e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przetwory Warzywne i Owocowe

Filtruj/sortuj

Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 20984
Dżem Keto Wiśnia z Kardamonem ze stewią bez cukru 200g AtoDobre

Dżem z wiśni z dodatkiem kardamonu bez konserwantów, bez dodatku cukru, o obniżonej zawartości węglowodanów.Dosładzany stewią. Produkt skierowany do osób ograniczających węglowodany. Polecany dla cukrzyków. Tylko 19,5 g węglowodanów w 100 g produktu. Odpowiedni dla wegan.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,99 zł 14,99 zł
( 1 kg = 64,95 zł )
szt.
  • promocja

Dżem Mus malina ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g

Dżem Mus malina ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g
Dżem Mus malina ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g
Producent: Pure&Good | Kod produktu: 13035
Dżem Mus malina ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g

Kraj Producenta: UE

Producent: Pure&Good

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,70 zł
( 1 kg = 78,50 zł )
szt.

Dżem Mus owoce leśne ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g

Dżem Mus owoce leśne ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g
Dżem Mus owoce leśne ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g
Producent: Pure&Good | Kod produktu: 13037
Dżem Mus owoce leśne ze stewią bez dodatku cukru Pure&Good 200 g

Kraj Producenta: UE

Producent: Pure&Good

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,70 zł
( 1 kg = 78,50 zł )
szt.

Dżem Mus truskawkowy bez cukru ze stewią 200g - Pure&Good

Dżem Mus truskawkowy bez cukru ze stewią 200g - Pure&Good
Dżem Mus truskawkowy bez cukru ze stewią 200g - Pure&Good
Producent: Pure&Good | Kod produktu: 13036
Dżem Mus truskawkowy bez cukru ze stewią 200g - Pure&Good

Kraj Producenta: UE

Producent: Pure&Good

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,70 zł
( 1 kg = 78,50 zł )
szt.

Dżem wiśniowy bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM

Dżem wiśniowy bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM
Dżem wiśniowy bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM
Producent: Batom | Kod produktu: 16355
Dżem wiśniowy bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM

Dżem można użyć w tradycyjny sposób jako dodatek do świeżego pieczywa. produkt ekologiczny. Sporządzono z 80 g owoców na 100 g produktu.

Dostępność: brak towaru

Cena: 24,50 zł
  • produkt niedostępny

Dżem z czarnej porzeczki 100% bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM

Dżem z czarnej  porzeczki 100% bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM
Dżem z czarnej porzeczki 100% bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM
Producent: Batom | Kod produktu: 15408
Dżem z czarnej porzeczki 100% bez dodatku cukru BIO 260 g BATOM

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Batom

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 260 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Czarna porzeczka 100%. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 20,00 zł
  • produkt niedostępny

Dżem z jagody leśnej bez dodatku cukru BIO 200 g Runoland

Dżem z jagody leśnej bez dodatku cukru BIO 200 g  Runoland
Dżem z jagody leśnej bez dodatku cukru BIO 200 g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 15352
Dżem z jagody leśnej bez dodatku cukru BIO 200 g Runoland

Dżem z jagody leśnej bez dodatku cukru BIO Runoland 200g – 60% owoców, słodzony naturalnie sokiem jabłkowym. Intensywny, leśny smak przez cały rok.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
szt.

Dżem z truskawki bez dodatku cukru BIO 200 g Runoland

Dżem z truskawki bez dodatku cukru BIO 200 g  Runoland
Dżem z truskawki bez dodatku cukru BIO 200 g Runoland
Producent: Runoland | Kod produktu: 15353
Dżem z truskawki bez dodatku cukru BIO 200 g Runoland

Dżem z truskawki bez dodatku cukru BIO Runoland 200g – 60% owoców, słodzony naturalnie sokiem jabłkowym. Czysty, truskawkowy smak przez cały rok.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
szt.

Dżemik Mus malinowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Dżemik Mus malinowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Dżemik Mus malinowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 20524
Dżemik Mus malinowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Mus malinowy ekologiczny idealny dodatek do śniadań, ciast czy deserów. Bez dodatku cukru.Wyborny smak.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 kg = 67,60 zł )
szt.

Dżemik Mus morelowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Dżemik Mus morelowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Dżemik Mus morelowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 20525
Dżemik Mus morelowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Mus morelowy ekologiczny idealny dodatek do śniadań, ciast czy deserów. Bez dodatku cukru. Aksamitna konsystencja. Wyborny smak.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,50 zł
( 1 kg = 58,00 zł )
szt.

Dżemik Mus truskawkowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Dżemik Mus truskawkowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Dżemik Mus truskawkowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 20526
Dżemik Mus truskawkowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Mus truskawkowy ekologiczny idealny dodatek do śniadań, ciast czy deserów. Bez dodatku cukru. Aksamitna konsystencja. Wyborny smak.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,50 zł
( 1 kg = 58,00 zł )
szt.

Dżemik Mus wiśniowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Dżemik Mus wiśniowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Dżemik Mus wiśniowy bez cukru BIO 250g Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 20527
Dżemik Mus wiśniowy bez cukru BIO 250g Ekowital

Mus wiśniowy ekologiczny idealny dodatek do śniadań, ciast czy deserów. Bez dodatku cukru. Aksamitna konsystencja. Wyborny smak.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,50 zł
( 1 kg = 58,00 zł )
szt.

Fasolka biała w sosie pomidorowym BIO 360g Ekowital

Fasolka biała w sosie pomidorowym BIO 360g Ekowital
Fasolka biała w sosie pomidorowym BIO 360g Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 21644
Fasolka biała w sosie pomidorowym BIO 360g Ekowital

Ekologiczna fasolka w sosie pomidorowym, gotowa do spożycia po przyprawieniu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 27,50 zł )
szt.

Fasolka biała w zalewie BIO 360g/240g Eko Wital

Fasolka biała w zalewie BIO 360g/240g Eko Wital
Fasolka biała w zalewie BIO 360g/240g Eko Wital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 15427
Fasolka biała w zalewie BIO 360g/240g Eko Wital

Kraj Producenta: Niderlandy

Producent: Eko Wital

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 360g bez zalewy 240g

 

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,40 zł
( 1 kg = 35,00 zł )
szt.

Fasolka czarna BIO 400g puszka BPA free Organic Food

Fasolka czarna BIO 400g puszka BPA free Organic Food
Fasolka czarna BIO 400g puszka BPA free Organic Food
Producent: Pancrazio | Kod produktu: 19972
Fasolka czarna BIO 400g puszka BPA free Organic Food

Ekologiczna fasolka czarna w puszce. Świetna do sałatek, zup, potrawek. Opakowanie BPA Free.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,90 zł
( 1 kg = 24,58 zł )
szt.

Fasolka czarna w zalewie bezglutenowa BIO 400 g AMAZIN

Fasolka czarna w zalewie bezglutenowa BIO 400 g AMAZIN
Fasolka czarna w zalewie bezglutenowa BIO 400 g AMAZIN
Producent: Amaizin | Kod produktu: 13757
Fasolka czarna w zalewie bezglutenowa BIO 400 g AMAZIN

Kraj Producenta: Rolnictwo UE/spoza UE 

Producent: Amaizin

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 400 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka czarna 60%, woda, sól morska. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,30 zł
( 1 kg = 18,25 zł )
szt.

Fasolka czerwona kidney w zalewie BIO 360/240g Eko Wital

Fasolka czerwona kidney w zalewie BIO 360/240g Eko Wital
Fasolka czerwona kidney w zalewie BIO 360/240g Eko Wital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 15428
Fasolka czerwona kidney w zalewie BIO 360/240g Eko Wital

Kraj Pochodzenia: Niderlandy

Producent: Eko Wital

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 360g bez zalewy 240g

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 37,08 zł )
szt.

Fasolka Kidney w zalewie BIO 360g/240g

Fasolka Kidney w zalewie BIO 360g/240g
Fasolka Kidney w zalewie BIO 360g/240g
Producent: Bio Europa | Kod produktu: 12896
Fasolka Kidney w zalewie BIO 360g/240g

Kraj Producenta: Polska

Producent: BIO Europa

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 360g bez zalewy 240g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka kidney, woda, sól.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,30 zł
( 1 kg = 34,58 zł )
szt.

Fasolka Mix w zalewie BIO 400g/240g La Bio Idea puszka BPA free

Fasolka Mix w zalewie BIO 400g/240g La Bio Idea puszka BPA free
Fasolka Mix w zalewie BIO 400g/240g La Bio Idea puszka BPA free
Fasolka Mix w zalewie BIO 400g/240g La Bio Idea puszka BPA free

Ekologiczny produkt. Gotowa do użycia. Doskonała do sałatek oraz dań obiadowych. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,40 zł
( 1 kg = 35,00 zł )
szt.

Fasolka szparagowa w zalewie BIO 340g/185g Eko Wital

Fasolka szparagowa w zalewie BIO 340g/185g Eko Wital
Fasolka szparagowa w zalewie BIO 340g/185g Eko Wital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 15429
Fasolka szparagowa w zalewie BIO 340g/185g Eko Wital

Kraj Producenta: Niderlandy

Producent: Eko Wital

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 340g bez zalewy 185g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,30 zł
( 1 kg = 39,46 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium