e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Makarony Low Carb i KETO

Filtruj/sortuj
Opcje przeglądania
Bezglutenowe
BIO ekologiczne
KETO i Low Carb

Makaron KETO Konjac rurki Penne bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef

Makaron KETO Konjac rurki Penne bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef
Makaron KETO Konjac rurki Penne bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef
Producent: Keto Chef | Kod produktu: 20936
Makaron KETO Konjac rurki Penne bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef

Makaron KETO Penne wytwarzany z rośliny konjac. Nie zawiera węglowodanów, cukru i glutenu.  Dobrze wchłania aromaty i smaki innych składników. Bez zapachu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł
( 1 kg = 34,50 zł )
szt.

Makaron KETO Konjac Sticky Rice klejący ryż bez zalewy bezglutenowy 200g BIO KetoChef

Makaron KETO Konjac Sticky Rice klejący ryż bez zalewy bezglutenowy 200g BIO KetoChef
Makaron KETO Konjac Sticky Rice klejący ryż bez zalewy bezglutenowy 200g BIO KetoChef
Producent: Keto Chef | Kod produktu: 20938
Makaron KETO Konjac Sticky Rice klejący ryż bez zalewy bezglutenowy 200g BIO KetoChef

Makaron KETO ryż wytwarzany z rośliny konjac. Nie zawiera cukru i glutenu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł
( 1 kg = 34,50 zł )
szt.

Makaron KETO Konjac tajski Thai Style bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef

Makaron KETO Konjac tajski Thai Style bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef
Makaron KETO Konjac tajski Thai Style bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef
Producent: Keto Chef | Kod produktu: 20937
Makaron KETO Konjac tajski Thai Style bezglutenowy 270g/200g BIO KetoChef

Makaron KETO Thai Style wytwarzany z rośliny konjac. Nie zawiera węglowodanów, cukru i glutenu.  Dobrze wchłania aromaty i smaki innych składników. Bez zapachu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,90 zł
( 1 kg = 34,50 zł )
szt.

Makaron KETO Tagliatelle gniazda 250g MK Nutrition

Makaron KETO Tagliatelle gniazda 250g MK Nutrition
Makaron KETO Tagliatelle gniazda 250g MK Nutrition
Producent: MK Nutrition | Kod produktu: 17126
Makaron KETO Tagliatelle gniazda 250g MK Nutrition

Makaron Keto Tagliatelle to niskowęglowodanowa alternatywa klasycznego makaronu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,90 zł
( 1 kg = 111,60 zł )
szt.

Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food

Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food
Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 23047
Makaron Konjac 80g SUCHY ryż bezglutenowy BIO Diet-Food

Makaron Konjac ryż 80g suchy bezglutenowy BIO Diet-Food – tylko 34 kcal/100g. Zamiennik ryżu na diecie keto i low-carb. Sprawdź teraz!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
szt.
  • nowość

Makaron Konjac 9kcal Angel Hair bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Makaron Konjac 9kcal  Angel Hair bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Makaron Konjac 9kcal Angel Hair bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Producent: Better Than Foods | Kod produktu: 12144
Makaron Konjac 9kcal Angel Hair bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Makaron Angel Hair 9kcal - Konjac 385g/300g Better Than

Makaron Angel Hair to doskonała baza do zup, dań i sałatek. Jest wyjątkowo niskokaloryczny, bez cukru, bez glutenu i bez węglowodanów! Charakteryzuje go brak dominującej nuty smakowej, dzięki czemu makaron Konjac Angel Hair nie zaburza smaku potraw, a jedynie go chłonie i przenosi. Nasz sklep ze zdrową żywnością oferuje polecany makaron bezglutenowy Angel Hair. Jeśli jesteś na diecie, makaron Angel Hair 9 kcal jest dla Ciebie stworzony! Z racji swojej niskiej kaloryczności i składu, makaron ekologiczny Angel Hair będzie wspaniałym i smacznym dodatkiem, lub bazą dań dla osób dbających o linię, dla dzieci, dorosłych i osób zmagających się z celiakią. Jeśli szukasz zdrowych i ekologicznych produktów, sprawdź również inne makarony BIO z naszej oferty.

Makaron konjac Angel Hair to produkt wytwarzany z korzenia rośliny konjac tradycyjnie uprawianej w Japonii i Chinach. Makaron jest bezglutenowy i beztłuszczowy. Nie zawiera soli ani cukru. Pozbawiony jest walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodawanych przypraw i dodatków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron konjac 9kcal rice w kształcie ryżu bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Makaron konjac 9kcal rice w kształcie ryżu bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Makaron konjac 9kcal rice w kształcie ryżu bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Producent: Better Than Foods | Kod produktu: 9843
Makaron konjac 9kcal rice w kształcie ryżu bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Makaron w kształcie Ryżu Konjac 9 kcal - Bezglutenowy - 385g/300g Bio

Makaron konjac w kształcie ryżu to produkt wytwarzany z korzenia rośliny konjac tradycyjnie uprawianej w Japonii i Chinach od 2000 lat. Makaron jest bezglutenowy i beztłuszczowy. Nie zawiera soli ani cukru. Pozbawiony jest walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodawanych przypraw i dodatków.

Makaron konjac w kształcie ryżu to produkt bezglutenowy i beztłuszczowy. Doskonale sprawdza się w dietach niskowęglowodanowych. Jest często wykorzystywany w kuchni azjatyckiej. Nie ma smaku więc dobrze łączy się z dowolnymi sosami, przyprawami oraz ziołami. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron Konjac 9kcal Tagliatelle bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Makaron Konjac 9kcal Tagliatelle bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Makaron Konjac 9kcal Tagliatelle bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Producent: Better Than Foods | Kod produktu: 12145
Makaron Konjac 9kcal Tagliatelle bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Better Than Foods Makaron Konjac 9kcal Tagliatelle bezglutenowy BIO

Makaron konjac stanowi doskonały zamiennik dla tradycyjnych makaronów. Polecany osobom na diecie ketogenicznej, bezglutenowej lub wegańskiej. Makaron nie ma smaku i dobrze łączy się z dowolnymi przyprawami, ziołami i sosami. Często wykorzystywany jest w kuchni azjatyckiej. 

Makaron konjac Tagliatelle to produkt wytwarzany z korzenia rośliny konjac tradycyjnie uprawianej w Japonii i Chinach. Makaron jest bezglutenowy i beztłuszczowy. Nie zawiera soli ani cukru. Pozbawiony jest walorów smakowych, ale łatwo wchłania aromat dodawanych przypraw i dodatków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Noodles BIO bezglutenowy

Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Noodles BIO bezglutenowy
Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Noodles BIO bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 11284
Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Noodles BIO bezglutenowy

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: DietFood

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 385g/300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda oczyszczona (96,6%), mąka z rośliny Konjac bio (3,4%),

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti BIO bezglutenowy

Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti  BIO bezglutenowy
Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti BIO bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 11282
Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti BIO bezglutenowy

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: DietFood

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 385g/300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda oczyszczona (96,6%), mąka z rośliny Konjac bio (3,4%),

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy

Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy
Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 10358
Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: DietFood

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 385g/300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda oczyszczona (96,6%), mąka z rośliny Konjac bio (3,4%),

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 22188
Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Ekologiczny, bezglutenowy makaron konjac suchy fettuccine.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 148,75 zł )
szt.

Makaron konjac spaghetti 9kcal bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Makaron konjac spaghetti 9kcal bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Makaron konjac spaghetti 9kcal bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than
Producent: Better Than Foods | Kod produktu: 9841
Makaron konjac spaghetti 9kcal bezglutenowy BIO 385g/300g Better Than

Better Than Foods Makaron konjac spaghetti 9kcal bezglutenowy BIO

Makaron konjac stanowi doskonały zamiennik dla tradycyjnych makaronów. Polecany osobom na diecie ketogenicznej, bezglutenowej lub wegańskiej. Makaron nie ma smaku i dobrze łączy się z dowolnymi przyprawami, ziołami i sosami. Często wykorzystywany jest w kuchni azjatyckiej. 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 22187
Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Suchy makaron w kartoniku Konjac Spaghetti. Ekologiczny, bezglutenowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 148,75 zł )
szt.

Makaron Konjac Spaghetti SUCHY bezglutenowy 150g DietFood

Makaron Konjac Spaghetti SUCHY  bezglutenowy 150g DietFood
Makaron Konjac Spaghetti SUCHY bezglutenowy 150g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 19272
Makaron Konjac Spaghetti SUCHY bezglutenowy 150g DietFood

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 21,00 zł
( 1 kg = 140,00 zł )
szt.

Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style BIO 385g/300g Better Than

Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style BIO 385g/300g Better Than
Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style BIO 385g/300g Better Than
Producent: Better Than Foods | Kod produktu: 14418
Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style BIO 385g/300g Better Than

Better Than Foods Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style BIO

Starasz się unikać tradycyjnych makaronów ze względu na ich wysoką kaloryczność i obecność glutenu? Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style BIO 385 g odmieni Twoją dietę i pozwoli wprowadzić do niej najlepsze azjatyckie dania!

Nowość w Twojej kuchni: makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal

Makaron Konjac Tajski bezglutenowy 9kcal Thai Style to produkt, który na polskim rynku jest dostępny stosunkowo od niedawna. W kuchni azjatyckiej wykorzystuje się jednak tego typu makarony już od wielu stuleci. To naturalny składnik wielu potraw, produkowany wyłącznie z wody i mąki korzenia rośliny konjac. W przypadku makaronu Konjac Tajskiego bezglutenowego 9kcal Thai Style tradycyjne składniki zostały dodatkowo wzbogacone o ekologiczny błonnik owsiany.
Makaron konjac możesz bez obaw spożywać także w przypadku, gdy unikasz obecnych w tradycyjnych makaronach alergenów: glutenu, jaj, soi. Ta zdrowa żywność jest odpowiednia dla wegan i wegetarian.

Gotowany, smażony, na zimno? Przyrządzaj makaron konjac tak jak lubisz!

Makaron 9 kcal tajski w formie długich pasków najlepiej sprawdzi się w daniach kuchni azjatyckiej: stir-fry z mięsem i warzywami, pad thai i innych. W naszej ofercie znajdziesz także inne makarony BIO konjac, odpowiednie np. do dań włoskich.
Jak przyrządzać makaron bezglutenowy Konjac Tajski 9 kcal? To wyjątkowo proste: wystarczy przepłukać go zimną wodą lub gotować przez 2 minuty we wrzątku. Możesz też podsmażyć przez chwilę surowy makaron na patelni.

Sposób przyrządzenia:

1 sposób - odsączyć na sitku, przepłukać zimna wodą, dodać do ulubionej potrawy.

2 sposób - gotować minutę, odsączyć i dodać do ulubionej potrawy.

2 sposób - smażyć przez minutę na patelni i dodać do ulubionej potrawy. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
szt.

Makaron Orkiszowy gniazda BIO 250g Bartolini

Makaron Orkiszowy gniazda BIO 250g Bartolini
Makaron Orkiszowy gniazda BIO 250g Bartolini
Producent: Bartolini | Kod produktu: 13204
Makaron Orkiszowy gniazda BIO 250g Bartolini

Kraj Producenta: Polska

Producent: Bartolini

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 250 g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Produkt posiada CERTYFIKAT BIO

Składniki:

Mąka orkiszowa razowa typ 2000

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,80 zł
( 1 kg = 27,20 zł )
szt.

Makaron orkiszowy świder BIO 250g Bartolini

Makaron orkiszowy świder BIO 250g Bartolini
Makaron orkiszowy świder BIO 250g Bartolini
Producent: Bartolini | Kod produktu: 17272
Makaron orkiszowy świder BIO 250g Bartolini

Makaron orkiszowy z duża zawartością błonnika idealny do zup i sosów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,80 zł
( 1 kg = 27,20 zł )
szt.

Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21277
Makaron Slim Konjac Capellini 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Capellini 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja

Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater
Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater
Producent: EatWater | Kod produktu: 21279
Makaron Slim Konjac Couscous 270g BIO bezglutenowy EatWater

Makaron Slim Konjac Couscous 270g/200g BIO bezglutenowy EatWater

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,99 zł 5,50 zł
( 1 kg = 24,95 zł )
szt.
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium