e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Przyprawy i Dodatki Kulinarne

Filtruj/sortuj

Sól himalajska z chili i ziołami uzupełniacz BIO 320 g

Sól himalajska z chili i ziołami uzupełniacz BIO 320 g
Sól himalajska z chili i ziołami uzupełniacz BIO 320 g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 13545
Sól himalajska z chili i ziołami uzupełniacz BIO 320 g

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 320 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Sól himalajska biała, chilli, pieprz czerwony ziarno, czosnek niedźwiedzi.

Dostępność: brak towaru

Cena: 10,90 zł
( 1 kg = 34,06 zł )
  • produkt niedostępny

Sól himalajska z ziołami BIO Dary Natury 180g

Sól himalajska z ziołami  BIO Dary Natury 180g
Sól himalajska z ziołami BIO Dary Natury 180g
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 11934
Sól himalajska z ziołami BIO Dary Natury 180g

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 180g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki

Sól himalajska biała, sól himalajska różowa, marchew suszone, natka pietruszki, papryka czerwona płatki, czosnek płatki, czosnek niedźwiedzi, szałwia, pieprz czarny ziarno, cząber, majeranek, cebula suszona.

Dostępność: brak towaru

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 55,00 zł )
  • produkt niedostępny

Sól kłodawska drobna 1 kg Crystalline Planet

Sól kłodawska drobna 1 kg Crystalline Planet
Sól kłodawska drobna 1 kg Crystalline Planet
Producent: Crystaline Planet | Kod produktu: 13434
Sól kłodawska drobna 1 kg Crystalline Planet

Sól kłodawska drobna Crystalline Planet 1kg – naturalna sól kamienna, nierafinowana, bez substancji przeciwzbrylającej. Uniwersalna do codziennego gotowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,90 zł
( 1 kg = 7,90 zł )
szt.

Sól kłodawska gruba 1kg Crystalline Planet

Sól kłodawska gruba 1kg Crystalline Planet
Sól kłodawska gruba 1kg Crystalline Planet
Producent: Vivio | Kod produktu: 6863
Sól kłodawska gruba 1kg Crystalline Planet

Sól kłodawska gruba Crystalline Planet 1kg – 100% sól kamienna, nierafinowana, bez substancji przeciwzbrylającej. Idealna do młynka i przetworów. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,99 zł
( 1 kg = 7,99 zł )
szt.

Sól kłodawska różowa DROBNA naturalna kamienna 1.1kg Smakosz

Sól kłodawska różowa DROBNA naturalna kamienna 1.1kg  Smakosz
Sól kłodawska różowa DROBNA naturalna kamienna 1.1kg Smakosz
Producent: Smakosz | Kod produktu: 13468
Sól kłodawska różowa DROBNA naturalna kamienna 1.1kg Smakosz

Sól kłodawska różowa drobna SMAKOSZ 1,1kg – naturalna, niejodowana sól kamienna z Kłodawy. Szybko się rozpuszcza, idealna do przetworów. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 8,09 zł )
szt.

Sól kłodawska różowa GRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ

Sól kłodawska różowa GRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ
Sól kłodawska różowa GRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ
Producent: Vegamarket | Kod produktu: 17131
Sól kłodawska różowa GRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ

Sól kłodawska różowa gruba SMAKOSZ 1kg – naturalna sól kamienna z Kłodawy, idealna do młynka i przetworów domowych. Niejodowana. Zamów już dziś!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,99 zł
szt.

Sól kłodawska różowa PÓŁGRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ

Sól kłodawska różowa PÓŁGRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ
Sól kłodawska różowa PÓŁGRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ
Producent: Smakosz | Kod produktu: 18690
Sól kłodawska różowa PÓŁGRUBA naturalna kamienna 1kg SMAKOSZ

Sól kłodawska różowa półgruba SMAKOSZ 1kg – naturalna, niejodowana, wydobywana w Kłodawie. Uniwersalna granulacja do gotowania i przetworów. Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
szt.

Sól kwiat soli morskiej 125g

Sól kwiat soli morskiej 125g
Sól kwiat soli morskiej 125g
Producent: Viands | Kod produktu: 10631
Sól kwiat soli morskiej 125g

Kraj Pochodzenia: Portugalia

Producent: Viands

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 125g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Sól atlantycka 100%

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,00 zł
( 1 kg = 152,00 zł )
szt.

Sól morska drobno mielona Crystalline Planet 1kg

Sól morska drobno mielona Crystalline Planet 1kg
Sól morska drobno mielona Crystalline Planet 1kg
Producent: Crystaline Planet | Kod produktu: 11019
Sól morska drobno mielona Crystalline Planet 1kg

Kraj Pochodzenia: Włochy

Producent: Crystalline Planet

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 1kg

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Sól morska drobno mielona 100% nierafinowana.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 kg = 9,90 zł )
szt.

Sól morska GRUBA 1 kg Crystalline Planet

Sól morska GRUBA 1 kg Crystalline Planet
Sól morska GRUBA 1 kg Crystalline Planet
Producent: Crystaline Planet | Kod produktu: 19771
Sól morska GRUBA 1 kg Crystalline Planet

Sól morska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,99 zł
( 1 kg = 10,99 zł )
szt.

Sól morska wędzona ziołami w młynku 200g Dary Natury

Sól morska wędzona ziołami w młynku  200g Dary Natury
Sól morska wędzona ziołami w młynku 200g Dary Natury
Producent: Dary Natury | Kod produktu: 13648
Sól morska wędzona ziołami w młynku 200g Dary Natury

Kraj Producenta: Polska

Producent: Dary Natury

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Sól morska 100%

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,90 zł
( 1 kg = 134,50 zł )
szt.

Sól SuperSól solniczka 200 g

Sól SuperSól solniczka 200 g
Sól SuperSól solniczka 200 g
Producent: Polskie Warzelnie Soli | Kod produktu: 13564
Sól SuperSól solniczka 200 g

Kraj Pochodzenia: Polska

Producent: Polskie Warzelnie Soli

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 200 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Sól cechsztyńska: sól potasowa; aromat solny (na bazie minerałów z wysoko zmineralizowanych wód mineralnych); ekstrakt z melisy lekarskiej; minerały: jod (jodan potasu); mangan (siarczan manganu); selen (selenian(IV) sodu); chrom (chlorek chromu(III); magnez (siarczan magnezu, tlenek magnezu); cynk (siarczan miedzi(II)); molibden (molibdenian(IV) sodu); witamina B12 - zawiera kobalt (cyjanokobalamina).

Dostępność: brak towaru

Cena: 14,90 zł
( 1 kg = 74,50 zł )
  • produkt niedostępny

Sól w płatkach himalajska różowa w słoiku 180g Pięć Przemian

Sól w płatkach himalajska różowa w słoiku 180g Pięć Przemian
Sól w płatkach himalajska różowa w słoiku 180g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21986
Sól w płatkach himalajska różowa w słoiku 180g Pięć Przemian

Sól himalajska różowa w płatkach 180g – bezglutenowa, w eleganckim słoiku, bezterminowy termin przydatności. Idealna do wykańczania potraw. Sprawdź!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
( 1 kg = 110,56 zł )
szt.

Sól w płatkach morska biała w słoiku 180g Pięć Przemian

Sól w płatkach morska biała w słoiku 180g Pięć Przemian
Sól w płatkach morska biała w słoiku 180g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 21987
Sól w płatkach morska biała w słoiku 180g Pięć Przemian

Sól morska w płatkach w słoiczku.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,90 zł
( 1 kg = 105,00 zł )
szt.

Sól ziołowo-potasowa BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian

Sól ziołowo-potasowa BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian
Sól ziołowo-potasowa BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian
Producent: Pięć Przemian | Kod produktu: 22409
Sól ziołowo-potasowa BIO bezglutenowa 120g Pięć Przemian

Sól ziołowo-potasowa BIO bezglutenowa Pięć Przemian. Zdrowo zastąp sól kuchenną, wesprzyj serce i ciśnienie. Naturalne zioła + potas.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,90 zł
( 1 kg = 157,50 zł )
szt.

Stewia ekstrakt 95% w proszku 25g NatVita

Stewia ekstrakt 95% w proszku 25g NatVita
Stewia ekstrakt 95% w proszku 25g NatVita
Producent: NatVita | Kod produktu: 21695
Stewia ekstrakt 95% w proszku 25g NatVita

Stewia w pastylkach to naturalny słodzik stołowy na bazie glikozydów stewiolowych. Jest bezkaloryczny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 22,00 zł
( 1 kg = 880,00 zł )
szt.

Stewia ekstrakt 95% w proszku 50 g

Stewia ekstrakt 95% w proszku 50 g
Stewia ekstrakt 95% w proszku 50 g
Producent: NatVita | Kod produktu: 11005
Stewia ekstrakt 95% w proszku 50 g

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: NatVita

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 50 g

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,00 zł
szt.

Stewia liście suszone BIO 20 g Batom

Stewia liście suszone BIO 20 g Batom
Stewia liście suszone BIO 20 g Batom
Producent: Batom | Kod produktu: 14656
Stewia liście suszone BIO 20 g Batom

Kraj Pochodzenia: Hiszpania

Producent: Batom

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 20 g

 

Dostępność: brak towaru

Cena: 8,30 zł
( 1 kg = 415,00 zł )
  • produkt niedostępny

Stewia pastylki 1000 sztuk NatVita

Stewia pastylki 1000 sztuk NatVita
Stewia pastylki 1000 sztuk NatVita
Producent: NatVita | Kod produktu: 11218
Stewia pastylki 1000 sztuk NatVita

Kraj Pochodzenia: Paragwaj

Producent: NatVita

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 1000 pastylek

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Glikozydy stewiolowe, izomalt, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, kwas winowy, substancja przeciwzbrylająca: sterynian magnezu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,00 zł
szt.

Stewia w płynie 50ml mała Nat Vita

Stewia w płynie  50ml mała Nat Vita
Stewia w płynie 50ml mała Nat Vita
Producent: NatVita | Kod produktu: 19943
Stewia w płynie 50ml mała Nat Vita

Stewia to naturalny zdrowy słodzik w płynie. Idealny zamiennik cukru, nie zawiera laktozy i sorbitolu. Może być stosowany przez diabetyków. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,90 zł
( 1 00ml = 33,80 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium