e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Harissa mieszanka przypraw BIO 50g Lebensbaum

Harissa mieszanka przypraw BIO 50g Lebensbaum
Harissa mieszanka przypraw BIO 50g Lebensbaum
Producent: Lebensbaum | Kod produktu: 21260
Harissa mieszanka przypraw BIO 50g Lebensbaum

Mieszanka przypraw Harissa to ekologiczna, pełna smaków i aromatów przyprawa popularna w kuchni Afryki Północnej. Dominuje tu chilli, czosnek i kmin. To dobry dodatek do sosów mięsnych czy zup.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,59 zł
( 1 kg = 271,80 zł )
szt.

Imbir mielony BIO bezglutenowy 65g Pięć Przemian

Imbir mielony  BIO bezglutenowy 65g Pięć Przemian
Imbir mielony BIO bezglutenowy 65g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17616
Imbir mielony BIO bezglutenowy 65g Pięć Przemian

Imbir to przyprawa, którą można wykorzystać w wypiekach, dodać do koktajlu lub deseru

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,00 zł
( 1 00g = 18,46 zł )
szt.

Imbir mielony Dary Natury BIO 60g

Imbir mielony  Dary Natury BIO 60g
Imbir mielony Dary Natury BIO 60g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 11375
Imbir mielony Dary Natury BIO 60g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 60g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Imbir mielony 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 215,00 zł )
szt.

Imbir mielony BIO 40g

Imbir mielony BIO 40g
Imbir mielony BIO 40g
Producent: Lebensbaum | Kod produktu: 11055
Imbir mielony BIO 40g

Ekologiczny imbir mielony znajduje zastosowanie w kuchni jako dodatek pieczonego mięsa wieprzowego, dziczyzny lub baraniny. W połączeniu  z przyprawami korzennymi wykorzystywany jest często do świątecznych wypieków. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,80 zł
( 1 kg = 295,00 zł )
szt.

Inulina z cykorii 100% bezglutenowa 300 g

Inulina z cykorii 100% bezglutenowa 300 g
Inulina z cykorii 100% bezglutenowa 300 g
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 11914
Inulina z cykorii 100% bezglutenowa 300 g

Kraj pochodzenia: Belgia

Producent: Pięć Przemian

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki:

Inulina z korzenia cykorii 100%.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,70 zł
( 1 kg = 49,00 zł )
szt.

Kamień Winny bezglutenowy 150g Pięć Przemian

Kamień Winny bezglutenowy 150g Pięć Przemian
Kamień Winny bezglutenowy 150g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17618
Kamień Winny bezglutenowy 150g Pięć Przemian

Kamień winny w kuchni wykorzystywany jest głównie jako stabilizator białek. Zwiększa ich objętość i stabilizuje. Hamuje krystalizację cukru.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,90 zł
( 1 kg = 186,00 zł )
szt.

Kardamon CAŁY ziarno bezglutenowy BIO 60g Pięć Przemian

Kardamon CAŁY ziarno bezglutenowy BIO 60g Pięć Przemian
Kardamon CAŁY ziarno bezglutenowy BIO 60g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 19111
Kardamon CAŁY ziarno bezglutenowy BIO 60g Pięć Przemian

Kardamon to przyprawa, która pasuje do potraw wytrawnych, mięsnych oraz ryb. Świetnie sprawdza się również jako dodatek do ciast, naleśników i owsianek.

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 00g = 49,83 zł )
  • produkt niedostępny

Kardamon mielony 10g BIO Lebensbaum

Kardamon mielony 10g BIO Lebensbaum
Kardamon mielony 10g BIO Lebensbaum
Producent: Lebensbaum | Kod produktu: 22485
Kardamon mielony 10g BIO Lebensbaum

Kardamon ziarno mielone 10g BIO Lebensbaum – 100% ekologiczny. Do kawy, ryżu, wypieków i dań orientalnych. Może zawierać gorczycę i seler. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 890,00 zł )
szt.

Kardamon mielony BIO 50g Dary Natury

Kardamon mielony BIO 50g Dary Natury
Kardamon mielony BIO 50g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10009
Kardamon mielony BIO 50g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Sri Lanka

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kardamon mielony 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 36,90 zł
( 1 kg = 738,00 zł )
szt.

Kardamon mielony BIO bezglutenowy 60g Pięć Przemian

Kardamon mielony BIO bezglutenowy 60g Pięć Przemian
Kardamon mielony BIO bezglutenowy 60g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17619
Kardamon mielony BIO bezglutenowy 60g Pięć Przemian

Kardamon to przyprawa, która można wykorzystać w wypiekach, dodać do kawy lub deseru.

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 00g = 49,83 zł )
  • produkt niedostępny

Kardamon ziarno BIO 40 g Dary Natury

Kardamon ziarno BIO 40 g Dary Natury
Kardamon ziarno BIO 40 g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 12532
Kardamon ziarno BIO 40 g Dary Natury

Kraj Pochodzenia: Sri Lanka

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 40 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Kardamon ziarno 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,00 zł
( 1 kg = 725,00 zł )
szt.

Ketchup bez cukru BIO 470g z dozownikiem Eko Wital

Ketchup bez cukru  BIO 470g z dozownikiem Eko Wital
Ketchup bez cukru BIO 470g z dozownikiem Eko Wital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 16074
Ketchup bez cukru BIO 470g z dozownikiem Eko Wital

Ekologiczny naturalny ketchup bez dodatku cukru. Doskonały jako dodatek do frytek, makaronów i potraw z grilla. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,90 zł
( 1 kg = 23,19 zł )
szt.

Ketchup bez dodatku cukru bezglutenowy 180g Krokus

Ketchup bez dodatku cukru bezglutenowy 180g Krokus
Ketchup bez dodatku cukru bezglutenowy 180g Krokus
Producent: Krokus | Kod produktu: 21131
Ketchup bez dodatku cukru bezglutenowy 180g Krokus

 

Naturalny, bezglutenowy ketchup bez dodatku cukru Krokus.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,99 zł
( 1 kg = 610,56 zł )
szt.

Ketchup dla dzieci bez cukru BIO 450g Rapunzel

Ketchup dla dzieci bez cukru BIO 450g Rapunzel
Ketchup dla dzieci bez cukru BIO 450g Rapunzel
Producent: Rapunzel | Kod produktu: 20311
Ketchup dla dzieci bez cukru BIO 450g Rapunzel

Ketchup dla dzieci Rapunzel bez cukru, ekologiczny. Doskonały dodatek do pizzy, makaronu czy zapiekanki.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,99 zł
( 1 kg = 37,76 zł )
szt.

Ketchup LCHF bez cukru BIO 325 ml BIO Bandits

Ketchup LCHF bez cukru  BIO 325 ml BIO Bandits
Ketchup LCHF bez cukru BIO 325 ml BIO Bandits
Producent: Bio Bandits | Kod produktu: 13525
Ketchup LCHF bez cukru BIO 325 ml BIO Bandits

Kraj Producenta: Niderlandy

Producent: Bio Bandits

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 325 ml

 

 

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 litr = 39,69 zł )
szt.

Kisiel bezglutenowy o smaku cytrynowym BIO 30 g Amylon

Kisiel bezglutenowy o smaku cytrynowym BIO 30 g Amylon
Kisiel bezglutenowy o smaku cytrynowym BIO 30 g Amylon
Producent: Amylon | Kod produktu: 10155
Kisiel bezglutenowy o smaku cytrynowym BIO 30 g Amylon

Kraj Pochodzenia: Rolnictwo UE/ spoza UE

Producent: Amylon

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30 g

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2,10 zł
( 1 kg = 70,00 zł )
szt.

Kisiel bezglutenowy o smaku truskawkowym BIO 30 g Amylon

Kisiel bezglutenowy o smaku truskawkowym BIO 30 g Amylon
Kisiel bezglutenowy o smaku truskawkowym BIO 30 g Amylon
Producent: Amylon | Kod produktu: 9642
Kisiel bezglutenowy o smaku truskawkowym BIO 30 g Amylon

Kraj Pochodzenia: Rolnictwo UE/ spoza UE

Producent: Amylon

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30 g

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2,10 zł
( 1 kg = 70,00 zł )
szt.

Kisiel bezglutenowy o smaku wiśniowym BIO 30g Amylon

Kisiel bezglutenowy o smaku wiśniowym BIO 30g  Amylon
Kisiel bezglutenowy o smaku wiśniowym BIO 30g Amylon
Producent: Amylon | Kod produktu: 9643
Kisiel bezglutenowy o smaku wiśniowym BIO 30g Amylon

Kraj Pochodzenia: Rolnictwo UE/ spoza UE

Producent: Amylon

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Cukier Bio, Skrobia ziemniaczana Bio, Barwnik (sproszkowany burak czerwony Bio), aromat  naturalny, kwas (kwas jabłkowy) kwas askorbinowy (witamina C). Produkt może zawierać śladowe ilości mleka i jaj.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2,10 zł
( 1 kg = 70,00 zł )
szt.

Kisiel o smaku truskawkowym bez cukru Vitally Food BIO 38 g

Kisiel o smaku truskawkowym bez cukru Vitally Food BIO 38 g
Kisiel o smaku truskawkowym bez cukru Vitally Food BIO 38 g
Producent: Vitally Food | Kod produktu: 13074
Kisiel o smaku truskawkowym bez cukru Vitally Food BIO 38 g

Kraj Pochodzenia:

Producent: Vitally Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 38 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Skrobia, truskawki liofilizowane 2,6%, regulator kwasowości -kwas cytrynowy, burak czerwony w proszku, naturalny aromat, witamina C, kurkuma mielona.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,10 zł
( 1 kg = 8,16 zł )
szt.

Kmin rzymski mielony BIO 30 g Dary Natury

Kmin rzymski mielony BIO 30 g Dary Natury
Kmin rzymski mielony BIO 30 g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 16452
Kmin rzymski mielony BIO 30 g Dary Natury

Ekologiczny kmin rzymski mielony. Stosowany do pikantnych potraw, do dań kuchni indyjskich, duszonego mięsa. Może być stosowana jako samodzielna przyprawa lub stanowić składnik wielu mieszanek np. curry czy garam masala. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,30 zł
( 1 00g = 27,67 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium