e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Orzechy, Nasiona, Pestki i Owoce Suszone

Filtruj/sortuj

Ciecierzyca ziarno bezglutenowe BIO 400g

Ciecierzyca ziarno bezglutenowe BIO 400g
Ciecierzyca ziarno bezglutenowe BIO 400g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12949
Ciecierzyca ziarno bezglutenowe BIO 400g

Kraj Pochodzenia: Turcja

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 400g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Ciecierzyca 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 24,75 zł )
szt.

Czarnuszka nasiona 500 g

Czarnuszka nasiona 500 g
Czarnuszka nasiona 500 g
Producent: Targroch | Kod produktu: 6912
Czarnuszka nasiona 500 g

Kraj Pochodzenia: Egipt

Producent: Targroch/Vivio

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Ziarna czarnuszki 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,00 zł
( 1 kg = 32,00 zł )
szt.

Czereśnie suszone bez cukru bezglutenowe 250g Pięć Przemian

Czereśnie suszone bez cukru bezglutenowe 250g Pięć Przemian
Czereśnie suszone bez cukru bezglutenowe 250g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18004
Czereśnie suszone bez cukru bezglutenowe 250g Pięć Przemian

Czereśnia suszona bez cukru, bezglutenowa to świetna przekąska. Możesz jej użyć do ciasta, sałatki czy koktajlu.

Dostępność: brak towaru

Cena: 20,90 zł
( 1 kg = 83,60 zł )
  • produkt niedostępny

Czereśnie suszone w czekoladzie bezglutenowe 100g Pięć Przemian

Czereśnie suszone w czekoladzie bezglutenowe 100g Pięć Przemian
Czereśnie suszone w czekoladzie bezglutenowe 100g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18189
Czereśnie suszone w czekoladzie bezglutenowe 100g Pięć Przemian

Czereśnie w czekoladzie bezglutenowe to świetna przekąska. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 17,90 zł
  • produkt niedostępny

Czerwona kapusta nasiona na kiełki BIO 12g GEO

Czerwona kapusta nasiona na kiełki BIO 12g GEO
Czerwona kapusta nasiona na kiełki BIO 12g GEO
Producent: Geo Sprouts | Kod produktu: 20706
Czerwona kapusta nasiona na kiełki BIO 12g GEO

Kiełki czerwonej kapusty zawierają składniki wspierające nasz układ odpornościowy i nerwowy. To bogactwo selenu i witaminy C.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 658,33 zł )
szt.

Czerwona rzodkiewka nasiona na kiełki BIO 15g GEO

Czerwona rzodkiewka nasiona na kiełki BIO 15g GEO
Czerwona rzodkiewka nasiona na kiełki BIO 15g GEO
Producent: Geo Sprouts | Kod produktu: 20707
Czerwona rzodkiewka nasiona na kiełki BIO 15g GEO

Kiełki czerwonej rzodkiewki zawierają składniki wspierające nasz organizm przy przeziębieniach i problemach z zatokami. Są bogate w siarkę.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 526,67 zł )
szt.

Czosnek nasiona na kiełki BIO 6g GEO

Czosnek nasiona na kiełki BIO 6g GEO
Czosnek nasiona na kiełki BIO 6g GEO
Producent: Geo Sprouts | Kod produktu: 20708
Czosnek nasiona na kiełki BIO 6g GEO

Kiełki czosnku zawierają składniki, które wspomagają układ odpornościowy. Wykazują działanie antynowotworowe oraz przeciwgrzybiczne.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 131,67 zł )
szt.

Daktyle suszone bez pestek 1kg Targroch

Daktyle suszone bez pestek 1kg Targroch
Daktyle suszone bez pestek 1kg Targroch
Producent: Vivio | Kod produktu: 6873
Daktyle suszone bez pestek 1kg Targroch

Daktyle suszone bez pestek, bez dodatku cukru, niesiarkowane – 1 kg Targroch. Naturalne źródło potasu. Sprawdź skład i zamów ✔

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,70 zł
( 1 kg = 14,70 zł )
szt.

Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet

Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet
Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 17268
Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 1kg Bio Planet

Suszone daktyle to dobry dodatek do ciast i deserów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 41,00 zł
szt.

Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 400 g

Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 400 g
Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 400 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 16538
Daktyle suszone bez pestek bezglutenowe BIO 400 g

Daktyle suszone bez pestek. Zdrowa przekąska, zdrowy zamiennik tradycyjnych słodyczy. Produkt bezglutenowy. Produkt ekologiczny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 42,00 zł )
szt.

Daktyle świeże Jumbo Medjoul pudełko 1kg

Daktyle świeże Jumbo Medjoul pudełko 1kg
Daktyle świeże Jumbo Medjoul pudełko 1kg
Producent: BrousseFils | Kod produktu: 12376
Daktyle świeże Jumbo Medjoul pudełko 1kg

Kraj Pochodzenia: Izrael

Producent: BrousseFils

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 1kg

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Daktyle Medjool świeże 100%.

Dostępność: brak towaru

Cena: 46,90 zł
( 1 kg = 46,90 zł )
  • produkt niedostępny

Daktyle świeże naturalne z pestką 500g

Daktyle świeże naturalne z pestką 500g
Daktyle świeże naturalne z pestką 500g
Producent: Green Palm | Kod produktu: 10498
Daktyle świeże naturalne z pestką 500g

Kraj Pochodzenia: IRAN

Dystrybutor: Alborz Multi Business Company

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500 g

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 20,00 zł
( 1 kg = 40,00 zł )
szt.

Daktyle świeże z pestką MEDJOOL BIO 500 g Organic House

Daktyle świeże z pestką MEDJOOL  BIO 500 g Organic House
Daktyle świeże z pestką MEDJOOL BIO 500 g Organic House
Producent: Organic House | Kod produktu: 16565
Daktyle świeże z pestką MEDJOOL BIO 500 g Organic House

Świeże, ekologiczne daktyle odmiany MEDLOOL. Stanowią zdrowy zamiennik tradycyjnych słodyczy. Są doskonałym dodatkiem do owsianki, deserów oraz ciast. Są bogactwem wielu witamin i minerałów w szczególności potasu. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 57,80 zł
  • produkt niedostępny

Fasolka Adzuki BIO 500g BioPlanet

Fasolka Adzuki BIO 500g BioPlanet
Fasolka Adzuki BIO 500g BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 20906
Fasolka Adzuki BIO 500g BioPlanet

Fasolka Adzuki wyróżnia się słodkawym smakiem z nutą orzechową. Można jej używać jako dodatek do mięs, past i gulaszów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł
( 1 kg = 25,00 zł )
szt.

Fasolka Biała BIO 400 g

Fasolka Biała BIO 400 g
Fasolka Biała BIO 400 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12951
Fasolka Biała BIO 400 g

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: BioPlanet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt -400g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka biała 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,50 zł
( 1 kg = 26,25 zł )
szt.

Fasolka biała JAŚ BIO 400 g

Fasolka biała JAŚ BIO  400 g
Fasolka biała JAŚ BIO 400 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 14867
Fasolka biała JAŚ BIO 400 g

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 400 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Fasolka biała Jaś 100%

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,60 zł
( 1 kg = 29,00 zł )
szt.

Fasolka Biała JAŚ BIO 400g ziarno Ekologiko

Fasolka Biała JAŚ BIO 400g ziarno Ekologiko
Fasolka Biała JAŚ BIO 400g ziarno Ekologiko
Producent: Ekologiko | Kod produktu: 22550
Fasolka Biała JAŚ BIO 400g ziarno Ekologiko

Fasolka Biała JAŚ BIO 400g – duże, ekologiczne ziarno bogate w białko i błonnik. Idealna do zup, past i dań głównych. 100% ekologiczna uprawa.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 32,25 zł )
szt.

Fasolka Czarna BIO 500 g

Fasolka Czarna BIO 500 g
Fasolka Czarna BIO 500 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12950
Fasolka Czarna BIO 500 g

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: BioPlanet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt -500g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka czarna 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,40 zł
( 1 kg = 20,80 zł )
szt.

Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g
Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12962
Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: BioPlanet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt -400g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka kidney 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 27,50 zł )
szt.

Fasolka MUNG BIO 500g

Fasolka MUNG BIO 500g
Fasolka MUNG BIO 500g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 12953
Fasolka MUNG BIO 500g

Kraj Pochodzenia: Uzbekistan

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Fasolka mung 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,00 zł
( 1 kg = 22,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium