej, meksykańskiej i śródziemnomorskiej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 20,90 zł
( 1 kg = 232,22 zł )
szt.

Kurkuma BIO 50g Dary Natury

Kurkuma BIO 50g Dary Natury
Kurkuma BIO 50g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9652
Kurkuma BIO 50g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Ekologiczna kurkuma 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 00g = 17,80 zł )
szt.

Kurkuma BIO bezglutenowa 100g Pięć Przemian

Kurkuma BIO bezglutenowa 100g Pięć Przemian
Kurkuma BIO bezglutenowa 100g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 16065
Kurkuma BIO bezglutenowa 100g Pięć Przemian

Kurkuma ekologiczna bezglutenowa Bio. Przyprawa mająca właściwości przeciwgrzybicznie i przeciwwirusowe. Zapobiega stanom zapalnym.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,50 zł
szt.

Kurkuma mielona BIO 200 g

Kurkuma mielona  BIO 200 g
Kurkuma mielona BIO 200 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 15220
Kurkuma mielona BIO 200 g

Kraj Pochodzenia: Madagaskar

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kurkuma mielona 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł
( 1 kg = 64,95 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium