e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Dania Gotowe w Słoikach

Filtruj/sortuj

Gulasz podrobowy wołowy z ozorów i serc BIO 435g Juchowo

Gulasz podrobowy wołowy z ozorów i serc BIO 435g Juchowo
Gulasz podrobowy wołowy z ozorów i serc BIO 435g Juchowo
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 20850
Gulasz podrobowy wołowy z ozorów i serc BIO 435g Juchowo

Gulasz podrobowy wołowy BIO 435g Juchowo Farm – soczysty i aromatyczny. Z podrobami z ekologicznej hodowli, bez wzmacniaczy. Szybki obiad. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 33,00 zł
( 1 kg = 75,86 zł )
szt.

Kapusta postna z grzybami leśnymi 670 g KROKUS

Kapusta postna z grzybami leśnymi 670 g KROKUS
Kapusta postna z grzybami leśnymi 670 g KROKUS
Producent: Krokus | Kod produktu: 14075
Kapusta postna z grzybami leśnymi 670 g KROKUS

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 670 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Kapusta kiszona (kapusta biała, sól), grzyby w różnych proporcjach: borowik szlachetny, podgrzybek brunatny, maślak zwyczajny, cebula, olej roślinny rzepakowy, marchew, przyprawy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 29,70 zł )
szt.

Klopsiki Wieprzowe w sosie pomidorowym w słoiku 460g Prosty Squad

Klopsiki Wieprzowe w sosie pomidorowym w słoiku 460g Prosty Squad
Klopsiki Wieprzowe w sosie pomidorowym w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22606
Klopsiki Wieprzowe w sosie pomidorowym w słoiku 460g Prosty Squad

Klopsiki Wieprzowe w sosie pomidorowym 460g Prosty Squad – 33% mięsa wieprzowego, pomidory 43%, oliwa z oliwek. Domowe klopsiki w słoiku. Gotowe w 5 minut.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
szt.

Klopsiki z Królika w sosie pomidorowym 500g Amciu

Klopsiki z Królika w sosie pomidorowym 500g Amciu
Klopsiki z Królika w sosie pomidorowym 500g Amciu
Producent: Amciu | Kod produktu: 19509
Klopsiki z Królika w sosie pomidorowym 500g Amciu

Klopsiki z królika w sosie pomidorowym. Dobry pomysł na obiad. Wystarczy przygotować dodatki i gotowe. Mięso królika jest delikatne. Produkt sterylizowany.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,99 zł
( 1 kg = 69,98 zł )
szt.

Klopsiki z Kurczaka w sosie koperkowym w słoiku 460g Prosty Squad

Klopsiki z Kurczaka w sosie koperkowym w słoiku 460g Prosty Squad
Klopsiki z Kurczaka w sosie koperkowym w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22611
Klopsiki z Kurczaka w sosie koperkowym w słoiku 460g Prosty Squad

Klopsiki z Kurczaka w sosie koperkowym 460g Prosty Squad – 60% mięsa z kurczaka, kremowy sos ze śmietanką 30% i świeżym koperkiem. Delikatne, lekkie, gotowe.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Kurczak z warzywami LoveVeck danie gotowe bezglutenowe 250g Smak Górno

Kurczak z warzywami LoveVeck danie gotowe bezglutenowe 250g Smak Górno
Kurczak z warzywami LoveVeck danie gotowe bezglutenowe 250g Smak Górno
Producent: Smak Górno | Kod produktu: 18150
Kurczak z warzywami LoveVeck danie gotowe bezglutenowe 250g Smak Górno

Kurczak z warzywami to danie gotowe, w słoiczku, gotowe do spożycia samodzielnie lub z dodatkami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,50 zł
( 1 kg = 46,00 zł )
szt.

Leczo ekologiczne z patisona BIO 500g Jacentowska Piwniczka Smaku

Leczo ekologiczne z patisona BIO 500g Jacentowska Piwniczka Smaku
Leczo ekologiczne z patisona BIO 500g Jacentowska Piwniczka Smaku
Producent: Jacentowska Piwniczka Smaku | Kod produktu: 21724
Leczo ekologiczne z patisona BIO 500g Jacentowska Piwniczka Smaku

Leczo z patisona to danie gotowe do spożycia. Wystarczy tylko podgrzać.

Dostępność: brak towaru

Cena: 18,90 zł
( 1 kg = 37,80 zł )
  • produkt niedostępny

Metka wołowa dojrzewająca BIO ok 200g Juchowo

Metka wołowa dojrzewająca BIO ok 200g Juchowo
Metka wołowa dojrzewająca BIO ok 200g Juchowo
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 17868
Metka wołowa dojrzewająca BIO ok 200g Juchowo

Metka wołowa dojrzewająca BIO 200g Juchowo - ekologiczna wołowina z biodynamicznego gospodarstwa. Bez soli peklującej, bogata w probiotyki. Idealna do pieczywa!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
( 1 kg = 129,50 zł )
szt.

Pasta truflowa 80g La Tartufata

Pasta truflowa 80g La Tartufata
Pasta truflowa 80g La Tartufata
Producent: Viands | Kod produktu: 13724
Pasta truflowa 80g La Tartufata

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Mario F.

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 80 g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,70 zł
( 1 kg = 433,75 zł )
szt.

Pulpety wołowe w sosie pomidorowym 435g BIO Juchowo

Pulpety wołowe w sosie pomidorowym  435g BIO Juchowo
Pulpety wołowe w sosie pomidorowym 435g BIO Juchowo
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 17508
Pulpety wołowe w sosie pomidorowym 435g BIO Juchowo

Pulpety wołowe BIO 435g Juchowo Farm - z mięsa biodynamicznych krów z własnego stada. Polska, ekologiczna jakość. Idealne jako danie główne. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 36,80 zł
( 1 kg = 84,60 zł )
szt.

Ramen Spicy Miso w słoiku 460g Prosty Squad

Ramen Spicy Miso w słoiku 460g Prosty Squad
Ramen Spicy Miso w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22603
Ramen Spicy Miso w słoiku 460g Prosty Squad

Ramen Spicy Miso w słoiku 460g Prosty Squad – autentyczny, pikantny ramen na bulionie paitan. Pasta miso, gochujang, oleje chili i sezamowy. Gotowy w 3 minuty.

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
  • produkt niedostępny

Ramen Tantanmen w słoiku 460g Prosty Squad

Ramen Tantanmen w słoiku 460g Prosty Squad
Ramen Tantanmen w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22602
Ramen Tantanmen w słoiku 460g Prosty Squad

Ramen Tantanmen w słoiku 460g Prosty Squad – kremowy bulion paitan z pastą sezamowo-orzechową. Autentyczny japoński ramen z nutą chili. Gotowy w 3 minuty.

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
  • produkt niedostępny

Rosół Domowy w słoiku 460g Prosty Squad

Rosół Domowy w słoiku 460g Prosty Squad
Rosół Domowy w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22600
Rosół Domowy w słoiku 460g Prosty Squad

Rosół Domowy w słoiku 460g Prosty Sqad – prawdziwy, domowy rosół na mięsie wołowym, kaczym, indyczym i kurze. 65% mięsa. Gotowy do picia. Bez ulepszaczy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 37,90 zł
( 1 kg = 78,96 zł )
  • produkt niedostępny

Sos Boloński wolno gotowany w słoiku 460g Prosty Squad

Sos Boloński wolno gotowany w słoiku 460g Prosty Squad
Sos Boloński wolno gotowany w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22609
Sos Boloński wolno gotowany w słoiku 460g Prosty Squad

Sos Boloński wolno gotowany 460g Prosty Squad – dwa mięsa (wieprzowe 18%, wołowe 12%), pomidory 42%, czerwone wino. Włoski klasyk gotowany godzinami.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
szt.

Strogonow z ziarnami gorczycy w słoiku 460g Prosty Squad

Strogonow z ziarnami gorczycy w słoiku 460g Prosty Squad
Strogonow z ziarnami gorczycy w słoiku 460g Prosty Squad
Producent: Prosty Squad | Kod produktu: 22605
Strogonow z ziarnami gorczycy w słoiku 460g Prosty Squad

Strogonow z ziarnami gorczycy 460g Prosty Squad – wołowina, pieczarki, ogórki kiszone i dwie musztardy. Kremowy sos śmietanowo-gorczycowy z białym winem.

Dostępność: brak towaru

Cena: 39,90 zł
( 1 kg = 86,74 zł )
  • produkt niedostępny

Wieprzowina szarpana w pomidorach z makaronem 138g Wild Willy

Wieprzowina szarpana w pomidorach z makaronem 138g Wild Willy
Wieprzowina szarpana w pomidorach z makaronem 138g Wild Willy
Producent: Wild Willy | Kod produktu: 21455
Wieprzowina szarpana w pomidorach z makaronem 138g Wild Willy

Danie gotowe do spożycia po zalaniu wrzątkiem Wild Willy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,99 zł
( 1 kg = 326,01 zł )
szt.

Wołowina po burgundzku z winem 460g Juchowo

Wołowina po burgundzku z winem 460g Juchowo
Wołowina po burgundzku z winem 460g Juchowo
Producent: Juchowo farm | Kod produktu: 18053
Wołowina po burgundzku z winem 460g Juchowo

Wołowina po burgundzku z czerwonym winem 460g Juchowo – biodynamiczne mięso duszone z warzywami i ziołami. Gotowe danie z polskiej wołowiny. Bez konserwantów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 49,90 zł
( 1 kg = 108,48 zł )
  • produkt niedostępny

Zupa barszcz czerwony BIO 400g ACTIVUS

Zupa barszcz czerwony BIO 400g ACTIVUS
Zupa barszcz czerwony BIO 400g ACTIVUS
Producent: Activus Organic | Kod produktu: 21046
Zupa barszcz czerwony BIO 400g ACTIVUS

Gotowa zupa z czerwonych buraków z dodatkiem warzyw firmy Activus.

Bezglutenowa. Ekologiczna.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 32,25 zł )
szt.

Zupa barszcz ukraiński BIO 100 g Piwniczka Jacentowska

Zupa barszcz ukraiński BIO 100 g Piwniczka Jacentowska
Zupa barszcz ukraiński BIO 100 g Piwniczka Jacentowska
Producent: Jacentowska Piwniczka Smaku | Kod produktu: 14103
Zupa barszcz ukraiński BIO 100 g Piwniczka Jacentowska

Kraj Producenta: Polska

Producent: Piwniczka Jacentowska

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100 g

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
szt.

Zupa błyskawiczna BIO z makaronem miso i grzybami shiitake bezglutenowa 90g Terrasana

Zupa błyskawiczna BIO z makaronem miso i grzybami shiitake bezglutenowa 90g Terrasana
Zupa błyskawiczna BIO z makaronem miso i grzybami shiitake bezglutenowa 90g Terrasana
Producent: Terrasana | Kod produktu: 22621
Zupa błyskawiczna BIO z makaronem miso i grzybami shiitake bezglutenowa 90g Terrasana

Zupa błyskawiczna BIO z makaronem miso i grzybami shiitake 90g Terrasana – bezglutenowa, wegańska, z pastą miso i sezamem. Gotowa w 8 minut.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 122,22 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium