e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Stewia w płynie 100 ml

Stewia w płynie 100 ml
Stewia w płynie 100 ml
Producent: NatVita | Kod produktu: 10432
Stewia w płynie 100 ml

Kraj producenta: Polska

Producent: NatVita

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe; nośnik: gliceryna pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,00 zł
( 1 litr = 290,00 zł )
szt.

Stewia w płynie z aromatem waniliowym 50 ml NatVita

Stewia w płynie z aromatem waniliowym 50 ml NatVita
Stewia w płynie z aromatem waniliowym 50 ml NatVita
Producent: NatVita | Kod produktu: 16230
Stewia w płynie z aromatem waniliowym 50 ml NatVita

Naturalny słodzik na bazie glikozydów stewiolowych z naturalnym aromatem waniliowym. Doskonały zimnych napojów oraz deserów. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,99 zł
( 1 00ml = 39,98 zł )
  • produkt niedostępny

Sushi Algi morskie NORI 6 listków 15 g Mr. Ming

Sushi Algi morskie NORI 6 listków 15 g Mr. Ming
Sushi Algi morskie NORI 6 listków 15 g Mr. Ming
Producent: MR. MING | Kod produktu: 16959
Sushi Algi morskie NORI 6 listków 15 g Mr. Ming

Arkusze do przygotowania sushi z wodorostów Nori. Produkt naturalnie bogaty w jod. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 9,50 zł
( 1 00g = 63,33 zł )
  • produkt niedostępny

Susz warzywny BIO 190g.

Susz warzywny BIO 190g.
Susz warzywny BIO 190g.
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 11245
Susz warzywny BIO 190g.

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 190g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Marchew, pietruszka korzeń, por, seler korzeń, cebula, pasternak, (w różnych proporcjach)

Dostępność: brak towaru

Cena: 16,30 zł
( 1 kg = 85,79 zł )
  • produkt niedostępny

Syrop błonnikowy Fiber Syrup 300g Nick's

Syrop błonnikowy Fiber Syrup 300g Nick's
Syrop błonnikowy Fiber Syrup 300g Nick's
Producent: Lubfoods | Kod produktu: 20469
Syrop błonnikowy Fiber Syrup 300g Nick's

Gęsty syrop błonnikowy do słodzenia potraw, ciast, napojów. Zawiera 50% błonnika, jest bezglutenowy i odpowiedni dla vegan. To idealny produkt dla osób na dietach low-carb, keto czy cukrzyków. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 35,90 zł
( 1 kg = 119,67 zł )
  • produkt niedostępny

Syrop błonnikowy miodowy Fiber Syrup 300g Nick's

Syrop błonnikowy miodowy Fiber Syrup 300g Nick's
Syrop błonnikowy miodowy Fiber Syrup 300g Nick's
Producent: Lubfoods | Kod produktu: 20629
Syrop błonnikowy miodowy Fiber Syrup 300g Nick's

Gęsty syrop błonnikowy Fiber Syrup o smaku miodowym z dodatkiem stewii do słodzenia potraw, ciast, napojów. Zawiera 50% błonnika, jest bezglutenowy i odpowiedni dla vegan. To idealny produkt dla osób na dietach low-carb, keto czy cukrzyków

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,90 zł
( 1 kg = 119,67 zł )
szt.

Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 250 ml (340g)

Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 250 ml (340g)
Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 250 ml (340g)
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 6907
Syrop daktylowy bezglutenowy BIO 250 ml (340g)

Kraj Pochodzenia: Tunezja

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Daktyle suszone 76%, woda.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,90 zł
( 1 litr = 71,60 zł )
szt.

Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml bezglutenowy

Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml  bezglutenowy
Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 22365
Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml bezglutenowy

Syrop KETO z tapioki BIO – niskokaloryczna słodka alternatywa dla cukru i miodu. 75% błonnika, tylko 7,5 g cukrów w 100 g. Idealny do keto, low carb i cukrzycy. Naturalny, bez dodatku cukru. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 litr = 166,11 zł )
szt.

Syrop klonowy A BIO 250ml BioPlanet bezglutenowy

Syrop klonowy A BIO 250ml BioPlanet bezglutenowy
Syrop klonowy A BIO 250ml BioPlanet bezglutenowy
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 18869
Syrop klonowy A BIO 250ml BioPlanet bezglutenowy

Syrop klonowy to popularny, naturalny produkt do słodzenia deserów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 litr = 119,60 zł )
szt.

Syrop klonowy C BIO 250ml BioPlanet

Syrop klonowy C BIO 250ml BioPlanet
Syrop klonowy C BIO 250ml BioPlanet
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 18871
Syrop klonowy C BIO 250ml BioPlanet

Syrop klonowy to popularny, naturalny produkt do słodzenia deserów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,90 zł
( 1 litr = 111,60 zł )
szt.

Syrop z agawy bezglutenowy BIO 660 g

Syrop z agawy bezglutenowy BIO 660 g
Syrop z agawy bezglutenowy BIO 660 g
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 6908
Syrop z agawy bezglutenowy BIO 660 g

Kraj Pochodzenia: Meksyk

Producent: Bio Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 660 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Syrop z agawy 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
( 1 litr = 39,24 zł )
szt.

Szafran szkło nitki BIO 0,5g Dary Natury

Szafran szkło nitki BIO 0,5g Dary Natury
Szafran szkło nitki BIO 0,5g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 18386
Szafran szkło nitki BIO 0,5g Dary Natury

Szafran wykorzystywany jest w kuchni i lecznictwie od ponad 300tys lat. Służył nie tylko dla urozmaicania dań, ale także do barwienia tkanin, leczenia wielu chorób czy uśmierzania bólu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,90 zł
( 1 00g = 5 380,00 zł )
szt.

Trawa cytrynowa bezglutenowa w słoiczku BIO 40g Pięć Przemian

Trawa cytrynowa bezglutenowa w słoiczku BIO 40g Pięć Przemian
Trawa cytrynowa bezglutenowa w słoiczku BIO 40g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21810
Trawa cytrynowa bezglutenowa w słoiczku BIO 40g Pięć Przemian

Trawa cytrynowa to obowiązkowy składnik dań kuchni azjatyckiej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł
( 1 kg = 237,50 zł )
szt.

Truskawka liofilizowana bezglutenowa 13g Frupp

Truskawka liofilizowana bezglutenowa 13g Frupp
Truskawka liofilizowana bezglutenowa 13g Frupp
Producent: Celiko | Kod produktu: 19442
Truskawka liofilizowana bezglutenowa 13g Frupp

Liofilizowana chrupiąca truskawka Frupp charakteryzuje się intensywnym smakiem i aromatem. Dzięki liofilizacji zachowane zostały składniki odżywcze.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 00g = 60,77 zł )
szt.

Tymianek BIO 20g Dary Natury

Tymianek BIO 20g Dary Natury
Tymianek BIO 20g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 9850
Tymianek BIO 20g Dary Natury

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 20g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Tymianek 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,69 zł
( 1 kg = 284,50 zł )
szt.

Tymianek suszony BIO bezglutenowy 40g Pięć Przemian

Tymianek suszony BIO bezglutenowy 40g Pięć Przemian
Tymianek suszony BIO bezglutenowy 40g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 18396
Tymianek suszony BIO bezglutenowy 40g Pięć Przemian

Tymianek suszony charakteryzuje się pikantnym smakiem i orzeźwiającym zapachem.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 00g = 22,25 zł )
szt.

Uniwersalna przyprawa bez dodatku soli Ekosmaczek BIO 100g

Uniwersalna przyprawa bez dodatku soli Ekosmaczek BIO 100g
Uniwersalna przyprawa bez dodatku soli Ekosmaczek BIO 100g
Producent: Jacentowska Piwniczka Smaku | Kod produktu: 13395
Uniwersalna przyprawa bez dodatku soli Ekosmaczek BIO 100g

Kraj Producenta: Polska

Producent: Piwniczka Jacentowska

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 100g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Marchew, pietruszka, seler, por, cebula, natka (pietruszka, seler, lubczyk), kurkuma, czosnek, liść laurowy, pieprz, ziele angielskie, papryka słodka w różnych proporcjach

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 159,00 zł )
szt.

Wanilia Bourbon - laska BIO bezglutenowa w szklanej tubie

Wanilia Bourbon - laska BIO bezglutenowa w szklanej tubie
Wanilia Bourbon - laska BIO bezglutenowa w szklanej tubie
Producent: Biovegan | Kod produktu: 14333
Wanilia Bourbon - laska BIO bezglutenowa w szklanej tubie

Kraj pochodzenia: Madagaskar

Producent: BIO VEGAN

Opakowanie jednostkowe: 1 op - 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Wanilia Bourbon 100%

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,00 zł
  • produkt niedostępny

Wanilia Bourbon ekstrakt bezglutenowy BIO 20ml BioVegan

Wanilia Bourbon ekstrakt bezglutenowy BIO 20ml BioVegan
Wanilia Bourbon ekstrakt bezglutenowy BIO 20ml BioVegan
Producent: Biovegan | Kod produktu: 20885
Wanilia Bourbon ekstrakt bezglutenowy BIO 20ml BioVegan

Ekologiczny, naturalny, bezglutenowy ekstrakt waniliowy znanej firmy BioVegan. Doskonały jako dodatek do domowych wypieków, deserów. Idealny do napojów. Wanilia bourbon to klasa sama w sobie

Dostępność: brak towaru

Cena: 19,99 zł
( 1 litr = 999,50 zł )
  • produkt niedostępny

Wanilia Bourbon mielona BIO 30g puszka Batom

Wanilia Bourbon mielona BIO 30g puszka Batom
Wanilia Bourbon mielona BIO 30g puszka Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 22459
Wanilia Bourbon mielona BIO 30g puszka Batom

Poznaj Wanilię Bourbon mieloną BIO 30g Batom – ekologiczna wanilia z Madagaskaru w puszce. Intensywny aromat, czarne drobinki, idealna do deserów i wypieków. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,90 zł
( 1 kg = 2 245,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium