e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Kasztany jadalne suszone obrane bezglutenowe BIO 400g BioPlanet

Kasztany jadalne suszone obrane bezglutenowe BIO 400g BioPlanet
Kasztany jadalne suszone obrane bezglutenowe BIO 400g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 22337
Kasztany jadalne suszone obrane bezglutenowe BIO 400g BioPlanet

Kasztany Jadalne Suszone Obrane Bezglutenowe BIO 400g Bio Planet – z Włoch, bogate w błonnik i witaminę C. Do zup, risotto i deserów. Sprawdź skład.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 kg = 74,75 zł )
szt.

Kiełki nasion brokuł BIO 30g

Kiełki nasion brokuł BIO 30g
Kiełki nasion brokuł BIO 30g
Producent: - | Kod produktu: 10372
Kiełki nasion brokuł BIO 30g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Nasiona brokuł 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 296,67 zł )
szt.

Kiełki nasion buraka BIO 30g

Kiełki nasion buraka BIO 30g
Kiełki nasion buraka BIO 30g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 12635
Kiełki nasion buraka BIO 30g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Burak nasiona 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 296,67 zł )
szt.

Kiełki nasion fasola mung BIO 50g

Kiełki nasion fasola mung BIO 50g
Kiełki nasion fasola mung BIO 50g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10373
Kiełki nasion fasola mung BIO 50g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składni

Fasola Mung nasiona 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,99 zł
( 1 kg = 79,80 zł )
szt.

Kiełki nasion konopi BIO 50 g

Kiełki nasion konopi BIO 50 g
Kiełki nasion konopi BIO 50 g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 14494
Kiełki nasion konopi BIO 50 g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Nasiona konopii100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł
( 1 kg = 99,80 zł )
szt.

Kiełki nasion rzeżuchy BIO 4g Vita Line

Kiełki nasion rzeżuchy BIO 4g Vita Line
Kiełki nasion rzeżuchy BIO 4g Vita Line
Producent: VitaLine | Kod produktu: 20313
Kiełki nasion rzeżuchy BIO 4g Vita Line

Kiełki są najbardziej życiodajnym pokarmem na świecie. Spożywa się je wtedy kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Zawierają skoncentrowane ilości witamin, minerałów, białka, enzymów oraz wiele innych cennych substancji.

Dostępność: brak towaru

Cena: 2,99 zł
( 1 00g = 74,75 zł )
  • produkt niedostępny

Kiełki nasion rzodkiewki BIO 30g

Kiełki nasion rzodkiewki BIO 30g
Kiełki nasion rzodkiewki BIO 30g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 10375
Kiełki nasion rzodkiewki BIO 30g

Kraj producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 30g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Rzodkiew nasiona 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 396,67 zł )
szt.

Krem orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition

Krem  orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition
Krem orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 20298
Krem orzechowy masło orzechowe Peanut SMOOTH 500g 7Nutrition

100% BEZ DODATKÓW!

Krem orzechowy z bardzo drobno zmielonych orzechów składa się w 100% z naturalnych składników, bez dodatku soli, cukru, oleju palmowego oraz środków konserwujących.

Dostępność: brak towaru

Cena: 14,50 zł
( 1 kg = 29,00 zł )
  • produkt niedostępny

Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g

Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g
Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g
Producent: Coco Farm | Kod produktu: 12553
Krem czekoladowy Opowieści Zdrowej Treści CocoFarm 280 g

Kraj Pochodzenia: 

Producent: CocoFarm

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 280g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Miąższ z kokosa 18%, cukier kokosowy 18%, mleko kokosowe w proszku 11%, błonnik pokarmowy, kakao 7%, mąka z orzechów ziemnych, lecytyna słonecznikowa (bez GMO), sól himalajska różowa.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,00 zł
( 1 kg = 82,14 zł )
szt.

Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK

Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK
Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 14819
Krem karmelowy KETO Carmel Crunch 750 g 7Nutrition BIG PACK

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: 7Nutrition

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 750 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

 Składniki

Orzechy arachidowe prażone 66%, erytrytol, tłuszcz shea, tłuszcz kokosowy, olej słonecznikowy, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), lecytyna słonecznikowa, aromat. 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
( 1 kg = 47,87 zł )
szt.

Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian

Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian
Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 19112
Krem KETO migdałowo truskawkowy bezglutenowy 300g Pięć Przemian

Wyjątkowy migdałowo truskawkowy krem KETO na bazie naturalnych składników o niskiej zawartości węglowodanów, bezglutenowy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,00 zł
( 1 kg = 116,67 zł )
szt.

Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian

Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian
Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 16001
Krem KETO migdałowo-czekoladowy bezglutenowy 300 g Pięć Przemian

Wyjątkowy krem KETO migdałowo-czekoladowy na bazie naturalnych składników o niskiej zawartości węglowodanów. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 38,00 zł
( 1 kg = 126,67 zł )
szt.

Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski

Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski
Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski
Producent: Baton Warszawski | Kod produktu: 15286
Krem KETO migdałowy z kokosem i wanilią 190g Baton Warszawski

Krem migdałowy z wanilią Baton Warszawski 190g

  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Producent: Baton Warszawski
  • Opakowanie jednostkowe: 190g / 1szt.
  • Jednostka sprzedaży: 1 szt.

Składniki:

Manna kokosowa, pasta migdałowa (23,5%), inulina z cykorii, erytrytol, olej kokosowy, olej słonecznikowy, lecytyna słonecznikowa, sól, wanilia (0,11%)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,00 zł
( 1 kg = 68,42 zł )
szt.

Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food

Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food
Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 14625
Krem KETO z orzechów laskowych z olejem MCT 300 g Diet Food

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Zmielone, prażone orzechy laskowe, olej kokosowy MCT w proszku (średniołańcuchowe trójglicerydy, guma arabska, dwutlenek krzemu), erytrytol.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 55,50 zł
( 1 kg = 185,00 zł )
szt.

Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle

Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle
Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle
Producent: Targroch | Kod produktu: 14233
Krem Migdałowy 300g Targroch – 100% Naturalny w Szkle

Krem migdałowy 300g Targroch – 100% prażone migdały, bez soli, cukru i oleju palmowego. Naturalna pasta w szkle. Sprawdź teraz!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
( 1 kg = 86,33 zł )
szt.

Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana

Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana
Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana
Producent: Terrasana | Kod produktu: 23072
Krem Omega-3 z nerkowca i konopi BIO 250g Terrasana

Krem orzechowy Omega-3 BIO 250 g, Terrasana: nerkowce i nasiona konopi, źródło ALA (3,97 g/100 g), wegański. Kup online w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 32,90 zł
( 1 kg = 131,60 zł )
szt.
  • nowość

Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr

Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr
Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr
Producent: Bettr | Kod produktu: 18264
Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr

Krem orzech laskowy z kakao KETO bez cukru BIO 250g Bettr. Idealny na keto i paleo. Na bazie erytrytolu i daktyli. Bez dodatku cukru. Sprawdzi się do naleśników, gofrów i ciast. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 32,90 zł
( 1 kg = 131,60 zł )
szt.

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa
Producent: DietFood | Kod produktu: 11287
Krem orzechowo-kakaowy NUTTY BIO 300g Hazelnut & Cocoa

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Orzechy laskowe prażone mielone - 75%, cukier kokosowy, ziarna kakaowca w proszku - 5%.

NIE ZAWIERA OLEJU PALMOWEGO

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł 68,00 zł
( 1 kg = 130,00 zł )
szt.
  • promocja

Krem orzechowy 410g Kropla Omega

Krem orzechowy 410g  Kropla Omega
Krem orzechowy 410g Kropla Omega
Producent: Kropla Omega | Kod produktu: 13712
Krem orzechowy 410g Kropla Omega

Kraj Pochodzenia: Argentyna

Producent: Kropla Omega

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 410g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100% prażone orzechy arachidowe

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,30 zł
( 1 kg = 42,20 zł )
szt.

Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition
Producent: 7Nutrition | Kod produktu: 19605
Krem Orzechowy Crunchy 100% orzechów arachidowych masło orzechowe bez dodatków 1kg 7Nutrition

Krem orzechowy crunchy 1kg 7Nutrition – 100% prażonych orzechów arachidowych. Bez cukru, soli i oleju palmowego. Wersja z chrupiącymi kawałkami. Bogaty w białko i zdrowe tłuszcze. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł 22,00 zł
( 1 kg = 19,00 zł )
szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium