e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Kurkuma mielona BIO 50g Lebensbaum

Kurkuma mielona BIO 50g Lebensbaum
Kurkuma mielona BIO 50g Lebensbaum
Producent: Lebensbaum | Kod produktu: 11059
Kurkuma mielona BIO 50g Lebensbaum

Kraj Pochodzenia: Indie

Kraj producenta: Niemcy

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Ekologiczna kurkuma mielona 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
szt.

Kurkuma mielona z czarnym pieprzem BIO 200 g

Kurkuma mielona z czarnym pieprzem  BIO 200 g
Kurkuma mielona z czarnym pieprzem BIO 200 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 15074
Kurkuma mielona z czarnym pieprzem BIO 200 g

Kraj Pochodzenia: Rolnictwo spoza UE

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Kurkuma mielona 90%, pieprz czarny 10%.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,50 zł
( 1 kg = 97,50 zł )
szt.

Kuwertura gorzka 70% do gotowania BIO 150 g VIVANI

Kuwertura gorzka 70% do gotowania  BIO 150 g VIVANI
Kuwertura gorzka 70% do gotowania BIO 150 g VIVANI
Producent: Vivani | Kod produktu: 14163
Kuwertura gorzka 70% do gotowania BIO 150 g VIVANI

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: Vivani

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Masa kakaowa, surowy cukier trzcinowy, tłuszcz kakaowy. Zawartość kakao min. 70%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,90 zł
( 1 kg = 144,50 zł )
szt.

Liść laurowy bezglutenowy BIO 20g Pięć Przemian

Liść laurowy bezglutenowy BIO 20g Pięć Przemian
Liść laurowy bezglutenowy BIO 20g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18778
Liść laurowy bezglutenowy BIO 20g Pięć Przemian

Liść laurowy to jedna z popularniejszych przypraw. Możemy ją dodawać do zup i sosów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 00g = 44,50 zł )
szt.

Liść laurowy BIO 10g Dary Natury

Liść laurowy BIO 10g Dary Natury
Liść laurowy BIO 10g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9838
Liść laurowy BIO 10g Dary Natury

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 10g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Liść laurowy 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,99 zł
( 1 kg = 599,00 zł )
szt.

Lubczyk BIO 20g Dary Natury

Lubczyk BIO 20g Dary Natury
Lubczyk BIO 20g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10416
Lubczyk BIO 20g Dary Natury

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 20g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Lubczyk liść 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł
( 1 kg = 325,00 zł )
szt.

Majeranek BIO 15g Dary Natury

Majeranek BIO 15g Dary Natury
Majeranek BIO 15g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9839
Majeranek BIO 15g Dary Natury

Kraj Pochodzenia:

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 15g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Majeranek 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,20 zł
( 1 kg = 346,67 zł )
szt.

Majeranek suszony BIO bezglutenowy 15g Pięć Przemian

Majeranek suszony BIO bezglutenowy 15g Pięć Przemian
Majeranek suszony BIO bezglutenowy 15g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17839
Majeranek suszony BIO bezglutenowy 15g Pięć Przemian

Majeranek to przyprawa, którą można wykorzystać do przyprawiania sałatek, zup, sosów i mięs.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,80 zł
( 1 00g = 45,33 zł )
szt.

Majonez jajeczny BIO 250 ml Vitaquel

Majonez jajeczny BIO 250 ml Vitaquel
Majonez jajeczny BIO 250 ml Vitaquel
Producent: - | Kod produktu: 12409
Majonez jajeczny BIO 250 ml Vitaquel

Kraj Producenta: Niemcy

Producent: VITAQUELL

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250ml

Jednostka sprzedaży: 1szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Olej słonecznikowy, woda, żółtko jaja 7%, musztarda (nasiona gorczycy, ocet winny brandy, sól morska, sok z cytryny, kurkuma) ocet winny brandy, surowy cukier trzcinowy, sól morska, olejek cytrynowy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,50 zł
szt.

Majonez jajeczny Delikatny bezglutenowy BIO 250ml BYODO

Majonez jajeczny Delikatny bezglutenowy BIO 250ml BYODO
Majonez jajeczny Delikatny bezglutenowy BIO 250ml BYODO
Producent: BYODO | Kod produktu: 22741
Majonez jajeczny Delikatny bezglutenowy BIO 250ml BYODO

Ekologiczny majonez BIO z 7,1% żółtka jaja. Delikatny, kremowy, bez zbędnych dodatków. Idealny do sałatek, kanapek i grillowanych potraw. 250ml.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,50 zł
( 1 kg = 70,00 zł )
szt.

Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits

Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits
Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits
Producent: Bio Bandits | Kod produktu: 15545
Majonez jajeczny Keto bez dodatku cukru BIO 370 ml BIO Bandits

Majonez jajeczny bez cukru BIO 370 ml, Bio Bandits: olej słonecznikowy, żółtko jaja, musztarda. Prosty skład, KETO. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,99 zł 15,99 zł
( 1 litr = 32,41 zł )
szt.
  • promocja

Majonez jajeczny z musztardą dijon BIO 325g Bioster

Majonez jajeczny z musztardą dijon BIO 325g Bioster
Majonez jajeczny z musztardą dijon BIO 325g Bioster
Producent: Bioster | Kod produktu: 21076
Majonez jajeczny z musztardą dijon BIO 325g Bioster

Majonez francuski z musztardą, klasyczny z żółtkami, bez dodatku cukru, bez barwników i konserwantów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 48,92 zł )
szt.

Majonez wegański 370ml BIO Bandits

Majonez wegański 370ml BIO Bandits
Majonez wegański 370ml BIO Bandits
Producent: Bio Bandits | Kod produktu: 13520
Majonez wegański 370ml BIO Bandits

Kraj Producenta: Niderlandy

Producent: Bio Bandits

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 370ml

Jednostka sprzedaży: 1szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Olej słonecznikowy, woda, ocet jabłkowy, skrobia, gorczyca, syrop z agawy, sól morska, substancja zagęszczająca: guma guar, guma ksantanowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
( 1 litr = 37,81 zł )
szt.

Malina liofilizowana bezglutenowa 15g Frupp

Malina liofilizowana bezglutenowa 15g Frupp
Malina liofilizowana bezglutenowa 15g Frupp
Producent: Celiko | Kod produktu: 19443
Malina liofilizowana bezglutenowa 15g Frupp

Liofilizowana chrupiąca malina Frupp charakteryzuje się intensywnym smakiem i aromatem. Dzięki liofilizacji zachowane zostały składniki odżywcze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 52,67 zł )
szt.

Mango liofilizowana bezglutenowe 13g Frupp

Mango liofilizowana bezglutenowe 13g Frupp
Mango liofilizowana bezglutenowe 13g Frupp
Producent: Celiko | Kod produktu: 19444
Mango liofilizowana bezglutenowe 13g Frupp

Liofilizowana chrupiące mango Frupp charakteryzuje się intensywnym smakiem i aromatem. Dzięki liofilizacji zachowane zostały składniki odżywcze.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 60,77 zł )
szt.

Masala do kawy 10 g słoiczek Palce Lizać

Masala do kawy 10 g słoiczek  Palce Lizać
Masala do kawy 10 g słoiczek Palce Lizać
Producent: Palce Lizać | Kod produktu: 13341
Masala do kawy 10 g słoiczek Palce Lizać

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Palce Lizać

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 10 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Imbir, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa, pieprz czarny

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 1 590,00 zł )
szt.

Masala do kawy 60 g duży słoiczek Palce Lizać

Masala do kawy 60 g duży słoiczek  Palce Lizać
Masala do kawy 60 g duży słoiczek Palce Lizać
Producent: Palce Lizać | Kod produktu: 14453
Masala do kawy 60 g duży słoiczek Palce Lizać

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Palce Lizać

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 60 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Imbir, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa, pieprz czarny

Dostępność: brak towaru

Cena: 66,00 zł
( 1 kg = 1 100,00 zł )
  • produkt niedostępny

Mąka z Maranty trzcinowej bezglutenowa BIO 250g

Mąka z Maranty trzcinowej bezglutenowa BIO 250g
Mąka z Maranty trzcinowej bezglutenowa BIO 250g
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 11425
Mąka z Maranty trzcinowej bezglutenowa BIO 250g

Kraj Pochodzenia: Indie

Producent: Pięć Przemian

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Maranta trzcinowa 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,90 zł
( 1 kg = 55,60 zł )
szt.

Melasa z trzciny cukrowej BIO 450 g

Melasa z trzciny cukrowej BIO 450 g
Melasa z trzciny cukrowej BIO 450 g
Producent: Horizon | Kod produktu: 10431
Melasa z trzciny cukrowej BIO 450 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,50 zł
( 1 kg = 38,89 zł )
szt.

Miodunka ziele cięte 100 g Nanga

Miodunka ziele cięte 100 g Nanga
Miodunka ziele cięte 100 g Nanga
Producent: NANGA | Kod produktu: 16028
Miodunka ziele cięte 100 g Nanga

Łagodzenie kaszlu i chrypki, podrażnione drogi oddechowe, podrażnienia w błonie śluzowej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 22,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium