e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury

Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury
Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 18626
Natka pietruszki suszona BIO 20g Dary Natury

Suszona pietruszka natka do doskonały dodatek do zup, sosów i mięs. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,50 zł
( 1 00g = 27,50 zł )
szt.

Nostrzyk ziele 100g Nanga

Nostrzyk ziele 100g Nanga
Nostrzyk ziele 100g Nanga
Producent: NANGA | Kod produktu: 17910
Nostrzyk ziele 100g Nanga

Nostrzyk żółty tradycyjnie wykorzystywany jest do okładów na spuchnięte części ciała. Przyspiesza gojenie stłuczeń i wybroczyn.

Dostępność: brak towaru

Cena: 14,00 zł
  • produkt niedostępny

Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar

Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar
Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar
Producent: Cretan Nectar | Kod produktu: 14144
Ocet balsamiczny ciemny tradycyjny grecki 250 ml Cretan Nectar

Kraj Pochodzenia: Grecja 

Producent: Cretan Nectar

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Skoncentrowany moszcz winogronowy 50%, ocet winogronowy 50%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,99 zł
( 1 litr = 67,96 zł )
szt.

Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO

Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO
Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO
Producent: - | Kod produktu: 9646
Ocet balsamiczny z Modeny PGI 250 ml BIO

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Ocet winny*, moszcz winogronowy zagęszczony*, moszcz winogronowy gotowany* (*certyfikowany składnik bio)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,99 zł
szt.

Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml

Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml
Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 12791
Ocet balsamiczny z modeny PGI BIO 500ml

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Gotowany moszcz winogronowy, ocet winny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 litr = 39,80 zł )
szt.

Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia

Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia
Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia
Producent: Bioasia | Kod produktu: 16703
Ocet do sushi BIO 150 ml BioAsia

Ekologiczny ocet ryżowy doskonale nadaje się do sushi, sałatek oraz sosów. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 litr = 79,33 zł )
szt.

Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO

Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO
Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO
Producent: Yakso | Kod produktu: 22258
Ocet do sushi BIO 250ml YAKSO

Ocet do sushi Yakso nadaje ryżowi kwasowości i słodyczy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,90 zł
( 1 litr = 59,60 zł )
szt.

Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital

Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital
Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital
Producent: EkoWital | Kod produktu: 19739
Ocet jabłkowy 6% niefiltrowany niepasteryzowany BIO 300ml Ekowital

Ekologiczny ocet jabłkowy, naturalny, niefiltrowany.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,80 zł
( 1 litr = 26,00 zł )
szt.

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero
Producent: Alce Nero | Kod produktu: 11740
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO 500ml Alce Nero

Kraj Producenta: Włochy

Producent: Alce Nero

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 500ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Cydr jabłkowy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
( 1 litr = 27,98 zł )
szt.

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood

Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood
Producent: BioFood | Kod produktu: 11624
Ocet jabłkowy niefiltrowany niepasteryzowany BIO bezglutenowy 700ml Biofood

Ocet jabłkowy BIO BioFood 700ml — niefiltrowany, niepasteryzowany, ekologiczny, bezglutenowy. Tłoczony z polskich jabłek. e-superfood.pl

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 litr = 18,43 zł )
szt.

Ocet ryżowy do sushi 220 ml Sen Soy

Ocet ryżowy do sushi 220 ml Sen Soy
Ocet ryżowy do sushi 220 ml Sen Soy
Producent: MR. MING | Kod produktu: 16912
Ocet ryżowy do sushi 220 ml Sen Soy

Doskonale nadaje się do sushi, ryżu, sałatek, sosów, gulaszu.

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,90 zł
( 1 litr = 49,55 zł )
  • produkt niedostępny

Ocet Ume 250ml Natural Jihlava

Ocet Ume 250ml Natural Jihlava
Ocet Ume 250ml Natural Jihlava
Producent: Natural Jihlava | Kod produktu: 21160
Ocet Ume 250ml Natural Jihlava

Ocet UME otrzymywany jest ze śliwek Umeboshi-japońskich śliwek.

To doskonały dodatek do dipów, sałatek czy marynat.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 litr = 51,60 zł )
szt.

Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny biały BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet z białego wina jest świetną bazą do sosów oraz marynat do mięs. Produkt ekologiczny. Kwasowość 6%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
szt.

Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea
Ocet winny czerwony BIO 500 ml LA Bio Idea

Ocet z czerwonego wina jest świetną bazą do sosów oraz marynat do mięs. Produkt ekologiczny. Kwasowość 6%. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,99 zł
( 1 kg = 27,98 zł )
szt.

Ocet z czerwonych pomarańczy 5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi

Ocet z czerwonych pomarańczy  5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi
Ocet z czerwonych pomarańczy 5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi
Producent: - | Kod produktu: 12005
Ocet z czerwonych pomarańczy 5% niefiltrowany 500ml Casa Verdi

Ocet z czerwonych pomarańczy doskonale komponuje się z wszelkiego rodzaju sałatami zarówno sam jak i  składnik sosów.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 litr = 38,00 zł )
szt.

Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano

Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano
Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano
Producent: Acetificio Andrea Milano | Kod produktu: 21207
Ocet z granatów żywy niefiltrowany z matką octową BIO 500ml Milano

Ocet z granatów, żywy, niefiltrowany, ekologiczny z Włoch. Ocet można stosować do sałatek, przetworów lub pić po rozcieńczeniu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 litr = 39,80 zł )
szt.

Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian

Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian
Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 20692
Ocet z malin niepasteryzowany bezglutenowy 500ml Pięć Przemian

Ocet posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Wykazuje działanie antybakteryjne, odkwaszające, reguluje poziom cukru we krwi oraz poprawia trawienie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,00 zł
( 1 litr = 88,00 zł )
szt.

Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi

Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi
Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi
Producent: Prosto ze Wsi | Kod produktu: 16530
Ocet żywy malinowy 330 ml Prosto ze Wsi

Żywy ocet z malin powstaje w wyniku procesu naturalnej fermentacji. Zawiera żywe kultury bakterii, ma atrakcyjny aromat i smak.

Dostępność: brak towaru

Cena: 31,50 zł
( 1 litr = 95,45 zł )
  • produkt niedostępny

Oregano BIO 20g Dary Natury

Oregano BIO 20g Dary Natury
Oregano BIO 20g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9844
Oregano BIO 20g Dary Natury

Kraj Pochodzenia:

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 20g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Oregano 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł
( 1 kg = 325,00 zł )
szt.

Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian

Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian
Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 17621
Oregano suszone BIO bezglutenowe 25 g Pięć Przemian

Oregano jest ceniona przyprawą wykorzystywaną w kuchni. Wykazuje właściwości prozdrowotne.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,99 zł
( 1 00g = 35,96 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium