e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

Napoje, Soki, Mleczka i Śmietanki Roślinne

Filtruj/sortuj

Piwo bezalkoholowe bezglutenowe BIO 330ml NEUMARKTER LAMMSBRAU

Piwo bezalkoholowe bezglutenowe BIO 330ml NEUMARKTER LAMMSBRAU
Piwo bezalkoholowe bezglutenowe BIO 330ml NEUMARKTER LAMMSBRAU
Producent: Neumarkter Lammsbrau | Kod produktu: 16594
Piwo bezalkoholowe bezglutenowe BIO 330ml NEUMARKTER LAMMSBRAU

Piwo bezalkoholowe jest doskonałą alternatywą tradycyjnego piwa. Do produkcji użyto wyłącznie ekologicznych składników. Produkt bezglutenowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 litr = 30,00 zł )
szt.

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka
Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka
Producent: Browar Piotrków | Kod produktu: 22706
Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana puszka

Piwo bezalkoholowe GYM BEER z aminokwasami i kofeiną 330ml Iguana – jedyny taki lager na rynku! BCAA + guarana (43 mg kofeiny) + morwa biała. 11 kcal/100 ml, bez cukru. Po treningu? Zamiast piwa? Sprawdź!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2,99 zł 4,99 zł
( 1 litr = 9,06 zł )
szt.
  • promocja

Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana

Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana
Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana
Producent: Browar Piotrków | Kod produktu: 22953
Piwo bezalkoholowe Low Carb 475ml Iguana

Piwo bezalkoholowe Low Carb Iguana 475ml – tylko 9 kcal/100ml, 1,3g węglowodanów. Idealne na diecie keto i low-carb. Sprawdź w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,99 zł
( 1 litr = 18,93 zł )
szt.
  • nowość

Smoothie Mango-Marakuja-Chia BIO 250ml Bettr

Smoothie Mango-Marakuja-Chia  BIO 250ml Bettr
Smoothie Mango-Marakuja-Chia BIO 250ml Bettr
Producent: Bettr | Kod produktu: 21233
Smoothie Mango-Marakuja-Chia BIO 250ml Bettr

Smoothie Mango-Marakuja-Chia to wyjątkowa mieszanka przecierów i soków bez dodatku cukru, idealna do pracy czy szkoły.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,99 zł
( 1 litr = 43,96 zł )
szt.

Sok jabłko-mango-ananas BIO 700ml Beutelsbacher

Sok  jabłko-mango-ananas BIO 700ml Beutelsbacher
Sok jabłko-mango-ananas BIO 700ml Beutelsbacher
Producent: Beutelsbacher | Kod produktu: 17401
Sok jabłko-mango-ananas BIO 700ml Beutelsbacher

Smaczny, pasteryzowany zawierający sok z owoców: jabłko, mango, ananas.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,80 zł
( 1 litr = 26,86 zł )
szt.

Sok ananasowy NFC 750ml Rabenhorst

Sok ananasowy NFC 750ml Rabenhorst
Sok ananasowy NFC 750ml Rabenhorst
Producent: Rabenhorst | Kod produktu: 22273
Sok ananasowy NFC 750ml Rabenhorst

Sok ananasowy o wyjątkowym smaku, w szklanej butelce, delikatnie mętny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,50 zł
( 1 litr = 23,33 zł )
szt.

Sok gruszkowy NFC z dodatkiem jabłka 250 ml Rembowscy

Sok gruszkowy NFC z dodatkiem jabłka 250 ml Rembowscy
Sok gruszkowy NFC z dodatkiem jabłka 250 ml Rembowscy
Producent: Z domu Rembowskich | Kod produktu: 16320
Sok gruszkowy NFC z dodatkiem jabłka 250 ml Rembowscy

sok gruszkowy naturalny, nie z koncentratu. Wyciskany według tradycyjnej receptury przez powolne wytłoczenie w tradycyjnej prasie. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,20 zł
( 1 litr = 16,80 zł )
szt.

Sok JABŁKO ekologiczne z miąższem NFC KARTON BIO bezglutenowy 3l BioFood

Sok JABŁKO ekologiczne z miąższem NFC KARTON BIO bezglutenowy 3l BioFood
Sok JABŁKO ekologiczne z miąższem NFC KARTON BIO bezglutenowy 3l BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 19853
Sok JABŁKO ekologiczne z miąższem NFC KARTON BIO bezglutenowy 3l BioFood

Sok z jabłek Champion BioFood 3l NFC — ekologiczny, bezglutenowy, tłoczony z miąższem, bez dodatku cukru. Naturalna słodycz w kartonie. e-superfood.pl

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 24,90 zł
( 1 litr = 8,30 zł )
szt.

Sok jabłko-mango NFC 250ml Rembowscy

Sok jabłko-mango NFC 250ml Rembowscy
Sok jabłko-mango NFC 250ml Rembowscy
Producent: Z domu Rembowskich | Kod produktu: 23035
Sok jabłko-mango NFC 250ml Rembowscy

Sok jabłko-mango NFC 250ml Rembowscy – bez dodatku cukru, 85% jabłka i 15% mango. Egzotyczny i gładki smak, wegetariański. Sprawdź teraz!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,10 zł
( 1 litr = 16,40 zł )
szt.
  • nowość

Sok jabłko-mango NFC Demeter BIO 700ml Beutelsbacher

Sok jabłko-mango NFC Demeter BIO 700ml Beutelsbacher
Sok jabłko-mango NFC Demeter BIO 700ml Beutelsbacher
Producent: Beutelsbacher | Kod produktu: 17154
Sok jabłko-mango NFC Demeter BIO 700ml Beutelsbacher

Sok z jabłka i mango to alternatywa dla koktajli. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,80 zł
( 1 litr = 26,86 zł )
szt.

Sok jabłkowy 100% NFC 250 ml Rembowscy

Sok jabłkowy 100% NFC  250 ml Rembowscy
Sok jabłkowy 100% NFC 250 ml Rembowscy
Producent: Z domu Rembowskich | Kod produktu: 16318
Sok jabłkowy 100% NFC 250 ml Rembowscy

sok jabłkowy 100%, naturalny, nie z koncentratu. Wyciskany według tradycyjnej receptury przez powolne wytłoczenie w tradycyjnej prasie. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,90 zł
( 1 litr = 15,60 zł )
szt.

Sok jabłkowy z czarną porzeczką NFC 250 ml Rembowscy

Sok jabłkowy z czarną porzeczką NFC 250 ml Rembowscy
Sok jabłkowy z czarną porzeczką NFC 250 ml Rembowscy
Producent: Z domu Rembowskich | Kod produktu: 16322
Sok jabłkowy z czarną porzeczką NFC 250 ml Rembowscy

sok jabłkowy z czarną porzeczką naturalny, nie z koncentratu. Wyciskany według tradycyjnej receptury przez powolne wytłoczenie w tradycyjnej prasie. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,70 zł
( 1 litr = 18,80 zł )
szt.

Sok jabłkowy z miąższem NFC w szkle BIO bezglutenowy 1l BioFood

Sok jabłkowy z miąższem NFC w szkle BIO bezglutenowy 1l BioFood
Sok jabłkowy z miąższem NFC w szkle BIO bezglutenowy 1l BioFood
Producent: BioFood | Kod produktu: 19852
Sok jabłkowy z miąższem NFC w szkle BIO bezglutenowy 1l BioFood

Sok jabłkowy NFC BioFood 1l szkło — 100% ekologiczny, bezglutenowy, tłoczony ze starych odmian jabłek. Bez dodatku cukru. Sprawdź na e-superfood.pl

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,90 zł
( 1 litr = 9,90 zł )
szt.

Sok Kurkuma z cytryną NFC 250ml Ato Dobre

Sok Kurkuma z cytryną NFC 250ml Ato Dobre
Sok Kurkuma z cytryną NFC 250ml Ato Dobre
Producent: BIOONE | Kod produktu: 22481
Sok Kurkuma z cytryną NFC 250ml Ato Dobre

Naturalny sok NFC z kurkumy (80%) i cytryny (20%). Bez konserwantów, tłuszczu i cukru. Codzienna dawka zdrowia w 250 ml. Wstrząśnij przed wypiciem – sprawdź!

Dostępność: brak towaru

Cena: 15,90 zł
( 1 kg = 63,60 zł )
  • produkt niedostępny

Sok malina-czarna porzeczka przecierowy MUS 500ml ProstoZeWsi

Sok malina-czarna porzeczka przecierowy MUS 500ml ProstoZeWsi
Sok malina-czarna porzeczka przecierowy MUS 500ml ProstoZeWsi
Producent: Prosto ze Wsi | Kod produktu: 18051
Sok malina-czarna porzeczka przecierowy MUS 500ml ProstoZeWsi

Przecier malina czarna porzeczka niesłodzony to bardzo smaczny i zdrowy dodatek do posiłków. Polecany do napojów czy deserów. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 litr = 59,80 zł )
szt.

Sok malina-truskawka przecierowy 500ml ProstoZeWsi

Sok malina-truskawka przecierowy 500ml ProstoZeWsi
Sok malina-truskawka przecierowy 500ml ProstoZeWsi
Producent: Prosto ze Wsi | Kod produktu: 18050
Sok malina-truskawka przecierowy 500ml ProstoZeWsi

Przecier truskawkowy prosto ze Wsi nie słodzony to bardzo smaczny i zdrowy dodatek do posiłków. Polecany do napojów czy deserów. Nie zawiera pestek.

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,90 zł
( 1 litr = 59,80 zł )
  • produkt niedostępny

Sok malinowy NFC 200 ml Zielona Tłocznia

Sok malinowy NFC 200 ml Zielona Tłocznia
Sok malinowy NFC 200 ml Zielona Tłocznia
Producent: Zielona Tłocznia | Kod produktu: 20838
Sok malinowy NFC 200 ml Zielona Tłocznia

Naturalny sok z malin tłoczony z całych owoców na zimno. Sok lekko pasteryzowany. Sok z malin to dobry dodatek do herbaty w zimowe wieczory. Sok polecany przy przeziębieniach. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,50 zł
( 1 litr = 67,50 zł )
szt.

Sok malinowy przecierowy MUS 500ml Prosto ze Wsi

Sok malinowy przecierowy MUS 500ml Prosto ze Wsi
Sok malinowy przecierowy MUS 500ml Prosto ze Wsi
Producent: Prosto ze Wsi | Kod produktu: 18069
Sok malinowy przecierowy MUS 500ml Prosto ze Wsi

Przecier/mus Prosto ze Wsi malinowy zawiera wiele cennych składników.Produkty z malin polecane są przy przeziębieniach.

Dostępność: brak towaru

Cena: 29,00 zł
( 1 litr = 58,00 zł )
  • produkt niedostępny

Sok pomańczowy 100% NFC 250 ml Rembowscy

Sok pomańczowy 100% NFC 250 ml Rembowscy
Sok pomańczowy 100% NFC 250 ml Rembowscy
Producent: Z domu Rembowskich | Kod produktu: 17106
Sok pomańczowy 100% NFC 250 ml Rembowscy

Sok pomarańczowy, naturalny, bez konserwantów NFC.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 4,70 zł
( 1 litr = 18,80 zł )
szt.

Sok śliwkowy NFC 100% BIO 500 ml

Sok śliwkowy NFC 100% BIO 500 ml
Sok śliwkowy NFC 100% BIO 500 ml
Producent: Bio Planet | Kod produktu: 16613
Sok śliwkowy NFC 100% BIO 500 ml

Ekologiczny sok śliwkowy 100% NFC - nie z koncentratu. 

Dostępność: brak towaru

Cena: 13,50 zł
( 1 litr = 27,00 zł )
  • produkt niedostępny
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium