e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Promocje

Filtruj/sortuj

Makaron Slim Konjac Tagliatelle 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Tagliatelle 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Tagliatelle 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21275
Makaron Slim Konjac Tagliatelle 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Tagliatelle 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Tapioca Noodle 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Noodle 200g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Tapioca Noodle 200g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21282
Makaron Slim Tapioca Noodle 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Noodle 200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Tapioca Penne 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Penne 200g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Tapioca Penne 200g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21283
Makaron Slim Tapioca Penne 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim tapioca Penne 200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 lbs = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Tapioca Rice 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Rice 200g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Tapioca Rice 200g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21286
Makaron Slim Tapioca Rice 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Rice 200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Tapioca Spaghetti 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Spaghetti 200g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Tapioca Spaghetti 200g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21284
Makaron Slim Tapioca Spaghetti 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Spaghetti 200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Tapioca Tagliatelle 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Tagliatelle 200g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Tapioca Tagliatelle 200g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21285
Makaron Slim Tapioca Tagliatelle 200g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Tapioca Tagliatelle 200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin

Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin
Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin
Producent: Amaizin | Kod produktu: 19515
Mleczko kokosowe MAŁY kartonik bez dodatków BIO 200ml Amaizin

Mleczko kokosowe MAŁE kartonik BIO 200ml  AMAIZIN

Mleczko kokosowe doskonałe do deserów. Sprawdza się również jako aromatyczny dodatek do ciast, kawy, naleśników. Idealne jako dodatek do potraw w stylu azjatyckim.

Bez konserwantów, zagęszczaczy, sztucznych barwników i gumy guar.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,90 zł 6,20 zł
( 1 litr = 24,50 zł )
szt.
  • promocja

Olej MCT Keton Energy Kwas C8 kaprylowy 473 ml Dr. Mercola

Olej MCT  Keton Energy Kwas C8 kaprylowy 473 ml Dr. Mercola
Olej MCT Keton Energy Kwas C8 kaprylowy 473 ml Dr. Mercola
Producent: - | Kod produktu: 12920
Olej MCT Keton Energy Kwas C8 kaprylowy 473 ml Dr. Mercola

Kraj Pochodzenia: USA

Producent: Dr Mercola

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 473 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

100 % MCT (Medium Chain Triglicerides - średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe) z oleju kokosowego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 139,00 zł 179,00 zł
( 1 litr = 318,08 zł )
szt.
  • promocja

Olej MCT z kokosa BIO 250ml CRUDOLIO

Olej MCT z kokosa BIO 250ml CRUDOLIO
Olej MCT z kokosa BIO 250ml CRUDOLIO
Producent: Crudolio | Kod produktu: 20445
Olej MCT z kokosa BIO 250ml CRUDOLIO

Olej MCT z kokosa to łatwo przyswajalne kwasy tłuszczowe. Jest bezwonny i bezsmakowy dzięki czemu możesz go dodać do każdej potrawy. Wspomaga przyswajanie i wchłanianie składników odżywczych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,90 zł 29,90 zł
( 1 litr = 95,60 zł )
szt.
  • promocja

Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio

Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio
Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio
Producent: Crudolio | Kod produktu: 21497
Oliwa z oliwek extra virgin BIO tłoczona na zimno 500ml Crudolio

Zamów ekologiczną oliwę z oliwek Extra Virgin Crudolio 500ml! Tłoczona na zimno, certyfikowana bio. Idealna do sałatek i dań na zimno. Gwarancja najwyższej jakości. Szybka wysyłka!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 23,90 zł 29,90 zł
( 1 litr = 47,80 zł )
szt.
  • promocja

Oliwa z oliwek Extra Virgin Dauno Gargano z Apulii DOP BIO 500ml Clemente

Oliwa z oliwek Extra Virgin Dauno Gargano z Apulii DOP BIO 500ml Clemente
Oliwa z oliwek Extra Virgin Dauno Gargano z Apulii DOP BIO 500ml Clemente
Producent: Clemente | Kod produktu: 22373
Oliwa z oliwek Extra Virgin Dauno Gargano z Apulii DOP BIO 500ml Clemente

Oliwa z oliwek Extra Virgin Dauno Gargano DOP BIO 500ml – z Apulii, tłoczona na zimno. 824 kcal, 91,6 g tłuszczów w 100 ml. Certyfikat DOP i BIO. Idealna do sałatek, dipów i dań kuchni włoskiej. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,00 zł 49,00 zł
( 1 litr = 78,00 zł )
szt.
  • promocja

Oliwa z oliwek Extra Virgin włoska Kalabria GABRO BIO 1l

Oliwa z oliwek Extra Virgin włoska Kalabria GABRO BIO 1l
Oliwa z oliwek Extra Virgin włoska Kalabria GABRO BIO 1l
Producent: Gabro | Kod produktu: 12486
Oliwa z oliwek Extra Virgin włoska Kalabria GABRO BIO 1l

Oliwa Gabro ekologiczna 1l z Kalabrii. Selekcjonowana oliwa z D.O.P. Każda butelka z indywidualnym numerem. Intensywny smak, wysoka polifenolowość. Dostawa w 24h.

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 59,00 zł 89,00 zł
( 1 litr = 59,00 zł )
  • promocja
  • produkt niedostępny

Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re

Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re
Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re
Producent: Brogna | Kod produktu: 20863
Oliwa z oliwek extra virgin włoska z Kalabrii 1l BIO Terra Del Re

Włoskie regionalne oliwy są bardzo cenione cenione ze względu na swoją jakość, smak i zapach. Są w czołówce najlepszych oliw na świecie. Terra Del Re to ekologiczne oliwa z oliwek extra virgin z włoskiej Kalabrii w dużym litrowym ekonomicznym wydaniu.

Terra Del Re to oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Uzyskana bezpośrednio z oliwek wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Tłoczona na zimno.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,00 zł 89,00 zł
( 1 litr = 69,00 zł )
szt.
  • promocja

Oliwa z oliwek WysokoPolifenolowa FenOlio di Bari PDO BIO Levante

Oliwa z oliwek WysokoPolifenolowa FenOlio di Bari PDO BIO Levante
Oliwa z oliwek WysokoPolifenolowa FenOlio di Bari PDO BIO Levante
Producent: Levante | Kod produktu: 21666
Oliwa z oliwek WysokoPolifenolowa FenOlio di Bari PDO BIO Levante

FENOLIO Terre di Bari PDO ChNP to certyfikowana ekologiczna oliwa extra virgin o wysokiej zawartości polifenoli. Pochodzi z Włoch z Apulii z okolic Bari. Oryginalna ChNP, najwyższa jakość, intensywny owocowy smak. Zamów online!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 59,90 zł
( 1 litr = 99,80 zł )
szt.
  • promocja

Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals

Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals
Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals
Producent: Aura Herbals | Kod produktu: 15358
Omega-3 + D3 2000 IU + K2 MK-7 60 kapsułek Aura Herbals

Omega+ D3+K2 – olej rybi z sardeli (EPA+DHA), witamina D 2000 IU i K2 MK-7 w kapsułkach softgel. Dawkowanie 1-2 kaps. Aura Herbals – zamów ✔

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 36,90 zł 49,00 zł
( 1 szt. = 0,62 zł )
szt.
  • promocja

Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom

Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom
Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 19875
Orzechy Cedrowe BIO 100g Batom

Orzechy cedrowe to nasiona sosny syberyjskiej zwanej  sosną cedrową. Świetne do sałatek.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł 21,90 zł
( 1 kg = 69,00 zł )
szt.
  • promocja

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka
Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka
Producent: Browar Piotrków | Kod produktu: 22706
Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana – jedyny taki lager na rynku! BCAA + guarana (43 mg kofeiny) + morwa biała. 11 kcal/100 ml, bez cukru. Po treningu? Zamiast piwa? Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2,99 zł 4,99 zł
( 1 litr = 9,06 zł )
szt.
  • promocja

Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g

Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g
Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g
Producent: LAB ONE | Kod produktu: 12404
Probiotyk Lab One 30mld mikrokapsułkowych szczepów bakterii 30 kapsułek/15,6g

Kraj Producenta: Polska

Dystrybucja: Lab One

Opakowanie Jednostkowe: 1 szt - 30 kapsułek

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

30 mld mikrokapsułkowanych szczepów bakterii pochodzących z różnych szczepów w jednej kapsułce

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 89,00 zł 109,00 zł
( 1 00g = 57,05 zł )
szt.
  • promocja

Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian

Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian
Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21985
Shake wysokobiałkowy z kolagenem rybim Truskawkowy 400g PięćPrzemian

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł 59,90 zł
( 1 kg = 124,75 zł )
szt.
  • promocja

Śliwki suszone bezglutenowe bez konserwantów 250 g

Śliwki suszone bezglutenowe bez konserwantów 250 g
Śliwki suszone bezglutenowe bez konserwantów 250 g
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 12544
Śliwki suszone bezglutenowe bez konserwantów 250 g

Kraj Pochodzenia: Bułgaria

Producent: Pięć Przemian

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Śliwki suszone 100%.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,80 zł 16,80 zł
( 1 kg = 51,20 zł )
szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium