e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Kiszonki i Zakwasy Naturalne

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania

Sok z pietruszki kiszonej BIO bezglutenowy 300ml BioFood

Sok z pietruszki kiszonej BIO bezglutenowy 300ml BioFood
Sok z pietruszki kiszonej BIO bezglutenowy 300ml BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 13968
Sok z pietruszki kiszonej BIO bezglutenowy 300ml BioFood

Sok z kiszonej pietruszki BioFood 300ml — ekologiczny, NFC, bezglutenowy, z dodatkiem czosnku i soli kłodawskiej. e-superfood.pl

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 litr = 26,33 zł )
szt.

Sok z pomidora kiszonego BIO bezglutenowy 300 ml BioFood

Sok z pomidora kiszonego BIO bezglutenowy 300 ml BioFood
Sok z pomidora kiszonego BIO bezglutenowy 300 ml BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 13969
Sok z pomidora kiszonego BIO bezglutenowy 300 ml BioFood

Sok z kiszonego pomidora BioFood 300ml — ekologiczny, NFC, bezglutenowy, z dodatkiem czosnku i soli kłodawskiej. Wyrazisty smak. e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,00 zł
szt.

Sok z selerów kiszonych BIO bezglutenowy 300 ml BioFood

Sok z selerów kiszonych BIO bezglutenowy 300 ml BioFood
Sok z selerów kiszonych BIO bezglutenowy 300 ml BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 13967
Sok z selerów kiszonych BIO bezglutenowy 300 ml BioFood

Sok z kiszonych selerów BioFood 300ml — ekologiczny, NFC, bezglutenowy, z dodatkiem czosnku i soli kłodawskiej. e-superfood.pl

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł
szt.

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej KROKUS 500g

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej KROKUS 500g
Surówka obiadowa z kapusty kiszonej KROKUS 500g
Producent: Krokus | Kod produktu: 11594
Surówka obiadowa z kapusty kiszonej KROKUS 500g

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Kapusta kiszona (kapusta biała, sól), marchew, cebula, cukier, sól, pieprz, koncentrat jabłkowy (regulator kwasowości).

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 23,80 zł )
szt.

Zakwas z kiszonego buraka BIO bezglutenowy 500 ml BioFood

Zakwas z kiszonego buraka BIO bezglutenowy 500 ml BioFood
Zakwas z kiszonego buraka BIO bezglutenowy 500 ml BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 13970
Zakwas z kiszonego buraka BIO bezglutenowy 500 ml BioFood

Zakwas z kiszonego buraka BioFood 500ml — bestseller marki! Ekologiczny, nagrodzony złotym medalem Natura Food. Bezglutenowy, tłoczony NFC. e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł
( 1 litr = 19,00 zł )
szt.

Zakwas z kiszonej kapusty bezglutenowy BIO 500 ml BioFood

Zakwas z kiszonej kapusty bezglutenowy BIO 500 ml BioFood
Zakwas z kiszonej kapusty bezglutenowy BIO 500 ml BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 14969
Zakwas z kiszonej kapusty bezglutenowy BIO 500 ml BioFood

Zakwas z kiszonej kapusty BioFood 500ml — ekologiczny, NFC, bezglutenowy. Tłoczony z polskiej kapusty, z dodatkiem soli kłodawskiej. e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,00 zł
( 1 litr = 20,00 zł )
szt.

Zakwas ŻYWY z ekologicznych buraków BIO 500ml PROBIO

Zakwas ŻYWY z  ekologicznych buraków BIO 500ml PROBIO
Zakwas ŻYWY z ekologicznych buraków BIO 500ml PROBIO
Producent: Probio | Kod produktu: 19937
Zakwas ŻYWY z ekologicznych buraków BIO 500ml PROBIO

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,90 zł
( 1 litr = 37,80 zł )
szt.

Zakwas żywy z buraków bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski

Zakwas żywy z buraków bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski
Zakwas żywy z buraków bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski
Producent: Kowalewski | Kod produktu: 18971
Zakwas żywy z buraków bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski

Żywy zakwas z buraków ćwikłowych. Niepasteryzowany. Zawiera żywe kultury bakterii kwasu mlekowego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,99 zł
( 1 litr = 21,84 zł )
szt.

Żurek gryczany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski

Żurek gryczany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski
Żurek gryczany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski
Producent: Kowalewski | Kod produktu: 10305
Żurek gryczany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Kowalewski

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 320ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Woda, mąka gryczana 10%, sól kamienna kłodawska.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 litr = 24,97 zł )
szt.

Żurek gryczany razowy bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski

Żurek gryczany razowy bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski
Żurek gryczany razowy bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski
Producent: Kowalewski | Kod produktu: 11922
Żurek gryczany razowy bezglutenowy BIO 320ml Kowalewski

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Kowalewski

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 320ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Woda, mąka gryczana 10%, sól, łuska gryczana 1%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,50 zł
( 1 litr = 26,56 zł )
szt.

Żurek jaglany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski

Żurek jaglany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski
Żurek jaglany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski
Producent: Kowalewski | Kod produktu: 10306
Żurek jaglany bezglutenowy koncentrat BIO 320ml Kowalewski

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Kowalewski

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 320ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Woda, mąka jaglana 10%, sól.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 litr = 24,97 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium