e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przetwory Warzywne i Owocowe

Filtruj/sortuj

Fasolka zielona w zalewie BIO 340g/185g

Fasolka zielona w zalewie BIO 340g/185g
Fasolka zielona w zalewie BIO 340g/185g
Producent: Bio Europa | Kod produktu: 12899
Fasolka zielona w zalewie BIO 340g/185g

Kraj Producenta: Polska

Producent: BIO Europa

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g bez zalewy 185g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka szparagowa zielona, woda, sól morska.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,20 zł
( 1 kg = 44,32 zł )
szt.

Groszek zielony BIO 350g/230g

Groszek zielony BIO 350g/230g
Groszek zielony BIO 350g/230g
Producent: Bio Europa | Kod produktu: 10998
Groszek zielony BIO 350g/230g

Kraj Producenta: Polska

Producent: BIO EUROPA

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g bez zalewy 230g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

SKŁADNIKI
groszek zielony*(65,7%), woda, miód*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,20 zł
( 1 kg = 40,00 zł )
szt.

Groszek zielony w zalewie BIO 350g/230g Eko Wital

Groszek zielony w zalewie BIO 350g/230g Eko Wital
Groszek zielony w zalewie BIO 350g/230g Eko Wital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 15430
Groszek zielony w zalewie BIO 350g/230g Eko Wital

Kraj Pochodzenia: Niderlandy

Producent: Eko Wital

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 350g bez zalewy 230g

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,40 zł
( 1 kg = 40,87 zł )
szt.

Grzyby leśne MIX koncentrat 180g Devaldano

Grzyby leśne MIX koncentrat 180g Devaldano
Grzyby leśne MIX koncentrat 180g Devaldano
Producent: Devaldano | Kod produktu: 19378
Grzyby leśne MIX koncentrat 180g Devaldano

Skoncentrowana pasta z grzybów leśnych. Idealna do zup i sosów.

Dostępność: brak towaru

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 43,89 zł )
  • produkt niedostępny

Hummus naturalny BIO 190 g VegaUp

Hummus naturalny BIO 190 g VegaUp
Hummus naturalny BIO 190 g VegaUp
Producent: Vega Up | Kod produktu: 12711
Hummus naturalny BIO 190 g VegaUp

Kraj Producenta: Polska

Producent: Vega Up

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 190 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Gotowana ciecierzyca 57%, woda, olej słonecznikowy, sok z cytryny, tahini (pasta sezamowa), sól morska, czosnek.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 46,84 zł )
szt.

Imbir marynowany do sushi BIO 190g/118g Ginger People

Imbir marynowany do sushi BIO 190g/118g Ginger People
Imbir marynowany do sushi BIO 190g/118g Ginger People
Producent: Ginger Party | Kod produktu: 14810
Imbir marynowany do sushi BIO 190g/118g Ginger People

Kraj Producenta: Rolnictwo spoza UE

Producent: Ginger People

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 190 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Imbir 60%, cukier trzcinowy, ocet ryżowy, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,70 zł
( 1 kg = 133,05 zł )
szt.

Jackfruit młody kawałki w zalewie 565g

Jackfruit młody kawałki w zalewie  565g
Jackfruit młody kawałki w zalewie 565g
Producent: - | Kod produktu: 13255
Jackfruit młody kawałki w zalewie 565g

Jackfruit młody kawałki w zalewie 565g Nature's Charm – KETO LCHF, wegański zamiennik mięsa z Tajlandii. Tylko 29 kcal/100g. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
szt.

JAM BlueBerry Big Pack 1kg dżem borówkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

JAM BlueBerry Big Pack 1kg dżem borówkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
JAM BlueBerry Big Pack 1kg dżem borówkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22437
JAM BlueBerry Big Pack 1kg dżem borówkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

Dżem z borówki amerykańskiej bez cukru 7Nutrition – 80% owoców, słodzony erytrytolem i sukralozą. Big Pack 1 kg! Tylko 14,5 kcal na 25 g. Żel z kawałkami borówek. Sprawdź skład!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
szt.

JAM Cherry Big Pack 1kg dżem wiśniowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

JAM Cherry Big Pack 1kg dżem wiśniowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
JAM Cherry Big Pack 1kg dżem wiśniowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22436
JAM Cherry Big Pack 1kg dżem wiśniowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

Dżem z wiśni bez cukru 7 Nutrition – 80% owoców, słodzony erytrytolem i sukralozą. Tylko 13,5 kcal na 25 g. Żel z kawałkami wiśni. Sprawdź skład i wartości odżywcze!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
szt.

JAM Forest Fruits Big Pack 1kg dżem owoce leśne bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

JAM Forest Fruits Big Pack 1kg dżem owoce leśne bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
JAM Forest Fruits Big Pack 1kg dżem owoce leśne bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22730
JAM Forest Fruits Big Pack 1kg dżem owoce leśne bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

Dżem leśny 1kg z 80% owoców, bez cukru, słodzony erytrytolem. Tylko 14 kcal w porcji. Gęsta konsystencja z kawałkami jeżyn i jagód. Idealny do diety.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
szt.

JAM HoneyBerry Big Pack 1kg dżem jagoda kamczacka bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

JAM HoneyBerry Big Pack 1kg dżem jagoda kamczacka bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
JAM HoneyBerry Big Pack 1kg dżem jagoda kamczacka bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22731
JAM HoneyBerry Big Pack 1kg dżem jagoda kamczacka bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

Dżem z jagody kamczackiej 1kg – 80% owoców, bez cukru, słodzony erytrytolem. Tylko 14,7 kcal w porcji. Gęsty, z kawałkami owoców. Idealny na keto i redukcję.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
szt.

JAM Raspberry Big Pack 1kg dżem malinowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

JAM Raspberry Big Pack 1kg dżem malinowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
JAM Raspberry Big Pack 1kg dżem malinowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22732
JAM Raspberry Big Pack 1kg dżem malinowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

Dżem malinowy bez cukru 1kg – 80% owoców, słodzony erytrytolem. Tylko 13,5 kcal w porcji! Gęsta konsystencja z kawałkami malin. Idealny na dietę keto.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
szt.

JAM Strawberry Big Pack 1kg dżem truskawkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

JAM Strawberry Big Pack 1kg dżem truskawkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
JAM Strawberry Big Pack 1kg dżem truskawkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 22435
JAM Strawberry Big Pack 1kg dżem truskawkowy bez dodatku cukru z erytrolem 7Nutrition

Dżem z truskawki bez cukru 7 Nutrition – 80% owoców, słodzony erytrytolem i sukralozą. Tylko 10,5 kcal na 25 g! Żel z kawałkami truskawek. Sprawdź skład i wartości odżywcze.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
szt.

Kapary marynowane BIO 140g/90g Bio Organica Italia

Kapary marynowane BIO 140g/90g  Bio Organica Italia
Kapary marynowane BIO 140g/90g Bio Organica Italia
Producent: BIO organica Italia | Kod produktu: 19930
Kapary marynowane BIO 140g/90g Bio Organica Italia

Marynowane kapary to świetny dodatek do sałatek, zapiekanek.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,99 zł
( 1 00g = 12,21 zł )
szt.

Kapary marynowane BIO 65g Campomar Nature

Kapary marynowane BIO 65g Campomar Nature
Kapary marynowane BIO 65g Campomar Nature
Producent: Campomar Nature | Kod produktu: 19293
Kapary marynowane BIO 65g Campomar Nature

Marynowane kapary to popularny dodatek w kuchni śródziemnomorskiej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,50 zł
( 1 00g = 25,38 zł )
szt.

Kapary marynowane w occie winnym BIO 90g La Selva

Kapary marynowane w occie winnym BIO 90g La Selva
Kapary marynowane w occie winnym BIO 90g La Selva
Producent: LaSelva | Kod produktu: 19142
Kapary marynowane w occie winnym BIO 90g La Selva

Kapary są doskonałym dodatkiem do sałatek. Ekologiczne. Zbierane ręcznie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,99 zł
( 1 00g = 17,77 zł )
szt.

Kapusta czerwona modra 500 g KROKUS

Kapusta czerwona modra 500 g  KROKUS
Kapusta czerwona modra 500 g KROKUS
Producent: Krokus | Kod produktu: 15024
Kapusta czerwona modra 500 g KROKUS

Kraj Producenta: Polska

Producent: Krokus

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Kapusta czerwona, cebula, cukier, olej roślinny rzepakowy, koncentrat jabłkowy, kwas mlekowy - regulator kwasowości, sól, rodzynki. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,60 zł
( 1 kg = 23,20 zł )
szt.

Kapusta kiszona z marchewką bezglutenowa BIO 700 g BioFood

Kapusta kiszona z marchewką bezglutenowa BIO 700 g BioFood
Kapusta kiszona z marchewką bezglutenowa BIO 700 g BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 14041
Kapusta kiszona z marchewką bezglutenowa BIO 700 g BioFood

Kapusta kiszona z marchewką BioFood 700g — ekologiczna, bezglutenowa, tradycyjnie kiszona. Polska kapusta i marchew, sól kłodawska. e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 11,29 zł )
szt.

Karczochy grillowane z oliwą z oliwek extra virgin BIO 190g Bio Organica Italia

Karczochy grillowane z oliwą z oliwek extra virgin BIO 190g Bio Organica Italia
Karczochy grillowane z oliwą z oliwek extra virgin BIO 190g Bio Organica Italia
Producent: BIO organica Italia | Kod produktu: 19932
Karczochy grillowane z oliwą z oliwek extra virgin BIO 190g Bio Organica Italia

Grillowane karczochy, wzbogacone ziołami. To świetna przystawka w stylu śródziemnomorskim.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 88,95 zł )
szt.

Karczochy marynowane 290 g Natureta

Karczochy marynowane 290 g Natureta
Karczochy marynowane 290 g Natureta
Producent: Natureta | Kod produktu: 16901
Karczochy marynowane 290 g Natureta

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium