Koszyk: (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł

Jak ona to robi? Ogromna popularność drugiej książki Aleksandry Odziemkowskiej " Jedz i żyj KETO 270 przepisów-praktyczne porady" 0
Jak ona to robi. Ogromna popularność drugiej książki Aleksandry Odziemkowskiej " Jedz i żyj KETO 270 przepisów-praktyczne porady"

Jak ona to robi. Ogromna popularność drugiej książki Aleksandry Odziemkowskiej " Jedz i żyj w KETO. 270 przepisów praktyczne porady".

Blogerka Aleksandra Odziemkowska po ogromnym sukcesie swojej pierwszej książki i pod wpływem próśb wielu swoich fanów zdecydowała się na wydanie drugiej pozycji dotyczącej życia w diecie ketogenicznej. 

 

czytaj całość »
Zdrowe tłuszcze. 0
Zdrowe tłuszcze.

Mamy dostęp do wielu rodzajów tłuszczów, musimy mieć świadomość, że nie każdy jest korzystny dla zdrowia. Nie na każdym można smażyć. Wybierajmy dobrze i używajmy w odpowiednich ilosciach.

czytaj całość »
Demeter jak to rozumieć? 0
Demeter jak to rozumieć?

Produkty oznakowane DEMETER to najwyższa jakość uzyskana w zgodzie z naturą z poszanowaniem praw ludzi i zwierząt. Wyprodukowana w gospodarstwach biodynamicznych bez chemii, ulepszaczy i zbędnych dodatków i objęta rygorystyczna kontrolą.

czytaj całość »
Tahini. Zastosowanie pasty sezamowej. 0
Tahini. Zastosowanie pasty sezamowej.

Tahini to rodzaj pasty sezamowej, która jest wytwarzana z ziaren sezamu. Jest stosowana w wielu kuchniach świata. U nas w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Główne jej zastosowanie to składnik humusu. Posiada wiele cennych składników i właściwości prozdrowotnych.

czytaj całość »
Pomidory i tajemniczy likopen 0
Pomidory i tejemniczy likopen

Likopen to związek który „lubi” obróbkę termiczną. Największym jego rezerwuarem jest naturalnie przetworzony pomidor . Idealnym jego źródłem są sosy pomidorowe, soki, passaty, koncentrat pomidorowy, ketchupy czy suszone pomidory.

czytaj całość »
Czy miód jest zdrowy? 0
Czy miód jest zdrowy?

Istnieje wiele odmiennych gatunków miodu , w zależności od miejsca pochodzenia, klimatu, urodzajności gleb i występującej na nich roślinności. Każdy miód w zależności od tych cech może posiadać różnorodne właściwości smakowe, zapachowe i odżywcze. Miód jest wykorzystywany w profilaktyce zdrowotnej. Wspiera układ odpornościowy. Posiada własciwości przeciwutleniające, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwwirusowe.

czytaj całość »
Żywienie dzieci 1
Żywienie dzieci

Zdrowie i potrzeby dziecka są celem nadrzędnym każdego rodzica.
Zasady oraz nawyki żywieniowe, które dziecko widzi w domu i najbliższym środowisku jest wyznacznikiem jego wyborów i preferencji żywieniowych.
To co podajemy naszym dzieciom powinno być bogate w naturalne, ekologiczne produkty.

czytaj całość »
3 razy BEZ - bez cukru, bez glutenu, bez oleju rafinowanego. 0
3 razy BEZ - bez cukru, bez glutenu, bez oleju rafinowanego.

Chcąc prowadzić zdrowy tryb życia musimy nauczyć się dobrych nawyków i dokonywać świadomych wyborów.

Na początku nasuwa się podstawowe pytanie: co jeść a czego unikać.

Rodzajów diet jest całe mnóstwo, ale bez względu na ich rodzaj powinniśmy unikać: 

- Cukru

- Glutenu

- Oleju rafiniowanego

czytaj całość »
© Remedy Template by Maxsote
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium