e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Ryby i Owoce Morza

Filtruj/sortuj

Kałamarnica w oliwie z oliwek ekologicznej 120g Pan Do Mar

Kałamarnica w oliwie z oliwek ekologicznej 120g Pan Do Mar
Kałamarnica w oliwie z oliwek ekologicznej 120g Pan Do Mar
Producent: Pan Do Mar | Kod produktu: 19789
Kałamarnica w oliwie z oliwek ekologicznej 120g Pan Do Mar

Kałamarnica Humboldta w ekologicznej oliwie z oliwek Pan Do Mar 120g – 75% kałamarnicy, 3 składniki, gotowa do jedzenia. Sprawdź skład i zamów online!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 00g = 21,11 zł )
szt.

Kałamarnice marynowane w sosie pota em caldeirada 120g/75g Piteu

Kałamarnice marynowane w sosie pota em caldeirada 120g/75g Piteu
Kałamarnice marynowane w sosie pota em caldeirada 120g/75g Piteu
Producent: Piteu - portugalskie owoce morza | Kod produktu: 12496
Kałamarnice marynowane w sosie pota em caldeirada 120g/75g Piteu

Kałamarnice marynowane w sosie pomidorowym Piteu 120g – portugalska przystawka gotowa do jedzenia. Kałamarnice 60%, 20 g białka/100 g. Zamów online!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,50 zł
( 1 kg = 206,67 zł )
szt.

Kałamarnice z czosnkiem pota com alho 120g/75g Piteu

Kałamarnice z czosnkiem pota com alho 120g/75g Piteu
Kałamarnice z czosnkiem pota com alho 120g/75g Piteu
Producent: Piteu - portugalskie owoce morza | Kod produktu: 12497
Kałamarnice z czosnkiem pota com alho 120g/75g Piteu

Kałamarnice z czosnkiem Piteu 120g – portugalska przekąska gotowa do jedzenia. Tylko 4 składniki, 23 g białka/100 g. Sprawdź skład i zamów online!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł
( 1 kg = 200,00 zł )
szt.

Kawior z łososia Premium 50g Aakerman

Kawior z łososia Premium 50g Aakerman
Kawior z łososia Premium 50g Aakerman
Producent: - | Kod produktu: 22254
Kawior z łososia Premium 50g Aakerman

Ekskluzywny kawior z łososia Premium 50g marki Aakerman. Duże, jędrne ziarna o intensywnym smaku. Bogaty w kwasy Omega-3. Idealny na grzanki, bliny i jako dodatek do dań. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,90 zł
( 1 kg = 1 198,00 zł )
szt.

Łosoś BIO wędzony na zimno w plastrach 75g Connoisseur

Łosoś BIO wędzony na zimno w plastrach 75g Connoisseur
Łosoś BIO wędzony na zimno w plastrach 75g Connoisseur
Producent: Connoisseur | Kod produktu: 22746
Łosoś BIO wędzony na zimno w plastrach 75g Connoisseur

Wędzony na zimno łosoś atlantycki BIO – delikatny, dymny, soczysty. Bogaty w omega-3 i białko. Idealny do kanapek, sałatek i wykwintnych przystawek. 75g.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 225,33 zł )
szt.

Łosoś DZIKI wędzony na zimno BIO 75g Sockeye

Łosoś DZIKI wędzony na zimno BIO 75g  Sockeye
Łosoś DZIKI wędzony na zimno BIO 75g Sockeye
Producent: Connoisseur | Kod produktu: 20386
Łosoś DZIKI wędzony na zimno BIO 75g Sockeye

Łosoś pacyficzny, dziki, wędzony na zimno, do bezpośredniego spożycia. Ryba wędzona na drewnie bukowym.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,90 zł
( 1 kg = 252,00 zł )
szt.

Łosoś Filet ekologiczny w oliwie z oliwek BIO 170g Contimax

Łosoś Filet ekologiczny w oliwie z oliwek BIO 170g Contimax
Łosoś Filet ekologiczny w oliwie z oliwek BIO 170g Contimax
Producent: Contimax | Kod produktu: 19824
Łosoś Filet ekologiczny w oliwie z oliwek BIO 170g Contimax

Filety z łososia atlantyckiego w oliwie z oliwek.Łosoś wyhodowany w Norwegii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 117,59 zł )
szt.

Łosoś Filet ekologiczny w zalewie naturalnej BIO 170g Contimax

Łosoś Filet ekologiczny w zalewie naturalnej BIO 170g Contimax
Łosoś Filet ekologiczny w zalewie naturalnej BIO 170g Contimax
Producent: Contimax | Kod produktu: 19825
Łosoś Filet ekologiczny w zalewie naturalnej BIO 170g Contimax

Filety z łososia atlantyckiego. Łosoś wyhodowany w Norwegii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,99 zł
( 1 kg = 189,90 zł )
szt.

Makrela filet bez skóry i ości w EKO oliwie extra virgin 150g Bom Petisco

Makrela filet bez skóry i ości w EKO oliwie extra virgin 150g Bom Petisco
Makrela filet bez skóry i ości w EKO oliwie extra virgin 150g Bom Petisco
Producent: Bom Petisco | Kod produktu: 22587
Makrela filet bez skóry i ości w EKO oliwie extra virgin 150g Bom Petisco

Makrela filet bez skóry i ości w EKO oliwie extra virgin 150g Bom Petisco. Z Atlantyku, ręcznie pakowana. 970 mg Omega-3 w 100 g. Bez węglowodanów, bez cukru. Sprawdź!

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 132,67 zł )
  • produkt niedostępny

Makrela filet w ekologicznej oliwie z oliwek 120g Pan Do Mar

Makrela filet w ekologicznej oliwie z oliwek 120g Pan Do Mar
Makrela filet w ekologicznej oliwie z oliwek 120g Pan Do Mar
Producent: Pan Do Mar | Kod produktu: 20588
Makrela filet w ekologicznej oliwie z oliwek 120g Pan Do Mar

Filety z makreli bez ości i skóry. Oczyszczane ręcznie. Marynowane w oliwie z oliwek. Łowione w zgodzie z naturą. Makrela to tłusta ryba, bardzo smaczna idealna do past i sałatek. Niezbędna w dietach niskowęglowodanowych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 165,83 zł )
szt.

Makrela filet w ekologicznym sosie pomidorowym 120g Pan Do Mar

Makrela filet w ekologicznym sosie pomidorowym 120g Pan Do Mar
Makrela filet w ekologicznym sosie pomidorowym 120g Pan Do Mar
Producent: Pan Do Mar | Kod produktu: 20589
Makrela filet w ekologicznym sosie pomidorowym 120g Pan Do Mar

Filety z makreli bez ości i skóry. Oczyszczane ręcznie. Marynowane w sosie pomidorowym z oliwa z oliwek. Łowione w zgodzie z naturą. Makrela to tłusta ryba, bardzo smaczna idealna do past i sałatek. Porządana w dietach niskowęglowodanowych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 165,83 zł )
szt.

Makrela filet w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR

Makrela filet w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR
Makrela filet w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR
Producent: As do Mar | Kod produktu: 12516
Makrela filet w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR

Kraj Producenta: Portugalia

Producent: AS do MAR

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150g/98g bez zalewy

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Makrela, oliwa z oliwek 34%, sól.

 

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,30 zł
( 1 kg = 268,37 zł )
szt.

Makrela filety grilowane w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR

Makrela filety grilowane w oliwie z oliwek 150g/98g  AS DO MAR
Makrela filety grilowane w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR
Producent: As do Mar | Kod produktu: 12518
Makrela filety grilowane w oliwie z oliwek 150g/98g AS DO MAR

Kraj Producenta: Portugalia

Producent: AS do MAR

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150g/98g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Makrela, oliwa z oliwek, sól.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,40 zł
( 1 kg = 300,00 zł )
szt.

Makrela filety w BIO oliwie z oliwek 200/140g Compagnia Mediterranea

Makrela filety w BIO oliwie z oliwek 200/140g Compagnia Mediterranea
Makrela filety w BIO oliwie z oliwek 200/140g Compagnia Mediterranea
Producent: Mediterranea | Kod produktu: 22620
Makrela filety w BIO oliwie z oliwek 200/140g Compagnia Mediterranea

Makrela filety w BIO oliwie z oliwek 200/140g Compagnia Mediterranea – wyraziste filety z makreli w ekstraktowanej oliwie z pierwszego tłoczenia. Bogate w białko, zero węglowodanów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 166,11 zł )
szt.

Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas

Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas
Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas
Producent: Cabo de Penas | Kod produktu: 23058
Makrela filety w oliwie ekologicznej extra virgin 85g Cabo De Penas

Makrela filety w ekologicznej oliwie extra virgin 85g Cabo De Penas – z Hiszpanii, ręcznie pakowana, KETO LCHF. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 19,88 zł )
szt.
  • nowość

Makrela filety z papryczką w oliwie 150g/98g AS DO MAR

Makrela filety z papryczką w oliwie 150g/98g  AS DO MAR
Makrela filety z papryczką w oliwie 150g/98g AS DO MAR
Producent: As do Mar | Kod produktu: 12520
Makrela filety z papryczką w oliwie 150g/98g AS DO MAR

Kraj Producenta: Portugalia

Producent: AS do MAR

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 150g/98g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Makrela, oliwa z oliwek 34%, sól, papryka chili 0,5%.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 30,50 zł
( 1 kg = 311,22 zł )
szt.

Makrela w ekologicznej oliwie z oliwek 190g/125g Emperatriz

Makrela w ekologicznej oliwie z oliwek 190g/125g Emperatriz
Makrela w ekologicznej oliwie z oliwek 190g/125g Emperatriz
Producent: Emperatriz | Kod produktu: 18258
Makrela w ekologicznej oliwie z oliwek 190g/125g Emperatriz

Filety z makreli w ekologicznej oliwie z oliwek. Świetne jako samodzielny posiłek lub jako dodatek do sałatek.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,10 zł
( 1 kg = 184,80 zł )
szt.

Makrela wędzona 1szt około 300g Better Fish

Makrela wędzona 1szt około 300g Better Fish
Makrela wędzona 1szt około 300g Better Fish
Producent: Better Fish | Kod produktu: 19768
Makrela wędzona 1szt około 300g Better Fish

Makrela wędzona na gorąco, bez głowy. Pakowana próżniowo po schłodzeniu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 99,67 zł )
szt.

Małże marynowane w ekologicznej oliwie z oliwek BIO 111g/69g Cabo de Penas

Małże marynowane w ekologicznej oliwie z oliwek BIO 111g/69g Cabo de Penas
Małże marynowane w ekologicznej oliwie z oliwek BIO 111g/69g Cabo de Penas
Producent: Cabo de Penas | Kod produktu: 20666
Małże marynowane w ekologicznej oliwie z oliwek BIO 111g/69g Cabo de Penas

Małże Marynowane BIO Cabo de Peñas – ekologiczne, w oliwie z oliwek, wysoka zawartość białka. Selekcjonowane wg pochodzenia. Sprawdź skład.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,99 zł
( 1 kg = 289,71 zł )
szt.

Małże marynowane w occie winnym mexilhoes em escabeche 115g/70g Piteu

Małże marynowane w occie winnym mexilhoes em escabeche 115g/70g Piteu
Małże marynowane w occie winnym mexilhoes em escabeche 115g/70g Piteu
Producent: Piteu - portugalskie owoce morza | Kod produktu: 12495
Małże marynowane w occie winnym mexilhoes em escabeche 115g/70g Piteu

Małże marynowane escabeche Piteu 115g – portugalska przystawka gotowa do jedzenia. Małże 60%, marynata z octu winnego. Sprawdź skład i zamów online!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,90 zł
( 1 kg = 198,57 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium