e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Makarony bezglutenowe

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania

Makaron ryżowy tajski Instant 5mm 400g Farmer

Makaron ryżowy tajski Instant 5mm 400g Farmer
Makaron ryżowy tajski Instant 5mm 400g Farmer
Producent: Eko Farmer | Kod produktu: 10730
Makaron ryżowy tajski Instant 5mm 400g Farmer

Makaron ryżowy tajski 5mm 400g Farmer – bezglutenowy w składzie, nie wymaga gotowania. Uniwersalny do dań kuchni tajskiej i chińskiej. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,50 zł
( 1 kg = 28,75 zł )
szt.

Makaron świderek 3 kolorowy bezglutenowy 400g Sam Mills

Makaron świderek 3 kolorowy bezglutenowy 400g Sam Mills
Makaron świderek 3 kolorowy bezglutenowy 400g Sam Mills
Producent: Sam Mills | Kod produktu: 19624
Makaron świderek 3 kolorowy bezglutenowy 400g Sam Mills

Makaron kukurydziany Sam Mills bezglutenowy o kształcie świderka w trzech kolorach. Żółty-kukurydziany, zielony-kukurydziano-szpinakowy, pomarańczowy-kukurydziano-pomidorowy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 22,25 zł )
szt.

Makaron Świderek bezglutenowy 500g Sam Mills

Makaron Świderek bezglutenowy 500g Sam Mills
Makaron Świderek bezglutenowy 500g Sam Mills
Producent: Sam Mills | Kod produktu: 17124
Makaron Świderek bezglutenowy 500g Sam Mills

Makaron kukurydziany, bezglutenowy w formie świderka idealny do sosów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,30 zł
( 1 kg = 14,60 zł )
szt.

Makaron z białej kukurydzy krajanka bezglutenowy BIO 250g Bartolini

Makaron z białej kukurydzy krajanka bezglutenowy BIO 250g Bartolini
Makaron z białej kukurydzy krajanka bezglutenowy BIO 250g Bartolini
Producent: Bartolini | Kod produktu: 19400
Makaron z białej kukurydzy krajanka bezglutenowy BIO 250g Bartolini

Makaron z białej kukurydzy ekologiczny i bez glutenu. Krajanka. idealny do zup i bulionów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 47,60 zł )
szt.

Makaron z ryżu brązowego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g

Makaron z ryżu brązowego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g
Makaron z ryżu brązowego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g
Producent: Terrasana | Kod produktu: 9840
Makaron z ryżu brązowego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g

Kraj Producenta: Holandia

Producent: Terrasana

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Mąka z ryżu brązowego, woda

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 67,20 zł )
szt.

Makaron z ryżu brązowego Noodle z WAKAME spaghetti bezglutenowy BIO 250 g

Makaron z ryżu brązowego Noodle z WAKAME spaghetti bezglutenowy BIO  250 g
Makaron z ryżu brązowego Noodle z WAKAME spaghetti bezglutenowy BIO 250 g
Producent: Terrasana | Kod produktu: 14098
Makaron z ryżu brązowego Noodle z WAKAME spaghetti bezglutenowy BIO 250 g

Kraj pochodzenia: Holandia

Producent: Terrasana

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Mąka z ryżu brązowego, wodorosty wakame 0,5%, woda. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
szt.

Makaron z ryżu tajskiego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g

Makaron z ryżu tajskiego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g
Makaron z ryżu tajskiego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g
Producent: Terrasana | Kod produktu: 11783
Makaron z ryżu tajskiego Noodle Spaghetti bezglutenowy BIO 250g

Kraj producenta: Holandia

Producent: Terrasana

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Biała mąka ryżowa, woda.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 67,20 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium