e-superfood - naturalna żywność

Darmowa dostawa od 199zł

Wymień punkty na produkty gratisowe :)

Progi zakupowe >300zł i >500zł

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?

Do darmowej dostawy: 199,00 zł

0,00 zł 0

Zawartość koszyka

Potrzebujesz jeszcze 199.00zł do darmowej dostawy (DPD automat paczkowy).

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania

DietFood

Filtruj/sortuj

Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti BIO bezglutenowy

Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti  BIO bezglutenowy
Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti BIO bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 11282
Makaron Konjac DIET-FOOD 385g/300g Spaghetti BIO bezglutenowy

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: DietFood

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 385g/300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda oczyszczona (96,6%), mąka z rośliny Konjac bio (3,4%),

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy

Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy
Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 10358
Makaron konjac DIET-FOOD fettuccine BIO 385g/300g bezglutenowy

Kraj Pochodzenia: Chiny

Producent: DietFood

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 385g/300g

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda oczyszczona (96,6%), mąka z rośliny Konjac bio (3,4%),

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,90 zł
( 1 kg = 29,67 zł )
szt.

Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 22188
Makaron Konjac Fettuccine BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Ekologiczny, bezglutenowy makaron konjac suchy fettuccine.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 148,75 zł )
szt.

Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 22187
Makaron Konjac Spaghetti BIO bezglutenowy SUCHY 80g DietFood

Suchy makaron w kartoniku Konjac Spaghetti. Ekologiczny, bezglutenowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,90 zł
( 1 kg = 148,75 zł )
szt.

Makaron Konjac Spaghetti SUCHY bezglutenowy 150g DietFood

Makaron Konjac Spaghetti SUCHY  bezglutenowy 150g DietFood
Makaron Konjac Spaghetti SUCHY bezglutenowy 150g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 19272
Makaron Konjac Spaghetti SUCHY bezglutenowy 150g DietFood

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 21,00 zł
( 1 kg = 140,00 zł )
szt.

Makaron PAD THAI ryżowy bezglutenowy BIO 250g

Makaron PAD THAI ryżowy bezglutenowy BIO 250g
Makaron PAD THAI ryżowy bezglutenowy BIO 250g
Producent: DietFood | Kod produktu: 22364
Makaron PAD THAI ryżowy bezglutenowy BIO 250g

Makaron PAD THAI ryżowy BIO – bezglutenowy, klasyczny kształt do tajskiego dania Pad Thai. Szybkie gotowanie, zero cukru, niska zawartość tłuszczu. Idealny do kuchni azjatyckiej, wegańskiej i bezglutenowej. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,90 zł
( 1 kg = 51,60 zł )
szt.

Makaron RAMEN jaglano-ryżowy z fioletowym batatem 280g BIO bezglutenowy

Makaron RAMEN jaglano-ryżowy z fioletowym batatem 280g BIO bezglutenowy
Makaron RAMEN jaglano-ryżowy z fioletowym batatem 280g BIO bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 22701
Makaron RAMEN jaglano-ryżowy z fioletowym batatem 280g BIO bezglutenowy

Makaron RAMEN jaglano-ryżowy z fioletowym batatem 280g BIO bezglutenowy. Bez pszenicy, bez jajek, bez cukru – tylko 2 składniki + batat. Gotowy w 4 minuty. Idealny do ramenu, stir-fry i sałatek. Sprawdź!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 60,00 zł )
szt.

Makaron RAMEN noodle gryczany SOBA bezglutenowy BIO 280 g Diet Food

Makaron RAMEN noodle gryczany SOBA bezglutenowy BIO 280 g Diet Food
Makaron RAMEN noodle gryczany SOBA bezglutenowy BIO 280 g Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 13793
Makaron RAMEN noodle gryczany SOBA bezglutenowy BIO 280 g Diet Food

Makaron RAMEN gryczany SOBA bezglutenowy BIO 280g Diet Food – 100% organiczna gryka. Bogaty w białko, idealny do zup, woka i sałatek. Szybkie gotowanie, wegański. Certyfikat BIO! Sprawdź.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 60,00 zł )
szt.

Makaron RAMEN noodle jaglany MILLET bezglutenowy BIO 280 g Diet Food

Makaron RAMEN noodle jaglany MILLET bezglutenowy BIO 280 g Diet Food
Makaron RAMEN noodle jaglany MILLET bezglutenowy BIO 280 g Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 13794
Makaron RAMEN noodle jaglany MILLET bezglutenowy BIO 280 g Diet Food

Makaron RAMEN jaglany bezglutenowy BIO 280g Diet Food – 100% organiczne jagły. Idealny do zup, woka i sałatek. Szybkie gotowanie, wegański, bez dodatku soli. Certyfikat BIO! Sprawdź.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 16,80 zł
( 1 kg = 60,00 zł )
szt.

Olej kokosowy BIO MCT C8 250ml Diet-Food

Olej kokosowy BIO MCT C8  250ml Diet-Food
Olej kokosowy BIO MCT C8 250ml Diet-Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 17650
Olej kokosowy BIO MCT C8 250ml Diet-Food

Olej, który możesz bezpiecznie spożywać na diecie ketogenicznej i LCHF? Wybierz olej kokosowy MCT C8 250 ml Diet-Food! To suplement, w którym znajdziesz wszystko, co najlepsze w olejku kokosowym, bogaty w kwasy tłuszczowe C8. Wprowadź go do swojej diety, a już po krótkim czasie odczujesz korzyści w postaci lepszego samopoczucia i zgrabniejszej sylwetki. Olej MCT z kokosa warto spożywać przede wszystkim ze względu na dużą zawartość kwasu kaprylowego C8. Jest popularnym elementem diety sportowców, dodaje energii, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 51,50 zł
( 1 litr = 206,00 zł )
szt.

Spirulina + Chlorella + sok z pędów młodego jęczmienia BIO 1:1:1 375 kaps/150g Diet Food

Spirulina + Chlorella + sok z pędów młodego jęczmienia BIO 1:1:1 375 kaps/150g Diet Food
Spirulina + Chlorella + sok z pędów młodego jęczmienia BIO 1:1:1 375 kaps/150g Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 11632
Spirulina + Chlorella + sok z pędów młodego jęczmienia BIO 1:1:1 375 kaps/150g Diet Food

Bio Spirulina + Chlorella + Młody Jęczmień (375 tabl.) od Diet Food. Naturalny suplement 3 w 1 z certyfikowanych upraw BIO. Sprawdź skład i zamów w e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 52,00 zł
( 1 00g = 34,67 zł )
szt.

Spirulina + Chlorella 1:1 BIO 375 kaps - 150gx200mg Diet Food

Spirulina + Chlorella 1:1 BIO 375 kaps - 150gx200mg Diet Food
Spirulina + Chlorella 1:1 BIO 375 kaps - 150gx200mg Diet Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 11631
Spirulina + Chlorella 1:1 BIO 375 kaps - 150gx200mg Diet Food

Spirulina i Chlorella BIO w wegańskich kapsułkach Diet Food. 100% organiczne algi, czysty skład, certyfikowane surowce. Sprawdź na e-superfood.pl!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 45,00 zł
( 1 00g = 30,00 zł )
szt.

Spirulina w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food

Spirulina w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food
Spirulina w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food
Producent: DietFood | Kod produktu: 17955
Spirulina w tabletkach 375 sztuk BIO 150g Diet-Food

Bio Spirulina w tabletkach 375 szt. (150 g) Diet-Food. 100% alg Spirulina platensis, certyfikat BIO, wygodne dawkowanie. Sprawdź skład i zamów online!

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 36,00 zł
( 1 00g = 24,00 zł )
szt.

Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml bezglutenowy

Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml  bezglutenowy
Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml bezglutenowy
Producent: DietFood | Kod produktu: 22365
Syrop KETO z tapioki- zamiennik cukru i miodu BIO 180ml bezglutenowy

Syrop KETO z tapioki BIO – niskokaloryczna słodka alternatywa dla cukru i miodu. 75% błonnika, tylko 7,5 g cukrów w 100 g. Idealny do keto, low carb i cukrzycy. Naturalny, bez dodatku cukru. Kup w e-superfood.pl!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
( 1 litr = 166,11 zł )
szt.

Vitality komplex 7-miu grzybów witalnych BIO 150 kapsułek/45g DietFood

Vitality komplex 7-miu grzybów witalnych BIO 150 kapsułek/45g DietFood
Vitality komplex 7-miu grzybów witalnych BIO 150 kapsułek/45g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 18074
Vitality komplex 7-miu grzybów witalnych BIO 150 kapsułek/45g DietFood

Vitality komplex to zestaw siedmiu grzybów, pozytywnie wpływających na nasz organizm.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 62,00 zł
( 1 00g = 137,78 zł )
szt.

Woda kokosowa 100% COCOSA gazowana 330ml

Woda kokosowa 100% COCOSA gazowana 330ml
Woda kokosowa 100% COCOSA gazowana 330ml
Producent: DietFood | Kod produktu: 6985
Woda kokosowa 100% COCOSA gazowana 330ml

 

Poszukujesz zdrowego orzeźwienia? Nic nie gasi tak pragnienia, jak woda kokosowa gazowana marki COCOSA. Gazowana woda kokosowa to naturalny izotonik, jest miłą odmianą dla znanych już większości osób i zresztą bardzo cenionych z uwagi na składniki odżywcze, zwykłych wód kokosowych. Woda kokosowa COCOSA gazowana ma w pełni naturalny, niezmieniony składnikami chemicznymi smak i aromat, a najlepiej smakuje schłodzona! Gwarantujemy jednak, że woda gazowana kokosowa, którą właśnie oglądasz, będzie miłym zaskoczeniem dla Twoich kubków smakowych i wspaniałą alternatywą gazowanych napojów pełnych cukru. 

Woda kokosowa to 100% naturalna woda pozyskiwana z wnętrza młodego kokosa. Szybko gasi pragnienie dzięki elektrolitom. Idealna dla sportowców, 10- krotnie lepiej nawadnia organizm niż izotoniki.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł
( 1 litr = 19,70 zł )
szt.

Woda kokosowa 100% COCOSA niegazowana 330ml

Woda kokosowa 100% COCOSA niegazowana 330ml
Woda kokosowa 100% COCOSA niegazowana 330ml
Producent: DietFood | Kod produktu: 10190
Woda kokosowa 100% COCOSA niegazowana 330ml

Nawodnienie w najczystszej postaci!

Woda kokosowa COCOSA to esencja tropikalnego orzeźwienia, zamknięta w wygodnej puszce. To 100% naturalny napój, który doskonale nawadnia i uzupełnia cenne elektrolity. Jest doskonałą, roślinną alternatywą dla napojów izotonicznych – stworzoną przez samą naturę. 100% SOK Z MŁODYCH KOKOSÓW: Pozyskana z wnętrza młodych, zielonych kokosów, co gwarantuje delikatny, słodkawy smak i bogactwo składników odżywczych. Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników.

Perfekcyjna dla:

  • Sportowców i osób aktywnych – dla skutecznego nawodnienia i uzupełnienia elektrolitów.

  • Wszystkich, którzy szukają zdrowej alternatywy dla słodkich napojów i soków.

  • Osób dbających o linię – niska zawartość kalorii i zero tłuszczu.

  • Każdego, kto potrzebuje naturalnego pobudzenia w ciągu dnia.

Woda kokosowa COCOSA – Twój codzienny zastrzyk energii i orzeźwienia w czystej, naturalnej formie. Sięgnij po moc natury!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,70 zł
( 1 litr = 17,27 zł )
szt.

Woda kokosowa COCOSA z sokiem z ananasa niegazowana 330 ml

Woda kokosowa COCOSA z sokiem z ananasa niegazowana 330 ml
Woda kokosowa COCOSA z sokiem z ananasa niegazowana 330 ml
Producent: DietFood | Kod produktu: 13770
Woda kokosowa COCOSA z sokiem z ananasa niegazowana 330 ml
Kraj Pochodzenia: Wietnam

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 330 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda kokosowa, sok z ananasa 6%, kwas askorbinowy, naturalny aromat z ananasa.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł
szt.

Woda kokosowa COCOSA z sokiem z mango niegazowana 330 ml

Woda kokosowa COCOSA z sokiem z mango niegazowana 330 ml
Woda kokosowa COCOSA z sokiem z mango niegazowana 330 ml
Producent: DietFood | Kod produktu: 13769
Woda kokosowa COCOSA z sokiem z mango niegazowana 330 ml
Kraj Pochodzenia: Wietnam

Producent: Diet Food

Opakowanie jednostkowe: 1 szt - 330 ml

Jednostka sprzedaży: 1 szt

Składniki

Woda kokosowa, sok mango 6%, kwas askorbinowy, naturalny aromat mango.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł
szt.

Żelki owocowe banan marchew mango BIO 50g DietFood

Żelki owocowe banan marchew mango BIO 50g DietFood
Żelki owocowe banan marchew mango BIO 50g DietFood
Producent: DietFood | Kod produktu: 19705
Żelki owocowe banan marchew mango BIO 50g DietFood

Żelki owocowe banan, marchew, mango to zdrowa przekąska z 100% ekologicznych owoców, nie zawiera sztucznych barwników i aromatów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,50 zł
( 1 00g = 17,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium